Europe-Quakers 1on1 Invite Tourney 30/08
czw, 01 wrzesień 2005 12:58:52 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena
Na pewno spora część naszych czytelników, to jeszcze uczniowie gimnazjów bądź szkół średnich, które jak wiadomo - obchodziły dzisiaj początek kolejnego roku szkolnego. Skończyły się dni rozleniwiania się po całych dniach i masowego pijaństwa po nocach. Skończyły się dni pozbawione jakiegokolwiek stresu, może oprócz tego, że akurat proszki na ból głowy lub inne preparaty na "syndrom dnia jutrzejszego" się skończyły. Zaczęła się za to od nowa najzwyklejsza na świecie praca na swoje oceny i nauka.
W związku z tym na pewno niewiele osób miało czas albo sposobność śledzenia wczorajszego turnieju Europe-Quakers do godziny drugiej w nocy. W końcu trzeba było zerwać z przyzwyczajeniem i jakoś rano wstać. Jednak trzeba przyznać - było co oglądać.
Organizatorzy Europe-Quakers postawili raz jeszcze na turniej tylko dla zaproszonych. Wśród nich znaleźli się zawodnicy najwyższej światowej klasy. Od słynącego ze swojej doskonałej gry w CTF - Szweda
Spart1e czy spragnionego zemsty po ostatnim finale EQ, Rosjanina
Makaveliego. Poprzez uczestników EuroCupa 2v2, którzy po heroicznej walce o mały włos przegrali swoją szansę wejścia na LAN w Holandii, kochający tequillę, bracia -
redemz i
pay. Aż do odwiecznych rywali, których każdy mecz jest niezwykle interesujący -
rage|Depta oraz
h_avka.
Wszyscy na pewno oczekują na relację z meczów naszego młodego, eksportowego duelowca. Muszę powiedzieć, że było dużo ciekawiej niż zwykle. Pierwsze spotkania, to raczej standard. Łatwe wygrane z kolejnymi zawodnikami. Najpierw z
pay'em na ztn3tourney1 gdzie oponent Maćka nie zachował się jak na prawdziwego sportowca przystało i wyraźnie puściły mu nerwy. Potem ze
Spart1em na pro-q3dm6, gdzie Szwed pokazał kawał dobrej gry, ale po prostu nie dał rady nieźle dysponowanemu Maćkowi. No i przyszedł czas na mecz z
hellandem, który nieoczekiwanie już wtedy przeszedł bardzo daleko. Jednak też poszło całkiem dobrze po ztn3tourney1 i pro-q3tourney7.
Tak więc oto wykaz wszystkich dotychczasowych spotkań:
* [
av3k | 1 vs 0 | pay
]
ztn3tourney1: 34:14
[
av3k | 1 vs 0 | Spart1e
]pro-q3dm6: 23:12
[
av3k | 2 vs 0 | hell4nd
]ztn3tourney1: 14:6
pro-q3tourney7: w/o
Finał Winners Bracket to już zupełnie inna historia. Po raz pierwszy tego wieczoru mogliśmy oglądać pojedynek dwóch największych faworytów do zwycięstwa -
rage|Depta oraz
h_avka. Najpierw przyszedł czas na pro-q3tourney4 - zdecydowanie najlepszą mapę rosjanina. Okazało się jednak, że Maciek doskonale wiedział, co na niej robić. Ponad połowę meczu doskonale odcinał przeciwnika od RG, do którego jak zwykle go bardzo ciągnęło. Potem, chociaż był już blisko, nie zdołał odrobić straty z wcześniejszej fazy meczu i bardzo nieoczekiwanie, av3k wygrał całe starcie. Hub3aeroq3, to już formalność - Dept ani przez chwilę nie zdołał objąć kontroli nad mapą i zakończył mecz jeszcze przed buzzerem. Oto wyniki finału WB:[
av3k | 2 vs 0 | Dept
]pro-q3tourney4: 17:14
hub3aeroq3: 17:1
I wtedy rozpoczęło się oczekiwanie na finał. Kiedy przyszedł na niego czas po kilku rozstrzygnięciach w LB, okazało się, że nikt nie będzie w stanie powalczyć dzisiaj z avkiem właśnie oprócz Depta, który z kwitkiem odprawił posiadacza kilku tatuażów, bardzo groźnego w walce konwencjonalnej
redemza.
