ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESWC - dziś poznamy finalistów

pią, 11 lipiec 2003 10:41:36 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Już za chwile rozpoczną się kolejne zmagania w Electronic Sports World Cup. Dzisiaj czekają na nas emocje już na najwyższym szczeblu bowiem właśnie zaraz o 11:00 rozpoczną się kolejne rundy drugiej fazy rozgrywek, a kolejno o 18:00 i 19:00 dwa mecze z drabinki SE, gdzie to poznamy już dwóch finalistów. Finały jak i walka o trzecie miejsce jutro. Tak wiec jako że zostało mało czasu przechodzę do terminarzu rozgrywek na dzisiaj, na razie na dwie pierwsze rundy. Całość jak zawsze tutaj.

Runda 7

  • Z4muZ vs Cooller 0:2

6:13 @ pro-q3dm6

3:7 @ ztn3tourney1

  • cha0ticz vs LeXeR 0:2

-2:8 @ ztn3tourney1

6:9 @ pro-q3dm6

  • fox vs proZaC 2:0

16:4 @ ztn3tourney1

31:5 @ pro-q3dm6

  • Zero4 vs fazz 0:2

10:12 @ pro-q3tourney4

5:9 @ ztn3tourney1

Runda 8

  • Z4muZ vs LeXeR 0:2

6:8 @ pro-q3dm6

3:4 @ ztn3tourney1

  • Cooller vs cha0ticz 2:0

24:7 @ ztn3tourney1

14:11 @ pro-q3dm6

  • fazz vs proZaC 2:0

13:8 @ ztn3tourney1

12:9 @ pro-q3tourney4

  • Zero4 vs fox 2:0

17:9 @ pro-q3tourney4

6:5 @ ztn3tourney1

GTV: to samo co zawsze, czyli 62.210.134.200:27970, ze zmienną końcówką od 0 do 9. Jako że tych ipów jest dosyć sporo, i czasami istnieje poważny zamęt gdzie jaki mecz. Tutaj są wyświetlane informacje o tym kto na jakim numerze gtv gra.

EDIT 15:00 -

Znamy już czwórke najlepszych, jeszcze dzisiaj poznamy dwójke bowiem o 18:00 i 19:00 pierwsze rozgrywki w drabince.

Drabinka SE

  • Zero4 vs LeXeR 2:1

15:9 @ pro-q3tourney4

1:7 @ ztn3tourney1

32:4 @ pro-q3dm6

  • Cooller vs fazz 2:1

15:1 @ pro-q3dm6

7:10 @ pro-q3tourney4

15:3 @ ztn3tourney1

eXe|Korol | 2003-07-11 10:50:22 +0200

pamiętacie mecz lexera z foxem na pro6?
lexer to chciał przegrać, nie uciekał, wsześnie skończył grać i wogule jakby pchał sie na rakiety, wystarczy porownac z walką na tej mapie, gdy przeciwnikiem był daler, całkiem inna postawa

SAI4H | 2003-07-11 11:12:26 +0200

Qrfa nie dowiem sie kto wygral. :(
Pech. :P Dopiero za tydzien bede wiedzial. :

enjoy | 2003-07-11 11:49:14 +0200

lexer wygral z chaoticzem :|
cooller wygral z zamuzem :|
fazz wygral z zero4 :O

cos mi sie zdaje ze po 8 rundzie ameryka wraca do domu :d

Mad | 2003-07-11 12:06:16 +0200

saudsaghdsagjdsa ash daj hantiemu swoj nr na kome niech mi wysle !! :) wracam w poniedzialek cu !

Mad | 2003-07-11 12:06:34 +0200

cooller i tak wygra :)

ash | 2003-07-11 12:37:23 +0200

niemam kom?:)

Gravatar

ez0p | 2003-07-11 12:52:33 +0200

Lexer :oooooooo idzie jak burza :o

Gravatar

h|g0ral | 2003-07-11 12:58:27 +0200

stawiam na leXeR'a :>

shiv | 2003-07-11 13:01:39 +0200

ale wstyd chaoticza pojechal do - :P

SAI4H | 2003-07-11 13:26:45 +0200

FOXed again! ;]

Gravatar

MMM | 2003-07-11 13:31:05 +0200

heh 04 dostal na pro-4, i to od fazza, czyli jest do bani ;]
wygra pewnie lexer albo cooller ;b
jak narazie lexer przegral tylko z foxem (pewnie dlatego ze chcial ;)

