ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Eurocup XI Lan Finals - Dzień drugi

sob, 17 wrzesień 2005 10:53:35 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena


Już za niecałe dwie godziny rozpocznie się długo oczekiwany finał EuroCup XI Quake III 2v2. Pomimo początkowych problemów i kłopotów z opóźnieniem terminarza rozgrywek, trzeba przyznać, że impreza jest prowadzona świetnie. Naprawdę mało jest ludzi, którzy włożyliby taki wysiłek w informowanie nas, co się dzieje na bieżąco. Wszak, kiedy runęły marzenia o GTV, HLTV, etc. opóźniano rozgrywki tylko po to, żeby sobie z tym typem przekazu poradzić. Jednak to było wczoraj a dzisiaj czeka nas już tylko ten jeden, najważniejszy mecz i nie zapowiada się, żeby były z jego rozegraniem jakieś problemy.

EuroCup XI LAN Finals posiada wszystkie cechy dobrego LANu. Najpierw problemy, następnie, sądząc po tym, co napisali jej uczestnicy na forach internetowych i kanałach IRCowych swoich klanów - udane imprezy i świetna atmosfera aż do... kultowych tekstów coollera! Anton oczywiście nie mógł sobie odmówić powiedzenia czegoś śmiesznego swoją łamaną angielszczyzną. Ten cytat powstał, kiedy administratorzy rozgrywek i inni gracze zaczęli na niego krzyczeć, aby w końcu wpisał "/ready" w meczu z PZZ:

"WHY ARE YOU SCREAM LIKE GIRLS" (c) Cooller
Wszystkim tym, którzy przegapili wczorajsze widowisko należą się oczywiście demka. I tutaj raz jeszcze Administratorzy ClanBase spisali się świetnie. Otóż w nocy, ukazały się wszystkie demka z wszystkich spotkań i z prawie wszystkich pov'ów! Oto linki:

Teraz już nie pozostaje nam chyba nic, tylko przedstawić dane o finale turnieju Quake III 2v2. Otóż niestety, najprawdopodobniej nie będzie dostępny Videostream na ten mecz. A szkoda, bo wszyscy Ci, którzy posiadają odpowiednio mocne łącza (zalecane co najmniej 640kb/s) wypowiadają się o nim bardzo pozytywnie. Jednak będzie oczywiście dostępne tradycyjnie serwer GamersTV. Wczoraj, zgromadziło się na nim ponad 500 osób... czyżby nikt im nie powiedział, że Quake III podobno umarł? No cóż, miejmy nadzieję, że dzisiaj dopisze równie wysoka frekwencja. Osobiście i w imieniu serwisu www.quake3.imro.pl - zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na śledzenie tego meczu na żywo. Jest to chyba ostatni tak duży turniej przed premierą Quake'a IV a potem losy naszej sceny mogą się różnie potoczyć. Jednak, jeśli już nadchodzi nasz koniec - dajmy się zapamiętać jako najlepiej dopingująca swoich faworytów grupa maniaków na tej planecie!

[ iCE cLIMBERS | 3 vs 1 | Team Moscow ]
Godzina: 15:30
GTV: Hunter.splatterworld.de
Scorebot: #eurocup.q3 @ Quakenet
Shoutcast: http://listen.radioitg.com/listen1.pls
Videostream: http://www.ggl.com/mediaplayer/index.php?sid=2
Relacja minuta po minucie:
12:08: Obecnie trwa finał Call Of Duty pomiędzy Ocrana.ATI a riZe. Niestety, opóźnia to odrobinę finał turnieju Quake III 2v2. Jednak najprawdopodobniej tylko o 30 minut.
12:43: Serwis ESReality.com podał informację, że finał Quake III 2v2 rozpocznie się dopiero o 14:00. Ciężko to jednak potwierdzić, ponieważ finał CoD... właśnie się skończył! Wygrał Brytyjski klan riZe, więc po kilku minutach przerwy powinno się zacząć spotkanie na które tak wiernie czekamy!
13:13: Otrzymaliśmy w końcu pewną datę rozegrania finału Quake III. Będzie to jednak dopiero godzina 15:00. Quakerzy poszli na rękę finalistom UT, ponieważ grali oni wczoraj do bardzo późna w nocy i są przez te opóźnienia jak na razie najbardziej pokrzywdzeni. Tuż po finale UT, szykuje nam się finał Q3.
14:52: Dalej czekamy na rozpoczęcie się finału Quake III. Jak na razie musimy poczekać przynajmniej kolejne 20 minut na rozpoczęcie trzeciej mapy pojedynku pomiędzy fnatic a Mousesports. Należy zaznaczyć, że jeśli ten ostatni level wygra fnatic, to będziemy musieli poczekać jeszcze przynajmniej godzinę oprócz tego, ponieważ konieczne będzie rozegranie jeszcze jednej serii Best Of Three... tak więc Go Mouz!! ;) Poza tym - zapraszam na działający jednak Videostream.
15:18: Mouz wygrało! Finał turnieju Quake III 2v2 rozpocznie się za około 15 minut. Zapraszam na GTV, Shoutcast i dla wszystkich, którzy mają odpowiednio mocne łącza internetowe - szykuje się świetnej jakości Videostream.

