ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



End Of All Hope by fur1

nie, 14 grudzień 2003 23:13:10 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Fur1 z klanu Insane zmontował krótki filmik, który pomimo swojej długości pozwolę sobie zaliczyć od razu do wyższej półki. Film okala intro i outro których innowacyjność polega na użyciu ciekawego kontrastu audio w opozycji do właściwej ścieżki bliżej nieznanego mi zespołu, niczym na podstawie sceny walki u przyjaciela Castora Troya w filmie Face Off, gdzie mały chłopiec z walkmanem na uszach stał po środku jatki a towarzyszyła temu kontrastowa stonowana muzyka. No, przynajmniej mi się tak skojarzyło. Najciekawszym atutem filmu jest jednak montaż przy użyciu wielu ujęć kamery oraz dynamiczne i po prostu dobre akcje. Kompresja Xvid, wersja lq.

.:: End Of All Hope by fur1 (40MB)

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-14 23:50:58 +0100

furi bedziesz slawny ! :D

Gravatar

Paraluch|cD | 2003-12-15 00:17:30 +0100

fur1 ? ty ? :-D

Retired | 2003-12-15 00:24:40 +0100

gratulluje że wreszcie to zrobiłeś, wielki Furissimo :>

.gogi | 2003-12-15 01:53:58 +0100

furi roooolez furi najlepszy furi pomaga w kazdej sytuacji !!!!!!! =D

ff_ave | 2003-12-15 04:29:21 +0100

no ladnie furi :D
ps. jestem w napisach :asd

sYnth|Bubu | 2003-12-15 09:18:54 +0100

nawet spoko filmik jak na mozliwosci furiego :PPPP

furi | 2003-12-15 10:04:58 +0100

Nikt tak nie potrafi lapac rakiet na klate jak bubu :P

Gravatar

SuS | 2003-12-15 11:25:03 +0100

kiepski film pod wzgledem fragow i na dodatek krutki... z tego co widzialem to gora 2 fajne fragi.

ej klimat ma fajny ten filmik tego sie nie da zaprzeczyc ! ale w tak krotkim filmnie polowa czasu to pokazywanie mapy... tylko po co ? ja chce widziec dobre fragi ! a nie mapy na ktorych gram codziennie !

[pogo] | 2003-12-15 11:45:02 +0100

ale nikogo to nie obchodzi co ty chcesz widziec ;] gw furi jakosc lepsza by mogla byc

b1zon | 2003-12-15 12:02:54 +0100

fur1 film jest super. jestes moim MISZCZem. teraz ladnie i grzecznie czekam na druga czesc =]

furi | 2003-12-15 12:11:45 +0100

Sus twoja strona domowa duzo wyjasnia...
mapy na ktorych grasz dm6 pdm6 dm6+?

Rozz przekonwertowal dlatego jakosc ssie:P

Gravatar

jedal1ty | 2003-12-15 12:16:30 +0100

! ja tam byłem, miod i piwo pilem,
railem w leb dostalem, krwia sie pochlapalem =D
Nice frags, keep it comin' =>

abs | 2003-12-15 12:36:59 +0100

n/c jede niezly w miare frag i w sumie nic poza tym, film jako film do dupy jedyni pomysl niezly

Rozz_z_pracy | 2003-12-15 13:44:28 +0100

No Rozz ssie, wiadomo ;]
Tak naprawde duzo nie spakowalem obrazu, glownie poszlo audio ktore miales niespakowane. Nauczcie sie ludzie pakowac audio :)

Gravatar

ciem | 2003-12-15 14:02:40 +0100

to jest piosenka bodajże... kurcze pamietam ją i chyba sie nazywa: "Bodys on the floor" i nie wiem czy to nie jest piosenka zespołu "childrens of bodom" :)

furi | 2003-12-15 14:12:44 +0100

KoRn - dead bodies everywhere :)

riv | 2003-12-15 14:34:49 +0100

filmik niezly tylko troszke przykrotki i jakosc nienajlepsza! Pare ladnych fragow, ale wg mnie filmik do najlepszych nie nalezy. Mozna raz obejzec, ale nie wiecej. Porzadny film mozna ogladac bez konca. Ale klimat swietny. GJ Fur1 !

nxs.mlk | 2003-12-15 14:51:17 +0100

sredniak jak dla mnie ale 40MB to nie wysokac cena :]

Gravatar

ciem | 2003-12-15 15:04:46 +0100

tak coś czulem wlasnie :> no bo children of bodom tez spiewaja takie mocne piosenki (np: Hate me! - z Power Of Speed ;]) i mi sie wydawalo ze to oni :P

dAde | 2003-12-15 15:43:40 +0100

Filmik fajniutki, KoRn rox! Można skądś ściągnąć wersję HQ?

move | 2003-12-15 15:53:42 +0100

cieniawy ten filmik...

