ESWC
czw, 10 lipiec 2003 07:47:42 | Autor: ash | Quake 3 Arena
Pierwszy dzień zmagań w turnieju Electronic Sports World Cup już za nami. Niewątpliwie przyniósł on kilka niespodzianek, ale na razie nie będą się rozpisywał na temat tego co się już wydarzyło, bowiem przed nami kolejny dzień zmagań i kolejne wielkie emocje. A więc bez dalszych wstępów przejdę do terminarza na dzisiaj. Tutaj kompletny terminarz całej imprezy, a przewidziane spotkania na dzisiaj to:
Runda 4
Python vs
cha0ticz 0:2
7:14 @ ztn3tourney1
5:23 @ pro-q3dm6
Z4muZ vs
dreg 2:1
29:6 @ pro-q3tourney4
13:19 @ pro-q3dm6
30:2 @ ztn3tourney1
Zero4 vs
b100.death 2:0
33:7 @ pro-q3tourney4
12:8 @ ztn3tourney1
reebHimself vs
blokey 2:0
16:11 @ pro-q3tourney4
12:5 @ ztn3tourney1
Cooller vs
Rocketboy 2:1
27:5 @ pro-q3dm6
10:11 @ ztn3tourney1
if22 vs
reef 1:0
Akiles vs
proZaC 1:2
14:11 @ ztn3tourney1
12:26 @ pro-q3tourney4
10:18 @ pro-q3dm6
LeXeR vs
Daler 2:0
15:3 @ ztn3tourney1
13:12 @ pro-q3dm6
Runda 5
Akiles vs
St_Germain 2:0
12:11 @ ztn3tourney1
18:10 @ pro-q3dm6
Python vs
proZaC 0:2
9:10 @ ztn3tourney1
17:26 @ pro-q3tourney4
ph4ntom vs
b100.death 1:2
2:3 @ ztn3tourney1
13:7 @ pro-q3dm6
7:13 @ pro-q3tourney4
fazz vs
Rocketboy 2:1
3:9 @ ztn3tourney1
10:6 @ pro-q3tourney4
11:4 @ pro-q3dm6
Cooller vs
reebHimself 1:2:
11:12 @ pro-q3tourney4
10:1 @ ztn3tourney1
18:19 @ pro-q3dm6
if22 vs
Daler 0:2
12:24 @ pro-q3tourney4
9:11 @ ztn3tourney1
LeXeR vs
fox 1:2
0:6 @ pro-q3dm6
6:2 @ ztn3tourney1
16:13 @ pro-q3tourney4
Jednak to nie wszystko co dziś zaplanowano, bowiem o 16:30 rozpocznie się 2 faza rozgrywek, jednak nie podaje żadnego terminarzu bowiem widnieją na nim tylko pozycje z grup.
Gdzieś w tym bałaganie zapodział się wynik z jednego z najbardziej interesujących spotkań, a mianowicie:
Zero4 vs
Z4muZ 2:1
14:5 @ pro-q3tourney4
6:14 @ ztn3tourney1
31:7 @ pro-q3dm6
Teraz jeszcze kilka krótkich informacji o tym co, gdzie i jak:
Fotki z imprezy: click @ ESR, click @ cached.net, click @ ESWC.
Dema: ostrzegam przed ściąganiem dem z gtv, bowiem praktycznie do niczego się nie nadają bo gtv było cały czas zlagowane. Na cyberfight jest kilka dem, jednak ich nie sprawdzałem - click.
GTV: to samo co wczoraj, czyli 62.210.134.200:27970, ze zmienną końcówką od 0 do 9. Jako że tych ipów jest dosyć sporo, i czasami istnieje poważny zamęt gdzie jaki mecz. Tutaj są wyświetlane informacje o tym kto na jakim numerze gtv gra.
Istnieje także możliwość by pooglądać na żywo graczy jak i to co się dzieje we Francji - RealMedia stream: rtsp://liverm.fplive.net/ffnet/62.210.134.165:1.0.39.2, odtwarzać za pomocą RealPlayera.
