ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



EuroQuakers 4v4 CTF Weekend Tour

pon, 22 sierpień 2005 12:25:53 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Już za tydzień odbędzie się dwudniowy turniej o nazwie EuroQuakers 4v4 CTF Weekend Tour, w którym wystąpią tylko europejskie klany. W turnieju zobaczymy uczestników tegorocznej ligi CB CTF Summer Cup. Będziemy mogli obserwować poczynania takich klanów, jak: sheepheads (sh), european Lots of Ass Whooping (eLAW), czy też Clan FOE (FOE). Pomimo braku niektórych "bardzo dobrych" klanów, zapowiada się szampańska zabawa :) Dla nas najistotniejsze jest chyba to, że w rozgrywkach zobaczymy Polaków.

Cały turniej rozgrywany będzie (podobnie, jak Summer Cup) tylko i wyłącznie dla dobrej zabawy i wspólnego spędzenia czasu przed monitorem. Wszystko odbywać się będzie w trybie 4v4. Obowiązywać będzie również drabinka DE - click. Oznacza to, że po dwóch przegranych meczach dany klan odpada z turnieju. Drabinka jeszcze nie jest do końca zrobiona.. Więcej informacji o zasadach można znaleźć tutaj.

  • Polska będzie reprezentowana przez cztery ekipy :

Polish Power Pack (PPP)

Kreski (///)

Forgotten Heroes (FH)

Horny Gays (HG)

Zapisały się oczywiście ekipy, które już wcześniej pokazały się na turniejach/ligach. Aktualnie żadna nowa drużyna nie pojawia się na polskiej scenie, która podniosła by statystyki występów naszych ekip :) Na razie występują tylko "pewniaki". Powyższe teamy będą miały okazję zrewanżować się za niepowodzenie w Summer Cup. Oczywiście trzeba tutaj wykluczyć graczy Adidasów, którzy radzą sobie w owej lidze doskonale. A oto szczegóły turnieju:

Data: 27-28.08.2005r.

Godzina: 16:30 - 22:00 CET

Mapy: q3wcp1, q3wcp9, q3wcp15, q3wcp18, q3ctf2, q3w2.

Jak dotąd zapisały się 24 zespoły. Pozostały jeszcze tylko 8 miejsc ! Jeśli chcesz wystąpić w tym turnieju i pokazać się z jak najlepszej strony, wystarczy wejść na kanał IRC - #Euro-Quakers i odezwać się do Panów: draven lub breeze :) Mamy nadzieje, że będą godnie reprezentować nasz kraj. GL i HF !

duf | 2005-08-22 12:27:26 +0200

GL & HF!

Pawuj | 2005-08-22 12:56:36 +0200

szkoda ze nie ma takich quakersow tdm 4v4 :P

coolfon | 2005-08-22 13:04:33 +0200

pawuj marudzisz :D
CTF > TDM ;p

aha i skad nazwa "piraci" ?

fredi | 2005-08-22 13:30:45 +0200

/// != piraci
wiec Mas juz nie pisz piraci....

coolfon | 2005-08-22 13:37:49 +0200

wiem ze chodzi o adidasy :p ale po prostu skad taka nazwa? jaka jest geneza "piratow" :]

SpOOnman | 2005-08-22 13:41:35 +0200

Piraci napadli na transport trampek, patrza a tam adidasy? :D

MaS | 2005-08-22 13:48:14 +0200

Ok zmieniłem na Adidasy :E

Vampir123 | 2005-08-22 14:35:43 +0200

hm... ani nam, ani Wam nie placi Adidas za reklame...
!!!!!!!!!!!!! /// !!!!!!!!!!!!!! kudasai

HaSu_Szlauf | 2005-08-22 15:38:45 +0200

wai wai black’vampir ! o/ :))))

bajko | 2005-08-22 19:19:24 +0200

w sumie wszystkie druzyny jaki ich sklady w jakich sie do tej pory zapisaly widnieja na ponizszym linku: draven.p0wned.org/signups.htm

voodoo|norad | 2005-08-25 13:07:14 +0200

Trzeba pokazać, że polska rządzi na tej scenie :q

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63