ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



EuroCup VIII - kolejny mecz playoff za nami!

pią, 14 listopad 2003 19:10:13 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Wczoraj został rozegrany drugi mecz fazy playoff ósmego Pucharu Europy organizowanego przez ClanBase. Do walki stanęły teamy teamy IronFist iPaniek Zaaiende Zigeuners. Notowania drużyn były bardzo podobne. Minimalnie większą szansę na wygraną mieli Anglicy, jednak klan z Beneluxu przyzwyczaił nas już do sprawiania miłych niespodzianek. Mecz był bardzo zacięty, obie strony pokazały znakomity TDM, a w wielu miejscach i nerwy ze stali. Wystarczy spojrzeć na wynik:

IronFist 3:2 Paniek Zaaiende Zigeuners

Mecz rozpoczął się na mapie q3dm7, ulubionej lokacji blokey'a i spółki. Tu iron bez problemu uporało się z PZZ wygrywając blisko 100 fragową przewagą. Znakomity występ blokey'a.

Mało grana mapka ospdm15 była wyborem PZZ, które chyba jeszcze pamiętało ownage na TuLLs (193:13), właśnie na ospdm15. IronFist chyba nie przeraziło się na wieść o meczu na tej mapie. Mecz był bardzo wyrównany, w teamie Anglików klasę pokazał blokey, jednak team PZZ grał dużo równiej i udało im się wygrać tę mapę 3 fragową przewagą.

  • 158:159 (!) @ pro-q3dm6 - screen

Mecz z kategorii "must see", jeszcze bardziej wyrównany niż ten na ospdm15. W teamie PZZ niespodziewanie obudził sie KingpiN, który nie zważając na przeciwności nabijał kolejne fragi na Anglikach, u których jedynym graczem "na plusie" był oczywiście rozgrywający wspaniałą partię blokey. Mecz zakończył się ponownie na korzyść PZZ, które nie dało się ponieść emocjom i wygrało jednym fragiem! Polecam demo z tej mapy.

PZZ wygrywało 2:1. Ich kolejnym wyborem padło cpm4. To była ostatnia szansa dla IronFist. Anglicy wzięli się w garść i zaczęli przeć do przodu. Dzięki w miarę równej grze całego teamu i nie traceniu "frajerskich" fragów iron wygrało ponad 40 fragową przewagą. Wszystko zależało od ostatniej mapy...

...którą zostało ospdm6. IronFist za wszelką cenę chciało wygrać ten mecz, co stało się głównym powodem do ataku. W teamie PZZ wybił się Lucky, który mimo trochę gorszej gry kolegów z teamu zakończył mecz z netem na +. W iron swoją grą, jak i na poprzednich mapach zachwycał blokey, który został ogłoszony Man of the Match. Iron wygrywa ostatnią mapę, a co za tym idzie cały mecz.

Na koniec jeszcze upragnione dema.

Dalej na Anglików czekają Szwedzi, nie byle jacy. Ich przeciwnikiem, już w nabliższym czasie będzie klan iCE cLIMBERs, zwycięzca poprzedniej edycji, zdecydowany faworyt i ownator EuroCup VIII. Życzmy im dużo szczęścia. Na pewno się przyda...

Po drugiej stronie drabinki mamy do rozegrania mecze pomiędzy:
* QPO i planB [HeadZ] [Niedziela, 21:00]

  • EYE i pRo [Niedziela, 19:00]

Czekamy na kolejne mecze!

... | 2003-11-14 19:19:20 +0100

hahhshasahsha pierwszy =] gl

enjoy | 2003-11-14 19:26:36 +0100

ic zje ich zywcem

Gravatar

||| | 2003-11-14 19:54:47 +0100

Iron tez dobre jest moze cos powalczyc, Fajnie poczytac o EC dobre sajek ;)

pepz | 2003-11-14 21:06:21 +0100

przypieprze sie do flagi ;s pisze ze ironfist gralo z jakimis kolesiami z beneluxu, a flaga jest jakas afrykanska ;).

SAI4H | 2003-11-14 21:48:50 +0100

AFRYKANSKA :DDDDDDDDD

to jest flaga beneluxu mistrzu :o (polaczone flagi Holandii i Belgii)

Mad | 2003-11-14 22:01:49 +0100

ironsi beda mieli ciezka przeprawe z IC ... sadze ze irons wygraja dm7 nie duza iloscia fragow, przegraja okolo 100 fragami prodm6, a potem wygraja ospdm15, a caly mecz zakonczy sie wynikiem 3:1 albo 3:2 dla ic

enjoy | 2003-11-14 22:15:31 +0100

co znaczy ta nazwa klanu ich? te cos jakby Panek Zinedine Zidane czy jakos tak

eng | 2003-11-14 22:53:09 +0100

no niezupelnie beneluxu mistrzu !

pepz | 2003-11-15 10:24:12 +0100

@#$% dziwne ;s nigdy nie slyszalem o fladze beneluxu ;] w takim razie jak beneluxu to gdzie czesc z flagi luxemburgu? :D
jak tak patrze to faktycznie polaczone =o . saiek wybacz ;s

eng | 2003-11-15 12:26:23 +0100

dlatego mowie , ze niezupelnie beneluxu :}

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63