ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



eCC i ... rozczarowanie

pon, 08 grudzień 2003 14:02:08 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Wczoraj wieczorem odbyły się mecze o miejsca na podium w lidze eCC organizowanej przez serwis esports.pl. W spotkaniu o trzecie miejsce zmierzyły się pary wystawione przez klany dioxide (mario i matrox) , oraz sYnthesis (vendor i rav). DX oczywiście oczywiście wybrało mapę ztn3dm1 , podobnie jak we wszystkich poprzednich meczach i dosyć pewnie wygrali ją 25 fragami , ostatecznie kończąc wynikiem 67:42. Mapa sYnth "jedyna słuszna" pro-q3dm6 , niestety i tym razem dx wyszło z konfrontacji obronną ręką , tym razem wygrywając jednak tylko 16 fragami przy stosunku 61:45. Tym samym klan dioxide zapewnił sobie trzecie miejsce , synth pozostało natomiast poza podium. Zaraz po tym meczu miało odbyć się spotkanie finałowe ... i tutaj nastąpiło rozczarowanie postawą klanu 666. Gdy wreszcie po długim poszukiwaniu kogoś do pary przez zooma pojawił się akir i udało się rozpocząć mecz szóstki zaczęły na zmiane wychodzić z serwera, rozmawiać między sobą etc. Ogólnie rzecz biorąc robili wszystko oprócz rozgrywania meczu.

Ostateczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco, chociaż patrząc na postawę 666 w mojej opinii kolejność powinna być inna :

  • The Shadows
  • The Number Of The Beast

  • Dioxide #1

  • sYnthesis #1

Gravatar

doctorDRE | 2003-12-08 14:42:34 +0100

drugie miejsce zalosne

enjoy | 2003-12-08 14:46:53 +0100

gg :)

sYnth|Bubu | 2003-12-08 15:04:59 +0100

plotki glosily o dyskwalifikacji...

move | 2003-12-08 15:06:02 +0100

nie powinniscie miec nic za zle akiresowi, bo on juz nie gra w q3 od pewnego czasu, raczej powinniscie sie skupic na pozostalych graczach 666, ktorzy zwykli grac w eCC poprzednie mecze, a mysle, ze organizatorzy tez nie pozostali bez winy (i ect i ecc), bo w tym samym terminie mniej wiecej 666 mialo ect z gp. Mysle, ze mecz bylby ciekawy gdyby w skladzie 666 zagral R1vs z infem, stara zgrana dwojka, ktora siala rozpierdziel na serwerach zawsze i wszedzie.

zoom | 2003-12-08 15:09:02 +0100

:-D no ale przegralismy jak bym mial sie tlumaczyc to powiem tylko tyle ze juz dawno nie mialem stycznosci z vq3 :-D

dinhkertal | 2003-12-08 15:16:55 +0100

tudziez lop i ben tylko ze ten pierwszy byl niedostepny z powodu takiego ze dzien wczesniej byl na serwie :P

akir | 2003-12-08 15:20:36 +0100

haha ej przeciez ja nawet nie bylem zapisany do tej ligi, wszedlem sobie na serva bo zobaczylem zooma i chcialem porobic sobie jaja, a ze akurat byl final jakiejs ligi to juz nie moja wina, nie wiem kto dal ready :D hyhy, zagralem w calej lidze 10min jaj i mam drugie miejsce, to mi sie podoba :asdf

ramm | 2003-12-08 15:28:35 +0100

taaa :) i wszystko jasne

wuder | 2003-12-08 15:58:09 +0100

buhehe i to jest prawdziwe podejście 4 FUN :D:D

sYnth|Bubu | 2003-12-08 16:14:59 +0100

mof mecz eCC byl 40 minut po ECT albo wiecej

eng | 2003-12-08 16:40:18 +0100

akir wroć !

