ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



nita | 2002-12-24 00:55:57 +0100

pierwszy widze tego newsa :D

Gravatar

igor9k | 2002-12-24 01:55:56 +0100

poq3dm5 ? lol !

ash | 2002-12-24 02:18:47 +0100

6 map - gratuluje swiatowej oryginalnosci (glupoty)!!
Wiadomo zeby grac dobrze na jakiejs mapie trzeba ja cwiczyc, tak robia te lepsze klany i dlatego niedaje sie tylu map. Ciekawe ktory klan bedzie cwiczyl 6 map - nolol panowie.
Wiem ze chcecie byc oryginalni i najlepsi, ale to nie tu, na podworku wykazcie swoja oryginalnosc.
Nielamcie zasad ktore sa przyjete!

Gravatar

sun | 2002-12-24 04:30:20 +0100

to niech zostawia poq3dm5, a niech usuna q3dm7 i cpm4!!!

Gravatar

yt1 | 2002-12-24 09:47:29 +0100

eno jaki profesjonalizm :]]] jesce "klutnie" byloby przez "ó" i normalnie bylby czad ;)))))

baxowy | 2002-12-24 10:17:36 +0100

Mapy sa juz ustalone i nie ma zadnej dyskusji ;).
Poza tym doszla 1 nowa mapa a ty juz mowisz o jakims niewiarygodnym cwiczeniu. Jak myslisz, mialbys wiecej roboty przy 5 totalnie nowych mapach, czy 5ciu starych i 1 nowej?
Poza tym kazdy bedzie musial cwiczyc, a nie tylko jeden klan.
Poza tym zapisujac klan do ligi CL akceptuje regulamin, tzn ze sie z nim zgadza...

baxowy | 2002-12-24 10:18:09 +0100

Jak ci nie pasi to wypisz 666 =)

BobeK | 2002-12-24 10:51:06 +0100

Mam pytanie, tak wolno kojarze przychodzace wiadomosci, co oznacza ze "mapy beda odrzucane az zostanie jedna mapa"? Bo jak jeden klan odrzuci jedna - zostaja 3 mapy, drugi klan wywala - 2 mapy left, to kto trzecia? Ten co mial wiecej fragow? =o

BobeK | 2002-12-24 10:51:41 +0100

A i zrobcie "zapisani" czy cus takiego. =)

baxowy | 2002-12-24 10:52:47 +0100

jest zrobione

baxowy | 2002-12-24 10:53:08 +0100

przeczytaj pare razy to skumasz :)

ognos | 2002-12-24 13:15:25 +0100

ash nie chce komentowac twojego komentarza :) poniewaz darze cie szacunkiem po wcg;p (chodz raz nie bylismy gorsli od cs- takie jest moje wrazenie ;p)
wzorujemy sie na CB, wiec jestesmy w pewnym stopniu profesjonalni :) ( moze w pysku tylko, nie wiem;p)
ash twoim zdaniem jest za duzo map? w EuroCup VI - Q3 DM bylo tez 6 map, tylko tyle ze my wymienilismy pro-q3dm6 na poq3dm5 :) mozna sie przeciez nauczyc na niej grac? na da jest wiec mozecie grac na tym servie :p
ash: rozumiem cie bo 666 jest moze gorsze na poq3dm5, ale popatrz sie, np. da jest gorsze na q3dm7 :) i co mam ta mape usunac?;p

Gravatar

StaryOrgowicz_466 | 2002-12-24 13:32:28 +0100

ogi jak chcecie się wzorować na cb i ec6 to bardzo dobrze ale zkumaj to że na eurocup5 była mapa poq3dm5 zamiast prodm6 a w ec6 wyjebali poq3dm5 i wstawili znów prodm6 jaki z tego wniosek ?.. pls odpisz :P
i zlookaj www.clanbase.com/rules.php?lid=645 może conieco pomoże wam to w czymś .

baxowy | 2002-12-24 13:49:04 +0100

benny: w ect nie ma pro6 wiec o czym ty gadasz;x

ognos | 2002-12-24 13:54:28 +0100

ok jak wczesniej napalem wzorujemy sie na ec :)
w ec5 byla poq3dm5 = ect4 bedzie poq3dm5, w ect6 juz nie bylo poq3dm5, w ect5 moze tez juz niebyc poq3dm5;) czemu nie chcesz przezyc niezapomnianych doznan na poq3dm5? :)
a patrzac na numerki to jestesmy lepsi o 1 od nich :) wczesniej dalismy poq3dm5 ;)

