ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Europe-Quakers 1on1 Invite Tourney 30/08

czw, 01 wrzesień 2005 12:58:52 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Na pewno spora część naszych czytelników, to jeszcze uczniowie gimnazjów bądź szkół średnich, które jak wiadomo - obchodziły dzisiaj początek kolejnego roku szkolnego. Skończyły się dni rozleniwiania się po całych dniach i masowego pijaństwa po nocach. Skończyły się dni pozbawione jakiegokolwiek stresu, może oprócz tego, że akurat proszki na ból głowy lub inne preparaty na "syndrom dnia jutrzejszego" się skończyły. Zaczęła się za to od nowa najzwyklejsza na świecie praca na swoje oceny i nauka.

W związku z tym na pewno niewiele osób miało czas albo sposobność śledzenia wczorajszego turnieju Europe-Quakers do godziny drugiej w nocy. W końcu trzeba było zerwać z przyzwyczajeniem i jakoś rano wstać. Jednak trzeba przyznać - było co oglądać.

Organizatorzy Europe-Quakers postawili raz jeszcze na turniej tylko dla zaproszonych. Wśród nich znaleźli się zawodnicy najwyższej światowej klasy. Od słynącego ze swojej doskonałej gry w CTF - Szweda Spart1e czy spragnionego zemsty po ostatnim finale EQ, Rosjanina Makaveliego. Poprzez uczestników EuroCupa 2v2, którzy po heroicznej walce o mały włos przegrali swoją szansę wejścia na LAN w Holandii, kochający tequillę, bracia - redemz i pay. Aż do odwiecznych rywali, których każdy mecz jest niezwykle interesujący - rage|Depta oraz h_avka.

Wszyscy na pewno oczekują na relację z meczów naszego młodego, eksportowego duelowca. Muszę powiedzieć, że było dużo ciekawiej niż zwykle. Pierwsze spotkania, to raczej standard. Łatwe wygrane z kolejnymi zawodnikami. Najpierw z pay'em na ztn3tourney1 gdzie oponent Maćka nie zachował się jak na prawdziwego sportowca przystało i wyraźnie puściły mu nerwy. Potem ze Spart1em na pro-q3dm6, gdzie Szwed pokazał kawał dobrej gry, ale po prostu nie dał rady nieźle dysponowanemu Maćkowi. No i przyszedł czas na mecz z hellandem, który nieoczekiwanie już wtedy przeszedł bardzo daleko. Jednak też poszło całkiem dobrze po ztn3tourney1 i pro-q3tourney7.

Tak więc oto wykaz wszystkich dotychczasowych spotkań:
* [ av3k | 1 vs 0 | pay ]

  • ztn3tourney1: 34:14

  • [ av3k | 1 vs 0 | Spart1e ]

  • pro-q3dm6: 23:12

  • [ av3k | 2 vs 0 | hell4nd ]

  • ztn3tourney1: 14:6

  • pro-q3tourney7: w/o
    Finał Winners Bracket to już zupełnie inna historia. Po raz pierwszy tego wieczoru mogliśmy oglądać pojedynek dwóch największych faworytów do zwycięstwa - rage|Depta oraz h_avka. Najpierw przyszedł czas na pro-q3tourney4 - zdecydowanie najlepszą mapę rosjanina. Okazało się jednak, że Maciek doskonale wiedział, co na niej robić. Ponad połowę meczu doskonale odcinał przeciwnika od RG, do którego jak zwykle go bardzo ciągnęło. Potem, chociaż był już blisko, nie zdołał odrobić straty z wcześniejszej fazy meczu i bardzo nieoczekiwanie, av3k wygrał całe starcie. Hub3aeroq3, to już formalność - Dept ani przez chwilę nie zdołał objąć kontroli nad mapą i zakończył mecz jeszcze przed buzzerem. Oto wyniki finału WB:

  • [ av3k | 2 vs 0 | Dept ]

  • pro-q3tourney4: 17:14

  • hub3aeroq3: 17:1

I wtedy rozpoczęło się oczekiwanie na finał. Kiedy przyszedł na niego czas po kilku rozstrzygnięciach w LB, okazało się, że nikt nie będzie w stanie powalczyć dzisiaj z avkiem właśnie oprócz Depta, który z kwitkiem odprawił posiadacza kilku tatuażów, bardzo groźnego w walce konwencjonalnej redemza.

