ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ECT6 - nie takie ostatnie ;-)

śro, 02 listopad 2005 22:04:03 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


Trwa ECT6, które według zapowiedzi ma być ostatnią odsłoną tego turnieju na platformie Quake3 4v4. Podjęliśmy jednak decyzję o przeprowadzeniu nowego sezonu w zapomnianym już ECT2v2. Zdając sobie jednak sprawę z nieco zredukowanej ostatnio ilości teamów q3 na rzecz q4 zdecydowaliśmy o jednej istotnej zmianie w systemie rozgrywek - pominięta zostanie faza grupowa. Turniej zostanie przeprowadzony jako drabinka Double Elimination. Kolejną bardzo istotną zmianą będzie "miejsce" prowadzenia rozgrywek. Cały system ligowy umieszczony został na serwisie ESL. Ułatwi to znacznie przeprowadzenie turnieju. Znikną problemy z zaległymi zmianami guidów, czy składów, wynikających z niedyspozycyjności adminów. Mechanizm ESL pozwala graczom i kapitanom drużyn na dokonywanie takich zmian we własnym zakresie i jest w pełni zautomatyzowany. Poza tymi zmianami regulamin ECT2v2 pozostaje praktycznie bez zmian. Najważniejsze informacje i wymagania to :

  • Rozgrywka : Drabinka Double Elimination na 16 teamów;
  • Maplista : ospdm11, pro-q3dm6, pro-q3tourney7, q3dm7, ztn3dm1;
  • Mecze : rozgrywane systemem "best of 3";
  • Czas kolejki : 7 dni;
  • Zapisy : 02/11/05, godz. 15:00 - 20/11/05, godz. 16:00;
  • Gracze : minimum 2 graczy w teamie;
  • Strona z podstawowymi informacjami [tutaj];
  • Strona zapisów [tutaj];

Zapraszamy więc do rejestracji na stronie ESL i zgłaszania swoich teamów. Oczywiście możecie dobierać się również w pary z kolegami z innych klanów i zgłaszać udział takich składów. Dobrze się składa, że w końcowym terminie zapisów odbywać się będzie impreza Poznań Game Arena, na której zagości również turniej Quake3 2v2. Będzie to z pewnością doskonała okazja do rozgrzewki przed ECT.

March | 2005-11-02 22:06:58 +0100

fajny pomysl! :-) GL Organizatorzy i gracze oczywiscie :)

EDIT: tak sobie pomyslalem ze troche zamieszania bedzie z tym ze, odbywac sie to bedzie za posrednictwem esl. Problemu z guidami itd nie powinny wystepowac ze wzgledu na mala ilosc graczy (32) takze mysle ze nie ma co utrudniac i przywrocic stronke ect 2v2 gdzie wszystko bylo by ladnie i jasno opisane :)

Mav_8217 | 2005-11-02 22:49:42 +0100

psychic, pogramy w q3?

SL4VE | 2005-11-03 00:00:51 +0100

Ja aktualnie nie mogę zmienić guida na ESL, bo natrętnie system mnie informuje, że takie konto gry już istnieje ;ooo

Pawuj | 2005-11-03 07:57:38 +0100

slave ja tez tak mialem kiedys, jakis koles z cpma mial moj guid, musisz znalezc inny =]

SL4VE | 2005-11-03 08:27:13 +0100

I znowu będę się srał ze zmienianiem guida we wszystkich ligach? :o

To już wolę na ECT 2v2 starego cdkeya wklepać i nie grac na pga najwyżej ;o

bryan | 2005-11-03 08:36:28 +0100

a co za zwiazek ma pga z ect jesli chodzi o key ?:) przeciez autoryzacji nie bedzie na pga :-)

SL4VE | 2005-11-03 10:04:59 +0100

Mówiłem o serwerze PGA, który stoi w necie :).

Jak tam z miejscami na PGA? Jest jeszcze dużo? Bo chyba pojdziemy z shr ;]

bryan | 2005-11-03 16:33:13 +0100

na stronie pga jest pelne info.
miejsc jest sporo jeszcze (duzo osob zarejestrowalo sie a jeszcze nie poplacilo, wiec kto wplaci ten bedzie mial miejsce)

kaboom | 2005-11-03 16:53:27 +0100

ten system esl jest powalony troche, nie moge zglosic naszej druzyny, bo

"Zespół ma zbyt wielu członków aby grać w tej lidze (zespoły 2na2 muszą mieć dokładnie dwóch członków)."

zakladanie na nowo druzyny jest bez sensu przeciez, po co mi drugie konto taboo

SL4VE | 2005-11-03 16:56:25 +0100

Załóż podzespół ;-).

BTW: jest gdzies jakas lista zapisanych? :)

Gravatar

.morfeo | 2005-11-03 18:04:59 +0100

kaboom mozesz zalozyc podzespoly taboo, dzieki czemu teamow jednego klanu moze byc wiele nawet w jednej lidze (zrobisz to poprzez: Centrum Dowodzenia -->Zarejestruj poddrużynę)

Slave -> www.esl-europe.net/pl/q3/ect/2on2/database/members/

;)

SL4VE | 2005-11-03 19:25:53 +0100

Eee nie pod tym newsem sie dopisalem :DD. O PGA mi chodzilo :)

szłem | 2005-11-04 13:00:47 +0100

esl system jest powalony ale dla niekumatych i dla kumatych ktorzy nie kumaja markolm napisal kolumne w ktorej wszystko jest wyjasnione :)

tak mav gramy.

March | 2005-11-04 13:45:33 +0100

po.je.bany ten esl jest na maxa :/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63