ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ECT Q3TDM

wto, 25 luty 2003 18:13:27 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

Rozegranych w ostatniej kolejce zostalo 'pare' spotkan. W niektorych meczach towarzyszyl nam nasz wierny przyjaciel - lag. Gdyby mozna bylo bic rekordy w pingu, to tepsa by zdeklasowala wszystkich providerow na swiecie (oczywiscie w ta zla strone :) ). Przy okazji gratuluje skilla klanowi c4 ktory kolejny raz nie potrafil wpisac connect IP. Jednak bylo troche meczów na poziomie, jak np. DA vs sYnth. Najwieksza niespodzianka byla jednak przegrana BMF z klanem Fatum, ktory w ect3 dostal porzadne baty od legionu (cos ok. 500:-5 na dwoch mapach!!!). Czyzby fatum okazalo sie 'cU na vq3' ? Polecam rowniez mecze gp vs cW, 666 vs mm, WaR vs h. Aby sie dowiedziec wiecej, wskakuj tutaj.

P.S. Przestancie oddawac te cholerne w/o. :P

abs | 2003-02-25 18:44:12 +0100

baksiu odpowiedz na moj apel na gg blagam Cie:D

Gravatar

rauf | 2003-02-25 18:45:52 +0100

fatum rox za sprawa 1 gracza :PPP

Gravatar

xts | 2003-02-25 19:13:55 +0100

anyway wezcie od nowa ankiete, w jednym dniu wchodze i moglem glosowac na tec w nieskonczonosc, wtedy chyba 666 mialo 48 glosow, w nocy juz 280 :}

Gravatar

JarlB | 2003-02-25 19:20:17 +0100

lag? polskie realia...
w/o? polska "scena"...

*M4STER* | 2003-02-25 19:31:32 +0100

po prostu nie gramy (bmf) na vq3.. t agila miala byc na probe.. no i jednak okazuje sie z enie umiemy vq3 =]
obijamy sie tma za barodz po scianach =] noo.. ale wypada zagrac do konca.. ;p dobra to vq3.. to meni nei obchodzi ;p ja jestem w bmf PM =]]]

BobeK | 2003-02-25 19:35:22 +0100

ikstees - ta ankieta jest niewazna, Sh1elder ma wybrac klany/graczy. ;-)

Sh1eldeR | 2003-02-25 20:13:23 +0100

Jep, dats rajt.

Xts, gadalem z tec setah a on mial wszystko uzgodnic z wami. Podal mi czterech graczy, a ja z nich mam wybrac jednego (!). Powiedzial ze to obojetnie ktory ma byc,
To co ja mam zrobic, pojsc do domu dziecka i kazac sierotce wybierac? =D Wez jakos zagadaj z setem zeby dal mi (na gg!!!) jedna konkretna xywe bo on mnie chyba do konca nie zrozumial :>. A jak nie to ja z was wybieral nie bede, serio przeprowadze losowanie i tyle =|
A ta ankieta sux, w ogole sie nie liczy itd. Jakies jelopy sie podjaraly i zaczely nabijac glosy. Coz za kretynizm. W tej ankiecie nie chodzilo o to zeby zobaczyc, ze jakis klan ma jednego superfana, ktory sie 100x zarejestrowal ;D. Ale juz wczesniej to przewidzialem... wyniki ankiet przeprowadzonych na naszej scenie to se mozna o kant dupy wytrzec ;D

coolfon | 2003-02-25 20:54:55 +0100

baKs widze ze przynajmniej tym razem nie pomyliles sie z wynikiem L vs [F] :P

kaboom | 2003-02-25 21:00:15 +0100

wiesz baks z tym connect IP to nie było tak jak mówisz, chyba ci łysy źle powiedział, server był dobry (MIB II), tylko sowje zrobił pb, bo z 5 naszych graczy na serv wszedłem tylko ja, a inni próbowali sie łaczyć, ale ich wywalało

pb SUXXXXXXXXX

putek | 2003-02-25 21:51:04 +0100

heh 504:1 :D baKs tak dla scislosci, ale coz nie ma jush tamtego L :(((((( nie Ci ludzie i nie ten napał na gre:( głownie problem z tym drugim:( pozdro dla calej sceny GL ludzie trzeba konczyc, fajnie sie gralo, mile bede wspominal ten okres w moim zyciu. GL

MaxDamage | 2003-02-25 21:54:33 +0100

"jakis klan ma jednego superfana, ktory sie 100x zarejestrowal ;D"

Buahahahhahahahaha!!!!!

n1 :D

putek | 2003-02-25 21:56:38 +0100

coolfon wow i tak sie pomylil:> pozatym co Ty tu robisz? na scene wracasz? dobrze by bylo zastapisz mnie:>

putek | 2003-02-25 21:57:53 +0100

a tak sie zastanawialem czy ten wynik to byl najwyzszy w historii polskich turniejow??? TDM?

ciastek | 2003-02-25 22:44:17 +0100

ten w0w to niezle miotl. Patrcie na jego fragi i neta (lol :D)

lecho | 2003-02-26 00:21:12 +0100

Putek - raczej nie. W CNL1 tec pokonalo A5 na dwoch mapach wynikiem w sumie 632:18 (368:13 i 264:5) :D

lecho | 2003-02-26 00:21:48 +0100

No a jesli chodzi o najmniejsza liczbe fragow do mm pobilo VD do 0 (slownie: ZERA :DDDDD Sorx ze dwa komenty pod soba ale edytowac nie umiem :D

Gravatar

kino | 2003-02-26 07:10:08 +0100

no wkoncu mm rzadzi nie:)

semp2 | 2003-02-26 15:30:53 +0100

jak juz mowicie o najwiekszych wynikach to ja dodam ,ze w ostatniej kolejce cW pokonalo klan 492 wynikiem 307:9.

putek | 2003-02-26 18:04:24 +0100

no ja jush w to nie gram... ale kur... bez przesady nie zauwazacie roznicy miedzy vq3 a pm? przeciez to oczywiste ze na pm zawsze sa wyniki o wiele wieksze... i jasne ze pytalem o vq3, a co to wogole jest pm? :> hehehe [joke]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63