ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ECT - 666 zownowane

pon, 19 styczeń 2004 14:19:24 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

Wczoraj rozegrany został finał drabinki luserów w ECT5, pomiędzy drużynami the Shadows oraz 666. Po początkowych problemach z rozpoczęciem meczu klany przystąpiły do selekcji map - oszóstki na początku odrzuciły q3dm14tmp, t5 zaś ospdm6.

Pierwszą mapę wybrały ratlerki (bestie), była nią ospdm5. Po rozpoczęciu gry po kilku sekundach pierwsza pauza - coś się stało z jednym z graczy t5. 666 sprytnie wykoszytało zmiane i chwilowo objeło dzwudziesto fragowe prowadzeniei. Hugo's company wzieła się w garść i nie dała cieszyć się wygraną, systematycznie odrabiając frag za fragiem, przejmując kontrolę nad mapą i wygrywając ostatecznie tą mapkę.

Drugą mapą była cpm4 - tutaj nastąpiła rzeź niewiniątek. 666 przy cieniach wyglądało jak zgraja robocików z pistoletami na wode w nieodpowiednim miejscu i czasie.

Owange : 152:80.

Na ostatniej arenie (wybieranej przez t5 ze względu na "nieco" wiekszą ilość zdobytych fragów), czyli q3dm7 powtórzyła się sytuacja z cpm4 - walka impotentów z machos. Wynik niemal taki sam jak na poprzedniej mapie , mianowicie 147:86.

Link do raportu wraz z demami z meczu

Wielki finał odbędzie sie 25 stycznia pomiędzy t5, a sYnth. HF

Od siebie napisze, że jestem dumny z 666, podczas całej ligi odbył się jeden kulturalny

mecz z ich udziałem. Niebywałe osiągnięcie, gratuluje i życze "oby tak dalej" .

EDIT: osoby posiadające demko z ospdm5 proszone są o kontakt z numerem GG : 2854117

bolomanrsquoek | 2004-01-19 14:31:30 +0100

tak przyownowalem; fanom podam numer konta, na ktore mozna wplacac gruby bilon ;)

news ok !!:D: wreszcie ktos obiektywnie ocenil nasza gre "tutaj nastąpiła rzeź niewiniątek. 666 przy cieniach wyglądało jak zgraja robocików z pistoletami na wode w nieodpowiednim miejscu i czasie" :D:D:D

Gravatar

t5-hugo | 2004-01-19 14:37:35 +0100

no własnie, wkoncu jakis dobry news i raport z meczu jezeli chodzi o mecze z udziałem t5.

Pawuj | 2004-01-19 14:38:21 +0100

duzo widac na tych screenach... :))

baxowy | 2004-01-19 14:38:56 +0100

duze masz w raporcie, po co dwa razy wrzucac te same pliki :P

[pogo] | 2004-01-19 14:39:01 +0100

ale screeny do dupy :D troszke male :P

Mattias | 2004-01-19 15:18:42 +0100

bo ludzie wola ogladac niz czytac :P

... | 2004-01-19 15:20:23 +0100

Gratulacje t5 &-)

Zenith | 2004-01-19 15:58:05 +0100

bax ale co ty chcesz od 666? ;o tak zes to napisal jakby to byl jakis jeden z najgorszych klanow :|

ehh....

ogolnie to gg t5

baxowy | 2004-01-19 16:13:21 +0100

Skłamałem?

