ESWC - dziś poznamy finalistów
pią, 11 lipiec 2003 10:41:36 | Autor: ash | Quake 3 Arena
Już za chwile rozpoczną się kolejne zmagania w Electronic Sports World Cup. Dzisiaj czekają na nas emocje już na najwyższym szczeblu bowiem właśnie zaraz o 11:00 rozpoczną się kolejne rundy drugiej fazy rozgrywek, a kolejno o 18:00 i 19:00 dwa mecze z drabinki SE, gdzie to poznamy już dwóch finalistów. Finały jak i walka o trzecie miejsce jutro. Tak wiec jako że zostało mało czasu przechodzę do terminarzu rozgrywek na dzisiaj, na razie na dwie pierwsze rundy. Całość jak zawsze tutaj.
Runda 7
Z4muZ vs
Cooller 0:2
6:13 @ pro-q3dm6
3:7 @ ztn3tourney1
cha0ticz vs
LeXeR 0:2
-2:8 @ ztn3tourney1
6:9 @ pro-q3dm6
fox vs
proZaC 2:0
16:4 @ ztn3tourney1
31:5 @ pro-q3dm6
Zero4 vs
fazz 0:2
10:12 @ pro-q3tourney4
5:9 @ ztn3tourney1
Runda 8
Z4muZ vs
LeXeR 0:2
6:8 @ pro-q3dm6
3:4 @ ztn3tourney1
Cooller vs
cha0ticz 2:0
24:7 @ ztn3tourney1
14:11 @ pro-q3dm6
fazz vs
proZaC 2:0
13:8 @ ztn3tourney1
12:9 @ pro-q3tourney4
Zero4 vs
fox 2:0
17:9 @ pro-q3tourney4
6:5 @ ztn3tourney1
GTV: to samo co zawsze, czyli 62.210.134.200:27970, ze zmienną końcówką od 0 do 9. Jako że tych ipów jest dosyć sporo, i czasami istnieje poważny zamęt gdzie jaki mecz. Tutaj są wyświetlane informacje o tym kto na jakim numerze gtv gra.
EDIT 15:00 -
Znamy już czwórke najlepszych, jeszcze dzisiaj poznamy dwójke bowiem o 18:00 i 19:00 pierwsze rozgrywki w drabince.
Drabinka SE
Zero4 vs
LeXeR 2:1
15:9 @ pro-q3tourney4
1:7 @ ztn3tourney1
32:4 @ pro-q3dm6
Cooller vs
fazz 2:1
15:1 @ pro-q3dm6
7:10 @ pro-q3tourney4
15:3 @ ztn3tourney1





eXe|Korol | 2003-07-11 10:50:22 +0200
pamiętacie mecz lexera z foxem na pro6?
lexer to chciał przegrać, nie uciekał, wsześnie skończył grać i wogule jakby pchał sie na rakiety, wystarczy porownac z walką na tej mapie, gdy przeciwnikiem był daler, całkiem inna postawa
#646933
SAI4H | 2003-07-11 11:12:26 +0200
Qrfa nie dowiem sie kto wygral. :(
Pech. :P Dopiero za tydzien bede wiedzial. :
#646935
enjoy | 2003-07-11 11:49:14 +0200
lexer wygral z chaoticzem :|
cooller wygral z zamuzem :|
fazz wygral z zero4 :O
cos mi sie zdaje ze po 8 rundzie ameryka wraca do domu :d
#646936
Mad | 2003-07-11 12:06:16 +0200
saudsaghdsagjdsa ash daj hantiemu swoj nr na kome niech mi wysle !! :) wracam w poniedzialek cu !
