ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESWC - Rozstawienia

nie, 03 lipiec 2005 00:13:34 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena


A jednak, kolejne dni przynoszą kolejne niepokojące wieści z Paryża. Pozwólcie, że bez zbędnego owijania w bawełnę przejdę od razu do rzeczy.

Trzech, spośród 24 uczestników turnieju Quake III Arena Masters mającego się odbyć w dniach 6-10 Lipca 2005 roku w Paryżu w ramach Electronic Sports World Cup 2005, zrezygnowało z udziału. Niestety, jest to dwóch playerów zaproszonych do udziału w zawodach zaledwie kilka dni temu. Tak więc powodem ich rezygnacji jest najprawdopodobniej niemożność zgromadzenia odpowiednich funduszy na wyjazd do Francji w tak krótkim czasie lub po prostu wcześniejsze plany wakacyjne. Pierwszym z nich jest czciciel monarchii, pijący Carlsberga za zdrowie Królowej (czytaj: Brytyjczyk) Hell a drugim z nich jest najbardziej doświadczony z Białorusinów - Immortal. Trzecim nieszczęśnikiem zmuszonym do rezygnacji, jest wielka nadzieja fanów CPMA i wielbiących się w agresywnym, latyno amerykańskim stylu gry - Wenezuelczyk elpajuo. Atrakcyjność zawodów i ich zróżnicowanie na pewno na tym stracą, nad czym bardzo ubolewam, jednak z drugiej strony, przeglądając listę potencjalnych nieobecnych, cieszę się, że ofiarą nieszczęśliwych zdarzeń losowych bądź złośliwości rzeczy martwych nie padł kolejny z faworytów. Niestety, żaden z tej trójki nie zostanie zastąpiony - za mało na to pozostało czasu.

Pierwsza runda Electronic Sports World Cup 2005, to nic innego jak przeprowadzenie rozgrywek czterech grup. Z uwagi na wydarzenia, o których była mowa przed chwilą, trzy z nich będą pięcio a jedna, sześcio osobowa. Losowanie tychże grup odbędzie się na dzień przed zawodami, podczas ceremonii otwarcia, dokładnie 5 Lipca. Aby uniknąć rozlosowania dużej ilości faworytów w jednej grupie, zawodników podzielono na cztery koszyki w których umieszczono potencjalnie najsilniejszych i potencjalnie słabszych zawodników. Z każdego z tych koszyków, przydzieli się po jednym zawodniku do każdej z grup. Z kolei zawodnicy nierozstawieni, będą dolosowani właśnie do tych graczy.

Oto koszyki:
Koszyk wysoko-rozstawionych:**

**
* ** Cooller

**
* ** Czm

**
* ** Fazz

**
* Fox

Koszyk średnio-rozstawionych:**

**
* ** Enemy

**
* ** Evil

**
* ** Jibo

**
* Socrates

Koszyk nisko-rozstawionych:**

**
* ** Cherya

**
* ** Toxic

**
* ** Brescia

**
* StGermain

Zawodnicy nie rozstawieni:**

**
* ** Chance

**
* ** Cl0ck

**
* ** K1ller

**
* ** Keep3r

**
* ** Makaveli

**
* ** Ref

**
* ** Unu

**
* ** Whylf

**
* Wrath

Taka ocena umiejętności wszystkich graczy może wydawać się odrobinę niesprawiedliwa. Jednak w mojej opinii, przynajmniej miejsca z dwóch czołowych koszyków są przyznane bardzo sprawiedliwie. Od razu widać, że oceniono nie obecną pozorną formę kandydatów do tytułu, a raczej brano pod uwagę konkretne osiągnięcia w dużych turniejach. Jednak od razu nasuwają się typu LOL, kiedy widzi się, że umiejętności chery'i są wyżej cenione przez Administratorów turnieju niż keepera. Teraz jednak pozostaje nam już tylko czekanie na sam turniej, ponieważ po takiej dawce roszad już chyba nic nie może się przytrafić.

kos | 2005-07-03 00:18:15 +0200

skoro tyle wydaje się na orgaznizacje ESCW to czemu organizatorzy nie zorganizują przyjazdu zaproszonym zawodnikom ? nie rozumiem..