MateoMartinezz | 2004-01-19 16:29:41 +0100

BARDZO jednostronna relacja z meczu, poniekąd zrozumiała, ale jednak.... :/

Gravatar

.... | 2004-01-19 16:51:22 +0100

Myśle ze 666 zownowało ten serwer!! Wg mnie rox (abs, kercio, shreku:DDDD) ownujecie ;]

Gravatar

zik | 2004-01-19 16:59:31 +0100

lol @ wymiot !

sYnth|Bubu | 2004-01-19 17:08:39 +0100

gg
nie widzialem na zywo, ale demka zobacze :P

abs gdzie ta twoja spektakularna wygrana o ktorej mi mowiles ???
sasasas
:)

Gravatar

.... | 2004-01-19 17:11:08 +0100

zik bo to był LOL !!!! Ale najsmieszniejsze bylo jak napisaleś: bryan mozna restart??

dinhkertal | 2004-01-19 17:17:27 +0100

ee :D ja se chyba zrobie kiedys konkurs na najwiekszy net na minusie :D na 100wke wygram :D

dinhkertal | 2004-01-19 17:19:03 +0100

Baks cooz to za odmiana zes newsa napisal? :) jak tylko 666 dostanie to od razu newsy na org :DDD kurde blac jebne zarassaas :DDD

furi | 2004-01-19 17:23:20 +0100

mhmmm to by tych newsow musialo byc wiele...:P

Gravatar

zik | 2004-01-19 17:32:13 +0100

wymiot: cos w tym zlego ? xtsa sekunde po rozpoczeciu meczu wywalilo z serwa. nie minelo 5 sekund meczu wiec grzecznie poprosilem bryana czy mozna restart. simple

Gravatar

eddie | 2004-01-19 17:51:18 +0100

bolek, ty rzez frodów chyba jhsuaasf

move | 2004-01-19 17:51:18 +0100

baks: tak nawiasem mowiac, powiedz wprost, ze napisales tego newsa bo nie lubisz 666 ;). Mi nie przypada do gustu obecnosc kilku osob w tym klanie, ale to juz nieistotne.. po prostu jestem ciekaw czy napisalbys tegoz newsa przy wygranej 666 :>

PS: Wielkie GG t5, przyklad dla calej polskiej sceny TDM swietnego zgrania i kontroly mapy, raczej zwyciestwo w ect macie zapewnione :)

Prosektor | 2004-01-19 18:00:56 +0100

ja @#$%, ale zes zrobil te screen'y :/

gw 4 t5

News jednak wyraznie subiektywny . . . :P

abs | 2004-01-19 18:06:12 +0100

tak odkad baks wrocil do zynnego zycia syf jest straszny, aha no i info dla bolomana: ciekawe jakbyscie zagrali bez 2 najlepszych graczy - i od razu eot dla plebsu

zbr | 2004-01-19 18:17:20 +0100

prostacki baks i jego malo ambitne teksty. sbt.

Mad | 2004-01-19 18:22:42 +0100

PS: Wielkie GG t5, przyklad dla calej polskiej sceny TDM swietnego zgrania i kontroly mapy, raczej zwyciestwo w ect macie zapewnione :)

czy ja wiem czy taki przyklad... no ale powinni wygrac

Gravatar

.... | 2004-01-19 18:34:47 +0100

zik, ale nie zauwazyles ze shrek zdobyl fraga wlasnie na tym xtsie ?? Rownie dobrze po restarcie xts mogl zabic i calkowicie inaczej byscie sie porozżucali po tej mapie... byćmoze 666 mialo bardzo dobrą miejsca

bolomanrsquoek | 2004-01-19 18:35:20 +0100

"abs gdzie ta twoja spektakularna wygrana o ktorej mi mowiles ???
sasasas"

uhaushauhsasdsf :D normalnie spadlem z krzesla :D:D:D

"ciekawe jakbyscie zagrali bez 2 najlepszych graczy - i od razu eot dla plebsu"

?wot ? moze odrazu bez 4, nie badzmy minimalistami; musisz na kazdym kroku udowadniac swoj debilizm? nie wiesz na czym tdm polega wiec moze zamknalbys jape
slowa kerta ktore dzisiaj uslyszalem : abs nie wie wogole o co w tdmie chodzi, biega po mapie ja pojebany; nie dziwie sie przy twojej pseudointeligencji trudno jest pojac podstawy teamplay; zmien moda na jakiegos mniej skomplikowanego right?

