ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESWC - to dzisiaj, 6 godzin od teraz!

śro, 09 lipiec 2003 04:49:46 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Już dosłownie za kilka godzin rozpoczną się zmagania turnieju Electronic Sports World Cup. Opis całej imprezy, wraz z rozstawieniami graczy jak i grup w mojej kolumnie . Pierwsze mecze rozpoczną się już o 11:00 polskiego czasu, a nim przejdę do terminarzu, kilka ostatnich ciekawostek, tudzież faktów z imprezy.

Najważniejsze to chyba to że we Francji nie pojawi się aktualny mistrz świata uNkind, któremu to nie wydano wizy , na szczęście innych Rosjan w akcji zobaczymy. Tak czy inaczej jedno miejsce pozostawało puste, jednak dała o sobie znać doskonała organizacja turnieju i już w drodze do Francji jest proZaC. Tak wiec to on zastępuje miejsce Rosjanina w grupie A. Na dotarcie na imprezę problemy też miał Zero4, ale z tego co wiadomo to już wszyscy są obecni i gotowi do gry.

Zagraniczne serwisy aż tona w relacjach z tej imprezy. Na ESReality pojawiły się przypuszczenia jednego z uczestników, a zarazem faworyta do zdobycia tytułu: Cooller’a. Jego przeczucia można przeczytać tutaj.

Swoje przeczucia także przedstawił serwis Cached.net - lektura dostępna tutaj.

Na Cached.net można także znaleźć już pierwsze fotki prosto z Francji click.

Relacje z turnieju także na bieżąco prowadzi serwis ESReality, tam też będą się znajdować najświeższe wyniki: relacja, fotki. Jednak pozostańcie z orgiem bowiem u nas od razu po spotkaniach będą się pojawiać wyniki jak i linki do dem.

To tyle jeśli chodzi o dzień przed imprezą, tak to było wczoraj. Dzisiaj już się zaczną zmagania. Kompletny terminarz rozgrywek dostępny tutaj. Ja wam zapodam tylko pary na dzień dzisiejszy. A wiec:

Runda 1

  • cha0ticz vs St_Germain @ 11:00

  • Akiles vs Python @ 11:00

  • ph4ntom vs dreg @ 11:05

  • Z4muZ vs b100.death @ 11:05

  • fazz vs blokey @ 11:10

  • reebHimself vs Rocketboy @ 11:10

  • if22 vs reef @ 11:15

  • LeXeR vs Daler @ 12:00

Runda 2

  • cha0ticz vs Akiles @ 14:00

  • proZaC vs St_Germain @ 14:00

  • ph4ntom vs Z4muZ @ 14:05

  • Zero4 vs dreg @ 14:05

  • reebHimself vs fazz @ 14:10

  • Cooller vs blokey @ 14:10

  • LeXeR vs if22 @ 14:15

  • reef vs fox @ 14:15

Runda 3

  • Python vs St_Germain @ 21:00 (chyba bład)

  • cha0ticz vs proZaC @ 16:00

  • b100.death vs dreg @ 16:05

  • Zero4 vs ph4ntom @ 16:05

  • Rocketboy vs blokey @ 16:10

  • Cooller vs fazz @ 16:10

  • reef vs Daler @ 16:15

  • if22 vs fox @ 16:15

Chyba sami przyznacie że emocji nie może tu zabraknąć. Postaram się to w jakiś mądry i szybki sposób uzupełniać. Na kilka minut przed rozpoczęciem się pierwszych rozgrywek podam także adresy GTV itp.

EDIT: 10:50

Jest GTV, jednak narazie trwaja nieoficjalne mecze, czyt. playerzy się rozgrzewają. Ale myśle że za kilka minut wszystko powinno się zacząć. GTV IP: 62.210.134.200:27970, zmienny port, lecieć od 0 do 9. Narazie to takie nie oficjalne ip, jak się zaczna prawdziwe rozgrywki wszystko tu przytocze. Najswieższe informacje można uzyskać na kanałach: #eswroldcup oraz ESWC.q3 @ quakenet.

