ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



eCC wyniki

wto, 29 kwiecień 2003 13:55:56 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Z pewnym opuźnieniem, lecz lepiej późno niż wcale. Jak wiemy zakończył się w niedzielę turniej organizowany przez esports.pl. Co do przebiegu turnieju to niestety nie mogę nic ciekawego powiedzieć, ponieważ zostałem na ten dzień bez netu. :/ Ogranicznmy się do wyników, które wypisane są poniżej:

Ćwierćfinał WB #2 (best of 1)

  • mar1o vs. zik 10:4 - q3dm13

Ćwierćfinał WB #2 (best of 1)

  • matr0x vs. rutt 13:4 - pro-q3dm6

Ćwierćfinał WB #3 (best of 1)

  • memento vs. lysy 12:10 - ztn3tourney1

Ćwierćfinał WB #4 (best of 1)

- v3ndor vs. p0gr0m 7:1 - ztn3tourney1

Półfinał LB #1 (#1) (best of 1)

  • rutt vs. lysy 22:9 @ ztn3tourney1

Półfinał LB #2 (#1) (best of 1)

  • zik vs. p0gr0m 44:12 @ ztn3tourney1

Półfinał LB #1 (#2) (best of 1)

  • v3ndor vs. rutt 9:4 @ pro-q3dm6

Półfinał LB #2 (#2) (best of 1)

  • zik vs. memento 13:11 @ pro-q3dm6

Półfinał WB #1 (best of 3)

  • mar1o vs. v3ndor 2:0

+ ztn3tourney1 @ 12:7

+ q3tourney2 @ 39:7

Półfinał WB #2 (best of 3)

  • matr0x vs. memento 2:1

  • pro-q3tourney4 @ 33:11

  • ztn3tourney1 @ 4:7 

  • pro-q3dm6 @ 12:3

Finał WB (best of 3)

  • mar1o vs. matr0x 2:0

  • ztn3tourney1 @ 15:5

  • q3tourney2 @ 19:13

Finał LB (#1) (best of 3)

  • v3ndor vs. zik 2:1

  • ztn3tourney1 @ 7:14

  • pro-q3dm6 @ 9:5

  • pro-q3tourney4 @ 13:2

Finał LB (#2) (best of 3)

  • matr0x vs. v3ndor 2:0

  • q3dm13 @ 13:1

  • pro-q3dm6 @ 9:7

WIELKI FINAŁ

Wielki Finał (best of 5)

Gratulacje dla graczy jak i dla organizatorów.

KosmoZ | 2003-04-29 14:20:38 +0200

ale macie prędkość panowie redaktorzy orga...i z newsami ostatnio coraz gorzej...czyżby zmierzch?...szkoda

bryan | 2003-04-29 14:24:43 +0200

nie , czyzby matury ?:)

nsx | 2003-04-29 14:42:08 +0200

ah dm13 :P pamietacie to demko zero4 vs fatality na dm13 :) no znam je prawie na pamiec :)

performer | 2003-04-29 14:44:15 +0200

brawo dla organizatorkow, wreszcie ktos wzial dm13 do turnieju, a nie tyjko pro6, ztn i pt4 w kolko, jeszcze jakies ospeki na przyszlosc i cos nowego :) wtedy gracze beda zmuszeni sie tych map nauczyc i bedzie ich granych wiecej = more fun :D

Gravatar

scR | 2003-04-29 15:00:12 +0200

lista map, ktore byly grane: pro-q3dm6, ztn3tourney1, q3tourney2, pro-q3tourney4, q3dm13, ospdm8...
a to ze nikt nie wybral ospdm8 to nie nasza wina :)

Gravatar

qwe | 2003-04-29 15:25:59 +0200

daj linka do dema zero4 vs fatal1ty PLEASE

koRek | 2003-04-29 16:49:41 +0200

a dlaczego nie ma pov'a matr0xa? :(

spEN | 2003-04-29 17:08:06 +0200

najlepsze demko to i tak matr0x -vs- ZeRo4 na cpm3.
jak ktos chce to www.cyberfight.org/site/demos/5431/

Gravatar

solar | 2003-04-29 17:42:38 +0200

znow lepiej pozno niz wcale.. nasz shoutcast spoznia sie tylko ok minute a ich newsy ok 2 dni ...

KosmoZ | 2003-04-29 20:02:43 +0200

no jak maturki to trzeba chłopakom wybaczyć, tylko jak któryś nie zda....no excuses ;) good luck !

Arnold | 2003-04-29 21:08:43 +0200

No to ladnie. Matura sie zbliza a wy zamiast opóźnienie piszecie opuźnienie. Poprawcie lepiej tego newsa.

wu4 | 2003-04-29 21:13:05 +0200

s4iek czyli autor tego newsa, moj uczen tajemnych sztuk walki mrozona kielbasa, na szczescie nie zadaje w tym roku matury, co najwyzej egzamin do gimnazjum ;)

gero | 2003-04-29 21:17:24 +0200

Moze mi to ktos wyjasnic?

:ctrl + c/ ctrl + v:
Wszystko byloby jak najbardziej OK (gg mar1o), gdyby nie jeden istotny fakt. Chodzi mi o sprawe e-synth>vendor'a. Gracz ten w fazie grupowej byl w 3 grupie i nie rozegral ani jednego meczu! Konsekwencja tego, bylo zajecie 4, ostatniego miejsca. Przed nim ( 3 miejsce) uplasowal sie bobek i to wlasnie ON powinien grac za benn'a. Zostal skrzywdzony, wych.ujany, czy jak to sobie tam nazwiecie. Nawet jezeli benn'y zazyczyl sobie, aby za niego gral vendor, to jest kompletne nieporozumienie! Po to byla faza grupowa, aby wylonic graczy! Niewazne jest to, ze vendor jest w czolowce polskich duelowcow, to nie ma najmniejszego znaczenia, grac powinien BOBEK! Nie wiem czy jest to faworyzowanie gracza (esport - synthesis), czy jest to jakas inna przyczyna. Denerwuje mnie zaistniala sytuacja. Chcialbym, aby ktos (najlepiej holy) to wytlumaczyl.

SAI4H | 2003-04-29 23:31:44 +0200

"s4iek czyli autor tego newsa, moj uczen tajemnych sztuk walki mrozona kielbasa, na szczescie nie zadaje w tym roku matury, co najwyzej egzamin do gimnazjum ;)"

koncze pierwsza klase. :d

Gravatar

crux | 2003-04-30 08:06:05 +0200

gratuluje nagrania p-t4 w finale i dem z pov mata!
brava dla wszystkich na serwerze

Gravatar

crux | 2003-04-30 08:25:32 +0200

m1 i m0 - zayebiste mecze!!

Naprdljcie cześciej duele i dawać dema =)

aaa

i jeszcze raz gratuluje nagrania dem zwłaszcza t4

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63