Eliminacje na Ukrainie + info n/t pm w Rosji
wto, 22 luty 2005 12:37:05 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Już za kilka dni w Moskwie odbędzie się kolejny turniej z serii ASUS CUP (dokładna data to 26-26 lutego czyli najbliższy weekend). Tymczasem na
Ukrainie - gdzie jeszcze nie tak dawno powiewały rewolucyjne pomarańczowe sztandary - odbyły się eliminacje do finałowego turnieju w Moskwie. W tym celu do kawiarenki Samsung C-club przybyło 72 graczy pragnących odnieść zwycięstwo. Wśród nich znaleźli się także starzy wymiatacze tacy jak choćby Terminator, Part1zant, esk1 czy Reaper. Na eliminacje przybył nawet najlepszy rumuński gracz
Master, jednak nie powiodło mu się zbyt dobrze i odpadł już we wczesnej fazie rozgrywek. Zwycięzcą nieoczekiwanie został nieznany dotąd Zeal, członek klanu Proffesional prosport clan (czyli w skrócie pro100). Jego kolega z klanu ALF zajął trzecią lokatę przegrywając bój o wicemistrzostwo z Reaperem. Wracając jednak do zwycięzcy, trzeba wspomnieć o tym że dostał on bilet do stolicy matuszki Rosji, wraz z całkowicie sponsorowanym pobytem. Dwóch kolejnych graczy turnieju także dostało nagrody, jednak określę je mianem "bliżej nie zidentyfikowane" ponieważ nie umiem za cholerę się rozczytać w tych ruskich krzaczkach :P Wiem natomiast ze swoich źródeł, że Reaper zamierza wybrać się do Moskwy na własną rękę. ASUS Winter Open Cup 2005 zapowiada się co najmniej nieźle :)
1 miejsce:
pro100.Zeal.BigLine - wyjazd na finał do Moskwy
2 miejsce:
Reaper - 2 билета в кинотеатр Баттерфляй (Ультрамарин) (?)
3 miejsce:
pro100.ALF.BigLine - 1 билета в кинотеатр Баттерфляй (Ультрамарин) (?)
4 miejsce:
Eski
5/6 ex aequo: -
NCR.Ghost /
Spider
Wyniki - click!
Galeria - click!
Dema - niestety nie opublikowano żadnych
A na koniec taki mały "pod-neews" czyli kilka słów o tym jak
Rosjanie grają w promoda :). Niedawno odbył się tam turniej podczas
moskiewskiego PM LanParty. Galerię z tego ewenementu możecie przejrzeć tutaj (polecam, naprawdę fajne zdjęcia). Całość wygrał sl1m pokonując w finale Xanuka. Dream zajął trzecie miejsce. Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że grano tam na najnowszej wersji promoda.





afeg | 2005-02-22 12:49:00 +0100
brzmi to mniej wiecej tak :2 bilety w kinoteatr Baterflaj :]
cokolwiek to oznacza hehe
#709376
pepz | 2005-02-22 12:55:21 +0100
;D nagrody owned :D
#709377
freak | 2005-02-22 12:56:24 +0100
hehe :D
#709379
Mav_8217 | 2005-02-22 13:00:02 +0100
www.progamer.ru/gallery/photo.php?image_id=1293&gallery_id=23
^^ Tam był czm?? :D
#709380
enjoy | 2005-02-22 13:02:36 +0100
dokladniej dwa bilety do kina Motyl, ale co to jest ta Ultramaryna to nie wiem :)
#709381
freak | 2005-02-22 13:05:41 +0100
nieźle mav rozpoznajesz najlepszych graczy nawet od tyłu !:D może lepiej odpuść sobie na jakiś czas q3 :P
p.s. po za tym czm nie gra w promoda ;P
#709382
ZonK | 2005-02-22 13:08:29 +0100
Mam pytanie!!! Od kumpla jakis czas temu dostalem q3 na podstawie jego cfg robilem swoj .Gralem na servach i bylo wszystko oki ale od jakiegos czasu pb mnie wywala przez to ze mam ogc jak to moge wywali z q3 .thx za odp !!!
