ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESWC Favourites: Akiles

czw, 19 czerwiec 2003 15:21:02 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Kolejny wywiad pt. ESWC Favourites tym razem przeprowadził sizah. Jego ofiarą padł nie kto inny tylko najlepszy hiszpański gracz - Akiles. Skąd znamy ten nick? A no tak, to ten Pan, który poległ w finale WCG 2002 z uNkind'em zajmując tym samym drugie miejsce na tym turnieju wcześniej pokonując takie sławy jak np. zwycięzcę QLAN 1v1 - Cooller'a, czy też znanego wszystkim socrates'a a.k.a. reebHimself. Teraz wsród innych graczy 1v1, między innymi właśnie jego pogromcy uNkind'a, znalazł się na liście invite turnieju Electronic Sports World Cup. Hiszpan będzie miał zatem okazję do zrewanżowania się rosyjskiemu mistrzowi. Drugie miejsce na zeszłorocznym World Cyber Games to nie jedyny sukces 24 letniego Alvaro Romero. Należą do nich również:

  • CPL Cologne 5 miejsce (tdm)
  • CPL London 12 miejsce (tdm)

  • WCG Korea 2001 - 21 miejsce

  • CPL Babbages Dallas 32 - 34 (1v1)

  • CPL Holland 64 - 128 (1v1)

W wywiadzie natomiast przeczytamy m.in. o jego nastroju przed ESWC, jego "meczu życia", graczach, którzy mu imponują itd. itd.

Gravatar

bs.ca1 | 2003-06-19 17:10:44 +0200

jezuuuuuuuuuu ale ciota komputerowa bosheeeeeeeeeeeee:P i tak wygloda jeden z najlepszych graczow quejka buhahahaha:p

enjoy | 2003-06-19 17:54:49 +0200

hahahah jaki on boski :*

frag | 2003-06-19 18:10:52 +0200

jabyscie tak wygladali tez byscie wymiatali w q3 :D

Gravatar

droOps | 2003-06-19 18:32:15 +0200

ty a co macie do kolesia wyglada jak wyglada spojzcie na siebie i zadajcie sobie pytanie czy sami nie jestescie ciotami komputerowymi a potem sie wypowiadaj 1 z 2. i koniec gadki @#$% hehe

pent1um | 2003-06-19 19:02:53 +0200

@#$% mac czy na kazdym kroku musicie pokazywac ze polska to chamy i zlodzieje ? ja nie rozumiem jak mozna kogos nazywac slowami kiedy sie go nawet niezna ? nie wiecie jak on sie zachowuje jaki jest na codzien a obgadujecie go rowno no tylko pogratulowac !

nxs.rush | 2003-06-19 20:11:04 +0200

zgadzam sie z pent1um'em ci ktorzy pierwsi rzucaja kamieniem to najwieksze cioty komputerowe :P on nie jest modelem tylko meganadupcaczem q3 :]

enjoy | 2003-06-19 21:05:13 +0200

widze ze cioty komputerowe trzymaja sie razem i bronia swojego czlowieka :))

eng | 2003-06-19 21:13:04 +0200

a Hiszpankoom sie podoba :P

nxs.rush | 2003-06-19 21:42:23 +0200

do cioty komputerowej eNj0y tak mi daleko jak tobie do homo sapiens, wiec stul dziubek i zachowaj troche szacunku tak dla mnie jak dla pana Alvaro Romero.

Gravatar

bs.ca1 | 2003-06-19 21:46:15 +0200

moim zdaniem tak czy siak to ciota komputerowa(:P) zeby napierdalal 24 h na dobe w q3 tez bym tak gral i tak wyglodal:]]

enjoy | 2003-06-19 22:20:54 +0200

widze rasz ze ty nie masz szacunku do ciot komputerowych, wiec zapewne nie szanujesz pana Alvaro Romero ani innych jemu podobnych i siebie tez nie

SAI4H | 2003-06-19 22:22:46 +0200

Bosz, nie robcie mi wiochy pod newsem, jak macie pisac takie komentarze to lepiej nic nie piszcie. o/

Gravatar

droOps | 2003-06-19 23:22:20 +0200

to po co zes sai jego fote przyjebal teraz ci .... maja temat. :/

nxs.rush | 2003-06-19 23:30:57 +0200

eNj0y stary ty chyba nie rozumiesz tresci moich wypowiedzi "czytaj miedzy wierszami". peace, ale nie lubie kiedy ktos narusza godnosc ludzi na podstawie ich foty :/

pent1um | 2003-06-19 23:34:49 +0200

skoro jestescie tacy wspaniali moze zapodacie swoje foty i wszyscy ocenia jacy to super jestescie ?

SAI4H | 2003-06-19 23:41:48 +0200

To samo mialem napisac...

frag | 2003-06-20 04:23:16 +0200

coooo? Chcecie nasze foty lol....np ;d

ale to jak bys porownal goowno do twarogu =)

Gravatar

sun | 2003-06-21 18:52:50 +0200

A ktos widzial Unkinda? :DDDD Nie ma to jak rosyjska moda [co za fryzura :D] hyhy :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63