ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESo2 - czas na Europę!

czw, 25 wrzesień 2003 20:30:24 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Już w następną sobotę czeka nas drugi, imho dużo ciekawszy od południowo-amerykańskiego, weekend ESReality Online 2 z udziałem teamów z Europy. Wczoraj na stronie ESR sizah ujawnił tajemnicę na jakich pozycjach zostały rozstawione wszystkie teamy. Poznaliśmy także grupy w jakich będą się one zmagać. Po kolei:

Rozstawienie:

  1. ic1 - iCE cLIMBERs team 1 (ic-FOX and ic-GOPHER)

  2. u - Unmatched ([u.stelam] and [u.zyz])

  3. forZe - Team forZe ( and )

  4. QPO - Quad People Organisation (qpo.tech and qpo.zth)

  5. ic2 - iCE cLIMBERs team 2 (ic-PANICORE and ic-TOXIC)

  6. EYE - EYEBALLERS ([EYE]Desp and [EYE]Opium)

  7. DC - Demonic Core (DC.storm and DC.jay)

  8. aAa1 - Against All Authority team 1 ([aAa]linkin and [aAa]St_Germain)

  9. iron - ironfist (iron.Anarchy and iron.Vorv)

  10. pRo - pRophecy (cannapRo and dragonpRo)

  11. uts.it - TuLLs Italy (boomsuts and stermyuts)

  12. Murk - Murk (Murk-Glitch and Murk-Butch)

  13. aAa2 - Against All Authority ([aAa]Castro and [aAa]kazuyama)

  14. uts.si - TuLLs Slovenia (misouts and ripperuts)

  15. shuuk - shuuk (shuukimmortal and shuukdeka)

  16. nvr - no Visible Remorse (nVr.eri and nVr.yod4z)

Grupy natomiast przedstawiają się następująco:

Grupa A

  • iCE cLIMBERs team 1

  • Demonic Core

  • TuLLs Italy

  • Against All Authority team 2

Grupa B

  • Unmatched

  • Against All Authority team 1

  • Murk

  • TuLLs Slovenia

Grupa C

  • forZe

  • iCE cLIMBERs team 2

  • iron fist

  • shuuk

Grupa D

  • Quad People Organisation

  • EYEBALLERS

  • pRophecy

  • no Visible Remorse

Domyślna lista map, na których będą rozgrywane mecze wyglądała tak: pro-q3dm6, ospdm6, q3dm7, ztn3dm1. Sizah jednak postanowił dorzucić coś od siebie i do tych lokacji została dorzucona jeszcze niewielka, przez co doskonała do 2v2 mapa ospdm11. Miejmy nadzieję, że tak elitarne teamy nie oleją zupełnie tej "niespodzianki". ;)

Oczywiście będziemy mogli na biężaco śledzić poczynania zaproszonych, przez:

  • IRC: #eso @ irc.quakenet.org

  • GTV: (prawdopodobnie) gtv.speakeasy.net

  • Shoutcast: by TsN

Czeka nas sporo emocji!

sYnth|Bubu | 2003-09-25 22:51:13 +0200

ciekawy quakowy weekend sie zapowiada :P

Sh1eldeR | 2003-09-26 13:52:46 +0200

Ciekawe kto wygra! Najwieksze szanse maja chyba fox i gopher - fox od jakiegos juz czasu jest w wielkiej formie i gra po prostu fenomenalnie (przyznaje to chociaz czuje do niego jakas awersje niewyjasniona ;)), natomiast gopher ostatnio tez - jak widac - duzo czasu poswiecil na treningi i juz w ostatnich meczach 4v4 z fps pokazal dobra forme (ale nie zyciowa). Zreszta fakt ze zagrali towarzyski mecz z cK i tak dobrze im poszlo, swiadczy ze obaj duzo trenowali (lub chca zeby wszyscy tak mysleli).
Mikes natomiast, kiedy forze gralo z shuuk, zagral naprawde slabo jak na niego, poniewaz - jak sam przyznal w wywiadzie - prawie w ogole nie trenowal (2 mecze w czasie miesiaca to nie za duzo)... Ale ruscy lubia kombinowac, wiec moze i to okaze sie zmyslną zmyłką?
No i ciekawe co pokaza SteLam i Zyzol.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63