ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ECT strikes back again !!

pią, 05 sierpień 2005 23:34:22 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Witamy po ponad półtorarocznej przerwie ! Jak już niektórzy się domyślają trwają prace nad organizacją kolejnej juz edycji kultowej na polskiej scenie ligi, czyli szóstej odsłony Elite Community Tournament ! Tradycyjnie już wolnych miejsc jest 32, a klany (minimum 4 osobowe) zostaną rozlosowane do czterech grup z koszyków. W przypadku większej ilości chętnych przeprowadzone zostaną eliminacje. W tej edycji ligi organizatorzy wprowadzą jednak kilka innowacji. Cały system rozgrywek stawia bardziej nacisk na samodzielność graczy i indywidualną komunikację między liderami teamów, gdyż uznaliśmy, że nasza społeczność jest już na tyle dojrzała. Wprowadzone zmiany mamy nadzieję ułatwią pracę organizatorów, oraz uproszczą sam system umawiania meczów. Tym razem zrezygnowaliśmy z obowiązkowej obecności sędziego na każdym meczu. Osoba pełniąca takową funkcję będzie przydzielana jedynie na ważniejsze mecze, lub w przypadku konfliktu między drużynami i braku dialogu między nimi jako "mediator". Mecze, na których sędzia nie będzie przydzielony klany będą musiały rozegrać samodzielnie i dostarczyć wyniki do organizatorów.

  • Tutaj pojawia się kolejna nowość - sposób przekazywania wyników. Ponieważ nie ma jako takiego sędziego na stronie zamieściliśmy formularz, przez który należy przesyłać wyniki meczu.
  • Kolejną kwestią w której zaszły niewielkie zmiany jest lista serwerów. W poprzednich edycjach była określona liczba serwerów na których można było przeprowadzać mecze (ze względu na refy itp.) - tym razem serwerów ligowych będzie tylko kilka (i te będą na czas meczu zamykane, jeśli teamy zdecydują się na nich grać), jednak rozgrywka może toczyć się na dowolnym serwerze spoza naszej listy - wtedy klany we własnym zakresie organizują grę.

Wszystko to , oraz wiele więcej zmian, zostało wmiarę dokładnie opisane w uaktualnionym i poprawionym regulaminie, do którego lektury zapraszam, jednak prawdopodobnie na bierząco będą się w nim pojawiać poprawki do czasu rozpoczęcia właściwych rozgrywek. Oczywiście nie zmienialiśmy tego, co się bardzo dobrze sprawdzało w przeszłości, czyli rzeczy takich jak np. sam system rozgrywek i maplista. Raczej nie ulegnie zmianie również termin rozpoczęcia rozgrywek , oraz terminarz rozgrywek, jak i sama data rozpoczęcia.

  • Rozpoczęcie zapisów : 15 sierpnia 2005 (wcześniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę)
  • Zakończenie zapisów : 26 sierpnia 2005 (późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę)
  • Ewentualne mecze eliminacyjne : 27-28 sierpnia 2005
  • Ogłoszenie wyników losowania grup : 29 sierpnia 2005
  • Rozpoczęcie właściwych rozgrywek : 5 września 2005
  • Terminarz rozgrywek grupowych : [ klik ]

Teraz pojawia się kolejna okazja dla Waszych klanów, aby zająć miejsce w "Hall Of Fame", obok najlepszych drużyn w naszym kraju, co niewątpliwie będzie wielkim prestiżem! My, jako organizatorzy, dołożymy wszelkich starań, aby ta edycja ligi nie była gorsza od poprzednich, a wniosła ze sobą wiele poprawek w stosunku do swoich poprzedniczek.

Powodzenia !

pepz | 2005-08-05 23:43:36 +0200

good luck

move | 2005-08-05 23:55:55 +0200

No, wreszcie :)

coolfon | 2005-08-06 00:34:26 +0200

ECT 2...
ECT 3...

eh lezka sie w oku kreci :D
clan Leg1on 4ever :)

bryan | 2005-08-06 00:42:14 +0200

reaktywujcie sie ;-)

Gravatar

666|lotnik | 2005-08-06 01:09:52 +0200

zapowiada sie ciekawe... :D

p0nchek | 2005-08-06 02:12:45 +0200

juz myslalem ze sie nie doczekam :)

gu4rd | 2005-08-06 07:41:45 +0200

Fajnie, widac ze chlopaki ostro sie wzieli do roboty i liga przebiegnie szybko sprawnie i bez szwankow :D

Pawuj | 2005-08-06 10:03:28 +0200

fajnie :)

coolfon | 2005-08-06 10:29:17 +0200

bryan byloby raczej ciezko:) trzech graczy od ktorych L sie zaczelo czesciej wypija trzecie piwko niz gra w trzeciego kłejka :)

kaboom | 2005-08-06 11:24:01 +0200

heh a niedawno gadalismy wlasnie z ziemba o kolejnej edycji ect, zeby wam przypomniec :P

gl, ciekawe czy najdzie sie jeszcze 32 klany :P

gr. | 2005-08-06 11:35:17 +0200

fajne logo nawet

eng | 2005-08-06 11:52:16 +0200

ja tam widuje czasmi bambusa na serwerach :>

Gravatar

c-load | 2005-08-06 11:58:28 +0200

jak by co to sYnth rezerwuje juz miejsce w Hall of Fame na pierwszym miejscu... dziekuje ;)

bryan | 2005-08-06 12:18:58 +0200

poza tym chcialbym zaprosic bardziej liczne klany do wystawiania nawet 2 skladow ;-)

kaboom | 2005-08-06 12:50:44 +0200

o dobry pomysl, bo nie wiem czy 32 sie znajda, w koncu pd byly 3 dywizje po 10, z czego z 8 klanów juz nie ma

Gravatar

scar | 2005-08-06 13:45:07 +0200

no w sumie tymi paroma skladami to dobry pomysl bo jakby popatrzyl na sklad takie LANet(P!) to by z nich 3 klany bez problemu mogly funkcjonowac :D:D

bryan | 2005-08-06 15:15:07 +0200

gr.goes.GoSu : wreszcie ktos docenil moja inwencje tworcza w stylu lat 80 ubieglego wieku :D

baxowy | 2005-08-06 16:17:03 +0200

bryan powodzenia, obaj wiemy ze to ciezka sprawa wiec nie zawiedz i daj rade. 3maj sie!

kaboom | 2005-08-06 20:45:51 +0200

bys baks pomógł :D

bryan | 2005-08-07 01:26:01 +0200

mysle ze tym razem to nie bedzie konieczne ;d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63