ECT5-przypominacz
pon, 29 grudzień 2003 13:29:43 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena


Jako że wiele osób ma pretensje ze nie wiedziało o tym lub tamtym meczu w ramach ligi ECT postanowiłem ze będę w dniu rozgrywania jakiegoś spotkania przypominał (pisząc newsa) o owym meczu . Przechodząc do konkretów :
t5-The Shadows vs gp-green power
Dziś o 19.00 na q3.fearfactory.pl:20000
EDIT: mecz odwołany , z przyczym mi nie znanych . Nowy termin meczu jeszcze nie został ustalony ale napewno odbedzie się przed 4 Stycznia.





w1n | 2003-12-29 13:31:26 +0100
GlL&HF ;)
#667022
dejavu | 2003-12-29 13:34:52 +0100
jestem za t5 ..............gl my boys ;d;d;d;d
#667024
p41n | 2003-12-29 13:47:28 +0100
@#$% mac czemu oni musza grac dzisiaj.
#667026
p41n | 2003-12-29 13:54:42 +0100
oby t5 nie mialo skladu i ten mecz odbyl sie jutro
#667021
atOm_1 | 2003-12-29 14:34:28 +0100
bubu wiesz cos może o zdjęciach z nocki w k-ce ??
#667029
sYnth|Bubu | 2003-12-29 14:42:11 +0100
bush ma skontaktuj sie z nim
#667031
BobeK | 2003-12-29 14:42:22 +0100
Właśnie, nie wiadomo, czy dziś gramy. ;P
mayhem lama
#667032
... | 2003-12-29 14:57:51 +0100
gp zniszcie ich :))))))
#667034
atOm_1 | 2003-12-29 15:16:35 +0100
a te zdjecia bedsa umieszczone na orgu ?? masz jakies namiary na bush'a ??
#667037
tofu | 2003-12-29 16:02:25 +0100
gl GP !
#667043
bolomanrsquoek | 2003-12-29 16:04:47 +0100
dzisiaj nie zagramy; szczesliwego Nowego Roku ;)
#667044
sYnth|Bubu | 2003-12-29 16:31:27 +0100
2938054 to gg busha
#667051
Ti_ | 2003-12-29 17:18:23 +0100
e tam grac panowie nie pierniczyc..:D
ps. Bubu dobry pomysl z tymi newsami!
#667055
... | 2003-12-29 17:43:53 +0100
czemu nie gracie @#$%.a .... :[
#667058
dejavu | 2003-12-29 18:59:57 +0100
ja chce @#$% mecz i mnie nie interesuje reszta....;d;d;d
#667065
Insaneq3 | 2003-12-29 19:15:47 +0100
madry pomys z przypominajocymi niusami :ASD
#667066
v1n5 | 2003-12-29 19:29:49 +0100
wchodze na gtv i kapa... mecz odwolany?
#667068
ognos | 2003-12-29 19:35:22 +0100
tutaj wiecej szczegolow
#667070
bryan | 2003-12-29 19:39:30 +0100
tak mecz odwolany.
#667071
BobeK | 2003-12-29 20:32:10 +0100
tak mecz odwolany.
#667076
sYnth|Bubu | 2003-12-29 20:32:54 +0100
zaiste mecz zostal odwolany do odwolania
#667077
cd.bloody | 2003-12-29 20:42:05 +0100
a bubu to gajek :d
#667079
gr0m | 2003-12-29 20:42:25 +0100
qrczak to jak juz wycieliscie taki numer to powidzcie kiedy bendzie!!!
a tak fajnie sie zapowiadalo
#667080
sYnth|Bubu | 2003-12-29 20:45:46 +0100
a bubu to gajek :d
yyyyy ? gajek ? tak mnie jeszcze nikt nie obrazal :/ nie wiem jak odpowiedziec
:D
#667081
... | 2003-12-29 21:36:58 +0100
mecz odwolany ... lol bubu to gejek ? ;o
#667091
p41n | 2003-12-29 21:51:16 +0100
jednak bog istnieje i dal mi szanse zobaczyc ten mecz, dobrze ze go odwolali
#667094
neo | 2003-12-29 22:58:08 +0100
nah nah nah bloody ty kanalio :D
#667109
THRAWN | 2003-12-30 15:38:09 +0100
GL...ide se cyknac mecz na gtv....aha moez by tak jakis FIlm z okazji nowego roku ?!
#667187
Zaloguj się by dodać komentarz.