ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ECT - Finał Loosers Bracket

nie, 18 styczeń 2004 17:01:40 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

Dzisiaj o 21.00 w finale Loosers Bracket the Shadows zmierzą się z 666. Ognos przekazał mi, że sędzią będzie jego babcia, więc nie do końca wiadomo czy regulaminowo potoczy sie ten mecz. W barwach t5 pojawią się zik, xts, boloman i tyrion, naprzeciwko nim prawdopodobnie staną lop, kertal, inf & abs.

Gdybym miał postawić szmalec na ten mecz, to bez wątpienia na t5. W 666 od pewnego czasu sie nic nie dzieje, lub trzymaja takie pozory. GL & HF

GTV, czy nie GTV, oto jest pytanie, tylko bry odpowie na nie.

Gravatar

.... | 2004-01-18 17:03:39 +0100

Piles cos ze tak rymujesz ?? ;P

bamc | 2004-01-18 17:09:19 +0100

n1
Oglądamy :D

Gravatar

pro_L0rd | 2004-01-18 17:58:32 +0100

hehe smalec rox i nie ma dwoch zdan;d

Gravatar

blade17 | 2004-01-18 18:18:50 +0100

nareszcie jakis oryginalny news...pozdro dla wszystkich babcioof-sedzioof :P

Gravatar

ThefasT | 2004-01-18 18:50:00 +0100

Dzisiaj o 21.00 w finale Loosers Bracket zmierzy the Shadows zmierzą się z 666.

to jest nie po POLSKIEMU!

BobeK | 2004-01-18 18:57:24 +0100

Zapowiada się niezłe widowisko!!!
Trzymam kciuki za 666 i t5!!!
Pokonacie ich!!!
;>

baxowy | 2004-01-18 19:05:51 +0100

vertice zagapilem sie ;d thx

bolomanrsquoek | 2004-01-18 19:23:05 +0100

mayhaaway : bedzie wo
mayha
away : bo abs mi trul zebym gral jako shielder

typowe, 666 zeszlo na psy przez takich plebsow jak abs i spolka, ten sam numer wykrecili z nami w PD w finale, tyle ze i tak przegrali wiec nikt im tego nie pamieta

dinhkertal | 2004-01-18 19:24:55 +0100

bolo ja bym cie nawet nie prosil zebys zagral jako moj wasal :D anyway chyba faktycznie wo bendzie -> 666 graczy nie posiada ;q

bolomanrsquoek | 2004-01-18 19:26:07 +0100

za dobrze kertal by gral gdybym latal pod jego nickiem, coz bywa ;)

wypada zauwazyc ze n/w kretyn abs jest sedzia w ect, wnioski nasuwaja sie same

... | 2004-01-18 19:34:40 +0100

ładnie boloman i tak trzymaj
abs-absolutny brak skilla
GTV, czy nie GTV, oto jest pytanie, tylko bry odpowie na nie. buahah :D

dinhkertal | 2004-01-18 19:37:40 +0100

bolo myslalem ze do Ciebie zagadal :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD o lol :q btw: abs zagadal faktycznie do mayhema ale zeby po prostu z nami w ect zagral jako wolny gracz (bo w sumie odszedl z gp?:D)

bolomanrsquoek | 2004-01-18 19:41:20 +0100

kertal bystrzaku, mialbym grac przeciwko sobie ?;))))))))))))))))) imho chyba napisal wyraznie ze chcial aby zagral jako shielder, bo jak wiesz zawodnikow zglasza sie conajmniej dzien przed meczem ?;>

Gravatar

zik | 2004-01-18 19:47:13 +0100

gl 666

baxowy | 2004-01-18 20:15:31 +0100

omg ;d

Gravatar

scar | 2004-01-18 20:47:03 +0100

paranoja : D

Gravatar

eddie | 2004-01-18 22:42:13 +0100

eeeee prąciee

abs | 2004-01-18 22:59:04 +0100

Wiliam "BOLOMAN" Grimm - @#$% czlowieku czy ty juz sam nie odrozniasz co za glupoty opowiadasz, jestes tak zalosny ze to w ogole szkoda gadac. Ale bajki ukladasz wspaniale to ci trzeba przyznac

Gravatar

666|Benny | 2004-01-19 00:19:02 +0100

T5 jak tam wasze myszki,które wygraliście w krakowie :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
bolo to tylko internet, nieprzejmuj sie tymi meczowymi internetami tak bardzo.

bolomanrsquoek | 2004-01-19 06:45:00 +0100

absa nie komentuje bo szkoda, niech odpowiedzia na jego glupote bedzie milczenie, co do Ciebie benny widze ze bola wszystkie ostatnie porazki 3 czy 4? w ligach ze musisz krakow przypominac, mimo wszystko pozdrawiam ;*

abs | 2004-01-19 11:56:42 +0100

milczenie jest złotem

Gravatar

666|Benny | 2004-01-19 20:01:10 +0100

bolo nielubie sie powtarzać ale wyluzuj z tymi internetami, bo mecze w necie niemaja dlamnie żadnego znaczenia. może bys zrozumiał to gdybys miał ping 60 i 50 fps :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63