A Finał? Najpierw na pro-q3tourney4, av3k wyraźnie nie odstawał aimowo od swojego przeciwnika i w efekcie przegrał całkiem sporo. Hub3aeroq3 to także nie to, czego się można było spodziewać. Dept podbudowany dobrą postawą w finale LB na tej mapie, sprawił młodemu h00lsowi sporo problemów swoim doskonałym railem. Pro-q3dm6 to niezwykle emocjonujący pojedynek do ostatnich sekund. Jednak ostatecznie, Dept wygrał o jeden czy dwa starcia więcej pomiędzy spawaczami i m.in. dzięki temu wygrał! Już od dawna nikt nie zdołał doprowadzić do takiego stanu rzeczy. Ostatni był
Wrath, który także wygrał kilka miesięcy temu pierwszą, finałową serię Best Of Three i do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzeba było drugiej, ponieważ pretendent awansował do finału z Loosers Bracket.
Co zrobił av3k? To samo, co wtedy - poprosił o zmianę serwera! Wg. niego pomimo równego pingu na tablicy wyników, straty pakietów po jego stronie były bardzo duże i skuteczne celowanie było niezwykle trudne. Niestety, nie udało się znaleźć serwera z równymi warunkami do gry i Ostródzianin musiał grać ze świadomością, że jego oponent ma lepszy ping. Ostatni mecz tego wieczoru rozpoczął się długo po północy. Oboje wybrali swoje standardowe mapy i oboje swoje wybrane levele wygrali. Decydująca okazała się pro-q3dm6. Podirytowanie spowodowane warunkami do gry było wprost ogromne i każdy mógł to zauważyć po grze obu playerów. Dept szybko objął kontrolę i w świetnym stylu wyrobił sobie ogromną przewagę. W połowie meczu było już 9-0, kiedy w końcu - jakimś cudem av3k odzyskał kontrolę nad mapą. Rozpoczęło się mozolne odrabianie strat. Kolejne fragi przychodziły bardzo ciężko a spawny wyraźnie nie sprzyjały. Jednak przy odrobinie szczęścia i kilku fartownych strzałach udało się! Po sześciu dramatycznych mapach i grze do końca na każdej z nich w końcu mogliśmy powiedzieć raz jeszcze, że
av3k zwyciężył!
Good Game! Comeback z ostatniego levelu na pewno przejdzie na długo do historii! Wszystkim polecam demka, które powinny pojawić się już dzisiaj na Cyberfight.ru.
Finał (2x Best Of Three):
[
av3k | 1 vs 2 | Dept
]pro-q3tourney4: 9:25
hub3aeroq3: 22:14
pro-q3dm6: 3:12
[
av3k | 2 vs 1 | Dept
]pro-q3tourney4: 1:8
hub3aeroq3: 15:12
pro-q3dm6: 16:9 - Polecam!
Ostateczna klasyfikacja:
h_av3k
rage|Dept
skozi|redemz
D9 AllteR- / 6.
rage|hell4nd /
rage|SnorlaX - / 8.
skozi|pay /
Spart1e
D9 AllteR




cocaine | 2005-09-01 13:08:54 +0200
je.bany czarny :DDDDDDDDD avek masz tu buzi ty je.bańcze ty :*
#725057
move | 2005-09-01 13:10:00 +0200
no no, dobrze, że ktoś się tym zajął pod moją nieobecność :)
#725058
Mav_8217 | 2005-09-01 13:12:16 +0200
demka soon ;)
ed: thx kbm, fixed
#725059
kaboom | 2005-09-01 13:12:22 +0200
Finał Winners Bracket to już zupełnie inna historia
Finał Winners Bracket to jednak inna historia
popraw to bo lekko glupio wyglad, jak sie 2 akapity tak samo zaczynają
GG av3k
#725060
enjoy | 2005-09-01 13:33:53 +0200
nice good
#725062
d00mer | 2005-09-01 13:56:30 +0200
jak zwykle :DDD av3k :*
#725063
Mattias | 2005-09-01 14:13:43 +0200
gg mlody
#725064
sld | 2005-09-01 14:27:14 +0200
bleee znow ;))
#725065
Pawuj | 2005-09-01 14:30:19 +0200
dobra robota :)
#725066
szłem | 2005-09-01 14:34:33 +0200
hehe troche dziwny news ... nie wiem czego ale po przeczytaniu o tym pierwszym meczu mialem wrazenie ze avek przegral turniej :x moze to ja,a a moze cos nie tak :S
gg av3k i tak Cie złapie na ,,coś’’ :D
#725068
plej | 2005-09-01 14:53:20 +0200
jePany młody :) gratulejszyn bejku :) :*
#725069
d00mer | 2005-09-01 14:53:51 +0200
Skończyły się dni pozbawione jakiegokolwiek stresu i wódka tez sie konczyła :D
#725070
pro_L0rd | 2005-09-01 15:29:57 +0200
az sie zaloguje zeby napisac ze przehuhany ten comeback na dm6 i popis depta jak nie nalezy grac defensa na tej mapie:P
#725071
h00lsfanat1c | 2005-09-01 15:35:08 +0200
Brawo Maciek ;)
#725072
k3m | 2005-09-01 15:52:03 +0200
Zdeptał jego. gg :)
#725073
d00mer | 2005-09-01 16:18:08 +0200
a makaveli które miejsce?