Irc i Scoreboty: #esworldcup, ESWC.q3
To wszystko jak na razie, oczywiście wszystkie wyniki będą u nas na bieżąco uzupełniane, i wszelkie nowe informacje znajda się na naszym serwisie.





SL4VE | 2003-07-10 09:30:44 +0200
demka na cyberfight moze nie są i najlepsze, ale ogląda się je z 1000 razy przyjemniej niż mecze bezpośrednio na GTV. Troche zlagowane, ale da się oglądać /pisane na podstawie demka cha0ticz vs proZaC na pro-t4/
#646838
StaryOrgowicz_677 | 2003-07-10 10:26:59 +0200
qrde te demka sa spoko na gtv to gownowidac to si epoko oglada a tak pozatym to lexer chyba powaznie podszedl do tego turnieju i kto wie ........ :D
#646839
fearless*h1 | 2003-07-10 12:12:49 +0200
death przegrał z zero4 :/ na ZTN3T1 12:8 (a przegrywal 0:11) a drugi mecz przegral 7:33 :D (podobno, nie ogladalem go)... szkoda :/ death byl moim faworytem :( z grupy wyjdzie z4 i zamuz
#646841
Zenith | 2003-07-10 12:46:04 +0200
ash kurde ile ty tego newsa piszesz :o
tyle tych obrazkow =d (masz gdzies spisane ktory img ma jaki numer? :P)
#646843
SAI4H | 2003-07-10 13:12:18 +0200
Wazne, ze mooj czlowiek wygrywa. :D
Teraz tylko LeXeR'a zdmuchnie i bedzie zajebiscie. :)
LIS rox!
#646844
Sh1eldeR | 2003-07-10 13:37:01 +0200
Po rozpoczeciu turnieju widze to tak:
ZeRo4 w dobrej formie, niech pokaze ze ci co mowili 'zerocztery sie skonczyl!' po quakeconie (jego najslabsza forma w zyciu) i wcg2002 (forma lepsza, ale pech wielki, wcale zle nie gral ale minimalnie przegral ;D) nie mieli racji! Ten brak szacunku do topowych graczy po prostu sux!
Ale, ale. Wkurza mnie tez "wojna" Europa-USA. Nie chodzi mi o mecze q3, bo te mi sie bardzo podobaja. Gorsze rzeczy dzieja sie na forach (forumach?!;]) itd. Amerykanie mowia "euros sux", eurosy mowia "f uck amerikanz". Wg mnie to bez sensu, ale jesli juz taka wojna jest, to Europa musi w niej wygrac ;-). Dlatego nie chcialbym zeby z4 wygral bo by sie Amerykancy za bardzo jarali. Wygrac musi nasz czlowiek. Ale kto? Unkinda nie ma, death w takiej sobie formie chyba (moze sie rozkreca?). Cooller? Non stop wygrywa, nudne to (chociaz moze sie okazac dla nas ostatnia deska ratunku). Foxa nie lubie bo ma dziwny movement i picmip 0 i zupa byla za slona, zamuz moze nie dac rady. Niech wygra... LEXERRRRRR! To moze byc jego wielki comeback, nie wiem jak mu sie to udalo ale chyba wrocil do wielkiej formy. Go Lexiu!
s4ieK.souljah: fakt, ze Twoj Czlowiek Wygrywa, czyni cie osiem razy bardziej l33t =)
#646846
shiv | 2003-07-10 13:42:03 +0200
"Foxa nie lubie bo ma dziwny movement i picmip 0 i zupa byla za slona, "
buehehe O_o
A tak na serio to byc moze faktycznie lexer sie obudzil i nawet jesli nie wygra to bedzie na podium:P
#646848
nxs.rush | 2003-07-10 14:12:34 +0200
Lexer rzeczywiscie jest w swietnej formie, ale ja do konca bede kibicowal socrates'owi nie tylko za to jakim jest graczem, ale rowniez za to jakim jest czlowiekiem :P
#646850
level-B4 | 2003-07-10 14:19:45 +0200
Lexer w meczu z Dalerem - pokazał klasę! Czasami miałem wrażenie, że lekceważy Dalera i się nim bawi ;) GO Lex0r!!
