ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESL NT Gaming Spot - Rozpoczęcie Zapisów

pon, 17 październik 2005 17:23:10 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Pozostały już tylko dwa tygodnie do rozpoczęcia się chyba ostatniego turnieju na pamiętnej platformie Quake III Arena tuż przed erą Quake'a IV. Pozostały już tylko dwa tygodnie do ostatniego spotkania naszej społeczności graczy w pięknym górskim miasteczku, jakim jest Nowy Targ. Pozostały już tylko dwa tygodnie do czasu świetnej, beztroskiej zabawy. A co najważniejsze - pozostały już tylko dwa tygodnie do koronacji ostatniego wielkiego mistrza naszego kraju w Quake III. Czy przegapicie tę okazję? Czy naprawdę nie skorzystacie z tej szansy na spędzenie niezapomnianych chwil w otoczeniu śmietanki naszych krajowych pro-gamerów, która na pewno w takiej formie już się nie powtórzy?


Jednak, aby pojawić się w Nowym Targu i zostać dopuszczonym do tych zawodów trzeba spełnić kilka formalności. Na pewno wszyscy już długo oczekiwali na oficjalne otwarcie zapisów. Dzisiaj na stronie internetowej ESL NT Gaming Spot pojawiły się wszystkie potrzebne dane, których wymagają od Was organizatorzy. Oto cytat z działu "Zapisy":

Adres: [email protected]
Temat: NT Gaming Spot - zapisy (proszę o używanie TYLKO takiego tematu, bez nicków, emotów etc.)
Treść: Platforma*, Nazwisko, Imię, Nick, mail, ESL-id (proszę nie odbiegać od tej formy, a wszelkie komentarze i pytania zadawać w innym mailu)
Przykład: Q3, Guzik, Wojciech, Vh, [email protected], 986799
Proszę też o umieszczenie klauzuli:

"Zezwalam na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez ESL Polska na potrzeby turnieju ESL NT Gaming Spot, ponadto zastrzegam prawo do ich zmiany i usunięcia po zakończeniu rozgrywek."

  • Q3 lub WC3

Oczywiście będzie możliwość zapisania się na miejscu (jak i potwierdzenia obecności), jednak prosimy o wysłanie maila, ponieważ jest nam potrzebna dokładna liczba uczestników.

Codziennie koło godziny 16.00-16.30 będzie aktualizowana lista zapisanych, jeżeli nie znajdziesz na niej swoich danych po maksymalnie dwóch dniach od dnia wysłania, skontaktuj się przez gg lub wyślij swoje zgłoszenie powtórnie.

Wpisowe
Dla pewności i bezpieczeństwa prosimy o wpłacanie wpisowego w wysokości 20 zł na konto bankowe:

Sebastian Watycha
ul. Szaflarska 142/5
34-400 Nowy Targ

Nr konta: 10 1240 1574 1111 0010 0778 8285 (PEKAO)
Tytułem: NTGS Platforma* Nazwisko Imię Nick (takie same jak w mailu)

Kolejnym przydatnym szczegółem będzie także przesłanie informacji o planowanym przyjeździe. Jeśli pojawicie się w Piątek, na dzień przed rozpoczęciem zawodów q3 i potrzebny jest Wam nocleg - nie zapomnijcie o tym wspomnieć w mailu! Konieczna dla organizatorów jest także lista widzów lub osób postronnych, które będą potrzebowały noclegu - znajomych graczy, towarzyszy podróży, etc. Być może wymagana będzie także niewielka opłata w związku z tym. Jednak będą to koszty ok. 10 zł, więc nie ma się czym przejmować.

Oczywiście to nie koniec atrakcji, jakie przygotowali dla Was organizatorzy. Zdradzając odrobinę szczegółów...

  • Pula nagród w turniejach przekroczyła już 2000 zł.
  • Nie przejmujcie się szkołą lub pracą i zostańcie na kilka dni. Wszak 28 października zaczyna się długi weekend!
  • Warunki panujące na turnieju będą wyśmienite, ponieważ impreza będzie miała miejsce w hali widowiskowej mogącej pomieścić 450 osób.
  • Impreza będzie jednak bardzo atrakcyjna nie tylko dla graczy. Publiczność będzie mogła obserwować zawody na dużych ekranach a wszystkie rozgrywki będą na wzór zawodów zagranicznych komentowane na bieżąco przez dających z siebie wszystko shoutcasterów.

  • Na scenie odbędzie się także kilka bardzo atrakcyjnych konkursów dla publiczności. Zarówno związanych z gamingiem jak i zupełnie go nie dotyczące.

  • Dla wszystkich tych, którzy nie będą w stanie pojawić się w Nowym Targu przygotowane zostanie oczywiście GTV, którego adres zostanie ujawniony na dzień przed zawodami.

  • Ważną dla nieobecnych informacją jest także duża grupa redaktorów serwisu www.quake3.imro.pl, którzy oczywiście będą prowadzili pełną relację z imprezy.

  • Najciekawsze pamiątki dla uczestników ujrzą światło dzienne jednak po zawodach... Ale to już niespodzianka.

Tak więc gorąco zapraszam do Nowego Targu wszystkich tych, którzy rzeczywiście chcą mieć, co opowiadać swoim wnukom, które i tak będą uważały ich za starych pryków.

