ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



EuroCup XII 1v1 Quake4

nie, 27 listopad 2005 11:06:27 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Na ClanBase opublikowano niedawno

nowe rozstawienia grup do EuroCup XII Quake4 1v1. W rozgrywkach EC

weźmie udział wiele sław, które wyrobiły sobie markę na poprzednich częściach

gry, zwłaszcza w Quake'u 3. Zobaczymy tutaj takie nicki jak

fox,

cooler,

purri,

polosatiy, czy

jibo. Wraz z premierą czwartej części wstrząsu Polacy wzięli się ostro do

pracy. Wygląda na to, ze nasz kraj nie zostanie zepchnięty na bok na tej

platformie. W grupie C zobaczymy bowiem
mess'a (będzie miał ciężką przeprawę z

toxic'iem i

d1ablo), oraz naszą młodą gwiazdę -
avka (gr. F), który dla odmiany będzie musiał stawić czoła np.

jibo. Admini ClanBase starają się

wyznaczać nowe standardy w rozgrywkach Quake4 - czy się one przyjmą na dłuższą

metę, czy nie - okaże się z czasem. Lista map wykracza jednak już poza pliki

base i przedstawia się następująco : **Lost Fleet (FPS), PRO No Doctors,

Phrantic i bliptourney.** W mojej opinii wybór bardzo dobry. Z pewnością

pojedynki będą bardzo dynamiczne. Dodatkową informacją, która ucieszy osoby, które poza oglądaniem meczów lubią także słuchać co się

dzieje na arenie , będzie fakt, że TsN

jest zainteresowane prowadzeniem cover'u z imprezy. Poniżej przedstawiam dokładną

rozpiskę grup, a po więcej informacji na temat EuroCupa zapraszam na

stronę ClanBase.

A
 
B
 
C
 
D

fox
 

winz
 

d1ablo
 

frag^m

redemz
 

tevet
 

str@nger
 

logan

den1yama
 

neok
 

toxic
 

toogoood

polosatiy
 

sadface
 

mess
 

ooze

steLam
 

strik
 

deus
 

litch

impulse
 

vo0
 

j4rno
 

stermy
 
E
 
F
 
G
 
H

cooller
 

xatrix
 

civ
 

booms

blunt
 

jibo
 

allter
 

purri

lauke
 

gitzzz
 

mikes
 

st_germain

sla1n3
 

avek
 

devilmc
 

kingpin

sombra
 

polterizer
 

pay
 

crush3r

ztrider
 

zaccubus
 

wrath
 

maddog

cocaine | 2005-11-27 11:15:20 +0100

gr A... dosc wyrównana :)
av3k da rade...mess tez da rade :)

ramm | 2005-11-27 12:06:59 +0100

nom fajnych maja przeciwnikow ;D

Ciekawe czy se poradza chopaki ;)

Gravatar

cin | 2005-11-27 12:29:00 +0100

przecież q4 to nie q3, wiec wszystko moze sie zdarzyć :]

Mav_8217 | 2005-11-27 12:29:51 +0100

Avek - z Gitzzzem sytuacja jest beznadziejna (dla niekumatych, gitzzz to najbardziej legendarny gracz ut ever, jeden z moich osobistych faworytów do wygrania całego EC), z zacubusem będzie bardzo ciężko, ale z resztą jakaś tam szansa jest...

Z kolei najcięższym oponentem messa będzie toxic, o wyjście z grupy powalczy jeszcze z deusem i diablo, którzy ostatnio są dysyć aktywni.

IMO ofc ;)

THRAWN | 2005-11-27 12:53:21 +0100

av3k vs jibo , mess vs. TOXIC - n1 :D cholera tylko brak gtv kufa
:/

ps: CHLOPAKI NIE ZMARNUJCIE TEJ SZANSY ! :>

pepz | 2005-11-27 13:09:34 +0100

a ilu graczy wychodzi z grupy?

k3m | 2005-11-27 13:12:35 +0100

Pewnie po 2 - tak na zdrowy rozsądek.
Powodzenia biało-czerwoni :>

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-11-27 14:08:29 +0100

avek ... ty juz tam wiesz co masz zrobic ;] gl

Mav_8217 | 2005-11-27 15:02:25 +0100

Z każdej grupy wychodzi trzech zawodników ;)

Gravatar

pro_L0rd | 2005-11-27 15:47:14 +0100

polter to tez dobry duelowiec :p
grupa D jest ciekawa:)

bizz | 2005-11-27 17:05:39 +0100

prze.jebia i @#$% ;ASD
nie no gl ! :P

Gravatar

serious|avek | 2005-11-27 20:49:40 +0100

Nie dosc ,ze prawie nic nie grałem w tego q4 to jeszcze 1 mecz mam w środę z gitzZz’em =o

r00kie | 2005-11-27 21:06:15 +0100

Trenuj a dasz rade avek masz wielki talent........ gl

cocaine | 2005-11-27 23:47:42 +0100

no to wygrasz i bedzie gitzzz :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63