ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ex' renamed to cH

wto, 24 grudzień 2002 22:29:34 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena

Klan extreme postanowił zmienić nazwę na cH (clan Hardcore), aby uniknąć konfliktów z tego powodu powstałych.

Myślę, że to dość porządny gest z ich strony. Tak trzymać!

Gravatar

nordcore | 2002-12-24 22:36:24 +0100

Dziękuje slv.

bryan | 2002-12-24 22:43:08 +0100

mozna adres stronki prosic ?:D

Gravatar

kompresor | 2002-12-24 22:44:20 +0100

bryan stronka bedzie niedlugo :)

Rozz | 2002-12-24 22:46:29 +0100

No chyba tym razem przesadziles slavie.

harpagan | 2002-12-24 23:00:51 +0100

jak dla mnie kolejny nic nie wnoszacy komentarz ale to ty tu jestes redaktorem
a nazwa mistrz przeciez ciastko to prawdziwy hardorowiec :D

Mad | 2002-12-24 23:06:28 +0100

hehe zgadzam sie harp calkowicie sie zgadzam :D

Gravatar

nordcore | 2002-12-24 23:07:37 +0100

harp - eh... hardcoreu slucham od 2 lat ;P ?

Gravatar

kompresor | 2002-12-24 23:17:47 +0100

ja tez sie zgadzam, ze bardzo malo wnosi... wedlug niektorych. a mzoe niektorzy goscie interesuja sie czyms takim? klan ex jest dosc poczattkowym klanem ale jak na taki poczatek wydaje mi sie bardzo dobrze... i czego sie czepiac ja bym sie nei czepial gdyby jakis inny klan zmienil nazwe i by byl news... moze cH to nie AoD ale jakis klan... eh :) hardcore to zarabista muza :P

MaxDamage | 2002-12-24 23:45:45 +0100

Nio widze ze wreszcie na necie sa ludzie ktorzy sluchaja dobrej moozy NORDCORE GMBH RULEZ! Dzisys nawet nie wiecie jak ciezko znaleezc takich ludzi, ja slucham hc od ponad 10 lat , pierwsza plyta Terrordrome V z niemiec. potem zdobylem kolejne i kolejne. Teraz mam z 20gb mp3. Gatunek niesmiertelny , potrafi sfazowac lepiej niz kazdy drug , ma tempo nie do pokonania i mnostwo podgatunkow w ktorym kazdy znajdzie cos dla siebie. W sumei w polsce znam 12 osob znajacych naprawde pojecie Hardcore techno... Dolaczyliscie do nich :] Ciesze sie . nawet nie wiecei jak bardzo .
visit:
www.nordcore.de

MaxDamage | 2002-12-24 23:46:21 +0100

www.nordcore.de

MaxDamage | 2002-12-24 23:47:02 +0100

www.nordcore.de

MaxDamage | 2002-12-24 23:47:40 +0100

@#$% spieprzony system pocial mi commentsa i zle wkleja kolejne czesci . FUCK!

SL4VE | 2002-12-25 00:13:59 +0100

hmmm... watpie czy przesadzilem. Nie wiem czy czytaliscie komentarze o meczu gp vs ex'.
Była tam niezła wojna o nazwe, o to że ex' to lamki i noskille.
Jezeli maja skill to udowodnia to na serwach (w koncu nie moze za nich NONSTOP ktos grac).
Co do zachowania to też udowodnią to powoli na serwach, ale tutaj po prostu bardzo ładnie ustąpili co jest ich plusem. Inna sprawa, że pare osób to interesuje.
Takie moje zdanie.
Ktoś napisał, że gdybym pisał o AoD to pewnie reakcja byłaby inna... w sumie to też tak myślę, ale nie do konca sie z tym zgadzam. Kazdy ma takie same prawa.

stirmal | 2002-12-25 00:38:00 +0100

Wy to lepiej sluchajcie starego dobrego Heavy Metalu a nie jakiegos hardcore'u :P

morteK | 2002-12-25 00:48:03 +0100

bosh max co za brednie :) tak w ogole nie wiem po kiego chujka mieszacie muze do nazwy klanu i stylu ciastka :D smieshne to jest... naprawde. druga sprawa jest taka ze ciastkowi o inny HC chodzilo nish Tobie... max wiem doskonale o jaka muze Ci chodzi, ale wydaje mi sie ze ciastek obraca sie w troche innym HC/HH i daje sobie chuja obciac ze na ten temat tesh ma male pojecie :) ciastek gdzie uslyszales pojecie HC w ewenemencie, zipach czy czyms innym?? :) max wez do reki obojetnie jaka polska plytke HH, przesluchaj cala i zapewniam Cie ze przynajmniej dwa razy uslyshysh slowo HC :D i powiesh "co oni pierdola?, przeciesh to nie HC" moze i sie myle ale nie wydaje mi sie ze ciastek ma na mysli ten HC co ty :) "W sumei w polsce znam 12 osob znajacych naprawde pojecie Hardcore techno... Dolaczyliscie do nich :] Ciesze sie . nawet nie wiecei jak bardzo"

sechu | 2002-12-25 00:56:38 +0100

Widze maxDamage ze stronke ze setami stalina odkryles :p rownierz polecam

Gravatar

nordcore | 2002-12-25 00:56:49 +0100

m0rt - o hardcore usylszlame od brata ktory tego sluchal i dalje slcuha. A hardcore slucham juz ho ho. HH tylko z rok. Ale poco my muze do tego mieszamy :P ? LoL.

