ECT Q3TDM
wto, 25 luty 2003 18:13:27 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena
Rozegranych w ostatniej kolejce zostalo 'pare' spotkan. W niektorych meczach towarzyszyl nam nasz wierny przyjaciel - lag. Gdyby mozna bylo bic rekordy w pingu, to tepsa by zdeklasowala wszystkich providerow na swiecie (oczywiscie w ta zla strone :) ). Przy okazji gratuluje skilla klanowi c4 ktory kolejny raz nie potrafil wpisac connect IP. Jednak bylo troche meczów na poziomie, jak np. DA vs sYnth. Najwieksza niespodzianka byla jednak przegrana BMF z klanem Fatum, ktory w ect3 dostal porzadne baty od legionu (cos ok. 500:-5 na dwoch mapach!!!). Czyzby fatum okazalo sie 'cU na vq3' ? Polecam rowniez mecze gp vs cW, 666 vs mm, WaR vs h. Aby sie dowiedziec wiecej, wskakuj tutaj.
P.S. Przestancie oddawac te cholerne w/o. :P





abs | 2003-02-25 18:44:12 +0100
baksiu odpowiedz na moj apel na gg blagam Cie:D
#635070
rauf | 2003-02-25 18:45:52 +0100
fatum rox za sprawa 1 gracza :PPP
#635071
xts | 2003-02-25 19:13:55 +0100
anyway wezcie od nowa ankiete, w jednym dniu wchodze i moglem glosowac na tec w nieskonczonosc, wtedy chyba 666 mialo 48 glosow, w nocy juz 280 :}
#635075
JarlB | 2003-02-25 19:20:17 +0100
lag? polskie realia...
w/o? polska "scena"...
#635076
*M4STER* | 2003-02-25 19:31:32 +0100
po prostu nie gramy (bmf) na vq3.. t agila miala byc na probe.. no i jednak okazuje sie z enie umiemy vq3 =]
obijamy sie tma za barodz po scianach =] noo.. ale wypada zagrac do konca.. ;p dobra to vq3.. to meni nei obchodzi ;p ja jestem w bmf PM =]]]
#635077
BobeK | 2003-02-25 19:35:22 +0100
ikstees - ta ankieta jest niewazna, Sh1elder ma wybrac klany/graczy. ;-)
#635078
Sh1eldeR | 2003-02-25 20:13:23 +0100
Jep, dats rajt.
Xts, gadalem z tec setah a on mial wszystko uzgodnic z wami. Podal mi czterech graczy, a ja z nich mam wybrac jednego (!). Powiedzial ze to obojetnie ktory ma byc,
To co ja mam zrobic, pojsc do domu dziecka i kazac sierotce wybierac? =D Wez jakos zagadaj z setem zeby dal mi (na gg!!!) jedna konkretna xywe bo on mnie chyba do konca nie zrozumial :>. A jak nie to ja z was wybieral nie bede, serio przeprowadze losowanie i tyle =|
A ta ankieta sux, w ogole sie nie liczy itd. Jakies jelopy sie podjaraly i zaczely nabijac glosy. Coz za kretynizm. W tej ankiecie nie chodzilo o to zeby zobaczyc, ze jakis klan ma jednego superfana, ktory sie 100x zarejestrowal ;D. Ale juz wczesniej to przewidzialem... wyniki ankiet przeprowadzonych na naszej scenie to se mozna o kant dupy wytrzec ;D
#635079
coolfon | 2003-02-25 20:54:55 +0100
baKs widze ze przynajmniej tym razem nie pomyliles sie z wynikiem L vs [F] :P
#635080
kaboom | 2003-02-25 21:00:15 +0100
wiesz baks z tym connect IP to nie było tak jak mówisz, chyba ci łysy źle powiedział, server był dobry (MIB II), tylko sowje zrobił pb, bo z 5 naszych graczy na serv wszedłem tylko ja, a inni próbowali sie łaczyć, ale ich wywalało
pb SUXXXXXXXXX
#635081
putek | 2003-02-25 21:51:04 +0100
heh 504:1 :D baKs tak dla scislosci, ale coz nie ma jush tamtego L :(((((( nie Ci ludzie i nie ten napał na gre:( głownie problem z tym drugim:( pozdro dla calej sceny GL ludzie trzeba konczyc, fajnie sie gralo, mile bede wspominal ten okres w moim zyciu. GL
#635083
MaxDamage | 2003-02-25 21:54:33 +0100
"jakis klan ma jednego superfana, ktory sie 100x zarejestrowal ;D"
Buahahahhahahahaha!!!!!
n1 :D
#635085
putek | 2003-02-25 21:56:38 +0100
coolfon wow i tak sie pomylil:> pozatym co Ty tu robisz? na scene wracasz? dobrze by bylo zastapisz mnie:>
#635086
putek | 2003-02-25 21:57:53 +0100
a tak sie zastanawialem czy ten wynik to byl najwyzszy w historii polskich turniejow??? TDM?
#635087
ciastek | 2003-02-25 22:44:17 +0100
ten w0w to niezle miotl. Patrcie na jego fragi i neta (lol :D)
#635089
lecho | 2003-02-26 00:21:12 +0100
Putek - raczej nie. W CNL1 tec pokonalo A5 na dwoch mapach wynikiem w sumie 632:18 (368:13 i 264:5) :D
#633584
lecho | 2003-02-26 00:21:48 +0100
No a jesli chodzi o najmniejsza liczbe fragow do mm pobilo VD do 0 (slownie: ZERA :DDDDD Sorx ze dwa komenty pod soba ale edytowac nie umiem :D
#633561
kino | 2003-02-26 07:10:08 +0100
no wkoncu mm rzadzi nie:)
#633078
semp2 | 2003-02-26 15:30:53 +0100
jak juz mowicie o najwiekszych wynikach to ja dodam ,ze w ostatniej kolejce cW pokonalo klan 492 wynikiem 307:9.
#635100
putek | 2003-02-26 18:04:24 +0100
no ja jush w to nie gram... ale kur... bez przesady nie zauwazacie roznicy miedzy vq3 a pm? przeciez to oczywiste ze na pm zawsze sa wyniki o wiele wieksze... i jasne ze pytalem o vq3, a co to wogole jest pm? :> hehehe [joke]
#635112
Zaloguj się by dodać komentarz.