#646937
Mad | 2003-07-11 12:06:34 +0200
cooller i tak wygra :)
#646938
ash | 2003-07-11 12:37:23 +0200
niemam kom?:)
#646939
ez0p | 2003-07-11 12:52:33 +0200
Lexer :oooooooo idzie jak burza :o
#646940
h|g0ral | 2003-07-11 12:58:27 +0200
stawiam na leXeR'a :>
#646941
shiv | 2003-07-11 13:01:39 +0200
ale wstyd chaoticza pojechal do - :P
#646790
SAI4H | 2003-07-11 13:26:45 +0200
FOXed again! ;]
#646791
MMM | 2003-07-11 13:31:05 +0200
heh 04 dostal na pro-4, i to od fazza, czyli jest do bani ;]
wygra pewnie lexer albo cooller ;b
jak narazie lexer przegral tylko z foxem (pewnie dlatego ze chcial ;)
#646792
.gogi | 2003-07-11 13:39:17 +0200
go go go lexer :D rozwal ich wszystkich :D
#646905
ash | 2003-07-11 13:49:06 +0200
wyjdzie po 2 ruskich i 2 szwedow i bedzie
lexer vs fazz
cooller vs fox
i pozniej final i lexer fox, a o 3 miejsce beda sie tluc cooler fazz
a wiec 1. lexer/fox 2. coller 3. fazz :d
#646926
move | 2003-07-11 14:45:43 +0200
ash, cos sie nie sprawdzaja Twoje przepowiednie :P, wlasnie zero4 wygral z foxem 2:0 :>
#646942
ash | 2003-07-11 14:48:36 +0200
tak ale to nie znaczy ze on wyjdzie z grupy:>
edit: jednak amerykanin w drabince:) i dobrze chce final z wcg2k1 lexer z4:p
#646943
SAI4H | 2003-07-11 14:49:37 +0200
wygral 2:1 raczej
go FOX ! ;
#646944
move | 2003-07-11 14:51:55 +0200
saiek lol :D, spojrz uwaznie, ostatni meczyk zero4 vs fox - 2:0
a oto demonstracja emocji kibicow na ircu:
14:47:33 lexer 2:0 z zamuzem
14:47:35 a lex ?
14:47:37 yeah
14:47:40 to lex ma 3 wygrane
14:47:46 0 przegranych
14:47:47 fazz prozac 2:0
14:47:54 szkoda prozaca ;]
14:47:59 przestan
14:48:02 prozac to pedal
14:48:08 ja tez i co !
14:48:11 :D
14:48:22 tez lubie britney
#646945
move | 2003-07-11 15:09:10 +0200
ash'u, na stronce cyberleagues jest błąd. Fox odpadł!!!!!
a oto potwierdzenie:
15:05:24 ic-GPHR|away I'VE SPOKEN TO FOX, HE'S OUT, END OF DISCUSSION
#646946
SL4VE | 2003-07-11 15:13:14 +0200
proZaC juz nie bedzie na podium ;/.
Czekam na final... najchetniej obejrzałbym ZeRo4 vs LeXeR co jeszcze jest MOŻLIWE.
Końcowa klasyfikacja wg mnie
2/3. cooller/ZeRo4
#646948
move | 2003-07-11 15:15:12 +0200
slave: fazz jesli juz na czwartym, bo foxa nie ma w turnieju juz.
edit: SemiFinals: Lexer-Zero4 and Fazz-Cooller
źródło: oficjalny kanał ircowy #escw.q3
#646949
SAI4H | 2003-07-11 15:19:10 +0200
Juz odpadl ? :
#646950
enjoy | 2003-07-11 15:26:23 +0200
stawiam na t0lk4 b4n4n4 :d
tylko nie mylic ze stawiam t0lk0w1 b4n4n4 :O
a tak na serio to final lexer vs zero4 :)
#646947
putek | 2003-07-11 15:40:10 +0200
ALE JAJA!!! zoabczycie LeXeR to wygra:DDDDD huhehehehehehe
#646951
.gogi | 2003-07-11 15:54:35 +0200
liczylem na lexera :D przczeuwalem ze sie przygotuje do tego turnieju ;>
#646952
lecho | 2003-07-11 16:59:53 +0200
LeXeR - he's your ESWC champion for year 2003 :Q
#646954
h|neok | 2003-07-11 17:05:47 +0200
wygra unkind :DD
#646955
fearless*h1 | 2003-07-11 17:14:48 +0200
A ja bym chcial aby wygral fazz. Ze Szwedów wszyscy obstawiali zamuza albo foxa, a tu fazz wymiata :D.
#646956
Logitech|kar | 2003-07-11 17:26:43 +0200
no w meczu fazz cooler na dm6 fazz wymiatal.. sczegolnie w 8 minucie :D
#646957
ff7 | 2003-07-11 17:30:49 +0200
Obstawiam zero4 ale lexer ma forme =/ a bym chcial zobaczyc po zakonczonym finale meczyk unkind vs winner :D
#646958
hamm | 2003-07-11 17:33:51 +0200
ale chyba leXer z zeroa nie moge sie spotkac w finale bo dizs jedne z nich zostanie pokanany i bedzie walczyl o 3 miejsce z colerem lub fazzem? dobrze muwie ?
