ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



EYE for an EYE

czw, 25 wrzesień 2003 20:45:00 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Mateo podesłał mi link do filmu o nazwie EYE for an EYE. Jak pewnie się domyślacie ma on coś wspólnego ze szwedzkim klanem Eyeballers. Rzeczywiście. Szwedzi postanowili w końcu wydać filmik, na którym będziecie mogli zobaczyć jak wspaniale potrafią fragować. Na filmie, nakręconym przez JoKa'e i RoLLER'a, oczywiście masa wspaniałych fragów na różnych mapach w wykonaniu Anakin'a, Desperado, Fazz'a, Ironbyte'a, Triforce'a, Opium'a, czyli głównych bohaterów - [EYE] oraz IN*ecK'a, Stirre'a, Roller'a i Xorgal'a, czyli tzw. bohaterów drugoplanowych. ;) O tym, że produkcja jest bardzo bogata w treść nikogo nie muszę przekonywać - wystarczy spojrzeć na wagę filmu, która wynosi ... 627 MB (puff). Jednak myślę, że nie przestraszy ona prawdziwego fana filmów Q3. Download poniżej:

.:: EYE for an EYE - Eyeballers movie (627 MB*)*

Życzę zatem... miłego ściągania i oglądania rzecz jasna.

ff7 | 2003-09-25 20:53:40 +0200

:o juz sie nie moge doczekac az sie sciagnie :o

^M^ | 2003-09-25 20:54:43 +0200

Przepraszam, ale ile to to trwa? ;o

Gravatar

||| | 2003-09-25 20:57:05 +0200

Pewnie godzine :)
Pamietam super film Q3rulezz2 :DDD
godzine trwał ...

enjoy | 2003-09-25 21:07:27 +0200

matko boska wszechmogaca zlituj sie nad nami biednymi, czy oni nie mogli zrobic 2 filmow? teraz bede to sciagal kilka dni :(

rkniunia | 2003-09-25 21:09:02 +0200

qrde klikam na link i mi sie wiesza stronka i przy okazji komp musze zakacz zadanie co jest? :/

Logitech|kar | 2003-09-25 21:09:13 +0200

najlepsze akcje by [EYE]RolleR! :]

SAI4H | 2003-09-25 21:18:42 +0200

Heh :P Napisalem ze to drugoplanowi bohaterowie. ;P

[pogo] | 2003-09-25 21:29:57 +0200

film trwa 26min i jakosc jest srednia w q3 rullez 2 lepsza byla i dluzej trwal. W sumie warto sciagnac. Ja 2 razy sciagalem bo przy 99% blad wyskakiwal przy rozpakowywaniu. Okazalo sie ze trzeba w winrarze oznaczyc zeby nie usuwalo uszkodzonych plikow ;] i wszystko gra.

Gravatar

radz1k | 2003-09-25 21:31:10 +0200

mi sie to sciagnie w 20min z transwerem kochanym 700kb/s :P szkoda ze w quaku pingi 100 bo ograniczenie dali hamy :(((

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-25 21:35:08 +0200

sporo mb ... albo slaba kompresja, albo dlugi i nacpany efektami ;p za godzinke sie sciagnie ;p

^M^ | 2003-09-25 22:56:52 +0200

26 minut [tylko]? o_O
4 kb/s to moze za 3 lata bedzie :asd...
BTW: Q3Rulezz2 to chyba trwal z poltorej godziny ;P... Mam zreszta gdzies na cdku jeszcze upchnietego - zawsze mozna sprawdzic ;))...

Vymmiatacz | 2003-09-26 00:52:51 +0200

Co tak mało komentsów? Niech ktoś napisze czy warto, z czym można porównać ten filmik, jaka muzyka w nim... Bo ściąganie prawie CDka... mój modem by tego nie przeżył :)

kucu | 2003-09-26 02:26:40 +0200

Film jest cool juz chyba ze 2 tyg temu na hmm skad ja to sakalem?:P by. muzyka jest dobra :D ale zapewne 3/4 osob powie ze zla bo nie napierdalaja na gitarach hehehe Akcje wypasne jak dla mnie ogolnie bardzo milo sie oglada no i intro z potro fragowym railem ;P
Udal sie filmik i jest cool 8) taka jest moja oinia :]l

