ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



eCC Q3 - rozstrzygnięcia

pon, 07 kwiecień 2003 09:43:50 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Większość z Was zapewne skorzystała w weekend z szerokiej oferty umożliwiającej śledzenie tego turnieju zapewnionej przez organizatorów - czyli esports.pl, dla formalności jednak trzeba podać wyniki tego turnieju.

Po odsianiu pierwszego dnia ziarna od plew, w niedzielę można było śledzić zmagania 4 klanów zakwalifikowanych do ostatecznej rozgrywki:
**h00ligans

e-sYnth

urinal

arcy.CPMa**

Kolejność nieprzypadkowa, bo wywalczona na arenach.

Hoolsi zdominowali turniej wygrywając w niedziele mecze z e.sYnth, urinal, jeszcze raz urinal, i w Wielkim Finale znów e-sYnth.

Ciekawostką już nie jest nawet fakt, że nie oddali żadnej mapy w turnieju... ciekawostką jest fakt, że w ostatnich czterech spotkaniach tylko cztery razy zawodnikom drużyny przeciwnej udało się wyjść z ujemnego neta :) z czego połowa przypadła na arcyzażarty pojedynek finałowy z e-sYnth na ospdm6.

Wyniki:
Finał WB
h00ligans vs. urinal 2:0

  • q3dm7 - 128:79

  • ospdm5 - 134:87
    Finał LB
    e-sYnth vs. urinal 2:1

  • ospdm5 - 126:88

  • q3dm7 - 102:109

  • ospdm6 - 104:101
    Finał
    h00ligans vs. e-sYnth 2:0

  • q3dm7 - 156:81

  • ospdm6 - 106:103

Wielkie gratulacje dla zwycięzców, organizatorów i zwyczajne gratulki dla pozostałych klanów ;)

Więcej info na stronie organizatorów, którzy już przygotowują następną edycję turnieju, tym raze 1 vs 1 w maju.

.gogi | 2003-04-07 09:49:59 +0200

hoolsi zownowali truniej :D

BobeK | 2003-04-07 10:12:27 +0200

gogi. :D

Gravatar

sun | 2003-04-07 11:22:17 +0200

widac kto ma najlepsze warunki do gry, tylko pozazdroscic :) Zdominujcie CB Int

SL4VE | 2003-04-07 13:39:56 +0200

ja tego z PEWNYCH wzgledow po prostu nie skomentuje...

Gravatar

vTm | 2003-04-07 14:58:08 +0200

gg ALL i powodzenia w Polsce jak i na swiecie:)

magic | 2003-04-07 15:27:47 +0200

slave wiesz zaczynam cie lubić :D taki milusiński dla mnie sie zrobiłeś :DDD

SL4VE | 2003-04-07 15:37:28 +0200

heh magic :D, przecie ja mówiłem, że nie chce się z nikim kłócić. Dobra miałem się tu nie wpisywać. ;p

ziemba | 2003-04-07 15:50:13 +0200

Dopisano 7.4.2003 o godzinie 13:39 [ u|SL4VE ]

ja tego z PEWNYCH wzgledow po prostu nie skomentuje...

lol slv miszczu polski dlaczego tego nie spkomentujesz ...??

SL4VE | 2003-04-07 16:16:34 +0200

z1emba,
po 1. nie jestem mistrzem polski
po 2. moge skomentowac, ale na priv
po 3. very good game z waszej strony :>

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-04-07 16:27:31 +0200

gg for all!

Gravatar

vTm | 2003-04-07 16:44:22 +0200

niewiem jak wy ale ja jestem "za" zeby takich turniejkow bylo coraz wiecej i nie koniecznie akurat 4v4

BobeK | 2003-04-07 18:38:42 +0200

Tera ma byc 1/1. :o

Gravatar

igor9k | 2003-04-07 22:36:09 +0200

Ok dwie sprawy.

  1. Potwierdzam, że e-sYnth zajelo drugie miejsce w turnieju bo byli faworyzowani przez organizatorow. Niestety nie chcielibysmy zeby wygladalo to zbyt podejrzanie, dlatego 2. a nie 1. proste.

  2. O ile sie nie myle to h00lsi przegrali jedna mape... z arcy.CPMa na ospdm5.

SL4VE | 2003-04-08 00:34:57 +0200

co do synth to obiecalem sie na publicu nie wypowiadac, a co do hoolsow to oni z arcy.cpma wygrali 2:0, więc chyba jednak nie przegrali zadnej mapy :)

log | 2003-04-08 21:44:04 +0200

igor nie ukrywaj prawdy!!!
dopisales nam 20 fragow w meczu z urinalem i po 15 z arcy!! przyznaj sie teraz.. juz po turnieju!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63