ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESL Polska - Niech nastąpi przewrót !

nie, 05 grudzień 2004 12:33:46 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

ESL Polska potrzebuje naszej pomocy - każdego z nas. Jak już informowaliśmy wcześniej organizacja całości rozgrywek ligowych ESL jest zadaniem Maćka 'Krogotha' Wasyluka ale prowadzenie tychże rozgrywek należy już do wybranych administratorów. Tym razem proszeni jesteśmy o pomoc w wytypowaniu od 3 do 5 przedstawicieli specyficznych modów czy też trybów gry [najkorzystniej jeśli są to uznane autorytety w społeczności danego trybu]. Docelowym zadaniem tych osób będzie przygotowanie kwestii organizacyjnych i poprowadzenie samych rozgrywek [innymi słowy będą głównymi administratorami swoich lig - Master League Admin & Leagues Admins].

Co możesz zrobić aby pomóc ?
Przeczytaj dokładnie ten temat jeśli chcesz się przysłużyć scenie:
RA3 -> klik
CA -> klik
CTF - > klik
InstaUnlagged -> klik
Insta -> klik

3st | 2004-12-05 12:51:15 +0100

spox a co z q3.tdm ?

fhantom | 2004-12-05 12:58:47 +0100

edit: były już takie wybory odnośnie przedstawicieli CPMA czy TDM/vq3 - to dotyczy sceny CA i RA3

przepraszam za wcześniejsze wprowadzenie w błąd

Gravatar

pro_L0rd | 2004-12-05 13:06:57 +0100

i znowu od nowa boszz ...

bryan | 2004-12-05 14:26:56 +0100

a tdm jest , zajmuja sie nim ci sami ludzie co 1v1. tyczy sie to zarowno cpma jak i vq3

Serek | 2004-12-05 15:11:35 +0100

Marek... ;-)

fhantom | 2004-12-05 15:45:02 +0100

już edytuje Marcin :]

son1c | 2004-12-05 16:10:13 +0100

trzymam za was kciuki panowie :D . Oby nietylko nagrody sie polepszyly ale takze isp w polsce . Pozdro krg

gr. | 2004-12-05 16:55:39 +0100

czegos tu nie rozumiem.. a co z CPMA ? :o

pat | 2004-12-05 18:00:57 +0100

cpma suxx :P

creepy | 2004-12-05 18:24:15 +0100

tak racja niech bubu gra w tp on sam wymiecie wszystkich ! i sie tak nie jaraj chlopie bo nie ma czym , jesli chcesz sie sprawdzic 4v4 synth - ff to czekamy :)

cmn | 2004-12-05 19:09:38 +0100

hmm szkoda, ze nie ma zwyklego instagiba...
mysle ze scena ta na to zasluguje :>

Serek | 2004-12-05 19:19:30 +0100

CPMA oraz VQ3 - TDM & 1v1 są już odpalane laddery i puchary

Do ESL dołączają również bracia z INSTA.

fhantom | 2004-12-05 20:02:51 +0100

gr - CPMA było już wcześniej
komentarz Marcina poniżej zresztą mówi sam za siebie :]

cmn | 2004-12-05 20:11:46 +0100

chciałbym zwrócić uwage na jedna rzecz :>
chodzi mi o to , ze instaunlaged jest nazywane insta... wydaje mi sie ze powinno sie mowic na ta scene poprostu w pelni tak jak sie nazywa czyli instaunllaged , gdyz wiele osob moze przez to mylic instaunlaged z instagibem , no a przeciez sa to dwie odrebne , odmienne i nie majace ze soba nic (poza tym ze uzywa sie tylko raila) wspolnego sceny

fhantom | 2004-12-05 20:21:33 +0100

dzięki za komentarz, już poprawione

Gravatar

_morfeo_ | 2004-12-05 20:27:19 +0100

eh InstaUnlagged z fast railami, rail jumpami jest na ESL a porzadnego moda - Instagib nie ma=(

Serek | 2004-12-05 20:32:08 +0100

Morfeo rozpoczelem rozmowe z Wami czyli ludzmi do rodzimego insta osp.

www.q3r.info/forum/viewtopic.php?t=671

cmn | 2004-12-05 20:51:33 +0100

oooo :) miła niespodzianka, no więc przeczytałem już tekst na forum q3r.info i jak tu stoję diopilnuje aby instagib zaistniał w esl :> pozdro

gr. | 2004-12-05 21:17:48 +0100

oki doki myslalem ze bedzie znowu od nowa ;o

Gravatar

_morfeo_ | 2004-12-05 22:39:16 +0100

oo bardzo sie ciesze :-) zaraz wrzuce newsa na portal o tym zeby troche to rozglosnic ;] thx i pozdro

Panplayer1 | 2004-12-06 07:11:52 +0100

trudno instagib nazywac ’modem’ o/
jak do tego wystarczy jeden vot pod osp

cmn | 2004-12-06 07:16:12 +0100

mod czy tryb gry, jaka różnica jak to nazwiemy, wszyscy i tak wiedzą o co chodzi ;)

Serek | 2004-12-06 07:48:31 +0100

Scena insta posiada również duże grono, dowodem na to może być bardzo rozbudowany portal www.q3r.info a także prowadzone przez nich ligi. Jeżeli gramy to grajmy razem!

macr0n | 2004-12-06 13:22:23 +0100

eh InstaUnlagged z fast railami, rail jumpami jest na ESL a porzadnego moda - Instagib nie ma=(
niby co to ma znaczyc?

cmn | 2004-12-06 14:10:19 +0100

tylko to, że instagib powinien się też tam znaleźć ;)

WSZYSTKIE SCENY SĄ RÓWNE!! NIE MA GORSZYCH, LEPSZYCH!! KAŻDA SCENA ZASŁUGUJE NA SZACUNEK!

fhantom | 2004-12-06 14:19:23 +0100

madre slowa cmn
szacuneczek

Serek | 2004-12-06 18:58:27 +0100

cmn, macron prosze o kontakt w takim razie.

[email protected]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63