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-12-24 14:11:31 +0100

skad mozna sciagnac poq3dm5?:D

ash | 2002-12-24 14:16:32 +0100

Po 1 to ja niedaze do tego by byla dm6, bo wcale jej niechce, sam bym dal tylko:cpm4,dm14, i albo osp5 albo 6, ale nevewrmind z tym.
A benny chcial powiedziec ze danie mapy poq3dm5 przez ec ich czegos nauczylo ze w nastepnej edycji ja wycofali (najwidoczniej najlepiej sparzyc sie samemu).
Ogi zapewne wiesz ile zajmuje poznanie mapy od podstaw, a ile pozniej jeszcze wdrozenie w nia taktyk. Jest nowa mapa wzgledem wczesniej edycji, klany musza sobie ja przygotowac, a wy dajecie jakas nowa zjebke jeszcze.
Przeciez wiadomo ze na wygranie meczu(nawet 1v1) to ok 30% wplywu ma znajomosc mapy. Jaka w tym bedzie rywalizacja sie zastanowcie.

P.S. Wiem ze ta mapa i tak niebedzie wybierana zbyt czesto ale zawsze znajdzie sie jakis klan ktory bedzie liczyl na to ze przeciwnik sie na niej pogubi.
P.S. do ec mapy sa podawane duzo wczesniej przed otwarciem sezonu.

ognos | 2002-12-24 14:34:19 +0100

z q3arena.gry.wp.pl/ect/ :)

mayhem | 2002-12-24 14:37:18 +0100

jakim cudem 6 map, czy wy nie potraficie chociazby zgapic normalnych regul, dla ludzi...
kiedy humiliation3?

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-12-24 14:45:04 +0100

noi bardzo dobrze powinni dac same nowe mapy zeby sie odmienila ta gra w q3 bo kilka map tdm to sie juz robi nudne po pewnym czasie
i bardzo dobrze ze niema pro-q3lamersdm6
powinni ta mape woule usunac z all servow
i dac kilka nowych:P

Gravatar

StaryOrgowicz_466 | 2002-12-24 14:46:52 +0100

baks :...gadam o proq3dm6 ze jest w ec6 a nie w ect ...zajarzyłeś już ?

ognos | 2002-12-24 14:54:57 +0100

mayhem : a czy ty czytac umiesz? mozliwe ze umiesz:) wiec przeczytaj regulamin ze zrozumieniem i zobaczysz jak sie mapy wybiera - bo o to ci chyba chodzi
a co do zgapiania regulaminu to w ec6 bylo 6 map, wiec ziapa *** ;p

BobeK | 2002-12-24 14:57:37 +0100

schizm, tylko, ze jest roznica miedzy pro-q3lamersastercity@MiBdm6 a pro-q3ectdm6. Powiem, ze na tej mapce juz wszystko Polska potrafii nie musi nic poprawiac, jak zloi jakis dobry zagraniczny klan :-).

BobeK | 2002-12-24 15:13:54 +0100

"7. W trakcie gry zawodnicy nie mogą pauzować od tego jest sędzia i pauzy są tylko wtedy gdy jest lag 999, bądź z różnych powodów nie ma czterech zawodników w drużynie."

:D To teraz juz trzeba dawac alt+enter, zeby zrobic sobie darmowa pauze? :DD

ognos | 2002-12-24 15:30:23 +0100

a poco ci pausa?

akir | 2002-12-24 15:32:14 +0100

Elitarny Cyrk Turniejowy, klaunow tez jest pod dostatkiem :P

ash | 2002-12-24 15:35:18 +0100

akir: jeblem :D, nolol

akir | 2002-12-24 15:35:55 +0100

np. po to zeby zastapic sedziow, bo z tego co widzialem na meczach ect to 90% pauz bylo robionych przez zawodnikow gdy zawodnik mial 999, w tym czasie wielce szanowni sedziowie (lol?) siedzieli w kiblu albo wcinali kanapki, proponuje zrobic sonde na temat funkcjonowanie sedziow ect, wyniki nie beda zaskakujace

BobeK | 2002-12-24 15:42:57 +0100

Ognos, zeby pogadac z Mrocznym Krogothem o taktykach albo sobie cos przekasic czy podrapac sie za jajkiem.

akir | 2002-12-24 15:52:57 +0100

"a poco ci pausa?"

lol a po co ci komputer?

baxowy | 2002-12-24 16:18:56 +0100

akir: juz podczas zapisow chcesz wyleciec?

akir | 2002-12-24 16:39:03 +0100

szantaż rox :ASD

akir | 2002-12-24 16:39:19 +0100

ok to ja juz nic nie mowie :P

akir | 2002-12-24 16:43:12 +0100

nastapila zmiana regulaminu - zawodnicy nie maja prawa wlaczyc komputera od tego sa sedziowie :ASD

nie moglem sie powstrzymac :D wiecej juz nie bede :D

bodo | 2002-12-24 16:55:08 +0100

Żałosny jest ten regulamin. Tym razem Baks wyraźnie zaznaczył w regulaminie ze jest panem i władcą.

