ESL NT Gaming Spot - 29-30 Października!
nie, 02 październik 2005 13:32:16 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena
Dzisiaj serwis www.quake3.imro.pl otrzymał długo oczekiwane przez wszystkich graczy q3 w Polsce informacje dotyczące planowanego turnieju w Nowym Targu. Oto informacja prasowa, którą opracował główny organizator widowiska -
Wojtek "Vh" Guzik:
ESL NT gaming spot
29-30 Października

Nowotarskie środowisko graczy zrzeszone w grupie NT Gaming wraz z Eletronic Sports League Polska, przygotowało dla fanów E-sportów wspaniałą okazję do spotkania się na turnieju gier elektronicznych z udziałem najlepszych polskich graczy.
Pod koniec października (29 - 30) Nowy Targ stanie się stolicą polskiego gamingu. Najlepsi krajowi Gracze przyjadą do tego górskiego miasta by spotkać się twarzą w twarz i udowodnić, który z nich zasługuje na miano najlepszego.
O najwyższe trofea Gracze będą walczyć jako gladiatorzy na Arenach Quake’a III lub jako dowódcy jednej z czterech wciąż ścierających się nacji świata Azeroth w grze Warcraft 3: The Frozen Throne. Przewidziany typ rozgrywek, to mecze 1 na 1, gdzie każdy z Graczy może liczyć tylko na siebie i tylko od niego zależy czy wygra spotkanie, czy poniesie sromotną klęskę.
Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne oraz sprzęt przeznaczony specjalnie dla graczy, taki jak profesjonalne myszki i podkładki. Więcej informacji na temat nagród już wkrótce!
Oprócz rozgrywek turniejowych przewidujemy pokazy filmów o tematyce e-sportowej oraz konkursy dla Graczy i publiczności.
Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Nowego Targu.
ESL
ESL jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się ligą online w Europie. Gracze rywalizują o cenne nagrody i prestiż zwycięzcy w prawie każdej istniejącej grze multiplayer. Electronic Sports League to miejsce kreujące gwiazdy i fankluby, to miejsce, w którym cyber atleci zyskują prestiż i uznanie za wytrwałość w dążeniu do perfekcji, styl życia, umiejętności oraz poświęcenie w osiąganiu mistrzostwa.
Electronic Sports League składa się, podobnie jak w piłce nożnej, z lig narodowych, w których o prymat walczą pomiędzy sobą gracze i drużyny krajowe oraz międzynarodowej, gdzie w pucharach mistrzowskich spotykają się najlepsi z całej Europy wyłonieni w poszczególnych ligach narodowych.
Zespół Electronic Sports League Polska już od roku zajmuje się budowaniem społeczności graczy uprawiających Sporty Elektroniczne w Polsce. Z początku rozgrywki kojarzone tylko z ligami on-line powoli zaczynają ewoluować w kierunku profesjonalnych turniejów lanowych.
Nowy Targ

Licząca ponad 650 lat stolica Podhala słynie od wieków z czwartkowych jarmarków, a od kilku dziesięcioleci z hokeja. Nowy Targ posiada bardzo dobrą linię komunikacyjną łączącą miasto z Krakowem. Autobusy takich firm jak Trans-Frej, Szwagropol oraz PKS odjeżdżają z dworca średnio co 45 minut, lubiący dłuższe przejażdżki mogą skorzystać z linii kolejowej PKS.
Sala widowiskowa, w której odbędzie się turniej jest położona w odległości około 200m od dworca PKS i około 500m od dworca PKP.
- Strony internetowe:
- http://www.ntqn.kompex.pl
- http://www.esl-europe.net/pl
- http://www.nowytarg.pl
Kontakt:
Wojtek "Vh" Guzik
* Mail: [email protected]
* GG: 3095440
* IRC: #esl.pl @ Quakenet
Szczegółowe informacje dot. turnieju Quake III 1v1:
* Wpisowe: 20zł
Wersja: Quake 3: Arena ver. 1.32, OSP MOD ver. 1.03a.
Platforma: vq3
Typ rozgrywki: 1v1
Mapy: pro-q3dm6, ztn3tourney1, pro-q3tourney4, hub3aeroq3, pro-q3tourney7
Ustawienia serwera:
* timelimit 15
* forceRespawn 5
* pmove_fixed 0
* pure server: ON
* obowiązuje zasada Sudden Death przy remisie po regulaminowym czasie gry.
Ustawienia klienta:
* cl_maxpackets 60 - 125
* cl_timeNudge 0
* rate 25000
* snaps 40
* com_maxfps 125
Informacje o zapisach pojawią się na dniach, najprawdopodobniej rozpoczną się równolegle z otwarciem oficjalnej strony turnieju.
Tak więc już za niecały miesiąc szykuje nam się całkiem ładna okazja do zabawy przy rakietach dla wszystkich fanów Vanilla Quake III. Jest to chyba jedyny turniej, który z niewielkiego przedsięwzięcia przeradza się w prawdziwy festyn i święto graczy. Przewidziana jest poza samą grą bardzo duża ilość przeróżnych atrakcji, o których wspomniano wcześniej. Jednak zapewniam, że nie jest to wszystko, co przyszykowali dla Was organizatorzy a zamieszani w to będą także redaktorzy naszego serwisu, lecz aby poznać resztę niespodzianek trzeba będzie się zjawić osobiście w tym przepięknym miasteczku.





