ESL - kolejna zadyma!
pon, 28 luty 2005 23:36:30 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena
Electronic Sports League wciąż najwidoczniej dąży do tego, żeby dać graczom vQ3 dokładnie tego, czego oczekują od firmy, która postawiła przed sobą zadanie zapewnienia rozgrywkom Quake III ciągłej popularności. Po sporym sukcesie duelowych ladderów dzisiaj pojawiła się kolejna garść informacji na temat dalszego kierunku rozwoju lig oraz pucharów organizowanych w ramach ESL.

Wychodzi im to zresztą całkiem nieźle. Niedawno przecież zakończyły się pokazowe spotkania mające wypromować laddery zdawałoby się odrobinę mniej popularne a już szykują nam się kolejne atrakcje. Tym razem żadne pokazówki raczej nie będą potrzebne, bo rzecz dotyczy chyba najpopularniejszego typu rozgrywek w naszym kraju, jakie są prowadzone jedynie za pośrednictwem Internetu. Część osób już na pewno domyśla się o co chodzi. Przecież od dawna krążyły plotki o tym, co ma się w niedługim czasie stać. Teraz jednak wszystko zostało ogłoszone oficjalnie: Przed chwilą ukazała się na stronie domowej Quake III Areny w ESL Poland informacja, że wystartował ladder Quake III Arena TDM 4v4!!! Po wszelkie informacje odsyłam do regulaminu oraz Newsa Otwarcia laddera.
Nie jest to jednak ostatnia informacja dla fanów Trzecio Wstrząsowych rozgrywek, których wyniki liczą się w ligach ESL. Kolejną wiadomością, która na pewno zainteresuje wszystkich 81 uczestników ligi Quake III Arena 1on1 Ladder jest fakt, że odświeżeniu ulega lista leveli, na których możemy rozgrywać swoje spotkania. Jest to na pewno długo oczekiwana decyzja, ponieważ od początku map-list w tej lidze był przedmiotem dyskusji. Teraz jednak powinno się obyć bez większych znaków niezadowolenia ze strony graczy, ponieważ lista jest tak pojemna, że mieści ulubione plansze chyba prawie każdego. Przechodząc jednak do konkretów. Lista map przedstawia się na dzień dzisiejszy następująco:
- pro-q3dm6
- ztn3tourney1
- pro-q3tourney4
- pro-q3tourney2
- hub3aeroq3
- **ospdm8
**
* **pro-q3tourney7
**
* **q3tourney2
**
* **nodm9
**
* hub3tourney1
Ta decyzja z pewnością była umotywowana przede wszystkim ogromną popularnością leveli customowych w niedawny turnieju Face 2 Face. Jak wiadomo w tamtej imprezie gracze mapy wybierali a ilość meczów na klasycznych arenach była jakby nie patrzeć, nieco mniejsza niż na nowych arenach.

Ostatnią już informacją, mającą zmotywować wszystkich do zapisów w różnych ligach ESL jest wiadomość, że niedługo wystartują rozgrywki o szczebel wyższe i dużo bardziej prestiżowe, niż laddery. Szczegółów jeszcze najwidoczniej zdradzać się nie powinno, ale mogę od siebie dodam, że ligi wymienione w tym newsie najprawdopodobniej będą zapleczem dla rozgrywek z serii EAS bądź może nawet Premiership. Oczywiście nie ma innej możliwości na zakwalifikowania się, niż tylko poprzez aktywne uczestnictwo w interesującej nas kompetycji. Tak więc do roboty! Trzeba zapracować na swoje kwalifikacje! Good Luck!





k3m | 2005-02-28 23:46:52 +0100
No to bedzie sie dziac :))
#710087
Mav_8217 | 2005-02-28 23:48:16 +0100
No ;ba
Już tylko czekam z utęsknieniem na ten EAS i Premiership w 1v1 i TDM.
#710089
scar | 2005-02-28 23:56:10 +0100
wkoncu!
#710090
ramm | 2005-03-01 07:17:34 +0100
no to pora zacząc ;d nauke...
#710093
bryan | 2005-03-01 09:12:40 +0100
no to mav dlugo juz czekac nie bedziesz , tyle ci powiem :]
#710097
SL4VE | 2005-03-01 09:50:48 +0100
A mav to gnojek, bo nie chciał ze mną zagrać... :D
BTW: przydałby się jeszcze ladder Vq3 2v2.
#710098
THRAWN | 2005-03-01 12:43:06 +0100
"...kolejna zadyma!" - no nie Mav to juz przesadziłes...ale z ciebie prowokator , coś w stylu gazetki FAKT :ASD
#710103
v3rb | 2005-03-01 13:21:01 +0100
no i ladnie sie dzieje na scenie q3.... kto jescze twierdzi ze q3 upada na lep na szyje? ;]
#710104
pawson | 2005-03-01 14:48:58 +0100
SL4VE wszystko będzie :)
#710108
Mav_8217 | 2005-03-01 16:00:46 +0100
Trawa, za to porównanie do FAKTu, to ja się obrażam :b
Przecież tam nie ma prawie nic faktów, tylko same wybujałe interpretacje dziennikarzy, którzy chcą nachapać się jak najwięcej kapuchy :o
#710113
freak | 2005-03-01 16:34:50 +0100
fajnie że nowe mapki są :D
#710117
pro_L0rd | 2005-03-01 17:06:43 +0100
ta "kolejna zadyma’ to cytat z bobek2 lub 3 tak?:))))
#710119
m4mut | 2005-03-01 19:03:30 +0100
gl i dobry pomysł =)
#710127
XMATbyQ | 2005-03-01 21:56:27 +0100
o.O
yupi yupi jak fajno :d greatz :D :] fantastish :]
hmm ta tera będę miał jeszcze mniej czasu wolnego a maturka tuż tuż co.Ol :>
zdrav
#710147
THRAWN | 2005-03-02 12:31:02 +0100
Mav , moja odpowiedź jest następująca :
;asd
...
#710155
Mav_8217 | 2005-03-02 16:11:44 +0100
No a nie jest tak?
#710162
LeSzNy | 2005-03-02 20:16:40 +0100
powinno sie grac tylko ztn i dm6 i od czasu do czasu t4 a nie jakies smierdzace huby 3 aeroq czy jak jej tam ;/ a nod cos tam to wogule lipa jak nie wiem co
#709357
pawson | 2005-03-02 22:54:56 +0100
to sie w koncu dowiesz co to.
#709127
Mav_8217 | 2005-03-03 09:14:21 +0100
nodm9, to najzwyklejsza na świecie przeróbka q3dm13. A nie zapominaj, że w ESL obowiązuje system wyboru map. Tak więc don’t whine! :)
#710177
LeSzNy | 2005-03-03 17:34:33 +0100
zartowalem :) ale system ten esl jest troche zryty bo np na jednej mapce jak sie da to nawalisz fragopw a na innej jakbys byl nawet duzo lepszy to mozesz tyle nie najechac tak np ; hub3aeroq3 i ztn zuplenie poplatane
#710190
eng | 2005-03-03 18:13:57 +0100
najlepiej grac tylko dm6 , co nie ?
#710191
sYnth|Bubu | 2005-03-03 22:02:27 +0100
pro-q3dm6 n00bie!
#710201
songo30 | 2005-03-04 15:46:18 +0100
CZy możliwe jest przy 200heltah i przy 200 pancerzu przeżyc po 4 strzałach z reyla
#710215
LeSzNy | 2005-03-04 17:54:38 +0100
nie lepiej grac tylko ztn...
#710219
Zaloguj się by dodać komentarz.