ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



eXc, małe info

śro, 17 wrzesień 2003 14:18:39 | Autor: bfr_aka_pablonzo | Quake 3 Arena

Składy teamów na eXc przedstawiają się następująco:

Druzyny rozstawione:

  • The Shadows /t5/ : hugo, boloman, zik, mess, gero, wo

  • 666 : akira, ben, lop, zoom, sabath, igor9k

  • Fear Factory /ff/ : ognos, salomon, twins, tyrion

  • Elite Mates /3m/ : ash, mad, mat, protoss

  • e-sYnth : hust, bubu, riq, half

  • Dioxide /dx/ : bush, dave, goblin, rav, s0ul, monia

  • Poison : matix, bobek, t3m, mayhem, wizard, hardmuth

  • The H00ligans /h/ : Ly5y, neok, jarzab, tox1c, szal, L3si0, g0ral

Druzyny dolosowywane:

  • clan Dominion /cD/ : r1ce, bloody, skaven, tomz, v1n5

  • wRoC : m4k, chosen, r4, rec, mst, mor, verb

  • Elite Mates 2nd /3m/ : hate, herp, ?

  • Fatum : obni, infect, paral, scratch

  • christians /chris/ : zaba, radzik, hamm, zozo, v0ok

  • jeepers creepers /jc/ : marman, r1vs, paker, snejk, lawex

  • APEIRON /@/ : Aro, Viper, Rogo, Proximus, Axel

Z turnieju wycofaly się klany: RED, e-sYnth 2nd oraz xf; w każdym przypadku powodem był brak pełnego składu; na miejsce w/w zostały dopisane: jc oraz @. W zaistniałej sytuacji zwolnilo się jedno miejsce w turnieju, zainteresowaną drużynę proszę o kontakt : [email protected] bądz gg: 5116297.

Nastąpłla też drobna zmiana w systemie wybierania map; będzie ono wyglądało następująco: każdy z timów wybiera po jednej mapie, w przypadku remisu odrzucają po jednej z pozostalych i grana jest ta, która zostanie.

Linki do 2 map jak trafić do "Areny" : mapa 1, mapa 2. Thx’s Igor.

v1n5 | 2003-09-17 14:34:15 +0200

my name is v1n5! :D

slawek | 2003-09-17 14:49:42 +0200

jeszcze się nie zdarzyło, zeby ktos od razu dobrze napisał Twoję xywkę, wins :P
:D

sYnth|Bubu | 2003-09-17 14:56:45 +0200

sklady na 100% ulegna zmianie :P

Zenith | 2003-09-17 15:01:05 +0200

heh... widze ze po ostatnich komentarzach system wybierania map sie zmienil :) a i dobrze bo tak jest lepiej...

zablotzky | 2003-09-17 15:10:20 +0200

7 h00jkow bedzie? to jeszcze jeden do nich, byle kto, i bedzie 16 team i po krzyq :)

m4k | 2003-09-17 15:18:46 +0200

drobny edit tu powinien byc - we wroc brakuje jeszcze verb'a :DD

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-17 15:19:53 +0200

a bo to bolek tak najebal ;d juz dopisuje :}

m4k | 2003-09-17 15:37:24 +0200

ja tez jestem bardzo madry :F mst i reca nie bedzie - bedzie za to z nami niejaki pan darq - dawny gracz wroc :D

sYnth|Bubu | 2003-09-17 15:46:25 +0200

a nam skresl halfa i husta a dopisz 2 nieznanych ownerow :P

NEC|Ly5y | 2003-09-17 15:49:41 +0200

hehe ale bedzie wymiot :ooo kto pije z nami ??? :D

m4k | 2003-09-17 15:50:06 +0200

wiesz lysy na picie jestesmy zawsze zwarci i gotowi :D

v1n5 | 2003-09-17 16:00:49 +0200

slawek i znow (nawet po porrawie zle jestem wpisany!)!!! v1n5 !!!! nie wins, vins, v1ns, vin5, kins, gins, pins itp !!! wrrr... :D

obni | 2003-09-17 16:19:34 +0200

qle same dobre teamy :P

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-17 16:36:07 +0200

faktycznie ;D

v1n5 | 2003-09-17 16:41:10 +0200

dziekuje za poprawienie mojej xsywy :)