Gravatar

f1do | 2003-12-15 16:43:15 +0100

dla mnie kiepski ten filmik ... nie warto sciagac ... czemu tak ciemno ???

rage | 2003-12-15 17:11:09 +0100

mhyhy fajny

Mad | 2003-12-15 17:17:14 +0100

Dopisano 15.12.2003 o godzinie 12:36 [ abs ]

n/c jede niezly w miare frag i w sumie nic poza tym, film jako film do dupy jedyni pomysl niezly

sad but true

d4ro | 2003-12-15 17:46:35 +0100

na mnie filmik zrobił wrażenie, dobre pokazanie akcji i ciekawy pomysł a to sie liczy najbardziej, GJ Fur1uszu =]

eng | 2003-12-15 17:56:50 +0100

nie bede pisal slow krytyki bo jeszcze sie komus przykro zrobi ;) wiec, napisze co mi sie podobalo - anoz tytul mi sie podoba zerzniety z nuty nightwisha :}
Jak na pierwszy film to jako tako to oceniam.

gu4rd | 2003-12-15 18:13:34 +0100

Hmm film ogulnie niezly dobre intro ze swietnie dobrana muzyka pare fajnych fragow i koniec :)

Gravatar

.... | 2003-12-15 19:02:05 +0100

Intro zajebiste, to ci sie udało :]

damndog | 2003-12-15 19:50:40 +0100

niby nic, ale bardzo fajny clip ;)

drizt | 2003-12-15 20:17:04 +0100

Ogólnie ciesze się że powstał kolejny klip ale moja osobista ocena to 1. Super że niema żadnych zbędnych efektów, ale akcje, intro i wogóle to pokazywanie mapy - po co?. Rewelacji nima. :]

Vymmiatacz | 2003-12-15 21:10:42 +0100

Śmiem twierdzić, że filmik jest nieciekawy. Zero efektów specjalnych, żeby chociaż jakieś najprostsze... Wiem, że efekciory nie wyznaczają "miodności" filmu, ale bez nich jest jakoś tak nieciekawie. Oryginalne jest tylko intro, ale też nie rewelacyjne...

Gravatar

BrakDanych | 2003-12-16 00:32:10 +0100

-_- Brawo!

chrzomszcz | 2003-12-16 07:28:57 +0100

oprocz tego krecenia kamera po mapie filmik calkiem zajebisty

lcf | 2003-12-16 10:35:53 +0100

nawet mi sie nie chcialo pisac ale.. no sory .. film nieciekawy.. 0 nowatorskich pomyslow i wogole jakos nudnawo bo to wszystko juz gdzies było.

rozz ten zespol to korn a utwor to dead bodies everywhere :)

Yeltzyn | 2003-12-16 13:30:02 +0100

K.I.S.Z.K.A

Intro:
Po kiego wala pokazywac trupy ?
Middle: Mozna bylo console wyciac, i caszami slide-show. Kiepska kompresja-kiepskie wykownanie

Generalne wiecej przeciw niz za.
Odradzam ogladanie, a jezeli chodzi o KoRn, to lepiej posluchac mp3 niz ogladac ten film.

t5-syn | 2003-12-16 23:19:23 +0100

pomysl fajny muzyka bardzo pod klimat zwlaszcza podkresla te flaki ktorych tam od groma :P mozna uwazac ze furio jest jakis niewyzyty :P jak dla mnie spoko

Gravatar

Inferno | 2003-12-17 07:54:51 +0100

Git... GJ Furi :>

furi | 2003-12-17 08:50:11 +0100

Dzieki za komentarze:)

furi | 2003-12-17 08:50:22 +0100

2x mi sie dopisalo :

ophh | 2003-12-18 20:11:19 +0100

em to mnie zaskoczyues... filmiki juz robi. kinda short ale pewnie za maly masz dysk na dluzshy >_-

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63