ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Euro-Quakers Invite Tour

sob, 06 sierpień 2005 03:20:50 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Wszystkie turnieje organizowane pod banderą Europe Quakers zdążyły już wyrobić sobie spory prestiż wśród graczy naszego kontynentu. Nie ma tygodnia bez nowej imprezy nazywanej umownie "tourem", a każda z nich zawsze gromadzi bardzo wielu amatorów skondensowanych emocji turniejowych. Ostatnio bardzo często organizowano zawody 1v1, o których z racji ich zdecydowanie największej rewelacji - h'avka - było u nas w kraju szczególnie głośno. Jednak poza tym, nie raz i nie dwa urządza się coś dla fanów rozgrywek drużynowych 2v2 lub 4v4. Nic dziwnego - trzeba przecież czasami odpocząć od klasycznych, otwartych zawodów.

Tym razem jednak urozmaicenie ich poszło w nieco inną stronę. Otóż tour organizowany już w tą Niedzielę - 7 sierpnia 2005 roku będzie prawdopodobnie najbardziej emocjonująca ze wszystkich z uwagi na listę zapisanych. Tym razem zrezygnowano z zapisów otwartych a postawiono na zaproszone gwiazdy. Dzięki temu nasz młody Maciek, który pierwszy potwierdził swoje uczestnictwo będzie miał okazję zmierzyć się z graczami najwyższej światowej klasy - m.in. z trzema zaproszonymi na tegoroczne zawody Quake III Arena Masters rozgrywanych na Electronic Sports World Cup. Przejdźmy jednak do konkretów - Sing List zawiera 16 slotów a jak narazie na swoje zaproszenia twierdząco zareagowali 14 graczy z całej Europy. Każdy z nich zasłużył sobie na to zaproszenie swoją postawą i nikt tam się nie znalazł zupełnie przypadkowo. Dotychczas, ta lista wygląda tak:
* h'av3k
* rC-Dept
* rC-Leon
* [mwc_a1r-r41d]
* [LT]nporaMep
* rage|snorlax
* 4s.zprt
* Rush3D`Makaveli
* All`unity
* All`bloodlike
* eoe`krueo
* eoe`diablo
* HELL
* ArrW-491
* rage_
* impulse|allter

Warto przypomnieć o kilku bardzo ciekawych faktach. Po pierwsze - nigdy w turnieju 1v1 organizowanym przez Administratorów Europe Quakers nie uczestniczyło aż tylu sławnych na całym świecie zawodników. Niestety, na liście przeważają Rosjanie - dla każdego jest to spore utrapienie, bo bardzo ciężko z nimi o sprawiedliwy serwer do gry. Jednak nie zmienia to faktu, że pierwszy raz będziemy mieli okazję podziwiać jednego dnia w akcji w starciu z nimi naszego rodaka. Po drugie - dla wszystkich bardzo emocjonująca będzie walka przedstawicieli młodego pokolenia: młodszego brata Z4muZ'a - ArrW-491 oraz naszej młodej gwiazdy - h'avka. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Chyba każdy ma już gotową odpowiedź a już na pewno wszyscy Polacy i Szwedzi. Po trzecie - przypominam, że na liście są jeszcze dwa wolne sloty i nie ukrywam, że miło byłoby tam zobaczyć jeszcze dwa ciekawe nicki. Niewykluczony jest udział m.in. innego naszego rodaka, mieszkającego obecnie w Niemczech, gracza o nicku sama. Do tego dodam, że wszystkie spotkania będą rozgrywane na levelach klasycznych. Maplist przedstawia się następująco:

  • hub3aeroq3
  • ztn3tourney1
  • pro-q3dm6
  • pro-q3tourney4
  • pro-q3tourney7

Teraz kilka innych przydatnych informacji na temat tego touru. Rozpocznie się on w Niedzielę o godzinie 18:00. Tak więc wszyscy zainteresowani śledzeniem jego przebiegu będą mieli okazję wcześniej zaopatrzyć się w duże zapasy chipsów, piwa lub popcornu. Szykuje nam się piękne sportowe widowisko. Dla naszego rodaka będzie to zdecydowanie najtrudniejszy dotychczas turniej rozgrywany przez internet. Jak sobie z tym wyzwaniem poradzi? Przekonamy się już niedługo. Tym bardziej zapraszam serdecznie do tłumnego zgromadzenia się na serwerach Gamers TV i kibicowania swoim faworytom!

Update: No i mamy już wszystkie sloty zajęte!