A Finał? Najpierw na pro-q3tourney4, av3k wyraźnie nie odstawał aimowo od swojego przeciwnika i w efekcie przegrał całkiem sporo. Hub3aeroq3 to także nie to, czego się można było spodziewać. Dept podbudowany dobrą postawą w finale LB na tej mapie, sprawił młodemu h00lsowi sporo problemów swoim doskonałym railem. Pro-q3dm6 to niezwykle emocjonujący pojedynek do ostatnich sekund. Jednak ostatecznie, Dept wygrał o jeden czy dwa starcia więcej pomiędzy spawaczami i m.in. dzięki temu wygrał! Już od dawna nikt nie zdołał doprowadzić do takiego stanu rzeczy. Ostatni był Wrath, który także wygrał kilka miesięcy temu pierwszą, finałową serię Best Of Three i do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzeba było drugiej, ponieważ pretendent awansował do finału z Loosers Bracket.

Co zrobił av3k? To samo, co wtedy - poprosił o zmianę serwera! Wg. niego pomimo równego pingu na tablicy wyników, straty pakietów po jego stronie były bardzo duże i skuteczne celowanie było niezwykle trudne. Niestety, nie udało się znaleźć serwera z równymi warunkami do gry i Ostródzianin musiał grać ze świadomością, że jego oponent ma lepszy ping. Ostatni mecz tego wieczoru rozpoczął się długo po północy. Oboje wybrali swoje standardowe mapy i oboje swoje wybrane levele wygrali. Decydująca okazała się pro-q3dm6. Podirytowanie spowodowane warunkami do gry było wprost ogromne i każdy mógł to zauważyć po grze obu playerów. Dept szybko objął kontrolę i w świetnym stylu wyrobił sobie ogromną przewagę. W połowie meczu było już 9-0, kiedy w końcu - jakimś cudem av3k odzyskał kontrolę nad mapą. Rozpoczęło się mozolne odrabianie strat. Kolejne fragi przychodziły bardzo ciężko a spawny wyraźnie nie sprzyjały. Jednak przy odrobinie szczęścia i kilku fartownych strzałach udało się! Po sześciu dramatycznych mapach i grze do końca na każdej z nich w końcu mogliśmy powiedzieć raz jeszcze, że av3k zwyciężył!

Good Game! Comeback z ostatniego levelu na pewno przejdzie na długo do historii! Wszystkim polecam demka, które powinny pojawić się już dzisiaj na Cyberfight.ru.

Finał (2x Best Of Three):

Ostateczna klasyfikacja:

  1. h_av3k
  2. rage|Dept
  3. skozi|redemz
  4. D9 AllteR
  5. / 6. rage|hell4nd / rage|SnorlaX
  6. / 8. skozi|pay / Spart1e

cocaine | 2005-09-01 13:08:54 +0200

je.bany czarny :DDDDDDDDD avek masz tu buzi ty je.bańcze ty :*

move | 2005-09-01 13:10:00 +0200

no no, dobrze, że ktoś się tym zajął pod moją nieobecność :)

Mav_8217 | 2005-09-01 13:12:16 +0200

demka soon ;)

ed: thx kbm, fixed

kaboom | 2005-09-01 13:12:22 +0200

Finał Winners Bracket to już zupełnie inna historia

Finał Winners Bracket to jednak inna historia

popraw to bo lekko glupio wyglad, jak sie 2 akapity tak samo zaczynają

GG av3k

enjoy | 2005-09-01 13:33:53 +0200

nice good

d00mer | 2005-09-01 13:56:30 +0200

jak zwykle :DDD av3k :*

Mattias | 2005-09-01 14:13:43 +0200

gg mlody

Gravatar

sld | 2005-09-01 14:27:14 +0200

bleee znow ;))

