ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESL NT Gaming Spot - 29-30 Października!

nie, 02 październik 2005 13:32:16 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Dzisiaj serwis www.quake3.imro.pl otrzymał długo oczekiwane przez wszystkich graczy q3 w Polsce informacje dotyczące planowanego turnieju w Nowym Targu. Oto informacja prasowa, którą opracował główny organizator widowiska - Wojtek "Vh" Guzik:

ESL NT gaming spot
29-30 Października


Nowotarskie środowisko graczy zrzeszone w grupie NT Gaming wraz z Eletronic Sports League Polska, przygotowało dla fanów E-sportów wspaniałą okazję do spotkania się na turnieju gier elektronicznych z udziałem najlepszych polskich graczy.

Pod koniec października (29 - 30) Nowy Targ stanie się stolicą polskiego gamingu. Najlepsi krajowi Gracze przyjadą do tego górskiego miasta by spotkać się twarzą w twarz i udowodnić, który z nich zasługuje na miano najlepszego.

O najwyższe trofea Gracze będą walczyć jako gladiatorzy na Arenach Quake’a III lub jako dowódcy jednej z czterech wciąż ścierających się nacji świata Azeroth w grze Warcraft 3: The Frozen Throne. Przewidziany typ rozgrywek, to mecze 1 na 1, gdzie każdy z Graczy może liczyć tylko na siebie i tylko od niego zależy czy wygra spotkanie, czy poniesie sromotną klęskę.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne oraz sprzęt przeznaczony specjalnie dla graczy, taki jak profesjonalne myszki i podkładki. Więcej informacji na temat nagród już wkrótce!

Oprócz rozgrywek turniejowych przewidujemy pokazy filmów o tematyce e-sportowej oraz konkursy dla Graczy i publiczności.

Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Nowego Targu.

ESL
ESL jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się ligą online w Europie. Gracze rywalizują o cenne nagrody i prestiż zwycięzcy w prawie każdej istniejącej grze multiplayer. Electronic Sports League to miejsce kreujące gwiazdy i fankluby, to miejsce, w którym cyber atleci zyskują prestiż i uznanie za wytrwałość w dążeniu do perfekcji, styl życia, umiejętności oraz poświęcenie w osiąganiu mistrzostwa.

Electronic Sports League składa się, podobnie jak w piłce nożnej, z lig narodowych, w których o prymat walczą pomiędzy sobą gracze i drużyny krajowe oraz międzynarodowej, gdzie w pucharach mistrzowskich spotykają się najlepsi z całej Europy wyłonieni w poszczególnych ligach narodowych.

Zespół Electronic Sports League Polska już od roku zajmuje się budowaniem społeczności graczy uprawiających Sporty Elektroniczne w Polsce. Z początku rozgrywki kojarzone tylko z ligami on-line powoli zaczynają ewoluować w kierunku profesjonalnych turniejów lanowych.

Nowy Targ

Licząca ponad 650 lat stolica Podhala słynie od wieków z czwartkowych jarmarków, a od kilku dziesięcioleci z hokeja. Nowy Targ posiada bardzo dobrą linię komunikacyjną łączącą miasto z Krakowem. Autobusy takich firm jak Trans-Frej, Szwagropol oraz PKS odjeżdżają z dworca średnio co 45 minut, lubiący dłuższe przejażdżki mogą skorzystać z linii kolejowej PKS.
Sala widowiskowa, w której odbędzie się turniej jest położona w odległości około 200m od dworca PKS i około 500m od dworca PKP.

Kontakt:

Wojtek "Vh" Guzik
* Mail: [email protected]
* GG: 3095440
* IRC: #esl.pl @ Quakenet

Szczegółowe informacje dot. turnieju Quake III 1v1:
* Wpisowe: 20zł

Wersja: Quake 3: Arena ver. 1.32, OSP MOD ver. 1.03a.

Platforma: vq3

Typ rozgrywki: 1v1

Mapy: pro-q3dm6, ztn3tourney1, pro-q3tourney4, hub3aeroq3, pro-q3tourney7

Ustawienia serwera:
* timelimit 15
* forceRespawn 5
* pmove_fixed 0
* pure server: ON
* obowiązuje zasada Sudden Death przy remisie po regulaminowym czasie gry.

Ustawienia klienta:
* cl_maxpackets 60 - 125
* cl_timeNudge 0
* rate 25000
* snaps 40

* com_maxfps 125

Informacje o zapisach pojawią się na dniach, najprawdopodobniej rozpoczną się równolegle z otwarciem oficjalnej strony turnieju.

Tak więc już za niecały miesiąc szykuje nam się całkiem ładna okazja do zabawy przy rakietach dla wszystkich fanów Vanilla Quake III. Jest to chyba jedyny turniej, który z niewielkiego przedsięwzięcia przeradza się w prawdziwy festyn i święto graczy. Przewidziana jest poza samą grą bardzo duża ilość przeróżnych atrakcji, o których wspomniano wcześniej. Jednak zapewniam, że nie jest to wszystko, co przyszykowali dla Was organizatorzy a zamieszani w to będą także redaktorzy naszego serwisu, lecz aby poznać resztę niespodzianek trzeba będzie się zjawić osobiście w tym przepięknym miasteczku.