:D
#725076
Mani | 2005-09-01 16:18:45 +0200
gg av3k !!
#725077
duf | 2005-09-01 16:28:20 +0200
GG.
#725079
cocaine | 2005-09-01 16:33:31 +0200
makaveli rzucił krzesłem w mame i wyszedł z domu :(
#725080
ATi | 2005-09-01 16:34:43 +0200
Maly sobie radzi ;]
#725081
fiszon | 2005-09-01 16:40:55 +0200
n1 młody:) cooler to przy Tobie nikt :D
#725082
cocaine | 2005-09-01 16:41:58 +0200
fiszon niewiem czy zartujesz czy nie, ale jakos nie podzielam twojego zdania... :>
#725083
szłem | 2005-09-01 16:45:04 +0200
nbr1 to byl zart tak dla wyjasnienia ... ponad to czuje w twojej wypowiedzi numerku, ze avkowi jeszcze HOHOHOHOHOHO do cool’y... wszyscy wiemy, ze najwieksza przepasc jaka ich dzieli to wiek...
#725084
performer | 2005-09-01 17:09:42 +0200
jupi :)
#725087
gr. | 2005-09-01 17:28:29 +0200
brawo brawo super =>
#725089
ren | 2005-09-01 17:32:24 +0200
Maciek RULEZZ!!!!!!!!!!
#725090
Mani | 2005-09-01 17:33:03 +0200
są juz dostepne te dema ?
#725091
Mav_8217 | 2005-09-01 17:36:17 +0200
masz podane linki w newsie ;)))
#724804
MaS | 2005-09-01 19:03:03 +0200
gg ... znowu :E
#725094
eng | 2005-09-01 20:05:50 +0200
niech jakiego foxa albo toxa zaprosza nastepnym razem :>
#725097
Fabian | 2005-09-01 20:15:53 +0200
kurcze wyglada na to, ze on ma naprawde skilla :-||, GG.
#725098
rutt | 2005-09-01 20:43:14 +0200
z toxem foxem przegralby :D
#725100
bizz | 2005-09-01 20:55:13 +0200
aveks 999 coming soon... :-D
qotd ?;-D
#725101
cocaine | 2005-09-01 20:56:47 +0200
frozen.psychic... nbr1 nie oznacza ’number one/1’ chociaż mogło by sie wydawać ze to własnie oznacza :D:D... ale jednak mój nick czytany jest jaki nbri/brejk ;)
#725102
szłem | 2005-09-01 21:05:18 +0200
:o a bo ktos tam pamietam na ca mowil : siema numerek ;x
#725104
Mani | 2005-09-01 21:58:03 +0200
Ogladalem demka i stwierdzam ( ale moge sie mylic ) ze Dept gral lepiej ;] o/
#725107
marcosx | 2005-09-01 23:41:02 +0200
"Bylismy lepsi ale przegralismy" :]
#725115
sYnth|baal | 2005-09-02 00:02:26 +0200
dept moze aima ma ale zjebal taktycznie pro-6
#725116
THRAWN | 2005-09-02 10:24:49 +0200
gygy
pamietajcie ze teraz za Mas ktos musi charować ;d
#725121
coolfon | 2005-09-02 11:03:03 +0200
co sie pojawi news o EQ to za kazdym razem jest: avek wygral, avek wygral, avek wygral... mlody wez raz dla odmiany daj kolegom ze wschodu cos wygrac to za dwa newsy bedzie moze dla odmiany avek powrocil na tron or something... :d
a tak seriously to gg :)
#725123
Mav_8217 | 2005-09-02 12:43:14 +0200
No właśnie tym razem to było coś nowego, bo Dept dociągnął do połowy ostatniej mapy. Nawet napisałem "gg" przy stanie 9-0 dla Depta na ostatniej dm6 i teraz sam się z tego śmieję ;]]
#725126
paker | 2005-09-02 19:21:15 +0200
Brawo avek,bij leszczy :).Thats my son!
