eXistenZ trailer
czw, 13 listopad 2003 20:43:58 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Th0rax z klanu Existence przygotowuje się do wypuszczenia swojego bodaj pierwszego filmu i próbkę jego możliwości możemy obejrzeć ściągając poniższy trailer. Zobaczymy między innymi trójwymiarowe wstawki, dobry montaż i niezłą muzykę - jeśli pełna wersja będzie utrzymana w podobnym stylu to produkcja powinna zostać zaliczona do wyższej półki. Klikamy:
.:: ExisteZ trailer (20MB)
przy uploadzie pomagał matr0x





rizik | 2003-11-13 20:49:15 +0100
1, juz sie sciagha
#660685
k3m | 2003-11-13 20:55:37 +0100
2, zobaczymy, co z tego bedzie :>
#660686
||| | 2003-11-13 21:01:48 +0100
ten kto da 1szy komentarz to co ma galaretke w gaciach czy co? :)
#660687
eng | 2003-11-13 21:07:53 +0100
omg , szczeka mi opadla.Czekam na finalna wersje.
#660689
3st | 2003-11-13 21:15:08 +0100
ale ze co matrox zrobil ? oddal mocz czy co ? :o
#660691
bryan | 2003-11-13 22:06:08 +0100
zessalem , zapowiada sie niezle , ale rendery w dobrej jakosci a fragi niebardzo :(
#660700
sYnth|Bubu | 2003-11-13 23:50:36 +0100
ten slynny matr0x ?
#660723
bryan | 2003-11-14 00:29:22 +0100
y ?;p
#660724
JarlB | 2003-11-14 10:15:03 +0100
u matroxa z forma ostatnio cos nie tak to teraz filmy uploaduje ? ;P
#660731
StaryOrgowicz_691 | 2003-11-14 10:35:06 +0100
lol ? zobaczylem trailer i jednoznacznie moge stwierdzic ze ten film bedzie skierowany tylko i wylacznie na jakos :/ Co to sie porobilo ... Nie pamietacie juz jak wam slinka ciekla jak ogladaliscie Q3rulezz #1 i #2, lub clanbase ec3 ? Teraz jakis dzieciak dorwal kompa z prockiem wypasionym na maxa i robi filmy od ktorych sie jest potem chorym. Nie mowie ze nie powinno byc filmow nastawionych na efekty itp, ale powinna byc tez pewna ilosc filmow wydawanych ze wzgledu na fragi!!! Ten film to bedzie shit jesli chodzi o fragi ... :////
#660733
eng | 2003-11-14 11:35:57 +0100
cos za cos.
#660739
Yaboll | 2003-11-14 12:43:23 +0100
Nie pociaga mnie to.. troszeczke to 3d niedociagniete... Poczekamy na calosc
ALe widac przelom w polskich filmach i to dobrze bo przejadaja sie only frag movie.
#660742
bryan | 2003-11-14 13:41:26 +0100
proponuje zrobic telenowele na enginie q3 ;) tego jeszcze nie grali :)
#660746
tromba | 2003-11-14 14:42:40 +0100
jak dla mnie na wypasie ciekawe jak bedzie wygladal caly .. ciekawe co tam z abs2 :P
#660748
Zaloguj się by dodać komentarz.