Pawuj | 2005-09-01 14:30:19 +0200

dobra robota :)

szłem | 2005-09-01 14:34:33 +0200

hehe troche dziwny news ... nie wiem czego ale po przeczytaniu o tym pierwszym meczu mialem wrazenie ze avek przegral turniej :x moze to ja,a a moze cos nie tak :S

gg av3k i tak Cie złapie na ,,coś’’ :D

plej | 2005-09-01 14:53:20 +0200

jePany młody :) gratulejszyn bejku :) :*

d00mer | 2005-09-01 14:53:51 +0200

Skończyły się dni pozbawione jakiegokolwiek stresu i wódka tez sie konczyła :D

Gravatar

pro_L0rd | 2005-09-01 15:29:57 +0200

az sie zaloguje zeby napisac ze przehuhany ten comeback na dm6 i popis depta jak nie nalezy grac defensa na tej mapie:P

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-09-01 15:35:08 +0200

Brawo Maciek ;)

k3m | 2005-09-01 15:52:03 +0200

Zdeptał jego. gg :)

d00mer | 2005-09-01 16:18:08 +0200

a makaveli które miejsce?
:D

Gravatar

Mani | 2005-09-01 16:18:45 +0200

gg av3k !!

duf | 2005-09-01 16:28:20 +0200

GG.

cocaine | 2005-09-01 16:33:31 +0200

makaveli rzucił krzesłem w mame i wyszedł z domu :(

ATi | 2005-09-01 16:34:43 +0200

Maly sobie radzi ;]

fiszon | 2005-09-01 16:40:55 +0200

n1 młody:) cooler to przy Tobie nikt :D

cocaine | 2005-09-01 16:41:58 +0200

fiszon niewiem czy zartujesz czy nie, ale jakos nie podzielam twojego zdania... :>

szłem | 2005-09-01 16:45:04 +0200

nbr1 to byl zart tak dla wyjasnienia ... ponad to czuje w twojej wypowiedzi numerku, ze avkowi jeszcze HOHOHOHOHOHO do cool’y... wszyscy wiemy, ze najwieksza przepasc jaka ich dzieli to wiek...

performer | 2005-09-01 17:09:42 +0200

jupi :)

gr. | 2005-09-01 17:28:29 +0200

brawo brawo super =>

ren | 2005-09-01 17:32:24 +0200

Maciek RULEZZ!!!!!!!!!!

Gravatar

Mani | 2005-09-01 17:33:03 +0200

są juz dostepne te dema ?

Mav_8217 | 2005-09-01 17:36:17 +0200

masz podane linki w newsie ;)))

MaS | 2005-09-01 19:03:03 +0200

gg ... znowu :E

eng | 2005-09-01 20:05:50 +0200

niech jakiego foxa albo toxa zaprosza nastepnym razem :>

Gravatar

Fabian | 2005-09-01 20:15:53 +0200

kurcze wyglada na to, ze on ma naprawde skilla :-||, GG.

Gravatar

rutt | 2005-09-01 20:43:14 +0200

z toxem foxem przegralby :D

bizz | 2005-09-01 20:55:13 +0200

aveks 999 coming soon... :-D
qotd ?;-D

cocaine | 2005-09-01 20:56:47 +0200

frozen.psychic... nbr1 nie oznacza ’number one/1’ chociaż mogło by sie wydawać ze to własnie oznacza :D:D... ale jednak mój nick czytany jest jaki nbri/brejk ;)

szłem | 2005-09-01 21:05:18 +0200

:o a bo ktos tam pamietam na ca mowil : siema numerek ;x

Gravatar

Mani | 2005-09-01 21:58:03 +0200

Ogladalem demka i stwierdzam ( ale moge sie mylic ) ze Dept gral lepiej ;] o/

marcosx | 2005-09-01 23:41:02 +0200

"Bylismy lepsi ale przegralismy" :]

sYnth|baal | 2005-09-02 00:02:26 +0200

dept moze aima ma ale zjebal taktycznie pro-6

THRAWN | 2005-09-02 10:24:49 +0200

gygy

pamietajcie ze teraz za Mas ktos musi charować ;d

coolfon | 2005-09-02 11:03:03 +0200

co sie pojawi news o EQ to za kazdym razem jest: avek wygral, avek wygral, avek wygral... mlody wez raz dla odmiany daj kolegom ze wschodu cos wygrac to za dwa newsy bedzie moze dla odmiany avek powrocil na tron or something... :d

a tak seriously to gg :)

Mav_8217 | 2005-09-02 12:43:14 +0200

No właśnie tym razem to było coś nowego, bo Dept dociągnął do połowy ostatniej mapy. Nawet napisałem "gg" przy stanie 9-0 dla Depta na ostatniej dm6 i teraz sam się z tego śmieję ;]]

paker | 2005-09-02 19:21:15 +0200

Brawo avek,bij leszczy :).Thats my son!