17:16: No i to by było na tyle. iCE cLIMBERS wygrało w świetnym stylu 3:1 jeszcze raz udowadniając, że Szwecja w trybie gry Team Deathmatch jest niepokonana. Oto ostateczna klasyfikacja tego turnieju:

  1. iCE cLIMBERS - 2 500 Euro
  2. Rush3D|frag.su - 1 250 Euro
  3. Eyeballers - 750 Euro
  4. Paniek Zaaiende Zigeuners - 500 Euro

fhantom | 2005-09-17 11:05:20 +0200

yeah lanowe dema :)

kos | 2005-09-17 11:23:51 +0200

finał jest bo3 czy bo5??

d00mer | 2005-09-17 11:30:16 +0200

zapowiada się miodzio meczyk =)

Mav_8217 | 2005-09-17 11:35:28 +0200

bo5 kos

k3m | 2005-09-17 12:35:10 +0200

Ponad 260 osób na gtv. Ładnie :d

v3rb | 2005-09-17 12:35:22 +0200

(12:38:50) (stauffenberg_) Update: The Final will be played at about 14:00CET due to the Quakers not willing to play at the same time as the "loud" CoD/CS players.

gr. | 2005-09-17 13:02:54 +0200

szykuje sie szwedzkie dymanko ^^

Mav_8217 | 2005-09-17 13:22:05 +0200

A ja się z tych wszystkich opóźnień nawet cieszę. Wczoraj nie miałem czasu iść po jakieś piwko i czipsy a dzisiaj spokojnie to zdążę zrobić ;)

gr. | 2005-09-17 13:25:23 +0200

ej check this out ahahah

kasia> cze, poklikamy
je.bie_twijąstarą> zobacz moj nick
kasia> no widze i co ?
je.bie_twiją_starą> nie rozumiesz...
kasia> nie, ale moze sie lepiej poznamy :]
je.bie
twijąstarą> ja cie znam
kasia> z kad ?
je.bie_twiją
starą> popatrz na moj nick...
kasia> tata ?

lol :D

Keywhy> a tak btw - na kogo głosujesz?
Echo3> Z dwóch kaczorów wybieram Donalda ;)
Kaywhy> No nie wiem. Jak wpisałem do angielskiego słownika ’tusk’, to zacząłem mieć mieszane uczucia, co do tego gościa... :/
Echo3> ???
Keywhy> tusk: Prison slang for the active-partner in anal-intercourse...

lol2 :D

sYnth|Bubu | 2005-09-17 13:52:46 +0200

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ff7 | 2005-09-17 14:23:00 +0200

moglby ktos zamiescic te demka na orgu ? or something bo z clanbase cos mi sie nie chca sciagac :| a z checia obejrzalbym eye vs ic : )

d00mer | 2005-09-17 14:53:52 +0200

są na esports.pl

raZox | 2005-09-17 16:17:04 +0200

dziala wam GTV? mieli grac i co? nic nie ma

d00mer | 2005-09-17 17:14:55 +0200

no i iC wygrało 3:1 =)) ostra końcówka na prot7 =D

szłem | 2005-09-17 17:38:02 +0200

mav to tak do ciebie i do wszystkich twoich newsow : dawaj raporty z meczow, czy screeny bo nie kazdy ma czas na ogladanie demek, a chetnie bym zobaczyl jak kto wypadl

raZox | 2005-09-17 17:53:47 +0200

kurcze ciekawe czemu ja nie moglem sie polaczyc z gtv, na shoutcascie normalnie sobie sluchalem jak graja, a podczas laczenia z gtv wywalalo mnie spowrotem do menu, bez jakegokolwiek komunikatu w konsoli.

jakies pomysly? czemu tak sie dzialo :(

teo | 2005-09-17 18:24:31 +0200

brak mapy splatterworld’a.

t1| | 2005-09-17 18:27:27 +0200

teos ma racje...to napewno to :))

Mav_8217 | 2005-09-17 18:33:44 +0200

psychic - nie mogłem, bo oglądałem finał cs’a ;)

Gravatar

cin | 2005-09-17 18:56:54 +0200

oj tak czy siak było wiadomo ze lodowi wygrają to :D chociaż na pt7 przyfarcili potężnie :D

sYnth|Bubu | 2005-09-17 19:10:53 +0200

Eh... No i nie bylo niespodzianki ;/GG

k3m | 2005-09-17 21:02:33 +0200

raZox: www.quake3.imro.pl/ca/?id=25&akcja=details&kat=2&file=9609
Umieść w katalogu z gtv.

Słyszałem, że fart na jednej mapie był.

raZox | 2005-09-17 21:26:51 +0200

big big THX , teraz mam nadzieje ze problem juz sie nie pojawi :)

Gravatar

eddie | 2005-09-18 11:54:43 +0200

ale żałość. weźcie sie lepiej za jakąś robotę pożyteczną a nie takie syfy pisać.

Mav_8217 | 2005-09-18 15:08:37 +0200

heheheh, mówisz jak moja babcia =DD

furi | 2005-09-18 18:05:56 +0200

Fajnie grali :p

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63