BobeK | 2003-09-17 16:44:15 +0200

hardtmuth tez oczywiscie zle napisane. :P

slawek | 2003-09-17 16:52:48 +0200

Jai tak podziwiam autora newsa, czesto nie chce mi się pisac tych wszystki 1337 nazw i upraszczam.
Byscie lepiej się po ludzku pisali, wszystkim byłoby łatwiej

Wasz 5|_4//3k

BobeK | 2003-09-17 16:55:57 +0200

egzekli :P prosty bobek, dobry bobek ;O

Gravatar

t3m | 2003-09-17 17:21:24 +0200

dobry bobek, grzeczny bobek, aport bobek, przynies zderzak...

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-17 17:25:30 +0200

Wasz 5|_4//3k

:DDD

BobeK | 2003-09-17 17:25:47 +0200

ryj @#$% @#$% templar

s0l1d | 2003-09-17 18:51:20 +0200

jo tysh przyjada :P

sYnth|Bubu | 2003-09-17 19:48:24 +0200

bobek jest prostackie lepiej Bubu :DDDDD

v1n5 | 2003-09-17 20:01:59 +0200

no bubu jest na topie - nie wiecie :P

BobeK | 2003-09-17 20:18:40 +0200

no no

eng | 2003-09-17 21:11:47 +0200

ee lepiej pisac tak jak sie nie slyszy - czyli bopek :}

v1n5 | 2003-09-17 21:47:41 +0200

hehehhe bopek :P no offence man :D

BobeK | 2003-09-17 22:24:08 +0200

Jaki znowu offence?! Ludzie, leczcie sie. :O

Gravatar

hamm | 2003-09-17 22:42:28 +0200

ty bolo a w piatek moza w caffe spac ?5 zl ?

sYnth|Bubu | 2003-09-17 22:53:30 +0200

winz ty tesh nie potrafisz poprawnie napisac xwy :P

Gravatar

wizard | 2003-09-17 23:26:31 +0200

ciekawe czy jak t5 szybko odpadnie to boloman bedzie bluzgał na organizatorow ;]

bolomanrsquoek | 2003-09-17 23:28:09 +0200

tak, spac mozna w cafe za 5zeta za noc w piatek i sobote; 6 sof, Ci co sie nie zalapia lepiej niech wezma karimaty badz spiwory; 2 sprawa jest nocleg w centrum za 25zeta za noc od lebka dla kazdego kto chce ...

m4k | 2003-09-17 23:50:24 +0200

topra topra my tu pierdu pierdu a we wroc dalej bledy squadu :D beeferoenkau badz tak mily i popraw :D mst i reca nie budziet a dopisaj tam darq :D wiem ze pierdziele 3po3 ale oni mi o to leb susza ale zeby sami cos zrobili to mozna pomarzyc tylko :F tak poza tym to zycze GL all co beda grac :P

Yaboll | 2003-09-18 01:24:03 +0200

Ogromnie wypatrzone sa te mapy
1. brak zaznaczonego sklepu monopolowego calodobowego
2. brak zaznaczonej ulicy na ktorej stoja panie (o 2-3 stoja juz przy samej arenie ale jakies stare i brzydkie no chyba ze ja bylem taki pijany i ta jedza myslala, ze cos na mnie lub bolku zarobi)
3. brak zaznaczonego peep show'u (ale kto bedzie w arenie powinien trafic)
4. brak zaznaczonej dobrej knajpy,to przy arenie to mordownia, a nie knajpa.

PS. AAAAA i pamietajcie zeby nie chodzic wymiotowac na zaplecze, tylko do toalety no chyba ze ktos juz w niej bedzie spal :P

t3mplar | 2003-09-18 12:43:09 +0200

eh bobek moja ty suczi szykuj sie do krakowa... nie zapomnij o zapasie wazeliny!!!

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-18 13:53:20 +0200

;asd

soot | 2003-09-19 01:09:32 +0200

no i ja bede w h00ls i zasieje rozpierdole jejejejejejejejejeje :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63