ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ECT5- ostatnie starcie

pią, 23 styczeń 2004 14:45:58 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Już dziś o godzinie 21.00 zostanie rozegrany finał piątej edycji ligi Elite Community Toturament . Na przeciw siebie staną clany The Shadows-t5 i sYnthesis-sYnth. Zwycięzca tej konfrontacji zostanie Internetowym Mistrzem Polski TDM VQ3 . Droga do finału obu teamów wygląda nastepująco :

sYnth

  • pierwsze miejsce w grupie B

  • 1/8 WB vs sm w/o

  • 1/4 WB vs n3 3:1

  • 1/2 WB vs FF 3:0

  • Finał WB vs 666 3:0

t5

  • drugie miejsce w grupie D

  • 1/8 WB vs xF 3:0

  • 1/4 WB vs gp 0:3

  • 1/16 LB vs |r| 3:0

  • 1/8 LB vs cD 3:1

  • 1/4 LB vs gp 3:1

  • 1/2 LB vs dx 3:0

  • Finał LB vs 666 3:0

Przewidywalne składy :
t5 : boloman, zik, Xts, tyrion, hugo
sYnth: hustler, v3ndor, rav, Bubu, log (coach)

Zapowiada nam się nie lada widowisko. Co sądzą o tym meczu sami gracze ? boloman" dwa szybkie 3:0 i idziem na piwo "
p0gr0m " jeżeli zagram to wygramy a jeżeli nie... to też wygramy" Jak widać clany są pewne swego zwiastuje to wielkie emocje których sami będziecie mogli doświadczyć za około 6 godzin.

The Shadows vs sYnthesis
21.00 GTV: q3.fearfactory.pl:20000

ZAPRASZAM!!!

b31m0 | 2004-01-23 14:50:27 +0100

bubu - obiektywny jak zawsze :D

EDIT: IMP TDM VQ3... fajno w ch ;]

sYnth|Bubu | 2004-01-23 14:52:07 +0100

w roli wyjasnienia
t5 musi wygrac dwa razy best of 5 a sYnth tylko jedno best of 5

czyli mozliwe jest rozegranie nawet 10 map :P

b31m0 | 2004-01-23 14:53:25 +0100

taa... obudze sie jutro rano i jeszcze beda grali :]

sYnth|Bubu | 2004-01-23 14:55:57 +0100

no mniej wiecej tak wiec jak ktos sie spozni 4 h to nic wielkiego pewnie jeszcze beda grali :D:D:D:D:D:D:D

Gravatar

thrud | 2004-01-23 15:00:22 +0100

buu niech pogrom gra !! zeby tylko gtv nie bylo zapchane

sYnth|Bubu | 2004-01-23 15:03:36 +0100

p0gr0m nie zagra napewno do 23 bo do 23 ma lagi :/

bolomanrsquoek | 2004-01-23 15:07:27 +0100

mysle ze brakuje wyniku z xF i o bo wypadaloby wspomniec w newsie, ale jest OK; wygrac wygramy bo musimy, jestesmy najlepsi coz poczac >;D

move | 2004-01-23 15:17:04 +0100

to synth nie meczcie sie przez pierwsza serie bo5 i przedluzajcie jak mozecie, a od 23 pogrom zagra i wtedy przycisniecie :)
gl both!

Gravatar

.... | 2004-01-23 15:18:32 +0100

GL HusTek :] Obys zagral tak jak zawsze :D

acci | 2004-01-23 15:28:07 +0100

co tu duzo mowic, bedzie ez rape w wykonaniu t5 B)

BobeK | 2004-01-23 15:29:30 +0100

gl urinal ...

sYnth|Bubu | 2004-01-23 15:33:49 +0100

mof
no baaaaaaaaaaaa
ja kombinowalem tydzien z regulaminem w "reku" zeby jak najdluzej grac pierwsze best of 5 :D:D:D

mayhem | 2004-01-23 15:49:30 +0100

dalej, licze na was, wygracie, oby tak dalej! :D

k3m | 2004-01-23 15:58:19 +0100

Ciekawe, kto wygra ect5 ? ;)
GL obu klanom

-T1- | 2004-01-23 16:04:17 +0100

no to jedziemy z tym koksem! synth pokazcie na co was stac :)

tezz | 2004-01-23 16:37:52 +0100

synth wygra 3:0 ;)

marm4n | 2004-01-23 17:15:13 +0100

oby, oby wygralo ...

[pogo] | 2004-01-23 19:23:02 +0100

wygra cB ;pppp

Gravatar

rutt | 2004-01-23 19:40:01 +0100

wygra lepszy :P

... | 2004-01-23 19:40:30 +0100

gl ...

move | 2004-01-23 19:42:27 +0100

(wydra)

sYnth|Bubu | 2004-01-23 20:46:53 +0100

juz gg?

mayhem | 2004-01-23 20:54:51 +0100

daliscie z siebie wszystko, no niestety :- (

sYnth|Bubu | 2004-01-24 01:32:43 +0100

było blisko
gg t5

move | 2004-01-24 02:46:14 +0100

ile w drugiej serii map? bo dopiero wrocilem..

Gravatar

intens1ty.dk | 2004-01-24 02:50:50 +0100

Xts, nic do ciebie nie mam, ale nie wiesz jaka sobie popieline robisz z tym "lag" po smierciach. Kazdy na GTV robil sobie z ciebie jaja.

hust | 2004-01-24 02:59:34 +0100

ciekawi mnie jakie byly komentarze na gtv...
jak ktos jest chetny do napisania newsa (tylko na powaznie) z meczu finalowego ect5 to zapraszam na gg(1042883) z gotowym materialem - news bedzie pod jego xywa... uwagi spostrzezenia i inne mile widzane:]

Gravatar

t5-hugo | 2004-01-24 03:44:07 +0100

moge ja moge ja ?? :)

furi | 2004-01-24 06:11:12 +0100

Jezeli ktos wytrzymal na gtv i obejrzal wszystkie mecze podziwiam go :QQQQQQQQQ

btw GG

Gravatar

nxs.izap | 2004-01-24 08:41:06 +0100

ja bylem na gtv i wytrzymalem wszystkie mecze, ale w miedzyczasie bylem u kobitki, pozniiej na winku, ale na gtv caly czas siedzialem =]

sxl. | 2004-01-24 11:27:37 +0100

Elite Community Toturament :P

Gravatar

intens1ty.dk | 2004-01-24 11:43:00 +0100

Trudno bedzie, bo to 9 meczy w sumie (3-2, 3-1) i pamietac co zawszlo w ktorym to lekka przesada.

Gravatar

5un | 2004-01-24 12:11:00 +0100

eee dalo sie wytrzymac ten maratonik i fajnie bylo :)
na kazdej mapce byly lagi ;P).
a najfajniej to bylo chyba na dm6 w pierwszym bo5 jak synth na sam koniec zdobyli quada i wyrownali stan meczu w mapach. a moglo sie skonczyc juz wtedy....
gg t5.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63