#646959
enjoy | 2003-07-11 17:39:18 +0200
ale ty jestes mondryy :O
#646960
qju22 | 2003-07-11 18:55:55 +0200
kurcze rospisalibyscie (oprucz tego )jak wyglonda sytuacja w grupach(ilosc zwycienstw i liczba rozegranych meczy)
#646962
enjoy | 2003-07-11 19:22:38 +0200
zero4 skopal tylek lexerowi i teraz czeka na coollera :d
:P
#646963
pepz | 2003-07-11 20:42:30 +0200
ehh...moj faworyt przegral :(
#646965
fearless*h1 | 2003-07-11 20:46:07 +0200
Hamm, na ESWC jest system drabinkowy. W LB jest juz Lexer i Fazz, a w WB tłuc się będą Cooller i Zero4. Wiec wszystko jest jeszcze mozliwe :D.
#646966
ognos | 2003-07-11 20:57:02 +0200
ehh, z tego co wiem to owszem w ESWC jest system drabinkowy, ale SE (Single Elimination), czyli kto przegra odpada, i coler i zero4 dzis o 22h beda grali o 1 miejsce, a o tej samej godzinie lexer i faz o 3 miejsce
#646967
level-B4 | 2003-07-11 21:42:51 +0200
daler,chao,blokey i reszta bandy :) grali przed chwila TDM'a. (najlepszy byl chaoticz ze swoim tekstem: Jay, kill that mother fucker ;) reef,blockey,dreg cos tam teraz graja,jak komus sie nudzi niech looknie na GTV (bez ustawionego pova ;)
#646969
ez0p | 2003-07-11 21:51:30 +0200
no to jak final coler z4 ?
#646970
fearless*h1 | 2003-07-11 22:10:08 +0200
Ognos, moj cały światopogląd się załamał :/. Szkoda mi fazza, ale i tak daleko zaszedł.
#646972
mrmef | 2003-07-11 22:31:24 +0200
ZERO 4 DO BOJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
#646973
enjoy | 2003-07-11 22:44:41 +0200
kiedy ten final?? dzisiaj?
#646974
level-B4 | 2003-07-11 23:02:27 +0200
Jutro o 18:00 Z4 vs cooler. fazz vs lexer o 22:00. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
#646975
T4E|AnD | 2003-07-11 23:21:59 +0200
zero4 musi wygrac nie ma hu***
#646977
hamm | 2003-07-12 00:36:13 +0200
hmm z tego co widac cooller wygral .. jak ktos jesio bedize laskawy niech poda mapy i wyniki :)))
#646978
enjoy | 2003-07-12 00:53:43 +0200
mapy? wyniki? bo jebne, nie mow ze jeszcze nie widziales tych meczy :O
#646979
hamm | 2003-07-12 07:02:00 +0200
a no no nie widzialem :p
#646983
SAI4H | 2003-07-12 07:47:31 +0200
Albo FOX wygral z LeXeR'em 2:1, albo jestem slepy. :P
FOXed! ;]]]
#646984
MMM | 2003-07-12 08:16:34 +0200
final jest dzis cooller vs ZeRo4,
a mecz o trzecie miejsce LeXeR versus Fazz
no to bedzie tak:
jednak jak lexer chce to potrafi ;]
#646985
eXe|Korol | 2003-07-12 09:54:26 +0200
wolałbym, żeby lexer miał 1, trudno, nieżle się zmobilizował, jeśli dalej bedzie tak zwiekszał forme, to niedługo nikt juz mu nie podskoczy
#646986
matr1x | 2003-07-12 11:09:22 +0200
chlopaki i dziewczyny:P powiedzcie mi o ktorej ten wielki final i jaki jest adres gtv ?
#646987
hanti | 2003-07-12 11:47:28 +0200
18 final
22 o 3 miejsce
gtv 62.210.134.200:27970
:)
#646988
matr1x | 2003-07-12 11:52:59 +0200
dzieki :]
#646990
freak | 2003-07-12 12:26:19 +0200
zapraszam do odwiedzenia :-p
quake.xgamer.pl/
#646995
[Mrk] | 2003-07-12 18:00:16 +0200
Czy ktoś z Was może mi powiedzieć skąd wziąć oficjalne dema z meczów Fox vs. LeXeR (Faza grupowa 1/Grupa 4), bo nie ma ich nawet na oficjalnej stronie ESWC (tzn. jest jedno z POV LeXeRa, ale lol-owe jakieś - 555 KB. Dwa pozostałe zajmują po 6-8 KB !). Co się z nimi stało, wyparowały? ;). Z góry thnx za pomoc, pozdro
#647021
Zaloguj się by dodać komentarz.