ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Eclipse i Behemoth - nowe myszki OCZ

wto, 24 marzec 2009 15:37:01 | Autor: Kici | Inne

OCZ Technology Group ogłosiła wprowadzenie dwóch nowych 'gryzoni' skierowanych przede wszystkim do graczy - Eclipse oraz Behemoth. Myszki posiadają technologię Double Laser Engine, kółko obracające się na dwa sposoby, diodę wyświetlającą ustawienie DPI oraz zmienną wagę. 'OCZ wciąż łamie bariery związane z kosztami ponoszonymi przez klientów, oferując wysoką wydajność produktów gamingowych i ergonomię w atrakcyjnej cenie' komentuje Ryan Edwards, Director of Product Management OCZ. 'Behemoth i Eclipse nie są wyjątkami. Oferując światowy poziom wydajności, zaprojektowane dla wymagających graczy i entuzjastów, zapewniają wspaniałe doświadczenia związane z kontrolą podczas grania w gry typu FPS lub pozwalające na kreatywność w aplikacjach projektanckich.' Myszki pokryte są gumowaną okładziną, posiadają po pięć standardowych przycisków i oferują maksymalną rozdzielczość 2400DPI w przypadku Eclipse i 3200DPI w przypadku Behemoth. Na obydwa modele firma OCZ udziela dwuletniej gwarancji.
Źródło newsa: Frazpc.pl

Bloodpa1nt | 2009-03-24 17:35:26 +0100

I co to DPI ma do rzeczy? Dużo pr0sów skacze sobie po dm6 mając 400 w myszkach majkrosoftu i żyją. Głównie to w myszce liczy się kształt imho. A te myszki z 1-532525 dpi są fajne, kumpel ma taką za 50zł i chujnia na maks, a4tech chyba, odradzam każdemu. Takimi to można się bawić w fotoszopie a nie w FPSach =o

sYnth|baal | 2009-03-24 21:30:47 +0100

pojebały mi się newsy można usunąć\ ja od 03 gram na mx500

Si7H | 2009-03-25 14:19:11 +0100

W większości myszy można ustawić poziom dpi w zależności od potrzeb, każdy ustawia jak mu pasuje.

Bloodpa1nt | 2009-03-25 14:46:21 +0100

A co to ma do rzeczy? Te myszki jak napisałem są dla dzieci albo fotoszoperów =x

sch | 2009-03-25 17:15:54 +0100

bredzisz

Si7H | 2009-03-25 17:17:52 +0100

Nie napisałeś że są dla dzieci, poza tym ma do rzeczy ponieważ ktoś kto grał na myszce 400 dpi i chce kupić mysz powiedzmy razera (bo uważa, że lepiej mu pasuje do dłoni) z 2000 dpi może grać z tą samą czułością bo można ją też akurat ustawić na 400.

Kici | 2009-03-25 18:20:52 +0100

bloodpaint, miales kiedys w rece jakas lepsza mysz od tej microsofta o ktorej pisales?

Bloodpa1nt | 2009-03-25 18:35:45 +0100

Teraz mam DA, wcześniej MX500 a w między czasie u znajomych latałem na 3200+ i pytam uroczyście: na @#$% więcej niż ~400dpi?

Kici | 2009-03-25 19:18:05 +0100

heh to wszystko zalezy od gracza, jeden woli jak ma 400DPI, a drugi musi mieć ponad 1K DPI ja np uzywam DA i gram przy 1800DPI co kto woli ;)

Bloodpa1nt | 2009-03-25 19:39:29 +0100

Nie co kto woli tylko co się komu w główce usrało, że jest lepsze. Nie widzisz różnicy 400dpi+, ale jak dasz 1800dpi w DA i Ci lata szybciej niż przy 400 to masz frajdę bo myślisz, że fajniejsza myszka?

Kici | 2009-03-25 21:11:32 +0100

Niestety nie moge sie z Toba zgodzic. Kazdy gracz preferuje inny styl jeden woli mysz szybsza drugi wolniejsza, to ze Tobie sie lepiej gra przy malej ilosci DPI nie znaczy ze innym tez powinno. ;)

Bloodpa1nt | 2009-03-25 21:20:05 +0100

Szybkość to akurat względne pojęcie i nie wiesz o czym piszesz =)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63