ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESL 2on2 OSP TDM CUP

czw, 14 lipiec 2005 21:53:32 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Już 24 lipca odbędzie się niedzielny puchar ESL 2on2 OSP TDM CUP. Jest to już trzecia edycja tego turnieju nazywana inaczej "Sunday Cup". Jak sama nazwa wskazuje, spotkania będą rozgrywane w niedzielę. Oczywiście nie będzie to 4on4. Tym razem na przeciwko siebie spotkają się drużyny złożone z dwóch graczy. Tak więc będzie to bardzo dobra okazja na sprawdzenie swoich umiejętności oraz miłe spędzenie wolnego, wakacyjnego czasu. Zostało jeszcze trochę czasu na zapisy, które kończą się na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju. Jednak miejsca są ograniczone i należy nie wahać się z decyzją.

Oczywiście jest to kolejny turniej, w którym będziemy mogli pograć sobie w wakacje. Osoby, które nigdzie nie wyjechały i spędzają wolny czas przed komputerem, powinny być zadowolone z tej imprezy. Tym bardziej, że jest to turniej "dwójek". Wszystko organizowane jest przez ludzi z sekcji międzynarodowej ESL, co może dodać jeszcze większego smaczku :) Każdy szczegół jest przemyślany. Mapy powinny zadowolić wszystkich. Będzie można grać na tych, które grane są bez przerwy na serverach... mowa tutaj oczywiście o pro-q3dm6 :) Są również mniej popularne, np. ne_duel. Z pewnością każdy zna te mapy i nie będzie problemów z graniem na nich. Jeśli ktoś jeszcze ich nie ma to może je ściągnąć tutaj. A oto pełna lista :

**]::[ nodm13
]::[ ne_duel
]::[ pro-q3dm6
]::[ ztn3dm1
]::[ tourney7
]::[ ospdm11**

Zasady są bardzo proste. Czas trwania spotkania to oczywiście 20 minut + 5min (dogrywka). Spotkania będą rozgrywane w systemie best of one i best of three. Nie wiadomo za bardzo w jakiej fazie rozpocznie się bo1 i bo3 ... W turnieju mogą startować drużyny mieszane. Każdy będzie mógł zagrać ze swoim partnerem, np. zza ściany :) Do uczestnictwa w tym pucharze potrzebne jest logo zespołu. Jest ono wg. organizatorów "niezbędne" ... wymiary 100x100px. Trzeba się śpieszyć z zapisami, ponieważ miejsc nie jest zadużo. W turnieju będzie brało 16 teamów, które walczyć będą w niedzielne popołudnie. Cała impreza zaczyna się od 16:00. Na wszystkie mecze będzie postawiony GTV. Dzięki temu będziemy mogli obejrzeć zmagania wszystkich zawodników. Wszystko co musisz zrobić to stworzyć swoją własną drużynę click i zapisać się do listy uczestników.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i życzymy miłej zabawy. GL i HF !

Gravatar

edix | 2005-07-14 22:32:30 +0200

czy ja dobrze widze na logu jest tam q3dm4 ? :p

Gravatar

m4mut | 2005-07-15 09:07:18 +0200

ja tam widze pro6 i dm7:P

Pawuj | 2005-07-15 09:24:37 +0200

ej ja widze w liscie uczestnikow juz 11 teamow i tylko z zagranicy :D:D

MaS | 2005-07-15 09:42:31 +0200

No to trzeba się zapisywać ...

gr. | 2005-07-15 14:07:55 +0200

nom 6 i 7 a w ogole to jakies mierne zainteresowanie

dadek | 2005-07-15 15:43:14 +0200

my już dopisani :D

Pawuj | 2005-07-15 15:45:19 +0200

juz 3 polskie teamy ;d

Pawuj | 2005-07-16 15:58:12 +0200

No i zapisaly sie 4 polskie teamy:

Eagles: kos i Scz
gangsta team: vins i mamut
Jedrne Posladki: revic i dadek
Rumcajs: Pawuj i kar

:D:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63