#725134
PeterSchiff | 2005-09-02 20:39:11 +0200
jebany czarny ;p
#725141
afeg | 2005-09-03 01:56:40 +0200
ten caly avek jedzie z timerem ogladlem 4 dema w jego wykonaniu z wlonczona zabawka i widac jak na dloni czitureus i tyle
#725142
johny_mdc | 2005-09-03 07:12:08 +0200
Przydalo by sie troche clipow np na lancuchach gdzyz jak zes oklipowal modele lamp to i o tym nie mozesz zapomniec. Ale to tylko drobnostka. Kostrukcja ciekawa. Troszke malo do zbierania, przydalby sie mh sg i troche ammo (chyba ze sa a ja je przgapilem:)). Skayboxa daj troche w dol i jasniej sie zrobi. No i niestety niektore czesci mapy sa za ciemne mimo ustawienia r_gamm 1.5. Chyba jeeszcze jumpad jeden taki jakis nieschowany w texturke co razi bo reszta jest rowna z podlaga. Ogolnie mapa ciekawa przestronna. Co do ilosci pomieszczen to sie by zdalo cosik dorzucic. Jak na pierwszy porod to nie jest zle.Pozdrawiam
#725143
Mav_8217 | 2005-09-03 10:04:11 +0200
hahahhaha ;D
#725145
PeterSchiff | 2005-09-03 10:48:00 +0200
no ja tez jade na cg_Drawtimer 1
#725147
afeg | 2005-09-03 11:20:58 +0200
slim wpisz sobie w googlach timer quake3 (jak nie rozumiesz kontekstu wypowiedzi to radze cofnac sie do podstawowki) niestety pb nie wykrywa timera bo to tylko podstawione dzieki zamiast orginalnych ale specjalnie spytalem kilku graczy z czolowki Polski 1vs1 i stwierdzili to samo 1.jak koles nie widzi mega przez 5 min i idealnie reaguje na dzwiek syreny spada i zbiera co do ulamka sec to wezscie nie pierxxxxx ze to mozliwe 2.zbyt czesta reakcja w ruchu na dzwieki timera .
nie chce sie tu bawic w dochodzenie ale moge podac dokladne czasy i ktore demka + nalozone dzwieki z timera
niestety taka scena zeby tylko wygrac prawie kazdy sie skur*i
#725148
avek | 2005-09-03 11:24:15 +0200
ej ziomus nie rozpierdalaj mnie hahahaha :DDDDDDDDD zobacz demka z turniejow lanowych raz dwa timer chyba dziala tak ze jak Ty nie podniesiesz mega to on nuie liczy o ile sie nie myle
#725149
avek | 2005-09-03 11:26:08 +0200
Ty a jakich to graczy z "czolowki" pytales ? :D zik / mat ? dave ? sting ? :D pewnie zapytales jakiegos z czolowki 1.11 :DD
#725150
rav | 2005-09-03 11:31:31 +0200
czlowieku... co Ty gadasz, zazdroscisz polakowi ze tak gra i wymyslasz same pierdolki zeby tylko go oczernic :( nie mialbym nic przeciwko gdybys podejzewal o takie cos np. coollera :S ale Polaka ? :( prosze Cie...
#725151
Mav_8217 | 2005-09-03 11:31:33 +0200
Nie no, ale afeg mi humor w tym momencie poprawiłeś ;DDD
ps. Da się liczyć MH o 4-5 itemów do przodu nie biorąc ich i nie słysząc i wszyscy ’poważniejsi’ gracze takie niegodziwe procedery uskuteczniają ;> A MH na dm6 słychać prawie z każdego miejsca na mapie (zakładając, że masz dobre słuchawki - nie Maciek? :DD), więc można go nawet nie brać 10 minut, ale ze słuchu wiedzieć kiedy się pojawi ;p
ed: aha i zapomniałem dodać... widziałem kilkadziesiąt meczów avka na lanie (gdzie z uwagi na sporą liczbę speców za plecami się oszukiwać nie da) i więcej - sam z nim kilka ładnych meczów grałem, więc wierz mi - bestia potrafi takie rzeczy ;]
Masz coś jeszcze do dodania? :bb
#725152
afeg | 2005-09-03 11:32:45 +0200
wiesz to jest forum kazdy moze wyrazac swoje opinie
a to ze sie wogole tlumaczysz ...juz smierdzi na kilometr
#725154
Mav_8217 | 2005-09-03 11:34:53 +0200
jeny jaki koleś ;D
A to, że widziałem jak gra na żywo i timuje praktycznie bezbłędnie, to chyba już nie forum?