Bueuhehehe pathetic

sechu | 2002-12-24 17:04:22 +0100

eh ja uwazm ze pauza i tak bedzie, mozliwe ze ja pierwszy zalwaze laga a nie sedzia i nacisne tego magicznego binda od pauzy i co wtedy ?? albo mi sie nagle lac zachce i co wtedy mam narobic pod siebie bez sensu :/ . A co do map w ect4 to jestem za tym zeby byly wszystkie czyli cale 7 nie bede wymienial kazdy wie o co mi chodzi :p

ash | 2002-12-24 17:07:43 +0100

ludzie: komus np sie norton wlaczy podczas gry, czy tez cos innego co mu bedzie uniemozliwialo gre a co moglby wylaczyc.
To nie jeden 1v1 gdzie pausa (czy tez 2) moze rozproszyc totalnie gracza.
akir uwzaj bo wylecisz zanim dolecisz:)) ale twoje rozwiniecie ect roxuje:D

baxowy | 2002-12-24 17:08:03 +0100

Bodom1c: Ale ty jesteś pusty =D. Zorganizuj swoją ligę gdzie bedą rządzić sie gracze demokratycznie. Życze GL ;)

Luser ;x

baxowy | 2002-12-24 17:10:24 +0100

Z tą pausą jeszcze się pomyśli, ale napewno nie będzie wiecej niż jedna. Odlejcie sie przed meczami:P

akir | 2002-12-24 17:12:18 +0100

no wlasnie przeciez to liga baksa a nie jakies tam mistrzostwa polski, jak chcemy mistrzostwa polski to musimy sie na sapera przeniesc :D no moze pasjansa.

"akir uwzaj bo wylecisz zanim dolecisz"
:DDDDDDDDDDDDD

akir | 2002-12-24 17:15:33 +0100

jak narazie nigdy nie ukonczylem tej "LIGI"

baxowy | 2002-12-24 17:16:17 +0100

Nie tylko ja w to jestem zaangażowany..

akir | 2002-12-24 17:16:35 +0100

w normalny sposob :D

                                       l
                                       l
                                      /

ognos | 2002-12-24 17:18:27 +0100

akir: zamknij sie, jak sie nie podoba to bye, mozesz jej nawet nie zaczac zdajesz sobie sprawe?
bodom1c :"Żałosny jest ten regulamin. Tym razem Baks wyraźnie zaznaczył w regulaminie ze jest panem i władcą" - jaki ty zalosny jestes ty mnie dobiles :) po 1 baks jest glownym orgiem;p po 2 baks tego regulaminu nie pisal, i tu wlasnie przejawia sie twoj marny intelekt wybacz musialem :( chcialem byc mily w czasie swiat :p

akir | 2002-12-24 17:22:46 +0100

calkowicie zgadzam sie z sechem, najlepiej dac i pro6 i poq5 i zakonczyc dyskusje, baks przemysl to i podejmij sluszna decyzje (przecietny czlowiek podejmuje taka chociaz 1 w zyciu, kiedys musibyc ten 1 raz :D)

akir | 2002-12-24 17:23:46 +0100

ognos... z kazdym kolejnym twoim postem trace do ciebie szacunek

ognos | 2002-12-24 17:28:12 +0100

akir a zdajesz sobie sprawe ile sie "napracowalismy" :) zeby chociaz zrobic cos dobrego dla ECT ? i wyobraz ze przyjdzie taki akira i zjebuje caly czas nasmiewa sie itp ?
spoko sie czujesz?

ognos | 2002-12-24 17:28:55 +0100

akir tez do ciebie powoli trace szacunek, po tych komentarzach :)

baxowy | 2002-12-24 17:30:21 +0100

Nie robimy w koncu tego dla siebie..

Gravatar

igor9k | 2002-12-24 17:45:58 +0100

hmm dla mnie to smieszne... dobrze ze nie biore w tej lidze udzalu.

ognos | 2002-12-24 18:04:50 +0100

co smieszne?;p

ash | 2002-12-24 20:45:51 +0100

Nie no bez jaj dodanie jeszcze dm6 to bylby najbzdurniejszy pomysl:))
Niemowcie ze sie zapracowujecie bo przy takiej sytuacji jaka dostalo ect to niema wiele do roboty, ja przesiedzialem na ligach 1v1 wiele nocy i dni i nienarzekam, jak cos robie to nienarzekam pozniej ze sie wysilam a ktos ma to gdzies, podejmuje sie tego i jestem gotow ze ktos to zmiesza z blotem, ale to zostaje tylko u mnie:)
Mowicie ze robicie to dla graczy nie dla siebie, no niewatpliwie, ale czemu jest tyle niezadowolenia? (bo zawsze jakas glupia 6tka sie przyjebie:p).
Wiecie na rynku panuje zasada: zeby umiec cos sprzedac, trzeba znac zapotrzebowania odbiorcy!!
Niemyslcie tutaj w kategorjach co ta nowa mapa wniesie, tylko czego by gracza brakowalo gdyby jej niebylo!