#646851
SweepeR | 2003-07-10 14:20:13 +0200
I sie musicie z tym pogodzic.
#646852
SL4VE | 2003-07-10 14:33:42 +0200
ja obstawiam na finał ZeRo4 vs LeXeR i wygraną LeXeRa... chociaż szczerze kibicuje ZeRo4.
Ztn to mapa rusków, pro-t4 to mapa ZeRo4, a na pro-q3dm6 LeXeR wydaje mi się lepiej przygotowany.
#646853
slawek | 2003-07-10 14:35:18 +0200
ja nawet chętnie się godzę
#646854
shiv | 2003-07-10 14:37:32 +0200
mi2 czemu nie:)
#646855
Zenith | 2003-07-10 14:48:44 +0200
wszsytko ladnie pieknie ale gdzie sie podzialy skrzaty o_O
:ASDASD
#646856
MMM | 2003-07-10 16:44:17 +0200
heh, ale akiles sobie obciachu narobil ;]
chcial rewanzu z unkidem a tu zonk, dostal od wszystkich w grupie a jak by byl tam unkind to by go na wszystkich mapach zminusowal.
Troche szkoda ze death odpadl ;(
#646862
StaryOrgowicz_677 | 2003-07-10 17:03:28 +0200
teraz to juz wszystko mozliwe prozac jak ten koles wyglada heheheheh unkind wymieka rotfl
#646865
SAI4H | 2003-07-10 17:12:32 +0200
Shr: /me knows ;]
#646866
abs | 2003-07-10 17:21:54 +0200
finał bedzie lexer vs fox:) i wygra ruseczek:D
#646868
enjoy | 2003-07-10 17:46:33 +0200
zdjecie prozaca, ten po prawej : www.esreality.com/?a=post&id=437002
:jhdadhoaifhafajkgfak
#646871
StaryOrgowicz_677 | 2003-07-10 18:26:42 +0200
o wlasnie o ta fote mi chodzilo ja @#$% mistrzostwo i on dostal wize a unkind nie heheheh ten to na abdula geja wyglada heheheheh ja @#$% twarzowiec rotfl heheheheheh po co enjoy dales link do tej foty ?? rotfl nie zasne przez ciebie jade do szpitala zeby dali cos na od smiech hehehehehehhehe
#646873
enjoy | 2003-07-10 18:35:07 +0200
sory nie moglem sie powstrzymac, ale wlasnie, ludzie nie patrzcie na niego bo mozecie sobie krzywde zrobic :DDDDDDDDDDDDDD
#646874
intens1ty.dk | 2003-07-10 18:49:00 +0200
Niespodzianki? Hmm
Przegrane Akilesa, dobra forma ZeRo4 oraz lepsza niz przypuszczano forma LeXera.
Zawsze uwazalem ze akiles mial fuksa na WCG i nic soba nie reprezentuje w porownaniu do innych graczy swiatowej czolowki.
Hmm, o, przegrana Coollera z Socratesem 1-2. Ale mysle ze jest to wynik podejscia do sprawy Coollera, bowiem jak Soc przegral ZTN odpadl juz z turnieju. Hehe, co lepsze Soc wyzywal Fazza na serwerze za to ze oklamal coollera. Tak naprawde nie wiadomo o co chodzi.
#646876
fearless*h1 | 2003-07-10 20:00:07 +0200
I gdzie to informowanie na bieżąco o wydarzeniach z ESWC.q3??????? I etap skonczony a tu pupcia.
#646881
MMM | 2003-07-10 21:11:07 +0200
cha0ticz zjechal Z4muZa! (co prawda 2:1 ale wygral ;)
#646889
Zaloguj się by dodać komentarz.