#709384
enjoy | 2005-02-22 13:10:51 +0100
haha niech zgadne chciales tylko przetestowac te ogc i wywalic? :asd
#709383
ZonK | 2005-02-22 13:12:18 +0100
wlasnie nic z tym nie robilem :( nie moge grac :/
#709385
avek | 2005-02-22 15:06:27 +0100
otworz cfg o zaobacz czy nie masz podejrzanych komend z ogc w nazwie a jak sa to je wywal albo podeslij mi cfg zobacze - [email protected]
#709394
kaboom | 2005-02-22 15:23:21 +0100
przeszukaj komendy wpisane w cfg
zwykłe zaczynaja się w większości od cg_, ch_, g_, s_, com_, cl_, sv_
prawdopodobnie u ciebie w cfg znajduje się przynajmniej jeden wpisa zaczynający od ogc_, usuń go i bedzie dobrze
#709396
ZonK | 2005-02-22 15:48:50 +0100
oki thx sprawdze
#709399
eng | 2005-02-22 19:14:23 +0100
wystarczy, ze otworzy cfg jakims byle edytorem tekstowym i przeszuka go po slowach ogc itp oO
q3config.cfg tez przeszukaj ;>
#709425
ZonK | 2005-02-22 19:16:06 +0100
sprawdzilem bylo cos z ogc i to wywalilem ,co nie zmienia faktu ze i tak dostalem bana na servie :/
#709426
avek | 2005-02-22 19:30:00 +0100
lipe masz panie :D
#709427
ZonK | 2005-02-22 19:43:16 +0100
kurde juz sam nie wiem czy mam bana czy soc z cfg .Raz jak sie laczy z servem to pisze "you have baned...." a innym razem sie polaczy i odrazu wywala :( :( :( wrrrrrr
#709428
Imnotback | 2005-02-22 20:13:22 +0100
skasuj q3 i daj sobie spokoj
Tak jak ja ;D.
;p
#709431
ZonK | 2005-02-22 20:19:38 +0100
eee pogral bym sobie .@#$% z tym ze net grubo przekracze - 20 :P to i tak bym sobie pogral :( POMOCY !!!zrobcie cos z tym servem :D
#709432
enjoy | 2005-02-22 22:11:22 +0100
".Gralem na servach i bylo wszystko oki ale od jakiegos czasu pb mnie wywala" - ludzie dajcie spokoj jesli przez jakis czas gral i nic sie nie dzialo tzn ze od kumpla tego ogc nie przyniosl, juz nie mowiac o tym ze gdyby kumpel mial w swoim cfg takie komendy to tez by go zbanowało...
#709442
ZonK | 2005-02-22 22:45:26 +0100
stary jakis czas temu to ja nie wiedzialem co to jest to ogc musialem leciec do kumpla i sie wypytywac .Sprawdzalem jego cfg i mial takie cos :
seta ogc_weapons "0"
seta ogc_wall "0"
seta ogc_pingpredict "0"
seta ogc_namelength "6"
seta ogc_names "0"
seta ogc_mode "0"
seta ogc_ignorewalls "0"
seta ogc_glow "0"
seta ogc_fov "0"
seta ogc_aim "0"
wywalilem to i na innych servach jest si, a na 212.76.39.49:27961 lipa
#709447
enjoy | 2005-02-22 23:32:37 +0100
i chcesz powiedziec ze twoj kumpel z tym sobie spokojnie gral a ciebie ten zly punk buster zbanowal?
#709453
ZonK | 2005-02-22 23:42:21 +0100
Mial w cfg to co Ci skopiowalem i tak gral .Ja tez przez jakis czas z tym gralem do momentu gdy mnie pb zaczal wywalac z serva :(
#709454
bogus | 2005-02-23 05:23:45 +0100
1nd!g0: Мы спросили у Рипера какая же мотивация этого поступка?
Reaper: Все очень просто, я никогда не хотел и не хочу ехать в Москву. Я играю в Киеве и это меня вполне устраивает.
Heh fajnie ale z tego tekstu wynika ze Reaper nie zamierza jechac do Moskwy bo gra w Kijowie najbardziej go zadowala... co koles ;DDD
#709458
freak | 2005-02-23 08:07:33 +0100
:asd masochista normalnie :D
#709459
bogus | 2005-02-23 19:23:18 +0100
hhue :D nom, bylem w Moskwie kilka razy i chcialbym jeszcze +DDD ale za daleko teraz mieszkam +D...
#709506
Zaloguj się by dodać komentarz.