_Vh | 2005-10-17 17:31:01 +0200

slać maile kurde!

Gravatar

cin | 2005-10-17 17:31:13 +0200

ciekawe tylko ile osób tam bedzie :/
szkoda kufa ze mam głupi zjazd bo bym pojechał se pośmiać sie z młodego :S:S:S:S:

sYnth|Bubu | 2005-10-17 17:32:51 +0200

No to jazda z zapisywaniem!

vacq | 2005-10-17 17:58:48 +0200

ja tez mam zjazd akurat, ale szkoła nie ucieknie :) tezciekawy jestem jak bedzie bo zapowiada sie niezle

Mav_8217 | 2005-10-17 18:42:44 +0200

Nie wiem czy teraz pm szakalce doszedł, bo mi Twój tuż po przeczytaniu po prostu zjadło...

Tak więc, jeśli nie doszedł, to dzięki wielkie! :*

kos | 2005-10-17 19:57:25 +0200

dlaczego akurat w dni turnieju mam zjazdy na zaocznych ;/

R1val | 2005-10-17 20:21:42 +0200

mam nadzieje ze jak wyjdzie q4 to w q3 nadal beda servy i klany te co sa bo jak nie to lipa :/ no i co najwazniejsze aby byly turnieje bo wiadomo ze nie kazdemu na sprzecie q4 pojdzie chociarz ja z tym nie bede mial problemu .

davep | 2005-10-17 20:28:18 +0200

bracik odprawia urodzinki
god damn it!

nie mam tak dalego w sumie. z tego co slyszalem to troche ludzi ma sie pojawic ;>

v3rb | 2005-10-17 20:48:11 +0200

done. :p

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-10-17 21:36:00 +0200

Avek wpadasz wygrywasz i wracasz do Ost
GG ;-)))

Gravatar

pErfEkt | 2005-10-17 21:45:40 +0200

a ja niechce Q4 i życze mu multiplayera z dupy :-)

shiv | 2005-10-17 23:26:37 +0200

Done =o Ciekawe ile osob sie zapisze, mav a mozna wplacac na miejscu? Bo bez kitu nie bede mial czasu do samego wyjazdu isc do banku zrobic przelewu, no chyba ze matke posle albo siostre.

sYnth|Bubu | 2005-10-18 00:02:39 +0200

Mozna :P

Mav_8217 | 2005-10-18 10:52:01 +0200

No pewnie, że można ;)

Chyba nie zaznaczyłem tego w newsie wyraźnie, za kilka minut dam mały edit.

szłem | 2005-10-18 12:56:14 +0200

gdyby cin jechal wpadlbym sie z niego posmiac :E to tak na marginesie, a na serio to nie jade ;(

Mav_8217 | 2005-10-18 13:31:46 +0200

Wiem, że nie jedziesz, bo nie mam miejsca w samochodzie ;) Jakbyś powiedział dwa tygodnie temu, to byśmy Cię zabrali ;)

A starzy nie chcą się przejechać w góry na długi weekend?

szłem | 2005-10-18 14:46:13 +0200

ehe a teraz kszanisz ... widzisz bo gdybym pojechal i wykrecilbys takiego wala ze nie ma miejsca to bym mial mine o taka ;( - pwned by fucker mav, bo nie dosc, ze mowiles, ze samochodem jedziemy (kiedy niby mialem jechac tzn sfera przed-rozmowna ze starymi), a teraz odwalasz to jeszcze ze nie ma miejsca

Mav_8217 | 2005-10-18 16:13:44 +0200

No bo za wolno się zdecydowałeś =o A poza tym od początku mówiłeś, że jeśli już, to najprędzej pojedziesz ze starymi. Zresztą... przy odrobinie dobrej woli, gdzieś by się Ciebie wcisnęło a nabity kmnt, to nabity kmnt =D

szłem | 2005-10-18 18:23:48 +0200

hehehehehhe :DDD nabity koment to nabity koment :DD eheh dobre ;s

^ nabity koment, nabity koment nana^

Gravatar

Ozz | 2005-10-26 10:49:03 +0200

czy mozna wpłacić wpisowe w dniu turnieju ?

Gravatar

Ozz | 2005-10-26 22:49:47 +0200

oki,teraz kawa na ławe :p turniej oki super że są takie imprezy nie wiem jak bedzie impreza wyglądać ale powiem ze cieńko,dwa dni do turnieju a nic nie jest na strące wzmianki o dojeździe i czy bedzie zapewniony nocleg mimo to chce przyjechać pomimo to że bedę jechał z gdańska (LOL) ale organizatorzy nie są wstanie mi odpowiedzieć na kilka prostych pytań tylko zlewka,może wy coś wiecie po
1 czy mozna wpłacić wpisowe na miejscu (pracuje i nie mam czasu biegać po bankach
2 czy jest nocleg i jak tak to za ile
3 czy musze być w esl zeby startować w turnieju (przy rejestracji jest wymagany numer els)
4 czy mi ktoś wreszczie odpowie.
5 pozdrawiam wszystkich fanów q3
6 thx

Mav_8217 | 2005-10-27 10:57:46 +0200

  1. tak
  2. tak
  3. nie
  4. tak
  5. thx
  6. np

;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63