ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



obni | 2003-01-01 18:37:34 +0100

fajnie, a nic w eliminacjach sie nie zmieniło :))

k3m | 2003-01-01 18:58:04 +0100

nom...dużo się nie zmieniło. Zamiast q5 jest r9v

magic | 2003-01-01 19:02:47 +0100

e szkoda, chcialem se cos juz pyknac.. chociaz te elimki :D

Ale nie ma sprawy, bedzie git :)

bryan | 2003-01-01 19:33:27 +0100

t5 bedze gralo elimki rotfl :P

obni | 2003-01-01 19:36:16 +0100

ale już niema miejsca chyab że by kogos wywalić ale nie nas :D

bodo | 2003-01-01 19:38:17 +0100

Ta rd fajnie ma, moglo powalczyc o eliminacje, a tak to juz nawet moze zapomniec brawo za rozstawienie koszyka :D No offence

bryan | 2003-01-01 19:43:41 +0100

t5 zamiast o bedzie gralo elimki obni :)
a koszyki sa dobre bo wg. skilla mniej wiecej , zobaczymy jakie z nich grupy wyjda :D

ognos | 2003-01-01 19:48:42 +0100

bodo t5 weszlo za o, a o mialo grac z rd, wiec na zlosc rd nie zrobilismy. :p

tifu | 2003-01-01 19:57:04 +0100

ja jestem z rd, wiec moja wypowiedz i tak pewnie zlejecie, ale:
CZY NIE LEPIEJ BYLO DAC T5 DO KTOREGOS Z KOSZYKOW, ZMUSZAJAC INNY KLAN, NIZEJ NOTOWANY, GRANIA ELIMINACJI? to przeciez idzie sie zalamac, najpierw kaza nam grac eliminacje - trudno, choc wg mnie zaslugiwalismy na 3 koszyk, a teraz jeszcze to...
btw. czemu o nie gra?

tifu | 2003-01-01 20:01:22 +0100

ups, wcielo mi "do" czyli - "do grania eliminacji" :)

akir | 2003-01-01 20:25:50 +0100

"Za Q5 wchodzi i trzeci koszyk wygląda teraz tak: "

nie kumam tego chyba cos pominales :P

ognos | 2003-01-01 20:38:17 +0100

bo tag maja zjebany i html go wcina :]

akir | 2003-01-01 20:47:37 +0100

ale o kim mowa? :D

host | 2003-01-01 20:49:31 +0100

O tobie? :D

obni | 2003-01-01 20:56:54 +0100

tego chyba brakło :P

Za Q5 wchodzi i trzeci koszyk wygląda teraz tak:

tak dostałem na maila :]

ognos | 2003-01-01 21:41:23 +0100

o r9v :)

lidek | 2003-01-01 22:15:53 +0100

nawet niewiem co to za klan rd :P
no ale jak trzeba to sie zagra cos :D

akir | 2003-01-01 23:26:47 +0100

lead to sa fejki w ktorych graja : ja, rivs, krg, mario :DDD

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-01 23:49:31 +0100

to widac ze same lamy:D

hanti | 2003-01-02 10:52:02 +0100

nie lepiej zmienic uklad koszykow bo to psuje cala zabawe w jednej grupie beda klany dobre zmiencie ten uklad koszykow bo to wcale duzo roboty nie maprzeciez za war mysle t5 i tam z 2 koszyka ktos do 3 spadnie i z 3 do elimek ktos spadnie np ten r9v co za q5 wszedl nie widze problemu a tak to dupa taki uklad ze t5 gra elimki

tifu | 2003-01-02 16:31:48 +0100

hanti dokladnie! tylko moze akurat nie rev do eliminacji :P
w ogole ta cala sprawa wydaje mi sie rozwiazana w dziwny sposob

hanti | 2003-01-02 17:25:00 +0100

tylko chyba juz tu nikt nie zaglada :/

banditos | 2003-01-02 17:36:13 +0100

nie no jaki LoL ta cala tabelka nie za bardzo wyglada i ten mecz z t5 to jakis zart chyba szkoda gadac..hehe cze as:P

Gravatar

sun | 2003-01-02 17:42:00 +0100

Gadac wy sobie mozecie, ale nieugiety BaKs i tak nie zmieni zdania ;-).

tifu | 2003-01-02 17:50:08 +0100

ej no my tak tego nie zostawimy! rd zasluguje na gre w ect4 :D hehe

magic | 2003-01-02 17:56:34 +0100

zostawcie mi r9v w spokoju :D
Tak btw: to ja nawet nie wiem czy sie tak bedzie nazywac :P

A by przeciwnicy cos chociaz wiedzieli kto tam gra to narazie mniej wiecej skład:
din, sYn, bolom4n, dexter, matr1x, slesh, t3mplar, march9v

To narazie tyle, pewno jeszcze ktoś dojdzie, ale co tam :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63