ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESL: King of Deadly Rail

nie, 02 październik 2005 14:55:36 | Autor: move | Quake 3 Arena


Już dziś będziecie mieli okazję zostać świadkami rozstrzygnięcia ligi najlepszych railowców w Polsce, w ramach finału pucharu organizowanego przez ESL: King of Deadly Rail (warto przeczytać niusa na ESL, gdzie bardzo ciekawie zostały opisane perypetie każdego z zawodników w "KoDR"). W grze pozostało jedynie trzech graczy, którzy skrzyżują swoje lasery świetlne w krwawej walce o miano najlepszego railman'a, tudzież "railwhore", w naszym kraju. Są nimi:

  • **bizar

**
* **d4widoV

**
* morfeo

Dla zainteresowanych, link do drabinki turniejowej: [click]

Show rozpocznie się o godzinie 19:00 od finału WB, w którym spotkają się dwaj faworyci do ostatecznego zwycięstwa: [w]bizar oraz morfeo. Przegrany tego pojedynku spadnie naturalnie do finału LB, gdzie będzie na niego cierpliwie czekać d4widoV.

Rozpiska spotkań jest w takim razie wyjątkowo prosta:

19:00 - bizar vs morfeo (finał WB)
20:00 - d4widoV vs bizar/morfeo (finał LB)
21:00 - Grand Final!

Widowisko będzie dostępne dla Waszych oczu dzięki niezawodnej telewizji: GTV: da-sv.one.pl:20000 by fear factory. Zapraszam gorąco do oglądania i kibicowania :).

EDIT! Zmiana adresu GTV:

hunter.splatterworld.de

WYNIKI!
* WB Final: morfeo > bizar - 2:0 [raport]

@ hub3areoq3 - 40:30

@ pro-q3tourney4 - 51:41
* LB Final: bizar < d4widoV - 1:2 [raport]

@ pro-q3tourney4 - 47:30

@ cpm1a - 41:70

@ cpm3a - 52:67
* Grand Final: morfeo < d4widoV - 0:2 [raport]

@ hub3areoq3 - 70:74

@ cpm1a - 67:76

Jak widać została rozegrana tylko jedna seria best of three w Wielkim Finale, co wydaje mi się być co najmniej śmieszne... No ale cóż, ważne, że w ogóle doszło do zakończenia ligi. GG i ostateczna klasyfikacja:

  • **1st - d4widoV

**
* **2nd - morfeo

**
* 3rd - bizar

W raportach z meczów szukajcie screenów i demek.

ATi | 2005-10-02 15:13:08 +0200

Same nuby startowaly wiec co sie dziwic ? :D

move | 2005-10-02 15:33:39 +0200

nuby? zagraj z takim nubem 1/1, to sie okaze :)

d4widoV | 2005-10-02 15:57:15 +0200

lol, nie powiem, ze jest sens tego rozpowiadac bo i tak tego nie mozna nazwac cupem teraz, gdyz 50% tego to byly w/o bo juz w czerwcu olali ta lige, a ona ciagnie sie od maja :E , aha, jak juz to jest, to to jest King of Deadly Rail

sYnth|Bubu | 2005-10-02 17:02:51 +0200

Badzmy powazni...
gl DAV.

gr. | 2005-10-02 20:01:38 +0200

eeeeee ?

THRAWN | 2005-10-03 08:15:50 +0200

dziekujemy za oszedzenie news’a "ESL NT Gaming Spot - 29-30 Października!" ...gj ;/

kos | 2005-10-03 10:57:25 +0200

""""Widowisko będzie dostępne dla Waszych oczu dzięki niezawodnej telewizji: GTV: da-sv.one.pl:20000 by fear factory. Zapraszam gorąco do oglądania i kibicowania :).

EDIT! Zmiana adresu GTV:
hunter.splatterworld.de""""

bardzo niezawodne to FF;)

move | 2005-10-03 10:58:05 +0200

sie wie :D

gr. | 2005-10-03 14:17:30 +0200

gloria victis

sYnth|Bubu | 2005-10-03 14:36:43 +0200

Chłopok ze Ślaska wygroł!
jupi :D

bizarre | 2005-10-03 15:55:03 +0200

ping wygral :

Gravatar

aim_ | 2005-10-03 21:09:28 +0200

heh. bo jebne...nie moge na ’to patrzec....hahahaaaaaaaaaaa

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63