ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ECT6 na finiszu

nie, 11 grudzień 2005 13:24:14 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Po zakończeniu fazy półfinałowej w drabince przegranych ligi Elite Community Tournament przyszedł czas na półfinał loosers bracket między drużynami, które miały tylko jedną przegraną na koncie, a mianowicie sYnthesis ,oraz dinhz. Tym razem jednak jedna z tych drużyn zanotuje drugą porażkę, która wyeliminuje ją z dalszych rozgrywek. Zwycięzca zagra natomiast o podium z klanem UVM Logitech TDM w finale LB - jeśli ich pokona będzie miał jeszcze szanse na zwycięstwo w całej lidze. Mecz, który będzie do obejrzenia na GTV już w najbliższy wtorek będzie kluczowym dla kształtu podium, gdyż zadecyduje, który zespół będzie musiał się zadowolić się czwartym miejscem. Zapraszam do oglądania - mam nadzieję na większą frekfencję, niż na finale WB, który przyciągnął tylko 80osób (średnia z GTV) przed "telewizory".

**Półfinał Loosers Bracket

** sYnthesis vs dinhz
*Data: 13.12.2005
Godzina: 21:15
GTV: hunter.splatterworld.de:27960

*

** Gracze proszeni są o nagrywanie dem !*

SL4VE | 2005-12-11 14:54:02 +0100

Bryan... wykryłem mały błąd. Mecz o podium to właśnie mecz Dinhz vs sYnth. Ten kto go wygra miejsce na podium ma już pewne.

Pozdr i do zobaczenia we wtorek ;-).

d00mer | 2005-12-11 15:02:32 +0100

gl!

zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie :)

rAko | 2005-12-11 15:51:24 +0100

Jak zdam prawko to bede ogladal x-D

dinhkertal | 2005-12-11 18:45:23 +0100

joł synthesis nie macie co przychodzic i tak z wami wygramy :P

sYnth|Bubu | 2005-12-11 19:48:18 +0100

Ok.

d00mer | 2005-12-11 20:00:08 +0100

synth dalej ownujecie na dm14? :>

Gravatar

scar | 2005-12-11 20:23:57 +0100

zebym ja pamietal jak dm14 wyglada :D:D:D

sYnth|Bubu | 2005-12-11 20:24:19 +0100

Hmm nie wiemy : D W pazdzierniku tak bylo, a jak jest teraz...

March | 2005-12-11 20:34:26 +0100

synth jaka pucka, mysla ze sa fajni :-/

sYnth|baal | 2005-12-11 21:25:21 +0100

jutro pogram w trzeciego to was zniszcze we wtoreK: P

SL4VE | 2005-12-12 00:48:15 +0100

Ja jutro pogram z czegos innego niz laptop dziewczyny to bede sial postrach :D

d3vil | 2005-12-12 11:11:45 +0100

bryan nie zapomniales czasem napisac jakiegos niusa? np ze bubu cie naklepal w ect czy cos w tym stylu

Gravatar

kara | 2005-12-12 12:03:16 +0100

MAM INTELIGENTNE ODZIWO PYTANKO:

CZEGO NIEMA NEWSOW O q3 np. Clan Base OC , jolt ctf tylko esports ciagle cos pisze ? to juz przestal byc org q3 , ładnie dupy wypieliscie gj ;-/

d3vil : bry sie wstydzi i nie pisze o przegranych bo jest wrazliwy ;asd np. jescze za czasow stronki ff na orgu nie dawał przegranych bo by mial cala tabelke na czerwono z tego roku :P

kaboom | 2005-12-12 14:44:07 +0100

"Po zakończeniu fazy półfinałowej w drabince przegranych ligi Elite Community Tournament przyszedł czas na półfinał loosers bracket"

chyba po zakończeniu fazy ćwierćfinałowej powinno być

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63