ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESL - kolejna zadyma!

pon, 28 luty 2005 23:36:30 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Electronic Sports League wciąż najwidoczniej dąży do tego, żeby dać graczom vQ3 dokładnie tego, czego oczekują od firmy, która postawiła przed sobą zadanie zapewnienia rozgrywkom Quake III ciągłej popularności. Po sporym sukcesie duelowych ladderów dzisiaj pojawiła się kolejna garść informacji na temat dalszego kierunku rozwoju lig oraz pucharów organizowanych w ramach ESL.


Wychodzi im to zresztą całkiem nieźle. Niedawno przecież zakończyły się pokazowe spotkania mające wypromować laddery zdawałoby się odrobinę mniej popularne a już szykują nam się kolejne atrakcje. Tym razem żadne pokazówki raczej nie będą potrzebne, bo rzecz dotyczy chyba najpopularniejszego typu rozgrywek w naszym kraju, jakie są prowadzone jedynie za pośrednictwem Internetu. Część osób już na pewno domyśla się o co chodzi. Przecież od dawna krążyły plotki o tym, co ma się w niedługim czasie stać. Teraz jednak wszystko zostało ogłoszone oficjalnie: Przed chwilą ukazała się na stronie domowej Quake III Areny w ESL Poland informacja, że wystartował ladder Quake III Arena TDM 4v4!!! Po wszelkie informacje odsyłam do regulaminu oraz Newsa Otwarcia laddera.

Nie jest to jednak ostatnia informacja dla fanów Trzecio Wstrząsowych rozgrywek, których wyniki liczą się w ligach ESL. Kolejną wiadomością, która na pewno zainteresuje wszystkich 81 uczestników ligi Quake III Arena 1on1 Ladder jest fakt, że odświeżeniu ulega lista leveli, na których możemy rozgrywać swoje spotkania. Jest to na pewno długo oczekiwana decyzja, ponieważ od początku map-list w tej lidze był przedmiotem dyskusji. Teraz jednak powinno się obyć bez większych znaków niezadowolenia ze strony graczy, ponieważ lista jest tak pojemna, że mieści ulubione plansze chyba prawie każdego. Przechodząc jednak do konkretów. Lista map przedstawia się na dzień dzisiejszy następująco:

  • pro-q3dm6
  • ztn3tourney1
  • pro-q3tourney4
  • pro-q3tourney2
  • hub3aeroq3
  • **ospdm8

**
* **pro-q3tourney7

**
* **q3tourney2

**
* **nodm9

**
* hub3tourney1

Ta decyzja z pewnością była umotywowana przede wszystkim ogromną popularnością leveli customowych w niedawny turnieju Face 2 Face. Jak wiadomo w tamtej imprezie gracze mapy wybierali a ilość meczów na klasycznych arenach była jakby nie patrzeć, nieco mniejsza niż na nowych arenach.


Ostatnią już informacją, mającą zmotywować wszystkich do zapisów w różnych ligach ESL jest wiadomość, że niedługo wystartują rozgrywki o szczebel wyższe i dużo bardziej prestiżowe, niż laddery. Szczegółów jeszcze najwidoczniej zdradzać się nie powinno, ale mogę od siebie dodam, że ligi wymienione w tym newsie najprawdopodobniej będą zapleczem dla rozgrywek z serii EAS bądź może nawet Premiership. Oczywiście nie ma innej możliwości na zakwalifikowania się, niż tylko poprzez aktywne uczestnictwo w interesującej nas kompetycji. Tak więc do roboty! Trzeba zapracować na swoje kwalifikacje! Good Luck!

k3m | 2005-02-28 23:46:52 +0100

No to bedzie sie dziac :))

Mav_8217 | 2005-02-28 23:48:16 +0100

No ;ba

Już tylko czekam z utęsknieniem na ten EAS i Premiership w 1v1 i TDM.

Gravatar

scar | 2005-02-28 23:56:10 +0100

wkoncu!

ramm | 2005-03-01 07:17:34 +0100

no to pora zacząc ;d nauke...

bryan | 2005-03-01 09:12:40 +0100

no to mav dlugo juz czekac nie bedziesz , tyle ci powiem :]

SL4VE | 2005-03-01 09:50:48 +0100

A mav to gnojek, bo nie chciał ze mną zagrać... :D

BTW: przydałby się jeszcze ladder Vq3 2v2.

THRAWN | 2005-03-01 12:43:06 +0100

"...kolejna zadyma!" - no nie Mav to juz przesadziłes...ale z ciebie prowokator , coś w stylu gazetki FAKT :ASD

v3rb | 2005-03-01 13:21:01 +0100

no i ladnie sie dzieje na scenie q3.... kto jescze twierdzi ze q3 upada na lep na szyje? ;]

pawson | 2005-03-01 14:48:58 +0100

SL4VE wszystko będzie :)

Mav_8217 | 2005-03-01 16:00:46 +0100

Trawa, za to porównanie do FAKTu, to ja się obrażam :b

Przecież tam nie ma prawie nic faktów, tylko same wybujałe interpretacje dziennikarzy, którzy chcą nachapać się jak najwięcej kapuchy :o

freak | 2005-03-01 16:34:50 +0100

fajnie że nowe mapki są :D

Gravatar

pro_L0rd | 2005-03-01 17:06:43 +0100

ta "kolejna zadyma’ to cytat z bobek2 lub 3 tak?:))))

Gravatar

m4mut | 2005-03-01 19:03:30 +0100

gl i dobry pomysł =)

XMATbyQ | 2005-03-01 21:56:27 +0100

o.O

yupi yupi jak fajno :d greatz :D :] fantastish :]

hmm ta tera będę miał jeszcze mniej czasu wolnego a maturka tuż tuż co.Ol :>

zdrav

THRAWN | 2005-03-02 12:31:02 +0100

Mav , moja odpowiedź jest następująca :

;asd

...

Mav_8217 | 2005-03-02 16:11:44 +0100

No a nie jest tak?

Gravatar

LeSzNy | 2005-03-02 20:16:40 +0100

powinno sie grac tylko ztn i dm6 i od czasu do czasu t4 a nie jakies smierdzace huby 3 aeroq czy jak jej tam ;/ a nod cos tam to wogule lipa jak nie wiem co

pawson | 2005-03-02 22:54:56 +0100

to sie w koncu dowiesz co to.

Mav_8217 | 2005-03-03 09:14:21 +0100

nodm9, to najzwyklejsza na świecie przeróbka q3dm13. A nie zapominaj, że w ESL obowiązuje system wyboru map. Tak więc don’t whine! :)

Gravatar

LeSzNy | 2005-03-03 17:34:33 +0100

zartowalem :) ale system ten esl jest troche zryty bo np na jednej mapce jak sie da to nawalisz fragopw a na innej jakbys byl nawet duzo lepszy to mozesz tyle nie najechac tak np ; hub3aeroq3 i ztn zuplenie poplatane

eng | 2005-03-03 18:13:57 +0100

najlepiej grac tylko dm6 , co nie ?

sYnth|Bubu | 2005-03-03 22:02:27 +0100

pro-q3dm6 n00bie!

Gravatar

songo30 | 2005-03-04 15:46:18 +0100

CZy możliwe jest przy 200heltah i przy 200 pancerzu przeżyc po 4 strzałach z reyla

Gravatar

LeSzNy | 2005-03-04 17:54:38 +0100

nie lepiej grac tylko ztn...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63