"czy ja wiem czy taki przyklad... no ale powinni wygrac"

papi zaczyna sie to robic nudne, jak twoje texty za plecami, ze w krk powinniscie byc przed nami; moze wreszcie cos osiagniesz? bo narazie poza gadaniem nic innego Ci nie wychodzi

baxowy | 2004-01-19 18:40:30 +0100

Pisalem o filmach, napisalem o tym ze ten mecz nadchodzi i po meczu. Po meczu napisalem bo mnie prosil o to bryan ( nie mial czasu ) , przed meczem bo prosil mnie bolek, a wtedy nie wiedzialem raczej kto wygra (he kertal) ? Cos jeszcze masz do powiedzenia, na temat newsa, a nie moj? Obraziles sie bo ci zabawke zabralem?

I zamiast opierdalac mnie ze napisalem pare przykrych (ale prawdziwych, zaprzeczy ktos?) slow o 666, to popracujcie nad soba zebym tak nie mogl napisac.

Abs ty mnie nie rozliczaj, bo doskonale wiemy jak sie opierdalasz w ECT, jak kogos krytykujesz to zacznij od siebie dobra? Juz nie bede wyciagal brudow twoich brudow bo nie ma sensu. Wiec prosze cie, skoncz pieprzyc.

Nie przecze ze zabarwienie tego newsa jest negatywne w stosunku do 666 mof, mam jednak powody, bo nikt nie robil takiej popeliny jak oni. To jest fakt. A jezeli krytyka w tym kraju jest zabroniona, to gdzie my zyjemy? Mialem napisac 666 byli niezbyt grzeczni, ale nie zabili sedziego wiec sa aniolkami? Powinni dostac zjebe i to o wiele porzadniejsza niz ta w tym newsie. Nie po to sedziowe siedza nierzadko po 2 godziny na serwerze, zeby potem PANISKA ich zbluzgaly czy sraly na lige, by po tygodniu znow marnowac 2 godziny sedziego, petla sie zamyka.

A teraz cos zeby zrozumieli, uwaga :

"plebs"

bodo | 2004-01-19 18:48:24 +0100

bardzo błyskotliwe porównania.... :P

performer | 2004-01-19 19:04:03 +0100

plebs to jest to :)

Gravatar

PLANET | 2004-01-19 19:04:18 +0100

jestescie bardzo kur.ewsko subiektywni, co by nie uzyc innego slowa... :>

move | 2004-01-19 19:24:47 +0100

baks, rozumiem, ale krytyka conajwyzej w komentarzach - newsy powinny byc obiektywne :)

Gravatar

.... | 2004-01-19 19:28:38 +0100

Wg mnie bryan odjebal lipe i tyle... pisze ze juz mu sie to nudzi no to ja @#$%.. ja tez chce byc sedzia i mi 666 nic by takiego nie napisali!! WEZCIE MNIE NA SEDZIE !!

baxowy | 2004-01-19 19:30:05 +0100

mof w komentarzach to nie byloby to samo. Moze po paru takich newsach zmadrzeja?

wymiot, nie nadajesz sie SORY.

bryan | 2004-01-19 19:32:52 +0100

wymiot gdzie ja napisalem ze mi sie to nudzi ? jesli chodzi ci o tekst przed rozpoczeciem ospdm5 to brzmialo to mniej wiecej tak nudzi mnie juz czekanie az laskawie wejdzie i bylo to powiedziane w stosunku do shr

a 666 nie pisze nic takiego osobom ktore sa w stosunku do nich poblazliwe , ja mysle ze dla zadnej ze stronie nie bylem , zreszta jak na kazdym meczu.

rooseck | 2004-01-19 19:39:40 +0100

screen ownage :)

eng | 2004-01-19 19:42:22 +0100

wymiot oni cie nie chca , bo jesio im zazygasz i co bedzie wtedy ? :F News baxowaty ,robociki z pistolecikami na wode ownz. Rozumiem , ze zrobienie linka z miniaturki do miniaturki bylo celowe ? ;}

Gravatar

.... | 2004-01-19 19:54:10 +0100

Baks powiedz mi czemu sie nie nadaje??
engo weź mnie nie wkurwiaj, bo pojebancu to nie jest skrot od tego co myslisz do huja pana!!