PeterSchiff | 2005-09-02 20:39:11 +0200

jebany czarny ;p

Gravatar

afeg | 2005-09-03 01:56:40 +0200

ten caly avek jedzie z timerem ogladlem 4 dema w jego wykonaniu z wlonczona zabawka i widac jak na dloni czitureus i tyle

Gravatar

johny_mdc | 2005-09-03 07:12:08 +0200

Przydalo by sie troche clipow np na lancuchach gdzyz jak zes oklipowal modele lamp to i o tym nie mozesz zapomniec. Ale to tylko drobnostka. Kostrukcja ciekawa. Troszke malo do zbierania, przydalby sie mh sg i troche ammo (chyba ze sa a ja je przgapilem:)). Skayboxa daj troche w dol i jasniej sie zrobi. No i niestety niektore czesci mapy sa za ciemne mimo ustawienia r_gamm 1.5. Chyba jeeszcze jumpad jeden taki jakis nieschowany w texturke co razi bo reszta jest rowna z podlaga. Ogolnie mapa ciekawa przestronna. Co do ilosci pomieszczen to sie by zdalo cosik dorzucic. Jak na pierwszy porod to nie jest zle.Pozdrawiam

Mav_8217 | 2005-09-03 10:04:11 +0200

hahahhaha ;D

PeterSchiff | 2005-09-03 10:48:00 +0200

no ja tez jade na cg_Drawtimer 1

Gravatar

afeg | 2005-09-03 11:20:58 +0200

slim wpisz sobie w googlach timer quake3 (jak nie rozumiesz kontekstu wypowiedzi to radze cofnac sie do podstawowki) niestety pb nie wykrywa timera bo to tylko podstawione dzieki zamiast orginalnych ale specjalnie spytalem kilku graczy z czolowki Polski 1vs1 i stwierdzili to samo 1.jak koles nie widzi mega przez 5 min i idealnie reaguje na dzwiek syreny spada i zbiera co do ulamka sec to wezscie nie pierxxxxx ze to mozliwe 2.zbyt czesta reakcja w ruchu na dzwieki timera .
nie chce sie tu bawic w dochodzenie ale moge podac dokladne czasy i ktore demka + nalozone dzwieki z timera

niestety taka scena zeby tylko wygrac prawie kazdy sie skur*i

Gravatar

avek | 2005-09-03 11:24:15 +0200

ej ziomus nie rozpierdalaj mnie hahahaha :DDDDDDDDD zobacz demka z turniejow lanowych raz dwa timer chyba dziala tak ze jak Ty nie podniesiesz mega to on nuie liczy o ile sie nie myle

Gravatar

avek | 2005-09-03 11:26:08 +0200

Ty a jakich to graczy z "czolowki" pytales ? :D zik / mat ? dave ? sting ? :D pewnie zapytales jakiegos z czolowki 1.11 :DD

rav | 2005-09-03 11:31:31 +0200

czlowieku... co Ty gadasz, zazdroscisz polakowi ze tak gra i wymyslasz same pierdolki zeby tylko go oczernic :( nie mialbym nic przeciwko gdybys podejzewal o takie cos np. coollera :S ale Polaka ? :( prosze Cie...

Mav_8217 | 2005-09-03 11:31:33 +0200

Nie no, ale afeg mi humor w tym momencie poprawiłeś ;DDD

ps. Da się liczyć MH o 4-5 itemów do przodu nie biorąc ich i nie słysząc i wszyscy ’poważniejsi’ gracze takie niegodziwe procedery uskuteczniają ;> A MH na dm6 słychać prawie z każdego miejsca na mapie (zakładając, że masz dobre słuchawki - nie Maciek? :DD), więc można go nawet nie brać 10 minut, ale ze słuchu wiedzieć kiedy się pojawi ;p

ed: aha i zapomniałem dodać... widziałem kilkadziesiąt meczów avka na lanie (gdzie z uwagi na sporą liczbę speców za plecami się oszukiwać nie da) i więcej - sam z nim kilka ładnych meczów grałem, więc wierz mi - bestia potrafi takie rzeczy ;]

Masz coś jeszcze do dodania? :bb

Gravatar

afeg | 2005-09-03 11:32:45 +0200

wiesz to jest forum kazdy moze wyrazac swoje opinie
a to ze sie wogole tlumaczysz ...juz smierdzi na kilometr

Mav_8217 | 2005-09-03 11:34:53 +0200

jeny jaki koleś ;D

A to, że widziałem jak gra na żywo i timuje praktycznie bezbłędnie, to chyba już nie forum?

