ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Existenz

śro, 18 luty 2004 19:27:33 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Ekipa multiklanu Existenz nazywająca siebie T.M.G. Corporation, w składzie Thorax, gorg0th, Mafer, jakiś czas temu już zmontowała film klanowy - eXistenZ. Z pewnym opóźnieniem prezentujemy go dziś u nas.
Kilka tygodni temu mogliśmy oglądać trailer Existenz, który obecnie stanowi intro filmu. Trzon filmu to długie akcje ekipy Ex na prodm6 i ztn, zmontowane w bardzo dynamiczny sposób ale bez uciekania się do efektów specjalnych. Użyta rozdzielczość panoramiczna przypomina filmy Pogody. Moją uwagę zwróciła obecność całej ścieżki audio z dem w filmie, niezależnie od skądinąd bardzo ciekawej muzyki (m.in. ścieżki z Command & Conquer i Chrome) - tego połączenia chyba nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać. Przyjemność z oglądania ogranicza nieco ciemny obraz, który często obserwujemy ostatnio w filmach oraz monotonia dwóch map prodm6 i ztn. Download 275MB (mq).

.:: Existenz

v1n5 | 2004-02-18 20:03:41 +0100

gorg0th jak cos... :)

Rozz | 2004-02-18 20:50:01 +0100

Nie znam czlowieka, zdjalem z creditsow :)

Gravatar

gorgotek | 2004-02-18 20:50:19 +0100

Własnie tak izonk jak mozna zamiast gorg0th napisac gorhot heh mozna by to zmienic rozz

Gravatar

edix | 2004-02-18 21:47:48 +0100

extra film :D

ATi | 2004-02-18 23:23:16 +0100

Jak dla mnie to ten film sux :/ Zerzniete z fragaddict zefekts :P fov + bardziej schowana bron.. fragi slabe.. ciemno.. a na moim wysluzonym monitorze za ciemno ;/ do tego jeszcze muza ktora wogole sie nie komponuje z reszta :/.. plus to taki ze poczatek jest kadrami z filmu :D. Jakos nie przekonal mnie ten film.. tak czy siak zycze powodzenia w nastepnej produkcji ... gl

Gravatar

karaluch | 2004-02-19 00:41:16 +0100

nom właśnie jak z tą ścieżką audio , która pochodzi z demka , jak to zrobiliście , wszystkie dźwięki ?? ja robiłem taki film trwa okolo 5;28 ale sie omęczyłem zeby wszystkie dźwięki podłożyc !! Moze jest jakis inny sposob >>??

move | 2004-02-19 01:15:39 +0100

beznadziejny film, akcje do kitu, muza nie zgrana z fragami i w dodatku za glosna w stosunku do dzwieku zrzuconego z gry, grafa zdecydowanie ZA CIEMNA! nie polecam - wytrwalem 6 minut, a pozniej usunalem.
PS: postarajcie sie w next produkcji..

son1c | 2004-02-19 09:52:22 +0100

Ja powiem tylko tyle: Intro Rox a reszta smierdzi .

Gravatar

JarlB | 2004-02-19 10:43:22 +0100

mof mowi: nie sciagaj!
frg sie zgadza :P

eng | 2004-02-19 12:23:20 +0100

troche im nie wyszlo ;) ale co zrobic ?

psychic_pl | 2004-02-19 13:56:06 +0100

taki sobie film akcje ladne dosyc ale na 2 mapach co mnie wqrza bo jednomapofcuf nienawidze :O

Gravatar

gorgotek | 2004-02-19 16:25:42 +0100

Wiecie to jest nash pierwshy filmik a fragi serio sa do dupy i troche za ciemno , wiem ale co tam nastepny bedzie lepshy , sciezka dzwiekowa z quake ?? co w tym trudnego zgrywash dzwiek do mp3 a potem go dodajesh do avikuf i nic wiecej proste nmie?? pozdrawiem caly ex clan Didik i wsystkich heh

Gravatar

GunneR | 2004-02-19 22:41:41 +0100

no niestety te fragi cos mnie nie ruszyly. w sumie z kilku sie brechtalem jak pajac z railem uciekal tylem po dm6 lol. ogolnie nuda jak na frag movie, jak na cos co mialo by ladnie wygladac cienizna juz lepiej bylo nakrecic to na sowich configach. wole ogladac pomaranczowe sciany i 130 czy ile tam fov niz takiego default q3 plus zeffeckts. tyle

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63