sechu | 2002-12-25 00:59:30 +0100

hardcore nordcore thunderdome terrordome i speedcore to co kocham najbardziej i im wiecej bpm tym lepjej u mnie w lodzi znam 5 osob ktore kochaja ta muzyke nie wylanczajac mnie wporzo gosc jestes :p

Gravatar

nordcore | 2002-12-25 01:05:57 +0100

sechu kto jest wporzo gosc ?

Razor | 2002-12-25 09:51:05 +0100

kur**** bez takich newsow mi tu bo sie wsciekne slave co Ty pijany jestes czy co? Czlowieku, opanuj sie.

abs | 2002-12-25 09:57:57 +0100

Tak to jest jak człowiek nie ma neta. Nawet nie wiedzialem ze
kabat slv przyjechal do lodzi bo bym mu odpowiedzial na
jego wszystkie chujowe newsy i posty a tu dupa.
News po prostu nie z tej ziemi jutro sie dowiemy ze shielder
zmienil myszke ale news o tym wcale ma go nie promowac
baushaushauhsuahs

baxowy | 2002-12-25 10:03:18 +0100

abs :d
zostawcie slv :) stara sie chlopak jak moze, a ze zaczyna dopiero to tak mu wychodzi :)

MaxDamage | 2002-12-25 10:13:44 +0100

No to ja teraz czekam na 1 odwaznego imadreko gracza ktory zrobi filma q3 z podkladem HC , ja mialem robic ale jak ludzie uslyszel zajawke to mnie tak zjehali ze mi sie odechcialo . Ale chyba w koncu sie wezme...

BobeK | 2002-12-25 10:31:30 +0100

Te, baKs, Ty nie musisz nigdy szukac tematow na newsy, tylko czekasz az ktos w ect zagra :-).

baxowy | 2002-12-25 10:33:06 +0100

Te, BobeK, masz racje :D

baxowy | 2002-12-25 10:33:30 +0100

ale i tak ich za wiele nie bylo :P

sechu | 2002-12-25 10:59:05 +0100

maxdamage jak mozesz daj swoj numer gg bo tymi newsami to jakbysmy bardzo chcieli to sie nie zgadamy :p albo po prostu nie odezwij na 1380854

sechu | 2002-12-25 11:04:03 +0100

oj nie zalwazylem wczesniej newsa morta ty rownierz lubisz ta muze to mozesz sie odezwac na 1380854 albo dac swoje gg :p

SL4VE | 2002-12-25 13:22:16 +0100

abs... a mieli Ci dac znac, ze bede ale CIe w domu nie bylo. I przestan pieprzyc, bo nonstop prowokujesz konflikty, ktorych ja nie chce.
Pisze o tym o czym sie mowi na scenie, o tym co sie dzieje. Ciekawe, ze jak pisali o romansie Clintona z Monika Lewinsky to jakos nikt nie narzekal, ze prasa pisze o pierdolach. OK klan ex nie jest prezydentem stanow zjednoczonych, ale tak czy inaczej spor ten ciagnal sie i ciagnal juz przez jakis czas. Gadalem z c1astkiem i uwazam, ze jaki kolwiek by nie byl to akurat ta zagrywka byla calkiem dojrzala i na miejscu.
Z reszta spojrzcie na esreality.com - europejski serwis, a pisali, ze QPO przestalo grac (sami o tym pisaliscie), o tym, ze boodah przeszedl z 519 do cK i co? Marudzil ktos, ze news nie na miejscu?
Razor jak Ci nie pasuje to co pisze to mi zabierz uprawnienia redaktora i tyle. Bede pisal to co uwazam za sluszne. Tak samo jak w gazetach. Piszesz o czym chcesz, ale jak to sie nie spodoba szefostwu to tracisz posade.

5p1d3r | 2002-12-25 14:18:48 +0100

to spox :) ze zmienili cH lepiej wygląda

s3rfer | 2002-12-25 14:23:39 +0100

eh.... kocham polska scene.... tylko potrafi narzekac... jak sa newsy skopiowane z ESR to zle... jak o polskiej scenie to zle..... co wy chcecie zeby byly newsy na temat ze w toruniu otworzyli kerfura? pomyslcie czasem a nie tylko narzekacie...

abs | 2002-12-25 15:09:06 +0100

nie no bo zgnije zaraz:D Ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy:D
@#$% mnie szczerze i czule czy klan ex nazywa sie zx fx czy jd czy moze fh albo ch.
I podejrzewam ze wiele osob tak samo uwaza. Zaczynasz pisac jak ta ciota rauf
o nas ne wyruchat=D

MaxDamage | 2002-12-25 15:20:07 +0100

W are the base base , we ARE THE BAAASE :D Duzo bpm rullez. Filma mi robic i mooze podkladac a nie glupoty pierdolic !!

