ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



European Quakers 1on1 - Wyniki

czw, 30 czerwiec 2005 14:59:45 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Wczoraj zakończył się turniej European Quakers 1on1, w którym wystąpiło dwóch polskich zawodników. Byli to : eQuAdor, gracz klanu Dinhz oraz freeq`lovesp0rn, redaktor zaprzyjaźnionego z nami servisu eSp.pl. Niestety tylko jeden z nich zaszedł bardzo daleko - equ zajął drugie miejsce. Nasz drugi player ostatecznie uplasował się na dalszej pozycji - 5/6 miejsce. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród kibiców Q3. Można było to zauważyć między innymi na GTV, gdzie rozgrywane spotkania oglądało bardzo dużo osób. Nas oczywiście interesuje droga, jaką musieli przejść nasi rodacy w EQ 1v1 :

:: 1 runda (1/16) :

..:: Spotkania eQuAdora:

:: 1/8 WB :
* eQuAdor|dinhz [ 16 : 20 ] All`bloodlike - pro-q3tourney4 | demo
*

:: 1/8 LB :
* eQuAdor|dinhz [ 49 : 12 ] occ|ReF - pro-q3tourney4 | demo
*

:: 1/4 LB (1):
* eQuAdor|dinhz [ 23 : 20 ] fury^woE^GPF - hub3aeroq3 | demo
*

:: 1/4 LB (2):
* eQuAdor|dinhz [ 18 : 11 ] All`UNITY - ztn3tourney1 | demo

eQuAdor|dinhz [ 37 : 8 ] All`UNITY - hub3aeroq3 | demo
*

:: 1/2 LB (1):
* eQuAdor|dinhz [ 14 : 13 ] All`bloodlike - pro-q3tourney4

eQuAdor|dinhz [ 25 : 5 ] All`bloodlike - Mapa była ustawiona na timelimit 10, ponieważ rywal Polaka "nie miał czasu" :D | demo
*

:: 1/2 LB (2):
* eQuAdor|dinhz [ w/o dla 1 ] QuAd|wrath - Przeciwnik nie stawił się na meczu.
*

::: Wielki Finał :::

..:: Spotkania freeq`lovesp0rn:

:: 1/8 LB (1):

  • freeq`lovesp0rn [ 24 : 3 ] g0d-trito - pro-q3tourney4

:: 1/8 LB (2):
* freeq`lovesp0rn [ w/o dla 1 ] serakz
*

:: 1/4 LB (1):
* freeq`lovesp0rn [ w/o dla 1 ] a1r-r41d
*

:: 1/4 LB (2):
* freeqlovesp0rn [ -2 : **21** ] **Allbloodlike** - hub3aeroq3
*

Jak widać droga eQuAdora była dość długa. Gracz klanu Dinhz musiał nieźle się napocić, żeby dojść do samego finału. Już na samym początku trafił na freeq`a, który nie stawiał zbyt wielkiego oporu :) Equ pewnie wygrał z Polakiem i awansował dalej. Jednak kolejne spotkanie w "Winner Bracket" okazało się jego ostatnim, ponieważ przegrał z All`bloodlike minimalną różnicą fragów. Trafił do "Looser Bracket", gdzie pokonywał po kolei wszystkich swoich rywali. Międzyinnymi spotkał się ze swoim pogromcą z WB, z którym wygrał dwie mapy. W drugiej Allbloodlike pewnie widząc, że Polak ma dużą przewagę fragów, dał vota na tl 10. Tłumaczył to, że nie ma czasu i ma jakies tam swoje sprawy :P Sami możecie ocenić tą sytuację... W półfinale spotkał się z ![](//htmlarea/uploaded/flagi/de.gif)**QuAd|wrath**, który znany jest ze swoich wybryków. Znowu pokazał się ze złej strony i nie pokazał się na spotkaniu :) Prawdopodobnie uciekł, wyszedł z irca i już się tam nie pojawił... Nie jest to oczywiście pierwsze tak beznadziejne zachowanie tego pana :D No i nadszedł czas na Wielki Finał, w którym equ musiał pokazać na co go stać. Jego rywalem był Szwed ![](//htmlarea/uploaded/flagi/se.gif)**ArrW491**, który był faworytem w tej konfrontacji. Pierwsza mapa była bardzo wyrównana. Ostatecznie jednym fragiem wygrał Polak :) Niestety dwie kolejne należały do ArrWa, tym samym zajmując pierwszą pozycję w turnieju. Ostatecznie eQuAdor zajął drugie miejsce... Natomiast nasz drugi gracz freeq nie musiał , aż tak bardzo się wysilać :) Po przegranej ze swoim rodakiem łatwo pokonał w 1/8 LB **g0d-trito - pt4**. Kolejne dwa spotkania zakończyły się walkowerami... W ćwierćfinale przegrał z Allbloodlike i zakończył swój udział w turnieju. Ostatecznie zajął 5/6 miejsce. Cała drabinkę turnieju można zobaczyć tutaj. A oto końcowa klasyfikacja :

1. ArrW491

2. eQuAdor|dinhz

3. QuAd|wrath

Na koniec napisałem krótkie pytania, na które odpowiadał eQuAdor|dinhz :

  • Jak oceniasz przebieg rozgrywanych spotkań podczas turnieju EQ ?