#725155
afeg | 2005-09-03 11:35:22 +0200
Mav mozna liczyc 5 itemow na przod??? co ty bredzisz raz ci koles opozni wziecie o 5 sec i trafisz |idealnie| w megasa??
#725156
Mav_8217 | 2005-09-03 11:36:17 +0200
TAK, MOŻNA
Sam takie rzeczy robię, bo mam aima do bani i muszę czymś nadrabiać
#725157
Pawuj | 2005-09-03 11:37:13 +0200
to sie nazywa doswiadczenie noobie, total noob :)
#725158
cin | 2005-09-03 11:50:45 +0200
afeg wieśniacki patataju nie znasz sie a kłapiesz dziobem :P
młody umie doskonale liczyć i jesli sądzisz kufa ze on jest cziterem to sobie przyjedź na jakikolwiek turniej gdzie gra avek to wtedy zrozumeisz ze on poprostu tak gra :P co poradzić ze jestes pewno noobem z dziada pradziada..coż to nie nasze zmartwienie :DDD idź sobie afeg poturlaj dropsa albo z bocikami pograj bo pewno nawet nie wiesz jak wejść do q3 :ASD:ASD:Atak wiec stul dziób morświnie :P
btw :D niechby cie avek dorwał to by cie znokautował na miejscu :DDDDDDD
avek ja sam bym cie wychłostał na jakiejś mapie ale niestety brakuje mi czegoś do tego :DDDDD
#725161
afeg | 2005-09-03 12:28:00 +0200
mav komentarz jednego Pana do twojej ostatniej wypowiedzi :zjechalem mava 15:0 i bedzie mi pie***** ze liczy na 5 itemow jak bawilem sie z nim jak z dzieckiem...
#725162
bl4ck | 2005-09-03 13:04:01 +0200
a gdzie mozna znalezc jakeis demka z ostatnich gier avka na lanie?
#725163
Mav_8217 | 2005-09-03 13:06:39 +0200
Nie przeceniaj sparów przez net. Jest vpizdu ludzi, którzy mnie przez net jadą jak psa a na lanie kwiczą.
Poza tym - jest też sporo ludzi, którzy mnie jadą jak psa wszędzie ;P
Ale czekaj, czekaj.... whats the point?
#725164
afeg | 2005-09-03 13:33:33 +0200
edit 1:mav ja nikogo od noobow nie wyzywam itd chociaz z be`pawujem to nie ma gry
nie ukrywam ze ten nick (afeg) to fejk a o timerze avka to jest tylko moja opinia i kilku ludzi
peace bracia
#725165
cin | 2005-09-03 13:41:44 +0200
własnie :D dobrze ze mi przypomnieli :DDD mav kufa gdzie są demka z snd :[[[[[[[[[[[ :DDDD musze sie ze swoich fartow pośmiać :D:ASD
#725166
szłem | 2005-09-03 14:59:35 +0200
wreszcie ktos sie zczaił, ze Pawuj nick to fejk ... uff a myslalem ze tylko ja jestem na tyle madry aby go rzoszyfrowac ... Pawuj pamietaj swiat jest maly wszyscy wiedza co jest grane
#725167
Pawuj | 2005-09-03 15:04:13 +0200
:DDD big smile :DDDDD
rzadze na serwach to i ludzie mnie maja za fejka ^^
#725168
deluka | 2005-09-03 15:05:37 +0200
afeg ale o so chodzi ?