Insaneq3 | 2004-01-19 19:56:08 +0100

Duzy zoom scrennow ;o

sYnth|Bubu | 2004-01-19 19:58:33 +0100

co do demek z meczu
to clan 666 nie zachowywal sie poprawnie
ale i tak smiechu bylo duzo

"abs ma fraga (8min?) brava dla niego" (c) boloman
i wiele podobnych :D:D::D

Gravatar

.... | 2004-01-19 20:10:25 +0100

Smiesznych bylo bardzo duzo dlatego mi sie podobal :)

Gravatar

666|Benny | 2004-01-19 20:13:09 +0100

gg t5.
szkoda że niemogłem zagrać :/
fajny news baks wiecej takich :)
hehe

rkniunia | 2004-01-19 20:50:18 +0100

pelna kulturka :Q

eng | 2004-01-19 20:55:04 +0100

wymiot - nic nie poradze , ze mis ie twoja ksywa z zygami kojarzy :D

Gravatar

skaven | 2004-01-19 21:46:13 +0100

mi sie kojarzy z sylvestrem

Gravatar

.... | 2004-01-19 22:29:55 +0100

No to może zrobie temat na forum: Z czym kojarzy Ci sie moja xywa - wymiOt ?

Engo: Żygi
Skaven: Sylwester

:ASD:ASD:ASD

Gravatar

eddie | 2004-01-19 23:17:01 +0100

ok za ta przegrana w wyje,buje wszystkich z klanu :D oprocz oczywiscie benka i infa bo ich sie nie da :D

to tyle, gg t5, boloman ty kacu, dawaj na deske :ASd

Gravatar

skaven | 2004-01-19 23:35:44 +0100

eddie dobrze powiedziane;q

akir | 2004-01-20 00:28:22 +0100

japa ty jebana krolicza mordo

Gravatar

katz | 2004-01-20 01:18:46 +0100

666 i tak jest zajebiste, bylo i bedzie! t5 gg :D

bolomanrsquoek | 2004-01-20 06:59:54 +0100

eddie jedziem na deske !! tylko bebusa trzeba okrasc ze sprzetu ;)

sYnth|Bubu | 2004-01-20 09:25:02 +0100

o akir wrocil
jak milo :D

baxowy | 2004-01-20 09:39:09 +0100

Ta, a z jakim milym akcentem. Dobrze ze takie dziecko przynajmniej sie teraz stoczy i za te pare lat nie bedzie zajmowal nikomu miejsca pracy, bo sie stoczy. lol.

PeterSchiff | 2004-01-20 10:49:48 +0100

666 mialo dobry squad na EXC w kraq, a potem juz sie zrobil urinal :/

akir | 2004-01-20 16:52:17 +0100

haha lol, kroliku jak przeprosisz to kiedys cie zatrudnie

i wogole skad pomysl ze ktos sie tu stacza.

Gravatar

eddie | 2004-01-20 17:53:09 +0100

nowyAKIR
askaoe:SDsfa

dinhkertal | 2004-01-21 19:40:33 +0100

raven: ta z zoomem na czele :ASD no offence ale wygrali exc tylko dzieki skillowi skoro gral tam zoom, bo wiadomo ze to czlowiek ktory lubi biegac w tdm tak samo jak w duelach (czyli 200/200 :P). Baks a jakbym Cie poprosil zebys napisal o moich wrzodach na zoladku to tez bys napisal? :D no offence zajonczku moj ty (:P) ale wolalbym zeby to napisal ktos inny np. bubu ale nie Ty bo wyglada to (bo jest w sumie) jak wywlekanie swoich brudow na forum sceny. GG t5, tlumaczyc sie nie bedziemy ale chyba mamy marne szanse na wygrana jak ustalamy taktyke na minute przed meczem... :DDDD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63