Tak ten powyzszy ip to głowne gtv dla ESWC, drugi ip jaki mam to: 62.4.77.220:27970. Jednak doradzam wbijanie się na ten pierwszy numer ze zmiennym portem tylko. I radze się pospieszyć, bowiem porty 0 i 1 juz prawie pełne.

move | 2003-07-09 09:23:03 +0200

Moim cichym faworytem jest Daler :)

rav | 2003-07-09 09:27:22 +0200

fajne wyniki 11:00 14:15 wyrownane mecze :P

Gravatar

StaryOrgowicz_677 | 2003-07-09 09:43:49 +0200

hmm teraz to nie wiadomo kto wygra cooller sobie nie poradzi, opwiem tak wygrac moze kazdy ale wygra akiles :D i za nim jestem chyba ze niespodzianke zrobi zamuz ktory przed wczoraj na necie zownowal coollera ale net a lan to roznica zobaczymy nie ma co gadac co bedzie to bedzie :D

nxs.rush | 2003-07-09 09:50:00 +0200

jeszcze tylko godzina i graja :]] tylko lipa z uNkind'em, jak moglo zabraknac zwyciescy ostatniego WCG :/

Gravatar

StaryOrgowicz_677 | 2003-07-09 10:01:53 +0200

PODAJCIE GTV !!!! no na maxa lipa z tym unkindem

ash | 2003-07-09 10:18:58 +0200

Te chcialbym zeby daler tam ownage pokazal

nxs.rush | 2003-07-09 10:21:05 +0200

ja kibicuje socrates'owi :P :]

inside | 2003-07-09 10:30:31 +0200

licze na Dalera ale takim cichym faworytem jest if

SL4VE | 2003-07-09 10:38:58 +0200

ja chce comeback ZeRo4... taką wersje przyjąłem i będę się jej trzymał! :P

SL4VE | 2003-07-09 10:41:34 +0200

if22 na pewno łatwo się nie podda, ale myśle, że na wygraną nie ma szans. No chyba, że przygotował się aby w końcu ziścić swoje marzenie bycia najlepszym q3 playerem na świecie... we'll see

abs | 2003-07-09 10:45:08 +0200

ja ciezko obstawiam lexera. Moim zdaniem moze sie zmobilizowac i zniszczyc reszte plebsu tak jak na qconie:D

pent1um | 2003-07-09 10:54:04 +0200

Uprzejmie prosze o podanie adresu GTV.

zozo-rulez | 2003-07-09 10:55:05 +0200

jakie jest to ip bo juz jest za 4 do 11 dajcie ip lol

SL4VE | 2003-07-09 11:26:12 +0200

eh... GTV mi nie działa cos... chyba się zadowole demkami...

ash | 2003-07-09 11:47:06 +0200

prawdopodobnie:

1 fazz

4 chaoticz

5 akiles

6 dreg

te pary co w 1 rundzie, na 5 juz jest full:>

galuf | 2003-07-09 12:10:56 +0200

udało mi się na chwile wcisnąć na 2 porty (4 i jeszcze jakiś), ale mówie, bez dobrego łącza nie warto nawet próbować
mi na sdi taki slideshow był...

pent1um | 2003-07-09 12:16:00 +0200

no slajdy w @#$%, juz lepiej bylo zrobione gtv na innych turniejach, do tego gtv restartowali z godzine, wpizdu z takim ogladaniem...

akir | 2003-07-09 12:19:06 +0200

ja tam wierze w FOX'a ;p, tyklo ze cos na zadne gtv nie moge wejsc..

SAI4H | 2003-07-09 12:20:23 +0200

me2 ;]

SL4VE | 2003-07-09 12:44:26 +0200

to nie Twoje SDI laguje tylko GTV cos sie sypie. Ja juz nie ogladam. Jak co to obejrze sobie demka.

slawek | 2003-07-09 13:01:41 +0200

Podobnież ma nie być demek :o
taka innowacja...

Vymmiatacz | 2003-07-09 13:05:00 +0200

Nie dostał wizy... dżizys krajst, co za zonk niesamowity... brawa dla rządu Rosji, czy też dla tego co cię zajmuje tymi wizami...

enjoy | 2003-07-09 13:11:16 +0200

ja jestem za death'em, doo booju roosjoo oooo, doo przooduu rooosjooo ooo! :D

Gravatar

pro_L0rd | 2003-07-09 13:15:42 +0200

unkind nie dostal vizy i to jego wina, wiedzial ze jest turniej od hoho ale nie kwapil sie do urzedu i teraz ma:P
ps. nie dal w lape tam gdzie trzeba

Gravatar

intens1ty.dk | 2003-07-09 14:46:25 +0200

Nie da sie ogladac, ktos nastawil minimum maxpackets 100 na GTV i to moze przez to. Jeden pov ciagle sie przelacza + lagi co daje raka mozgu a drugi pov to same lagi.

viltZz | 2003-07-09 15:42:35 +0200

prozac zaowNuje jeszcze:]

Gravatar

hamm | 2003-07-09 15:45:26 +0200

:o akir narazie trafil dobrze ..czrgo nie mozan powiedizec o enjojq:)) poZdro

enjoy | 2003-07-09 16:28:44 +0200

ja tylko mowie ze mu kibicuje, nie powiedzialem ze death wygra :P

Gravatar

hamm | 2003-07-09 21:57:49 +0200

no wygra zero4:D:)))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63