Mav_8217 | 2005-07-03 00:19:29 +0200

Policz sobie, ile by kosztowało ponad 800 biletów lotniczych do francji z całego świata ;)

dinhkertal | 2005-07-03 00:21:50 +0200

keep3r to nic specjalnego,w rzeszu nie pokazał w tdmie nic ciekawego a widziałem jego duela ale nie wiem z kim to ledwo wygrał (1 frag) i nie miał mapy prawie wcale :) z drugiej strony ciekawe teras kto wygra te eswc,obstawiam crazymana :)

Mav_8217 | 2005-07-03 00:23:49 +0200

z coollą na wcg.ru też nic nie pokazał kekekke :P

kos | 2005-07-03 00:24:45 +0200

No dobra daliby chociaż kase quakerom :d
800 X 500usd = 40.000 usd (nie wiem po ile by bileciki kosztowały cheba za dużą cene dałem :P)
A wogóle to zawodnicy mogliby cheba załatwić sobie sponsora i grać ze znaczkiem powiedzmy AMD czy niku :P

MisieX | 2005-07-03 00:27:37 +0200

A gdyby mat wyslal im jakies info z zapewnieniem, że na 100% przyjedzie, to nie daliby mu pograć? Imo warto chociaz spróbować, byle szybko...

Mav_8217 | 2005-07-03 00:29:55 +0200

misiex n1 :DDDDDDDDDDDDDDD

kos: to załatw :P Nie wiesz jak to ciężko, nawet dla nich :/ Sponsorów mają albo najlepsi, albo oportuniści. Sad bad true.

k3m | 2005-07-03 00:33:03 +0200

cooller albo czm!
Pewnie Ref wszystkich zbanuje i zgarnie glowna nagrode :p

dinhkertal | 2005-07-03 01:55:08 +0200

mavelity ojapierdole sad BUT true @#$% mój Ty ekwilibrystyczny fonetyku :D:D:D:d

Mav_8217 | 2005-07-03 02:24:35 +0200

kertal, dokopałeś jak łysy grzywką o kant kuli :P

mavality ;DDD

A zresztą jaka to różnica, jeśli i tak jest z sensem i dobrze? :DDD

[M]aniek | 2005-07-03 08:33:54 +0200

myslalem ze daja kase ;u zdaje mi sie ze nawet cooller cos tam w jakims wywiadzie bredzil o tym, to moze daja tylko tym lepszym albo tym z Rosji :D

Gravatar

cin | 2005-07-03 09:14:35 +0200

zobaczycie ze oni i tak wygrają jedynie op kosyku bananów albo ktoś ich znokautuje :DDD przynajmniej bedą mieli bliskie spotkanie 3-go stopnia z chodnikiem :D:D

Gravatar

chujzordon | 2005-07-03 09:31:54 +0200

Co robi Enemy/Socrates zamiast Toxic’a w średnich? :/ Lub Fazz zamiast rodaka w najlepszych? Tego nie rozumiem :/

3st | 2005-07-03 09:33:28 +0200

kos mi sie wydaje ze 800 x 500 to nie jest 40000 tylko 400000 :o

Mav_8217 | 2005-07-03 09:58:17 +0200

daredevil - bo nmy i soc to bardzo doświadczeni duelowcy z sukcesami a tox, to aimerska bijacz bez timingu i jakichkolwiek osiągnięć w duelu. Za to fazz był czwarty w 2003 roku i wygrał w 2004 na ESWC, więc wcale nie jest to takie niesłychane ;)

dinhkertal | 2005-07-03 10:46:09 +0200

sorki ziom ale ja czytam po polskiemu mój pejoratywnie ekwilibrystyczny kolego :D toxic to koleś który gra tdm,to tak jakbyś np. takiego rava rozstawił na turnieju z zikiem,equadorem i davem jako "dobzi" :P jest dobry ale w duelach nie potrafi dużo,stąd właśnie miejsce ;)