Gravatar

afeg | 2005-09-03 11:35:22 +0200

Mav mozna liczyc 5 itemow na przod??? co ty bredzisz raz ci koles opozni wziecie o 5 sec i trafisz |idealnie| w megasa??

Mav_8217 | 2005-09-03 11:36:17 +0200

TAK, MOŻNA

Sam takie rzeczy robię, bo mam aima do bani i muszę czymś nadrabiać

Pawuj | 2005-09-03 11:37:13 +0200

to sie nazywa doswiadczenie noobie, total noob :)

Gravatar

cin | 2005-09-03 11:50:45 +0200

afeg wieśniacki patataju nie znasz sie a kłapiesz dziobem :P
młody umie doskonale liczyć i jesli sądzisz kufa ze on jest cziterem to sobie przyjedź na jakikolwiek turniej gdzie gra avek to wtedy zrozumeisz ze on poprostu tak gra :P co poradzić ze jestes pewno noobem z dziada pradziada..coż to nie nasze zmartwienie :DDD idź sobie afeg poturlaj dropsa albo z bocikami pograj bo pewno nawet nie wiesz jak wejść do q3 :ASD:ASD:Atak wiec stul dziób morświnie :P
btw :D niechby cie avek dorwał to by cie znokautował na miejscu :DDDDDDD
avek ja sam bym cie wychłostał na jakiejś mapie ale niestety brakuje mi czegoś do tego :DDDDD

Gravatar

afeg | 2005-09-03 12:28:00 +0200

mav komentarz jednego Pana do twojej ostatniej wypowiedzi :zjechalem mava 15:0 i bedzie mi pie***** ze liczy na 5 itemow jak bawilem sie z nim jak z dzieckiem...

bl4ck | 2005-09-03 13:04:01 +0200

a gdzie mozna znalezc jakeis demka z ostatnich gier avka na lanie?

Mav_8217 | 2005-09-03 13:06:39 +0200

Nie przeceniaj sparów przez net. Jest vpizdu ludzi, którzy mnie przez net jadą jak psa a na lanie kwiczą.

Poza tym - jest też sporo ludzi, którzy mnie jadą jak psa wszędzie ;P

Ale czekaj, czekaj.... whats the point?

Gravatar

afeg | 2005-09-03 13:33:33 +0200

edit 1:mav ja nikogo od noobow nie wyzywam itd chociaz z be`pawujem to nie ma gry
nie ukrywam ze ten nick (afeg) to fejk a o timerze avka to jest tylko moja opinia i kilku ludzi

peace bracia

Gravatar

cin | 2005-09-03 13:41:44 +0200

własnie :D dobrze ze mi przypomnieli :DDD mav kufa gdzie są demka z snd :[[[[[[[[[[[ :DDDD musze sie ze swoich fartow pośmiać :D:ASD

szłem | 2005-09-03 14:59:35 +0200

wreszcie ktos sie zczaił, ze Pawuj nick to fejk ... uff a myslalem ze tylko ja jestem na tyle madry aby go rzoszyfrowac ... Pawuj pamietaj swiat jest maly wszyscy wiedza co jest grane

Pawuj | 2005-09-03 15:04:13 +0200

:DDD big smile :DDDDD
rzadze na serwach to i ludzie mnie maja za fejka ^^

Gravatar

deluka | 2005-09-03 15:05:37 +0200

afeg ale o so chodzi ?

ramm | 2005-09-03 16:24:30 +0200

afeg :D pff... jedyna osoba z timerem to black ;D

bl4ck | 2005-09-03 18:39:25 +0200

nom mam na kazda mape inny no i rozne kolekcje w zaleznosci od pory roku, w tym momencie mam kolekcje lato-jesien