Hardcore Will Never Die!
Terror uber alles :p

SL4VE | 2002-12-25 15:39:16 +0100

ciemnosc, widze ciemnosc, ciemnosc widze!!!
Co za ludzie.
abs... nie musi Ciebie to obchodzic, ale moze znajdzie sie garstka osob ktore to interesuje a org to serwis dla wszystkich.

BobeK | 2002-12-25 17:03:57 +0100

Mnie obchodzi to ze ex' zmienilo nazwe na cH :-).

^t0d | 2002-12-25 17:10:15 +0100

co do niusa: w Rocket Arenie 3 byl klan Hardcore :D ale teraz go nie ma jest Xc (nawet nie wiem co znaczy :D)

co do muzy ( :D ) widze że ktoś jeszcze tego słucha - kiedyś tez mialem taki okres (hmm jakos 5 lat temu) nonstop jedna kasetke meczylem - Thunderdome :D średnio 235 bpm :D

acha: skąd jesteście? ( ja z Łodzi :D)

5l3py | 2002-12-25 17:11:31 +0100

ja tu nie widze problemu :) JAK SIE KOMUS NIE PODOBA NEWS TO NIECH GO NIE CZYTA! :) mnie osobiscie tez nie interesuje czy jakis klan zmienia nazwe, wtedy po prostu nie czytam tego... robicie wielkie halo tylko dlatego ze pisza newsy o kims innym a nie o was ?! :-o (joke) odpusccie sobie takich komentarzy, jak was nie interesuje news to olejcie to!:)

SL4VE | 2002-12-25 17:52:13 +0100

Myslalem chwile o tym. Pisanie o kazdym klanie zmieniajacym nazwe moze i byloby przesada, ale tutaj toczył się konflikt pomiędzy dwoma klanami i dlatego o tym napisalem.
Poza tym zgadzam sie ze 5l3pym... nie pasuje to nie czytajcie, nie komentujcie i olejcie. Skoro macie to gdzies to dziwie sie, ze chce sie wam tracic czas na pisanie takich bzdurnych komentarzy.

MaxDamage | 2002-12-25 18:36:05 +0100

XC - hmmm cross country :D ja tam wole DH i FR

ja jestem z Jeleniej Góry a kaset mam z 60 ...zdazaja sie perelki po 800bpm ale to juz jest ciagly dzwiek prawie

dinhkertal | 2002-12-25 18:40:36 +0100

Odjebcie sie od slave'a, stara sie jak moze zeby cos pisac o naszej scenie a wy go opierdalacie za to.Przeciez czesc waszych komentarzy nie ma zadnego uzasadnienia :/
Poza tym jakby np. bylo ze c58 zmienilo sponsora albo zmienilo nazwe to by sie nikt nie przyjebal a teraz skoro slave napisal cos takiego to jest nagonka.Ciekawe jakby sie podpisal jako rozz czy ktos inny to czy by sie ktokolwiek do niego przyjebal(bez urazy rozz, to tylko przyklad dalem :)

SL4VE | 2002-12-25 19:05:12 +0100

jak byl news o sponsorze c58 to nie bylo ani jednego zlego słowa. :>
thx kert

*M4STER* | 2002-12-25 19:22:57 +0100

btw: server to sie chyab anzywa karfur a nie kerfur :D
jush sam niewiem =]

SL4VE | 2002-12-25 19:58:35 +0100

jaki server? kerfur to fonetycznie zapisana nazwa sieci hipermarketow :D

ognos | 2002-12-25 22:55:08 +0100

lol, po smierdzi szajbusa( szajbis RIP:() wszyscy sie jednoczyli itp ubolewali, myslalem ze bedzie lepiej
a tu nic ;p slv chcial zeby bylo tak jak wszedzie, zeby byla dobra strona informacyjna q3, dobra scena itp:p a wy praktycznie w 40 komentarzach go zjebujecie ql :p za duzo (zarcia picia;p)
"zastanówcie sie co ty @#$% robicie"

baxowy | 2002-12-26 00:34:56 +0100

slv nie przejmuj sie ;) kofamy cie ;d

ash | 2002-12-26 01:23:44 +0100

Na stos ze slv'em za jego newsy:))
Ludzie koles jest tu redaktorem i chocby niewiem jakie newsy pisal i komu by one sie niepodobaly to nikt niepowinien go wyzywac.

SL4VE | 2002-12-26 02:14:01 +0100

thx ash. Zgadzam sie.

Gravatar

electric | 2002-12-26 12:29:53 +0100

Hej Maxdamage te "we are the base" to z Marushy? Marusha rulezz. Soooomewheeeeere ooover the raaaainbooow... :)

MaxDamage | 2002-12-27 01:12:46 +0100

Nie z marushy... :D marusha nie hardcore aczkolwiek tesh znam all plytki na pamiec i nie jest zla :] Deep hine ha ne ha know :D mnie kiedys urzeklo free love. Ale to bylo stare rave bardziej niz hardcore.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63