Gravatar

revic | 2005-10-02 13:36:35 +0200

powinienem byc cieszycie sie ?

_Vh | 2005-10-02 13:50:42 +0200

w koncu masz powody do radości

move | 2005-10-02 13:53:56 +0200

Zdania nie zaczyna się od "tak więc" lub "więc" - błąd asha :)).
BTW: Chyba dalej od mojego Węgorzewa być nie mogło?:D Gratuluję pobicia rekordu! :D

bylek | 2005-10-02 13:55:30 +0200

hmm Vh zaczyna być groźnie =x

edit:

przeraża mnie wizja sajta którego jeszcze niema xD

Mav_8217 | 2005-10-02 13:55:54 +0200

Zdanie można zaczynać od "Tak więc" ;)

_Vh | 2005-10-02 14:03:21 +0200

move: "nastepnym razem zrobcie na Marsie" - tak mi powiedzial jeden gosc od wc3 z gdanska :)

Mav_8217 | 2005-10-02 14:14:13 +0200

Ja tam mam całkiem blisko. 200-250km... co to jest dla fanat1ca i fazziego, którzy przyjechali 750km do sandomierza? ;)

forest | 2005-10-02 14:17:38 +0200

jak zwykle daleko, drugi koniec Polski :q sprzedam kompa, to moze wystarczy na bilet w jedna strone i srodki do zycia na miejscu :D

btw. "szwagropol" ownz :DDDDD

brutal1ty_ | 2005-10-02 14:21:03 +0200

Sala widowiskowa, w której odbędzie się turniej jest położona w odległości około 200m od dworca PKS i około 500 od dworca PKS. to takie schizowe :/ :F

bylek | 2005-10-02 14:33:34 +0200

No właśnie jak zauważył wdowiec jest błąd :). Ma być ok 500m od dworca PKP.

Mav_8217 | 2005-10-02 14:35:39 +0200

don’t blame the messenger!

sYnth|Bubu | 2005-10-02 14:48:21 +0200

Beda jakies nagrody za udzial?

eng | 2005-10-02 14:54:26 +0200

czyli jezeli mam rate 15000 to nie moge grac ?
oO:d

bylek | 2005-10-02 14:55:24 +0200

mav fajnie, że dodałeś m do 500 ale zamień jescze PKS na PKP przy tej 500 i bedzie dobrze :)

rav | 2005-10-02 16:37:07 +0200

a moze sa jakies szanse na TDM’a ? :/

gr. | 2005-10-02 19:53:51 +0200

q3 i w3 na jednej imprezie eh 2 gry mojego zycia chcialbym tam byc :C

_Vh | 2005-10-02 20:20:27 +0200

boje, sie ze na tdm nie starczy czasu i kompow :(

ogólnie mysle, ze bedzie fajnie, poczekajcie jescze chwile na te zapisy ;) (do tych do bija przez GG)

THRAWN | 2005-10-03 08:10:58 +0200

to jest wlasnie genialne na orgu ..najwazniejszy news moze szybko zniknac niezauwazony (mowa o tym oczywiscie )... bo juz , w trybie natychmiastowym pojawiły sie 2-a przednim - w dodatku do dupy o mało popularnym trybie instagib ...n1

co do tdm zajoł bym wam ok 12 godzin na oko :]

Mav_8217 | 2005-10-03 09:58:25 +0200

Tak czasami już bywa, ale nie bój nic trawa, bo to nie ostatni news o NT. Na dniach będzie otwarcie zapisów.

Przyjeżdżajcie, bo nawet nie zdajecie sobie sprawy z atrakcji jakie zafunduje Wam Vh i w jakimś stopniu też ORG ;) Jak mi pozwoli, to coś więcej napiszę hrhrhr ;P

v3rb | 2005-10-03 10:08:27 +0200

a przejade się bez gadania :D

Gravatar

revic | 2005-10-03 11:32:33 +0200

jak beda nagrody pocieszenia za niewyjscie z grupy to jade juz tam jutro :asd

shiv | 2005-10-03 13:10:01 +0200

Ile tam bedzie km z gdyni? :D

Mav_8217 | 2005-10-03 13:19:06 +0200

708km shivus ;)

shiv | 2005-10-03 13:45:12 +0200

O @#$% :D
Hm jesli pojade to samochodem pozyczonym od kumpla, jesli sa chetni z okolic trojmiasta to pisac bo zaczne z kumplem negocjajcje =o

Gravatar

ProXima | 2005-10-04 11:03:06 +0200

bede z vackiem ktos z okolic Kielc moze chce sie jeszcze zabrac z nami :D:D:D jakby nie bylo bedzie bardzo milo :D:D
jak cos to na gg 1100358 sie odzywac :)

gr. | 2005-10-04 11:06:45 +0200

moze ja ale to jeszcze nic pewnego -.-

Gravatar

ProXima | 2005-10-04 11:11:33 +0200

fajnie by bylo zabrac sie wieksza ekipa :) wiec gr mysl mysl :D:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63