.gogi | 2003-07-11 13:39:17 +0200

go go go lexer :D rozwal ich wszystkich :D

ash | 2003-07-11 13:49:06 +0200

wyjdzie po 2 ruskich i 2 szwedow i bedzie
lexer vs fazz
cooller vs fox
i pozniej final i lexer fox, a o 3 miejsce beda sie tluc cooler fazz
a wiec 1. lexer/fox 2. coller 3. fazz :d

move | 2003-07-11 14:45:43 +0200

ash, cos sie nie sprawdzaja Twoje przepowiednie :P, wlasnie zero4 wygral z foxem 2:0 :>

ash | 2003-07-11 14:48:36 +0200

tak ale to nie znaczy ze on wyjdzie z grupy:>

edit: jednak amerykanin w drabince:) i dobrze chce final z wcg2k1 lexer z4:p

SAI4H | 2003-07-11 14:49:37 +0200

wygral 2:1 raczej
go FOX ! ;

move | 2003-07-11 14:51:55 +0200

saiek lol :D, spojrz uwaznie, ostatni meczyk zero4 vs fox - 2:0

a oto demonstracja emocji kibicow na ircu:

14:47:33 lexer 2:0 z zamuzem
14:47:35 a lex ?
14:47:37 yeah
14:47:40 to lex ma 3 wygrane
14:47:46 0 przegranych
14:47:47 fazz prozac 2:0
14:47:54 szkoda prozaca ;]
14:47:59 przestan
14:48:02 prozac to pedal
14:48:08 ja tez i co !
14:48:11 :D
14:48:22 tez lubie britney

move | 2003-07-11 15:09:10 +0200

ash'u, na stronce cyberleagues jest błąd. Fox odpadł!!!!!
a oto potwierdzenie:

15:05:24 ic-GPHR|away I'VE SPOKEN TO FOX, HE'S OUT, END OF DISCUSSION

SL4VE | 2003-07-11 15:13:14 +0200

proZaC juz nie bedzie na podium ;/.

Czekam na final... najchetniej obejrzałbym ZeRo4 vs LeXeR co jeszcze jest MOŻLIWE.

Końcowa klasyfikacja wg mnie

  1. LeXeR

2/3. cooller/ZeRo4

  1. fox/fazz (ktory tam w koncu przeszedl)

move | 2003-07-11 15:15:12 +0200

slave: fazz jesli juz na czwartym, bo foxa nie ma w turnieju juz.

edit: SemiFinals: Lexer-Zero4 and Fazz-Cooller
źródło: oficjalny kanał ircowy #escw.q3

SAI4H | 2003-07-11 15:19:10 +0200

Juz odpadl ? :

enjoy | 2003-07-11 15:26:23 +0200

stawiam na t0lk4 b4n4n4 :d
tylko nie mylic ze stawiam t0lk0w1 b4n4n4 :O

a tak na serio to final lexer vs zero4 :)

putek | 2003-07-11 15:40:10 +0200

ALE JAJA!!! zoabczycie LeXeR to wygra:DDDDD huhehehehehehe

.gogi | 2003-07-11 15:54:35 +0200

liczylem na lexera :D przczeuwalem ze sie przygotuje do tego turnieju ;>

lecho | 2003-07-11 16:59:53 +0200

LeXeR - he's your ESWC champion for year 2003 :Q

h|neok | 2003-07-11 17:05:47 +0200

wygra unkind :DD

fearless*h1 | 2003-07-11 17:14:48 +0200

A ja bym chcial aby wygral fazz. Ze Szwedów wszyscy obstawiali zamuza albo foxa, a tu fazz wymiata :D.

Logitech|kar | 2003-07-11 17:26:43 +0200

no w meczu fazz cooler na dm6 fazz wymiatal.. sczegolnie w 8 minucie :D

ff7 | 2003-07-11 17:30:49 +0200

Obstawiam zero4 ale lexer ma forme =/ a bym chcial zobaczyc po zakonczonym finale meczyk unkind vs winner :D

Gravatar

hamm | 2003-07-11 17:33:51 +0200

ale chyba leXer z zeroa nie moge sie spotkac w finale bo dizs jedne z nich zostanie pokanany i bedzie walczyl o 3 miejsce z colerem lub fazzem? dobrze muwie ?