MisieX | 2005-07-03 11:18:05 +0200

To czytać wywiad, tym razem toxic zamierza liczyć itemy! :D

Gravatar

cin | 2005-07-03 11:34:32 +0200

toxic nauczył sie liczyć na podstawie ilości pączków ktore pałaszował po nocach :DDDDDDDDD

lecho | 2005-07-03 11:46:54 +0200

imo to w pewnym sensie wpadka organizatorow ze nie bedzie pelnej, zaplanowanej liczby zawodnikow, a z tej trojki najbardziej szkoda mi elpy, ktory mial realna szanse powalczyc o podium a nawet wygrac, a tak to zawsze jest jeden mocny faworyt (i co najwazniejsze - ciekawy gracz/osoba, to tez jest wazne) bioracy udzial w imprezie mniej...

gr. | 2005-07-03 11:48:48 +0200

imo to tox powinien wskoczyc do medium koszyka chocby za evila czy jibo bez sensu
ps. ale wybrales obrzydliwe baby do tego banera omg . . .

fhantom | 2005-07-03 12:41:54 +0200

gr a na jakiej podstawie uważasz że tox jest lepszym duelowcem niż evil czy jibo ?
chyba nie znasz zbytnio duelowego światka ;]
dobre rozstawienie; jedynie k33per -> cherya i byłoby perfekcyjne (no może jeszcze st.germain - jest w nisko rozstawionym koszyku ze względu na to że gospodarz ma swoje przywileje)

cocaine | 2005-07-03 12:57:53 +0200

zawsze myślałem ze keeper>cherya...

Mav_8217 | 2005-07-03 12:59:36 +0200

Każda kobieta jest piękna! Tylko wina czasem brak!!! ;)

evil lub jibo zdecydowanie >>> toxic!

GoLY | 2005-07-03 13:26:58 +0200

nastepny banner juz bedzie bardziej pr0 :asd

ATi | 2005-07-03 14:28:29 +0200

czm!!! :Xxxxxxxx

dinhkertal | 2005-07-03 14:30:59 +0200

Toxic jest chujowym duelowcem -> rzekł kertal po czym spuścił się razem z wodą w kiblu :P

gr. | 2005-07-03 17:49:28 +0200

mav: tyle bym raczej nie wypil hehe
fh: no expertem w vq3 tdm moze nie jestem w 1v1 troche wiecej no i wiem ze jednak za toxem przemawia wiecej osiagniec zdaje sie ze wygral jakis ogolno swiatowy tur mam racje? nie wiem moze sie myle w kazdym razie evil i jibo nic nie wygrali no no chyba ze jakis ruski tur ktory sie nie liczy bo to tak jakby stawiac kogokolwiek z Polski wyzej niz toxa tylko dlaczego ze wygral tura w Polsce
powiedzialem co wiedzialem a ile w tym prawdy to nie wiem sam ;D

Mav_8217 | 2005-07-03 18:17:22 +0200

gr - no chyba jednak to właśnie evil i jibo mają na swoim koncie wygrane turnieje a tox, to może raczej TDMy przez net ;)

duf | 2005-07-03 18:38:06 +0200

O której dzisiaj jest mecz SWE - POL ? I na jakim GTV ?

Mav_8217 | 2005-07-03 18:38:55 +0200

o 21, najprawdopodobniej na splatterze

Gravatar

grafo | 2005-07-03 19:23:53 +0200

dlaczego na eswc nie ma z4 ?

gr. | 2005-07-03 19:25:32 +0200

a co oni wygrali tak jak mowie jakies badziewne turnieje w moskwie grajac przeciwko samym Rosjanom i ewentualnie Bialorusinom no rewelka
zreszta po co tu sie licytowac kto wiecej wygral? ja po prostu mam przeczucie ze on sie lepiej wykaze na ESWC niz tamci dwaj a co bedzie to sie niedlugo dowiemy

duf | 2005-07-03 19:44:47 +0200

Dzięki Mav, a mógłbyś jeszcze podać cały adres gtv, bo ja lama jestem.

Mav_8217 | 2005-07-03 20:28:09 +0200

hunter.splatterworld.de ;)

duf | 2005-07-03 20:44:48 +0200

Dziękuję :] GL Team Poland !

Gravatar

avek | 2005-07-03 23:44:55 +0200

mi sie zdaje ze tox powalczy ladnie w tym turniej jak spogladalem od czaus do czasu w EYE to coiagle widzialem toxa grajacego

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63