Update #2: Drabinka

move | 2005-08-06 08:48:44 +0200

Miło byłoby zobaczyć finał avka z ArrW - to chyba dwaj najlepsi aimowcy z całej listy.

fhantom | 2005-08-06 09:29:54 +0200

szczerze mówiąc arrw wydaje mi się zdecydowanie lepszym zawodnikiem od naszego avka ale chciałbym się mylić :]
konfrontacja byłaby bardzo ciekawa
w sumie wreszcie zobaczymy jak nasz młodzian wypadnie w towarzystwie graczy którzy ’’oddają’’ bo poprzednie edycje tego turnieju raczej nie były zbyt obficie obsadzone

[M]aniek | 2005-08-06 09:40:50 +0200

fiuuuuuuu

coolfon | 2005-08-06 10:31:15 +0200

z avkiem nie gralem. z ArrW’em owszem. wymiar kary na ztn 30:4 :) gral na pingu 60-70 a railem po prostu mnie oslabial...

d00mer | 2005-08-06 10:43:34 +0200

Goooooooo av3k !!!

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-08-06 11:02:32 +0200

av3k jedziesz z nimi !!!!

Gravatar

simons | 2005-08-06 11:12:25 +0200

troszke się avek wkońcu pomęczy i nie będzie już tak łatwo:> ale gl ofcoz

gr. | 2005-08-06 11:38:08 +0200

ja tylko chcialem spytac czy ten baner to baner oficjalny bo fajnie wyglada tam nieznane mi slowo TOURNEMENT xD

cocaine | 2005-08-06 11:53:15 +0200

młody da rade, ma potencjał i aima :] gl avekk :o

Gravatar

revic | 2005-08-06 11:58:21 +0200

potencje tez :ASD

m1ru | 2005-08-06 12:01:39 +0200

gl ! ;p

freak | 2005-08-06 12:09:07 +0200

mav, spartie to rusek :o nie żebym się czepiał xD

eng | 2005-08-06 12:11:05 +0200

no wreszcie jakies ciekawsze nicki ;s

RauL | 2005-08-06 12:59:06 +0200

ostatni raz wziolem tel. na impreze ;o

*Luk4S* | 2005-08-06 13:21:34 +0200

gl av3k POLSKA GORA!!!! :D

ognos | 2005-08-06 13:42:59 +0200

avek ;]]]

Gravatar

cin | 2005-08-06 13:46:26 +0200

jesli gremlin dojdzie do finału to bedzie dobrze :D

Mav_8217 | 2005-08-06 13:53:36 +0200

freeq - no dzięki za to info właśnie, bo tak podejżewam, że to po prostu rush3d-random ;)

gr - to po prostu screen z ich stronki :DDD

raul - hahahahhahahhahaahahha :DDDDDD Weź, ja już taki zmasakrowany, że nie miałem siły gadać :D Ty też! :DDD

gr. | 2005-08-06 13:58:12 +0200

ta nom zdarzylem zauwazyc - beka z tego

freak | 2005-08-06 14:04:11 +0200

Sama ? Prędzej equador by się nadał, tylko że on teraz jest w Anglii jeszcze chyba.. To już lepiej zika niech wezmą w końcu jeden tour wygrał.

s|f1x | 2005-08-06 14:07:09 +0200

GL Av3k ;).

Mav_8217 | 2005-08-06 14:28:28 +0200

Ale to sobie orgowie tak gadali, a tak jak my tu rozmawiamy o tym, to nie ma za bardzo znaczenia na to, kogo rzeczywiście wezmą =o

freak | 2005-08-06 15:02:03 +0200

Czy ja wiem. Pisałem na ich prośbę niusy dla ESR więc mógłbym mieć jakiś wpływ na to, ale to najpierw sam zik musiałby wyrazić na to zgodę a ja go coś dawno na ircu nie widziałem.

freak | 2005-08-06 16:38:22 +0200

Poprawka. Spart1e to Szwed :p

Mav_8217 | 2005-08-06 17:30:45 +0200

no to ku... co mi się do roboty wcinasz? :D

red esp tutaj, a weź :DDD

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-08-06 19:56:03 +0200

Siekierka w dłon i jedziesz :]

Gravatar

ajudo | 2005-08-07 10:07:31 +0200

jakis adres GTV???

rav | 2005-08-07 10:37:42 +0200

Maciek Maciek na daj sie, Maciek Maciek na daj sie, Maaaaaaaciek Maaaaaaaaciek nie daj sie! hej ! :D

:* ;]

freak | 2005-08-07 11:31:51 +0200

0:22 gg

kos | 2005-08-07 14:50:55 +0200

Chce zobaczyć jak avek jedzie arrw i diabla :D to bedą pewnie najciekawsze mecze!

*Luk4S* | 2005-08-07 15:05:16 +0200

jak mozecie napiszcie podajcie adres gtv na ktorym beda rozgrywane mecze! z gory dzieki gl av3k :D

Gravatar

cin | 2005-08-07 15:46:02 +0200

jak dobrze pojdzie to avek wszystkich ich wychłoszcze :DDDD

Gravatar

sIn_pl | 2005-08-07 16:42:55 +0200

1 nie bedzie :( ale w pierwszej 3 moze bedzie.

Gravatar

cin | 2005-08-07 17:49:52 +0200

co z gtv ? :D na hunterze budie ?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63