ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ECT5-przypominacz

nie, 11 styczeń 2004 17:55:33 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Już dziś zostanie rozegrane kolejne spotkanie w ramach ligi ECT5 , zmierzą się ze sobą clany t5 i dx. Wygrany tej pary awansuje do finału LB gdzie spotka się z "bestiami" z 666.

Przewidywalne składy :(Bubu typ)

dx: matr0x, mar1o, putek, dave
t5: zik, tyrion, Xts, hugo

The Shadows vs Dioxide Dzis godzina 21.00
GTV:q3.fearfactory.pl:20000

ZAPRASZAM!

Gravatar

h|g0ral | 2004-01-11 18:35:28 +0100

będe ! :D

Gravatar

eddie | 2004-01-11 18:38:05 +0100

de ci.padows kontra śluzoxide, brawo

pat | 2004-01-11 18:48:55 +0100

The Shadows wygra .... chyba, ale pewnie bedzie tak samo jak grali z 666

... | 2004-01-11 19:33:49 +0100

dx licze na was ,,,

Pawuj | 2004-01-11 19:47:55 +0100

Jestem za t5 chyba :)

matr1x | 2004-01-11 19:52:57 +0100

a ja jestem za Papieżem
ma ktoś problem?:>

pushek | 2004-01-11 20:19:47 +0100

"clany" ;xxx

atOm_1 | 2004-01-11 20:39:51 +0100

ja jestem za malyszem :)
skacz adaś skacz !! :P

... | 2004-01-11 20:45:02 +0100

dx szykujcie dobra takticks

rkniunia | 2004-01-11 20:51:33 +0100

hmm pelny squad ma dx :)

chrzomszcz | 2004-01-11 21:17:25 +0100

tylko dema niech bedo szybko..

MaxDamage | 2004-01-11 22:40:53 +0100

t5 WINS

koRek | 2004-01-11 22:41:00 +0100

e tam, dx dalo ciala ;((((( i matr0x nie gral, heh.. kicha :>

edit. @#$%, uprzedziles mnie :P

Gravatar

areoqs | 2004-01-11 22:53:15 +0100

zjebali...

davep | 2004-01-12 12:02:05 +0100

sorry ze zawiedlismy tych co na nas liczyli :P
nie no, sobote i niedziele gralismy turinej w Rybniku ktory skonczyl sie w niedziele o 18:00 i za 3h mecz ECT, organizatorzy niestety nie sa wstanie nawet w takich sytuacjach isc na reke :/
trudno, moze w nastepnym sezonie, gl t5

bolomanrsquoek | 2004-01-12 13:37:31 +0100

gg dx, org. biurokratyczne podejscie do ligii 4fun ...

Gravatar

cBmarm4n | 2004-01-12 16:10:28 +0100

te pizdy z t5 baly sie przelozyc mecz przeciez wiedzieli ze dx squadu nie ma bo byl rybnik ... ehhh lames

Gravatar

zik | 2004-01-12 16:14:47 +0100

lol @ marman ;O

bolomanrsquoek | 2004-01-12 18:15:28 +0100

marman jak jego ojciec, wyszczekany a jak przyjdzie co do czego ucieka rano przed staruszka zeby jej za nocleg nie placic; wasza zlodziejska rodzine powinno sie wyslac na syberie, takich zalosnikow jak ty i twoj stary jeszcze w zyciu nie spotkalem

Gravatar

PLANET | 2004-01-12 19:36:23 +0100

lol

Gravatar

t5-hugo | 2004-01-13 14:54:08 +0100

marman a powiesz nam to w twarz, ze jestesmy pizdy jak bedziemy w suwalkach na turnieju ??

marm4n | 2004-01-13 18:31:34 +0100

sprostowanie :
po pierwsze bolo sam jestes ze zlodziejskiej rodziny @#$%. co do tego hotelu to mowilem ze to nieporozumienie i ze moge zaplacic za nocleg tylko prosze o adres hotelu ale nikt od was sie nie raczyl mi go dac
po 2 to nie ja napisalem ten komentaz "ze jestescie pizdy" bo po co mi to
po trzecie jak mi nie wierzycie to moge wam to udowodnic chodzby tym ze to jakas @#$% sie podemnie podszywa i zobacz date zalozenia konta "cB:marm4n" a mojego prawdziwego marm4n, zobaaczcie se na dane "cB:marm4n[mail ktory nie jest moj]", jest to 2 przypadek tego ze ktos chce zebym mial przejebane bo juz ta @#$% podszywajac sie podemnie zrugala abs'a pod tym nickiem, wiec odjebcie sie odemnie bo ja do was nic nie mam ...

sYnth|Bubu | 2004-01-13 23:13:59 +0100

mowilem to ze to nie ten koles tylko fake ale wy sie upieraliscie :o

bolomanrsquoek | 2004-01-14 03:42:07 +0100

asekuracyjnie w suwalkach f_pierdolimy wszystkim, wtedy bedzie pewnosc ze trafilismy na zjeba; jesli oczywiscie sie pojawi ;)

marm4n | 2004-01-14 15:08:17 +0100

TEMAT: RE: przestan sie podemnie podszywac huju

nom za lamerstwo na servach cie tepie :] masz przejebane u sporej ilosci ludzi :] pozdrawiam

Wysłane przez cB:marm4n. Dnia 13.01.2004 o godzinie 21:48:53
powrót :.: odpowiedz :.: usuń :.: nieprzeczytana

prosze admina o usuniecie tego konta i pomoc zeby ten koles wiecej nic nie pisal w moim ieminiu

Rozz | 2004-01-14 20:51:43 +0100

cB:marm4n to fejk - to niejaki f1do z ostrody (sdi), marm4n jest z bialegostoku i laczy sie z biamana.pl.
Poszedl ban za podszywanie sie.

Gravatar

den | 2004-01-17 15:29:36 +0100

jak mnie tacy ludzie (fejkowcy) wkurzają, o ja pierdziele :/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63