ECT Q3TDM - zmiana w koszykach
śro, 01 styczeń 2003 18:30:45 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena
Za Q5 wchodzi r9v i trzeci koszyk wygląda teraz tak:
1.) bio
2.) BMF
3.) BY
4.) c0d
5.) cH
6.) lc
7.) r
8.) r9v
Natomiast za klan Outlawz wchodzi t5 i jego najbliższym przeciwnikiem będzie rd.





obni | 2003-01-01 18:37:34 +0100
fajnie, a nic w eliminacjach sie nie zmieniło :))
#629276
k3m | 2003-01-01 18:58:04 +0100
nom...dużo się nie zmieniło. Zamiast q5 jest r9v
#629284
magic | 2003-01-01 19:02:47 +0100
e szkoda, chcialem se cos juz pyknac.. chociaz te elimki :D
Ale nie ma sprawy, bedzie git :)
#629286
bryan | 2003-01-01 19:33:27 +0100
t5 bedze gralo elimki rotfl :P
#629289
obni | 2003-01-01 19:36:16 +0100
ale już niema miejsca chyab że by kogos wywalić ale nie nas :D
#629291
bodo | 2003-01-01 19:38:17 +0100
Ta rd fajnie ma, moglo powalczyc o eliminacje, a tak to juz nawet moze zapomniec brawo za rozstawienie koszyka :D No offence
#629292
bryan | 2003-01-01 19:43:41 +0100
t5 zamiast o bedzie gralo elimki obni :)
a koszyki sa dobre bo wg. skilla mniej wiecej , zobaczymy jakie z nich grupy wyjda :D
#629294
ognos | 2003-01-01 19:48:42 +0100
bodo t5 weszlo za o, a o mialo grac z rd, wiec na zlosc rd nie zrobilismy. :p
#629295
tifu | 2003-01-01 19:57:04 +0100
ja jestem z rd, wiec moja wypowiedz i tak pewnie zlejecie, ale:
CZY NIE LEPIEJ BYLO DAC T5 DO KTOREGOS Z KOSZYKOW, ZMUSZAJAC INNY KLAN, NIZEJ NOTOWANY, GRANIA ELIMINACJI? to przeciez idzie sie zalamac, najpierw kaza nam grac eliminacje - trudno, choc wg mnie zaslugiwalismy na 3 koszyk, a teraz jeszcze to...
btw. czemu o nie gra?
#629296
tifu | 2003-01-01 20:01:22 +0100
ups, wcielo mi "do" czyli - "do grania eliminacji" :)
#629297
akir | 2003-01-01 20:25:50 +0100
"Za Q5 wchodzi i trzeci koszyk wygląda teraz tak: "
nie kumam tego chyba cos pominales :P
#629301
ognos | 2003-01-01 20:38:17 +0100
bo tag maja zjebany i html go wcina :]
#629303
akir | 2003-01-01 20:47:37 +0100
ale o kim mowa? :D
#629304
host | 2003-01-01 20:49:31 +0100
O tobie? :D
#629305
obni | 2003-01-01 20:56:54 +0100
tego chyba brakło :P
Za Q5 wchodzi i trzeci koszyk wygląda teraz tak:
tak dostałem na maila :]
#629306
ognos | 2003-01-01 21:41:23 +0100
o r9v :)
#629310
lidek | 2003-01-01 22:15:53 +0100
nawet niewiem co to za klan rd :P
no ale jak trzeba to sie zagra cos :D
#629313
akir | 2003-01-01 23:26:47 +0100
lead to sa fejki w ktorych graja : ja, rivs, krg, mario :DDD
#629318
r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-01 23:49:31 +0100
to widac ze same lamy:D
#629319
hanti | 2003-01-02 10:52:02 +0100
nie lepiej zmienic uklad koszykow bo to psuje cala zabawe w jednej grupie beda klany dobre zmiencie ten uklad koszykow bo to wcale duzo roboty nie maprzeciez za war mysle t5 i tam z 2 koszyka ktos do 3 spadnie i z 3 do elimek ktos spadnie np ten r9v co za q5 wszedl nie widze problemu a tak to dupa taki uklad ze t5 gra elimki
#629337
tifu | 2003-01-02 16:31:48 +0100
hanti dokladnie! tylko moze akurat nie rev do eliminacji :P
w ogole ta cala sprawa wydaje mi sie rozwiazana w dziwny sposob
#629360
hanti | 2003-01-02 17:25:00 +0100
tylko chyba juz tu nikt nie zaglada :/
#629368
banditos | 2003-01-02 17:36:13 +0100
nie no jaki LoL ta cala tabelka nie za bardzo wyglada i ten mecz z t5 to jakis zart chyba szkoda gadac..hehe cze as:P
#629369
sun | 2003-01-02 17:42:00 +0100
Gadac wy sobie mozecie, ale nieugiety BaKs i tak nie zmieni zdania ;-).
#629370
tifu | 2003-01-02 17:50:08 +0100
ej no my tak tego nie zostawimy! rd zasluguje na gre w ect4 :D hehe
#629372
magic | 2003-01-02 17:56:34 +0100
zostawcie mi r9v w spokoju :D
Tak btw: to ja nawet nie wiem czy sie tak bedzie nazywac :P
A by przeciwnicy cos chociaz wiedzieli kto tam gra to narazie mniej wiecej skład:
din, sYn, bolom4n, dexter, matr1x, slesh, t3mplar, march9v
To narazie tyle, pewno jeszcze ktoś dojdzie, ale co tam :)
#629373
Zaloguj się by dodać komentarz.