revic | 2005-10-02 13:36:35 +0200
powinienem byc cieszycie sie ?
#726489
_Vh | 2005-10-02 13:50:42 +0200
w koncu masz powody do radości
#726491
move | 2005-10-02 13:53:56 +0200
Zdania nie zaczyna się od "tak więc" lub "więc" - błąd asha :)).
BTW: Chyba dalej od mojego Węgorzewa być nie mogło?:D Gratuluję pobicia rekordu! :D
#726492
bylek | 2005-10-02 13:55:30 +0200
hmm Vh zaczyna być groźnie =x
edit:
przeraża mnie wizja sajta którego jeszcze niema xD
#726493
Mav_8217 | 2005-10-02 13:55:54 +0200
Zdanie można zaczynać od "Tak więc" ;)
#726494
_Vh | 2005-10-02 14:03:21 +0200
move: "nastepnym razem zrobcie na Marsie" - tak mi powiedzial jeden gosc od wc3 z gdanska :)
#726495
Mav_8217 | 2005-10-02 14:14:13 +0200
Ja tam mam całkiem blisko. 200-250km... co to jest dla fanat1ca i fazziego, którzy przyjechali 750km do sandomierza? ;)
#726496
forest | 2005-10-02 14:17:38 +0200
jak zwykle daleko, drugi koniec Polski :q sprzedam kompa, to moze wystarczy na bilet w jedna strone i srodki do zycia na miejscu :D
btw. "szwagropol" ownz :DDDDD
#726497
brutal1ty_ | 2005-10-02 14:21:03 +0200
Sala widowiskowa, w której odbędzie się turniej jest położona w odległości około 200m od dworca PKS i około 500 od dworca PKS. to takie schizowe :/ :F
#726500
bylek | 2005-10-02 14:33:34 +0200
No właśnie jak zauważył wdowiec jest błąd :). Ma być ok 500m od dworca PKP.
#726502
Mav_8217 | 2005-10-02 14:35:39 +0200
don’t blame the messenger!
#726503
sYnth|Bubu | 2005-10-02 14:48:21 +0200
Beda jakies nagrody za udzial?
#726505
eng | 2005-10-02 14:54:26 +0200
czyli jezeli mam rate 15000 to nie moge grac ?
oO:d
#726507
bylek | 2005-10-02 14:55:24 +0200
mav fajnie, że dodałeś m do 500 ale zamień jescze PKS na PKP przy tej 500 i bedzie dobrze :)
#726508
rav | 2005-10-02 16:37:07 +0200
a moze sa jakies szanse na TDM’a ? :/
#726518
gr. | 2005-10-02 19:53:51 +0200
q3 i w3 na jednej imprezie eh 2 gry mojego zycia chcialbym tam byc :C
#726538
_Vh | 2005-10-02 20:20:27 +0200
boje, sie ze na tdm nie starczy czasu i kompow :(
ogólnie mysle, ze bedzie fajnie, poczekajcie jescze chwile na te zapisy ;) (do tych do bija przez GG)
#726541
THRAWN | 2005-10-03 08:10:58 +0200
to jest wlasnie genialne na orgu ..najwazniejszy news moze szybko zniknac niezauwazony (mowa o tym oczywiscie )... bo juz , w trybie natychmiastowym pojawiły sie 2-a przednim - w dodatku do dupy o mało popularnym trybie instagib ...n1
co do tdm zajoł bym wam ok 12 godzin na oko :]
#726560
Mav_8217 | 2005-10-03 09:58:25 +0200
Tak czasami już bywa, ale nie bój nic trawa, bo to nie ostatni news o NT. Na dniach będzie otwarcie zapisów.
Przyjeżdżajcie, bo nawet nie zdajecie sobie sprawy z atrakcji jakie zafunduje Wam Vh i w jakimś stopniu też ORG ;) Jak mi pozwoli, to coś więcej napiszę hrhrhr ;P
#726566
v3rb | 2005-10-03 10:08:27 +0200
a przejade się bez gadania :D
#726567
revic | 2005-10-03 11:32:33 +0200
jak beda nagrody pocieszenia za niewyjscie z grupy to jade juz tam jutro :asd
#726572
shiv | 2005-10-03 13:10:01 +0200
Ile tam bedzie km z gdyni? :D
#726574
Mav_8217 | 2005-10-03 13:19:06 +0200
708km shivus ;)
#726575
shiv | 2005-10-03 13:45:12 +0200
O @#$% :D
Hm jesli pojade to samochodem pozyczonym od kumpla, jesli sa chetni z okolic trojmiasta to pisac bo zaczne z kumplem negocjajcje =o
#726576
ProXima | 2005-10-04 11:03:06 +0200
bede z vackiem ktos z okolic Kielc moze chce sie jeszcze zabrac z nami :D:D:D jakby nie bylo bedzie bardzo milo :D:D
jak cos to na gg 1100358 sie odzywac :)
#726609
gr. | 2005-10-04 11:06:45 +0200
moze ja ale to jeszcze nic pewnego -.-
#726610
ProXima | 2005-10-04 11:11:33 +0200
fajnie by bylo zabrac sie wieksza ekipa :) wiec gr mysl mysl :D:D
#726611
Zaloguj się by dodać komentarz.