eQuAdor: To była już kolejna edycja euroquakers wiec wydaje mi się ze cały ten turniej online przebiegł bardzo sprawnie. Dużo tu zależy od samych zawodników i niestety musze stwierdzić ze niektórzy to N00by :) np. wrath, który zapisał się na ten turniej rozegrał 2 mecze może 3 i z nieznanych przyczyn opuścił irca i już się nie pojawił ;) pewnie przestraszył się dobrze dysponowanego Arrw i śmiem sądzić ze na eswc też ucieknie haha Ogólnie to meczów stały raczej na dobrym poziomie ( tak mi się wydaje ) :P Jedynie co mnie smuciło to, to że zabrakło Zika i Avka, kto wie kto wie może 3 pierwsze miejsca należały by do nas

  • Spodziewałeś się, że zajmiesz aż 2 miejsce ?Jest to dla Ciebie sukces, czy po prostu uważasz to za kolejną wygraną w swojej kolekcji ? : D

eQuAdor: Podchodziłem do tego bardzo na luzie, choć nie ukrywam pierwsze mecze były dla mnie straszne : nie czułem gry... Myślę, że pierwszy przegrany mecz z All`bloodlike pomógł mi się całkowicie wyluzować i zacząłem grać swoje. Szczerze to nie spodziewałem się, że zajmę 2 miejsce, nie ukrywam: jestem bardzo zadowolony.

  • Jakie masz teraz plany na przyszłość ? Kolejne turnieje... ?

eQuAdor: Jeśli tylko znajdę czas i pojawią się jakieś turnieje to chętnie wezmę w nich udział : czas pokaże. Pozdrawiam.

Tak więc wszystko już jasne. Gratulacje należą się Polakom... zwłaszcza eQuAdorowi za zajęcie drugiego miejsca. Mamy nadzieję, że kolejne turnieje z jego udziałem będą równie owocne. GG!

MaS | 2005-06-30 15:00:28 +0200

Reszta demek będzie później :]

cocaine | 2005-06-30 15:05:08 +0200

good eq :)

davep | 2005-06-30 15:05:48 +0200

gg, niech wiedza kto cie grac uczyl :-D

Gravatar

_riper_ | 2005-06-30 15:08:45 +0200

dzi dzi

davep | 2005-06-30 15:53:20 +0200

trzeba tego arrwa obejrzec bo na cyberfajcie sie woza ze koles coollera kladzie :p

dinh-equador | 2005-06-30 16:30:30 +0200

no dave dzieki tobie i zikowi tak na aero mi idzie :) tylko wy tam gracie :)
thx i pozdro all

forest | 2005-06-30 16:31:28 +0200

mnie najbardziej rozwalily texty na GTV, albo koles ktoremu tlumaczylem dobre 5 minut ze equ to nie cooller, bo nie chcial wierzyc :p

Pawuj | 2005-06-30 16:40:57 +0200

eq ja tez tam gram :

Mav_8217 | 2005-06-30 17:10:29 +0200

gg eq!

ładny news :P

Mav_8217 | 2005-06-30 17:17:41 +0200

freeq przegrał z dziewczyną :DDDDDDDDDDDD

dinhkertal | 2005-06-30 17:30:49 +0200

gg eq ;)

Gravatar

kebab | 2005-06-30 17:31:05 +0200

GG
coraz czesciej Polacy pokazuja na co ich stac i tak trzymac :P

enjoy | 2005-06-30 17:52:15 +0200

niech mi ktos wyjasni dlaczego na orga nie mozna zapodac paru skrinow z turnieju tylko mas to wrzuca na swoje badziewiaste konto interiowe ktore juz przekroczylo limit transferu i nie mozna obejzec nic

coolfon | 2005-06-30 17:59:58 +0200

gg equ !
mam pytanie: czy ten occ|ReF to ten sam co to zastapil Pythona na ESWC?

fajny news, tylko jedno mnie po galkach razi:
"Jak widać droga eQuAdora była znacznie dośc długa."
Po co to ’znacznie’? Tak sie chyba nie pisze...

PS. hahaha zadnego screena nie moge otworzyc, przekroczony godzinny limit transferowy (1,5 MB sic!) :ddd

Mav_8217 | 2005-06-30 18:08:53 +0200

mas - www.imageshack.us :)

k3m | 2005-06-30 18:35:28 +0200

uplasowal.
stylistyka jak zwykle lipa :e

Lepiej juz na orga wrzucac, chyba kazdy newswritter potrafi, ew. imageshack (zalozyc konto) ;)
freeq daleko zaszedl, 2 w/o :D

move | 2005-06-30 18:53:06 +0200

eq: Chętnie? To czemu nie zgłosiłeś dinhz do TDC? he?

MaS | 2005-06-30 19:06:49 +0200

screeny zupdejtowane :]

EDIT :

Są też demka ...

kos | 2005-06-30 20:20:14 +0200

gg freeq, gg equ ;)

tylko czemu nie było żadnej informacji o tym turnieju ;/

lecho | 2005-06-30 21:10:34 +0200

z tego co pamietam to eq na hubie wygral z arrwem 19:18

MaS | 2005-06-30 21:27:50 +0200

yep :)

kos | 2005-06-30 21:28:13 +0200

nie mylisz się screen jest dowodem ;)

SL4VE | 2005-06-30 21:50:44 +0200

move: bo equ i azgh wyjeżdzają do roboty, ja mam póki co zjebane łącze (neostrada w Koninie, która laguje jak skurwesyn).

dinhkertal | 2005-06-30 23:11:16 +0200

zastanawiaj sie mof dalej to będziesz rogaczem :>

SL4VE | 2005-06-30 23:16:27 +0200

A tak poza tym to upalno dzisiaj, prawda?

GaD | 2005-07-01 00:08:21 +0200

Nasz drugi player ostatecznie uplasował się na dalszej pozycji - 5/6 miejsce.

no spoko na samych w/o doszedl tak daleko AS;d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63