enjoy | 2003-07-11 17:39:18 +0200

ale ty jestes mondryy :O

Gravatar

qju22 | 2003-07-11 18:55:55 +0200

kurcze rospisalibyscie (oprucz tego )jak wyglonda sytuacja w grupach(ilosc zwycienstw i liczba rozegranych meczy)

enjoy | 2003-07-11 19:22:38 +0200

zero4 skopal tylek lexerowi i teraz czeka na coollera :d

:P

pepz | 2003-07-11 20:42:30 +0200

ehh...moj faworyt przegral :(

fearless*h1 | 2003-07-11 20:46:07 +0200

Hamm, na ESWC jest system drabinkowy. W LB jest juz Lexer i Fazz, a w WB tłuc się będą Cooller i Zero4. Wiec wszystko jest jeszcze mozliwe :D.

ognos | 2003-07-11 20:57:02 +0200

ehh, z tego co wiem to owszem w ESWC jest system drabinkowy, ale SE (Single Elimination), czyli kto przegra odpada, i coler i zero4 dzis o 22h beda grali o 1 miejsce, a o tej samej godzinie lexer i faz o 3 miejsce

Gravatar

level-B4 | 2003-07-11 21:42:51 +0200

daler,chao,blokey i reszta bandy :) grali przed chwila TDM'a. (najlepszy byl chaoticz ze swoim tekstem: Jay, kill that mother fucker ;) reef,blockey,dreg cos tam teraz graja,jak komus sie nudzi niech looknie na GTV (bez ustawionego pova ;)

Gravatar

ez0p | 2003-07-11 21:51:30 +0200

no to jak final coler z4 ?

fearless*h1 | 2003-07-11 22:10:08 +0200

Ognos, moj cały światopogląd się załamał :/. Szkoda mi fazza, ale i tak daleko zaszedł.

mrmef | 2003-07-11 22:31:24 +0200

ZERO 4 DO BOJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

enjoy | 2003-07-11 22:44:41 +0200

kiedy ten final?? dzisiaj?

Gravatar

level-B4 | 2003-07-11 23:02:27 +0200

Jutro o 18:00 Z4 vs cooler. fazz vs lexer o 22:00. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

T4E|AnD | 2003-07-11 23:21:59 +0200

zero4 musi wygrac nie ma hu***

Gravatar

hamm | 2003-07-12 00:36:13 +0200

hmm z tego co widac cooller wygral .. jak ktos jesio bedize laskawy niech poda mapy i wyniki :)))

enjoy | 2003-07-12 00:53:43 +0200

mapy? wyniki? bo jebne, nie mow ze jeszcze nie widziales tych meczy :O

Gravatar

hamm | 2003-07-12 07:02:00 +0200

a no no nie widzialem :p

SAI4H | 2003-07-12 07:47:31 +0200

Albo FOX wygral z LeXeR'em 2:1, albo jestem slepy. :P
FOXed! ;]]]

Gravatar

MMM | 2003-07-12 08:16:34 +0200

final jest dzis cooller vs ZeRo4,
a mecz o trzecie miejsce LeXeR versus Fazz
no to bedzie tak:

  1. Cooller
  2. ZeRo4
  3. LeXeR
  4. Fazz

jednak jak lexer chce to potrafi ;]

eXe|Korol | 2003-07-12 09:54:26 +0200

wolałbym, żeby lexer miał 1, trudno, nieżle się zmobilizował, jeśli dalej bedzie tak zwiekszał forme, to niedługo nikt juz mu nie podskoczy

matr1x | 2003-07-12 11:09:22 +0200

chlopaki i dziewczyny:P powiedzcie mi o ktorej ten wielki final i jaki jest adres gtv ?

hanti | 2003-07-12 11:47:28 +0200

18 final
22 o 3 miejsce
gtv 62.210.134.200:27970
:)

matr1x | 2003-07-12 11:52:59 +0200

dzieki :]

freak | 2003-07-12 12:26:19 +0200

zapraszam do odwiedzenia :-p

quake.xgamer.pl/

Gravatar

[Mrk] | 2003-07-12 18:00:16 +0200

Czy ktoś z Was może mi powiedzieć skąd wziąć oficjalne dema z meczów Fox vs. LeXeR (Faza grupowa 1/Grupa 4), bo nie ma ich nawet na oficjalnej stronie ESWC (tzn. jest jedno z POV LeXeRa, ale lol-owe jakieś - 555 KB. Dwa pozostałe zajmują po 6-8 KB !). Co się z nimi stało, wyparowały? ;). Z góry thnx za pomoc, pozdro

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63