baxowy | 2002-12-24 23:02:42 +0100

po 1 nie narzekam tylko mowie
po 2 "Niemowcie ze sie zapracowujecie bo przy takiej sytuacji jaka dostalo ect to niema wiele do roboty", ashu jak mi powiesz ze bylo malo roboty przy ect3 to cie wysmieje

baxowy | 2002-12-24 23:03:12 +0100

koniec dyskusji, sa swieta;]

ash | 2002-12-25 00:26:22 +0100

Szczerze to odnosilem sie do tego zapracowania z ect4, ale wracajac do 3, to myslisz ze tam duzo do zrobienia bylo?:)))
To chyba nigdy sie niezapracowywales zalamujac kilka nocy nad czyms

sechu | 2002-12-25 00:53:04 +0100

ashu co ty robisz o tej porze powinnienes juz spac no preciutko :p

akir | 2002-12-25 01:17:09 +0100

patrzcie zwierzeta sie odezwaly o 24 :D czyli jednak to prawda :D/ joke.

w sumie to macie racje... ja tylko chcialem zeby ta edycja byla naprawde odebrana jak walka o mistrza, a nie znowu 50% w/o itd. kazdy powinien byc zadowolony, a dodanie pro6 wiele nie zmieni poza rozwianiem klotni, wkoncu jest to najlepiej znana mapa polakom i najwieksza rywalizacja zawsze na niej panowala, ale "róbta co chceta"

akir | 2002-12-25 01:18:32 +0100

a i ogi.. sor :D wkoncu sa swieta :D

baxowy | 2002-12-25 09:57:15 +0100

daj mu buziaka :DDD

akir | 2002-12-25 12:38:13 +0100

:* :D

ognos | 2002-12-25 13:58:10 +0100

:*
:)

baxowy | 2002-12-25 15:56:41 +0100

no ;d

zet | 2002-12-26 16:05:47 +0100

czy wsrod organizatorow 'profesjonalnej' ligi nie ma zadnego profesjonalisty od ortografii?

p.s. jesli juz sie tak chcecie wzorowac na cb to moze byscie takze wzieli przyklad z ich regulaminu? bo ten ktory jest teraz jest w niektorych punktach taki zalosny, ze az zal dupe sciska

ognos | 2002-12-26 19:07:15 +0100

lol C-load wzorowal sie na regulaminie Cb wiec co pierdolisz?:) LOL
no comment :) nie wiem czy tu ktos jesce zerknie :p

zet | 2002-12-26 22:41:00 +0100

nudzilem sie i porownalem oba regulaminy, wszystko mniej wiecej jest ok, poza kwiatkami typu
"6. Jeśli jakiś zawodnik wyraża pogardę dla ligi oznacza to ze nie chce dłużej w niej grac i tym samym moze skończyć udział w niej."
"5 § - Gracz bojkotujący ECT za decyzją składu sędziowskiego może zostać wydalony z ligi."

sa one albo bardzo metnym tlumaczeniem podobnych punktow z regulaminu cb albo wymyslem upalonego czlowieka

baxowy | 2002-12-28 17:21:56 +0100

lol tos sie dojebal idz w bierki pograc, bo widac o organizowaniu lig masz male pojecie. to co zacytowales to jest jedyny sposob aby utrzymac porzadek. twoje komentarze przy ogc tez mnie rozsmieszyly

ognos | 2002-12-28 17:24:33 +0100

takie komentarze zachowaj dla siebie jasne?

bodo | 2002-12-29 10:44:02 +0100

Ognosik gnojku, ty mi do pięt nie sięgasz, mam własne zdanie a ty to se możesz do matki w ten sposób gadać.
Mi się nie podoba, a sędzia ma większe uprawnienia. To mnie boli, bo jak rządzić ma sędzia to ta liga padnie poparu pierwszych kolejkach.

Mimo wszystko rzycze ci gl i baKs'owi w dyrygowaniu ta autokratyczna liga.

baxowy | 2002-12-29 11:24:02 +0100

lol, w tym momencie juz jest smiesznie ;)), na pilkarskich mistrzostwach swiata powinni sedziowac bramkarze ? :))

bodo | 2002-12-29 12:22:55 +0100

Wiesz nie porównuj piłki do q3, bo tam jak cos sie dzieje to można dać po żebach :D A w q3 to co?
Róbcie jak chcecie, ale uważam, że jeśli gracze nie będą mieli nic do powiedzenia, to bedzie strachowo :>
NIe zamierzam ise kłucić, gl życze:D

baxowy | 2002-12-29 17:37:40 +0100

i w tej milej atmosferze podajemy sobie rekawice bramkarskie ;)))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63