akir | 2003-12-08 16:51:39 +0100

ej nie wroce, po co mam wracac, jak ja juz zdobywam wicemistrzowstwo polski grajac w oknie :D

abs | 2003-12-08 17:34:28 +0100

beda nas teraz publicznie linczowac:D anikt nie pomyslal sobie na przyklad:D(ja nie wiem czy ben i lop tak pomyslleli:) ale ze mozna po prostu jakas durna lige esportowa olać:D? jak onio zroibia lige od podstaw zapisy eliminacje grupy itd itp, z tymi wszystkim problemami to to bedzie warte swieczki, to jest oczywiscie moje zdanie nie wiem jak ben i lop ich pytajcie:>

slawek | 2003-12-08 18:11:59 +0100

Nie abs, sądzę że aż tak głupio to nie pomyśleli.
Złozyło sie niefajnie, ze nie zgrali tego finału, ale przecież to brednie, ze rozgrywki nie były warte świeczki bo nie było zapisów i eliminacji. To dobre turnieje, te ecc, mocno obsadzone i dobrze zarządzane. A na Tytuły, Zaszczyty i Chwałę , nie łudźmy się - wszyscy są łasi :)

Mad | 2003-12-08 19:07:02 +0100

Dopisano 8.12.2003 o godzinie 15:09 [ zoom ]

:-D no ale przegralismy jak bym mial sie tlumaczyc to powiem tylko tyle ze juz dawno nie mialem stycznosci z vq3 :-D

reprezentant team poland ;]

gg dx

baxowy | 2003-12-08 19:17:58 +0100

Ja juz dawno pisalem, ze zoom trafil tam za maslo.

Gravatar

zik | 2003-12-08 21:41:38 +0100

sixy pokazali na co ich stac... zalosne
a i btw. zoom po tygodniu wylecial z tp.vq3 wiec nie wiem mad po co twoje komentarze

Gravatar

ellocaa | 2003-12-08 22:21:32 +0100

lanowy mistrz polski, mistrz polski internetowy 4v4 i vice mistrz polski 2v2 zabierze glos :D

akir zalosne ?

putek | 2003-12-08 22:29:42 +0100

"ej nie wroce, po co mam wracac, jak ja juz zdobywam wicemistrzowstwo polski grajac w oknie :D" akir poprostu mnie rozjebales, wszystkie Quote of the day sie myal przy tym texcie :DDDDDDDDD ahahahaha ROTFL!!!!!!!! :)))) gg man ;)))

lidek | 2003-12-08 22:52:52 +0100

typowo, lajtowo i klasycznie:)
gg :D

abs | 2003-12-08 23:16:45 +0100

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sławek mocno obsadzony?? zbieraja po prostu pierwsza 8/16 z ect i tyle. @#$% kazdy moze obsadzic mocno turniej.

akir | 2003-12-09 01:53:19 +0100

"lanowy mistrz polski, mistrz polski internetowy 4v4 i vice mistrz polski 2v2 zabierze glos :D"

inf dlaczego wymieniasz moje tytuly? :D

putek, az to na qotd wrzuce na sajta ;d

MaxDamage | 2003-12-09 12:14:05 +0100

tralalalala

slawek | 2003-12-09 14:22:51 +0100

Abs - tak (tym razem dla odmiany) ale trzeba to zrobić,wziąć się za to i nakłonić, znaczy zachęcić i zorganizować rozgrywki dla tych 8/16 graczy/teamów.
Nie dykutujmy o tym czy to łatwe czy trudne, ale czy turniej był czy nie był silnie reprezentowany przez czołówkę polskiego q3.

Akir - jak ktos ma oczy dookoła głowy, a przynajmniej gdzieś za skroniami, to zrozumiałe, że ma specjalne predyspozycje do bycia mistrzem i nie musi duzo trenować :D

SL4VE | 2003-12-09 19:31:07 +0100

akir masz kompa blisko okna? :D

akir | 2003-12-09 19:52:42 +0100

no jasne przy samym oknie tuz za skroniami :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63