#725169
ramm | 2005-09-03 16:24:30 +0200
afeg :D pff... jedyna osoba z timerem to black ;D
#725170
bl4ck | 2005-09-03 18:39:25 +0200
nom mam na kazda mape inny no i rozne kolekcje w zaleznosci od pory roku, w tym momencie mam kolekcje lato-jesien
#725171
PeterSchiff | 2005-09-03 20:25:56 +0200
"slim wpisz sobie w googlach timer quake3 (jak nie rozumiesz kontekstu wypowiedzi to radze cofnac sie do podstawowki)"
jestes glupi czy udajesz? bo ja udawalem... :D
idz do biskupa i popros o ekskomunikę dla avka bo ma timer :D
#725172
lecho | 2005-09-03 23:41:44 +0200
afeg aka caralooh? :)
#725175
sYnth|baal | 2005-09-03 23:54:57 +0200
car jak był aktywny był dobrym graczem 1v1
#725176
GaD | 2005-09-04 02:06:49 +0200
"ps. Da się liczyć MH o 4-5 itemów do przodu nie biorąc ich i nie słysząc i wszyscy ’poważniejsi’ gracze takie niegodziwe procedery uskuteczniają ;> "
lol, idealnie ? chyba z blogoslawienstwem wielkiego ptaka z ulicy sezamkowej ;asd
#725177
caralooh_ | 2005-09-04 09:34:48 +0200
hi, po 1 dalej jestem aktwyny...
po 2 dobre suhawki i wszedzie sie slyszy MH....n/c , o to fajnie,
bo ja mam taki monitor ze widze przez sciany.
:ASD
#725178
sIn_pl | 2005-09-04 10:15:32 +0200
"ps. Da się liczyć MH o 4-5 itemów do przodu nie biorąc ich i nie słysząc i wszyscy ’poważniejsi’ gracze takie niegodziwe procedery uskuteczniają ;> "
ten co to @#$% napisal to liczy ostatni mh i dlatego z kazdym po plecach hahahahahahaha kurde patataje !!!
#725179
PeterSchiff | 2005-09-04 15:21:19 +0200
haha smiejecie sie z mava a on sie na duelu zna bardziej niz Wy wszyscy razem wzieci...
#725201
Lena | 2005-09-04 19:54:13 +0200
hah po raz kolejny maly dal szkole wszystkim :-))
brawo - dobra robota!!!!
#725210
afeg | 2005-09-04 21:38:41 +0200
lechu mylisz sie ....
gad ladnie napisal co sie usmialem ... hahaha
btw. gad ogladasz sezamkowom ??? bo ja tez i to odcinkowo :AS:AASD:SAd
#725220
matr0x | 2005-09-05 20:12:30 +0200
Afeg, jasne, ze mozna liczyc kilka itemow na raz :) Zresta, co to masz do liczenia ? RA, MH i YA?
Gracz przewaznie skupia sie na MH, bo to najwazniejszy i najdluzej pojawiajacy sie item na mapie. Jezeli skupisz sie na megasie, to pozniej wystarczy zebrac zbroje (np RA - powiedzmy w pelnych sekundach, tzn 1:35, 4:55, 3:40 itp ;) Liczenie jest wtedy prosciutkie :)
Popatrz sobie jak av3k zagral z Deptem na dm6 - raz zabral MH, pozniej ra, ya i tak sobei biegal w kolko ;)
btw. av3k bardzo dobrze liczy itemy sam, wiem, bo widzialem jak gra na zywo ;) a wtedy jeszcze byl ’slaby’, a teraz? widac;)
gg avek :)
//sting
#725253
afeg | 2005-09-06 00:39:59 +0200
po Tobie tego sie nie spodziewalem ze nie umiesz czytac ..................................................................................
:( naprawde
#725268
caralooh_ | 2005-09-06 07:46:31 +0200
buahaha, dogadaliscie Cie sie :)
a myslalem ze masz mature :)
#725272
GaD | 2005-09-08 02:06:27 +0200
"Dopisano 4.9.2005 o godzinie 15:21 [ slim shady ]
haha smiejecie sie z mava a on sie na duelu zna bardziej niz Wy wszyscy razem wzieci..."
buahahaha dawno sie tak nie usmialem aSD:sadsa
#725360
zik | 2005-09-08 02:15:28 +0200
hehe slim dobrze wiedziec ze on jest znawca ;D
szkoda tylko ze tego wyniki nie odzwierciedlaja, znawca duela ktory wszedzie ma pobindowane +back :E
#725361
Mav_8217 | 2005-09-08 19:37:12 +0200
#725416
GaD | 2005-09-08 23:24:08 +0200
ahaha
#725450
Zaloguj się by dodać komentarz.