PeterSchiff | 2005-09-03 20:25:56 +0200

"slim wpisz sobie w googlach timer quake3 (jak nie rozumiesz kontekstu wypowiedzi to radze cofnac sie do podstawowki)"

jestes glupi czy udajesz? bo ja udawalem... :D

idz do biskupa i popros o ekskomunikę dla avka bo ma timer :D

lecho | 2005-09-03 23:41:44 +0200

afeg aka caralooh? :)

sYnth|baal | 2005-09-03 23:54:57 +0200

car jak był aktywny był dobrym graczem 1v1

GaD | 2005-09-04 02:06:49 +0200

"ps. Da się liczyć MH o 4-5 itemów do przodu nie biorąc ich i nie słysząc i wszyscy ’poważniejsi’ gracze takie niegodziwe procedery uskuteczniają ;> "
lol, idealnie ? chyba z blogoslawienstwem wielkiego ptaka z ulicy sezamkowej ;asd

Gravatar

caralooh_ | 2005-09-04 09:34:48 +0200

hi, po 1 dalej jestem aktwyny...
po 2 dobre suhawki i wszedzie sie slyszy MH....n/c , o to fajnie,
bo ja mam taki monitor ze widze przez sciany.
:ASD

Gravatar

sIn_pl | 2005-09-04 10:15:32 +0200

"ps. Da się liczyć MH o 4-5 itemów do przodu nie biorąc ich i nie słysząc i wszyscy ’poważniejsi’ gracze takie niegodziwe procedery uskuteczniają ;> "

ten co to @#$% napisal to liczy ostatni mh i dlatego z kazdym po plecach hahahahahahaha kurde patataje !!!

PeterSchiff | 2005-09-04 15:21:19 +0200

haha smiejecie sie z mava a on sie na duelu zna bardziej niz Wy wszyscy razem wzieci...

Lena | 2005-09-04 19:54:13 +0200

hah po raz kolejny maly dal szkole wszystkim :-))
brawo - dobra robota!!!!

Gravatar

afeg | 2005-09-04 21:38:41 +0200

lechu mylisz sie ....
gad ladnie napisal co sie usmialem ... hahaha
btw. gad ogladasz sezamkowom ??? bo ja tez i to odcinkowo :AS:AASD:SAd

matr0x | 2005-09-05 20:12:30 +0200

Afeg, jasne, ze mozna liczyc kilka itemow na raz :) Zresta, co to masz do liczenia ? RA, MH i YA?
Gracz przewaznie skupia sie na MH, bo to najwazniejszy i najdluzej pojawiajacy sie item na mapie. Jezeli skupisz sie na megasie, to pozniej wystarczy zebrac zbroje (np RA - powiedzmy w pelnych sekundach, tzn 1:35, 4:55, 3:40 itp ;) Liczenie jest wtedy prosciutkie :)

Popatrz sobie jak av3k zagral z Deptem na dm6 - raz zabral MH, pozniej ra, ya i tak sobei biegal w kolko ;)

btw. av3k bardzo dobrze liczy itemy sam, wiem, bo widzialem jak gra na zywo ;) a wtedy jeszcze byl ’slaby’, a teraz? widac;)

gg avek :)

//sting

Gravatar

afeg | 2005-09-06 00:39:59 +0200

po Tobie tego sie nie spodziewalem ze nie umiesz czytac ..................................................................................
:( naprawde

Gravatar

caralooh_ | 2005-09-06 07:46:31 +0200

buahaha, dogadaliscie Cie sie :)
a myslalem ze masz mature :)

GaD | 2005-09-08 02:06:27 +0200

"Dopisano 4.9.2005 o godzinie 15:21 [ slim shady ]

haha smiejecie sie z mava a on sie na duelu zna bardziej niz Wy wszyscy razem wzieci..."

buahahaha dawno sie tak nie usmialem aSD:sadsa

Gravatar

zik | 2005-09-08 02:15:28 +0200

hehe slim dobrze wiedziec ze on jest znawca ;D
szkoda tylko ze tego wyniki nie odzwierciedlaja, znawca duela ktory wszedzie ma pobindowane +back :E

Mav_8217 | 2005-09-08 19:37:12 +0200

  1. mylisz pojęcia
  2. the point is?

GaD | 2005-09-08 23:24:08 +0200

ahaha

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63