Elbląg - strona turnieju
czw, 29 maj 2003 23:42:35 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Turniej w Elblągu znany też jako Netbit Duel Cup 2003 doczekał się własnej strony znajdującej się pod adresem http://www.netbit-duel.z.pl. A na niej newsy, regulamin, lista zapisanych (obecnie 22 osoby) oraz informacje kontaktowe. Termin to jak wiemy 21 czerwca, podobnie jak zjazd redakcji org. Można się oczywiście wciąż zapisywać do czego zapraszam graczy zarówno z północy jak i południa.





Namc0 | 2003-05-30 00:09:47 +0200
No to będzie jazda na maxa...gL & hF !
#643217
tofu | 2003-05-30 00:14:49 +0200
z calym szacunkiem ,ale uwazam ze w Lodzi bedzie lepsza jazda :)
#643218
shiv | 2003-05-30 00:33:44 +0200
gufno prafda:)
z calym szacunkiem:D
#643220
Zenith | 2003-05-30 14:02:21 +0200
elblag wymiata :DD
#643241
res | 2003-05-31 16:10:35 +0200
Elblag ROOLZ!! =] mam nadzieje ze bedzie ciezko z kims wygrac :) i ze wygra najlepszy;) GL&JF all fragers
#643316
Zaloguj się by dodać komentarz.