MateoMartinezz | 2003-09-26 10:00:26 +0200

Filmik jest super, 26 minut prawdziwego grania, bez aimbotów, efektów specjalnych i innych takich. Czyste żywe mięsko, Quadruny wymiatają, jest też ujęty z kilku kamer słynny triplerail Ironbyte'a. Film jest obowiązkową pozycją dla tych którzy interesują się sceną międzynarodową - czyli dla nas wszystkich :D

[pogo] | 2003-09-26 13:17:10 +0200

ten triple rg jest slaby :P t5-gero na ospdm6 kiedys takiego mi zaejebal i jescze 2 osobom triple ze szok :D

ca1 | 2003-09-26 13:55:02 +0200

duna rox 300 kb/s =]

SL4VE | 2003-09-26 14:34:14 +0200

fajne tripple raile miał keeper na jednym z filmików.
Widziałem zapowiedź filmiku, było troche fajnych akcji, ale efektów zero. A filmiki bez efektów troche sux.

Anyways... czemu wy się tak jaracie na transfer? Kogo obchodzi, że macie xxx kb/s?

nita | 2003-09-26 16:39:08 +0200

jeszcze tylko 300mb :D

Szczawson | 2003-09-26 19:46:52 +0200

Chlopaki chyba cos z linkiem jest nie tak :D

edit:
chyba powinno byc
www.own-age.com/vids/videoprofile.asp?id=814

^M^ | 2003-09-27 09:11:30 +0200

Linek powinien byc taki, jak Szczawik moofi ;). own-age broni sie jak moze przed natarczywymi news writterami ;)).

Ja niestety tej zimy nie bede mial przyjemnosci zobaczenia tegoz... moze za rok... moze za dwa lata - takie zycie czlowieka z doopnym laczem >=o...

move | 2003-09-27 11:03:16 +0200

dobra, ale ja mam inny problem - nie da sie u mnie sciagnac inaczej tego pliku niz "zapisz jako", a z moim sdi trwaloby to ... jedna dobe? wiem, ze jest wysokie prawdopodobienstwo ze w ten sposob nie dociagnalbym tego do konca. jesli ktos ma linka, z ktorego moge zassac film flashgetem chociaz, to bardzo bym prosil.

Gravatar

orbital | 2003-09-27 12:30:46 +0200

nie nawidze ownage.com, maja tak FANATSTYCZNE redirecty ze prowadza donikąd. 1 miroror zwraca 404, drugi wole nie ma tego filmu, a 3 prosi poczekać 2 sek..... tia jasne chyba 2 lata żeby zaczął automatycznie pobierać :-/ i nawet nie dali samodzielnego linka.... chryste panie

THRAWN | 2003-09-27 12:40:13 +0200

luzik bluzik se posssam ...hm ile to bedzie trwało...3 dni ?:d

Gravatar

orbital | 2003-09-27 15:39:35 +0200

dla wszystkich download acceleatorów:

ftp://ftp.freenet.de/pub/4players/badct/games/q3/vids/EYE_for_an_EYE.zip

pozdr.

move | 2003-09-27 17:33:22 +0200

dzieki wielkie :), probowalem w ten sposob kombinowac, ale juz widze, gdzie literowke robilem :)

Gravatar

orbital | 2003-09-27 19:35:27 +0200

Film nadaje sie na papier do d_u_p_y

  1. Muzyka swoje, obraz swoje, dzwiek z raila swoje
  2. 690 MB !!! i 26 minut akcji = LOL, Eyeballer to debile, nie potrafią kodować ! RTFM !!!
  3. Akcje... to samo TO SAMO, ciągle to SAMO !!!
  4. ciągła podnieta railem i marnymi 52 procentami skutecznosci, nawet jest "niby-smieszna-sytuacja-jak-miec-takiego-rg" no normalnie leze do tej pory z tego... tia jasne, a jedzie mi tu czołg
  5. nawet czcionki na ekranie powoduje ze musze wcisnac spacje zeby film zatrzymac bo tego nie rozczyta nawet specjalista tak walą po gałach swoją bielą...
  6. Jeszcze sa super filmowe wstawki nagrane z kamerki internetowej chyba
  7. no są jeszcze tricki, normalnie Polish Trick Center chyba robiło te tricki jak się w Quake'a uczyli grać taki mają stopień zaawansowania Normalnie wykonanie tego filmu powala...

Powiem jedno Quake 3 Rulezz 1 i 2 są nadal nie do przebicia, one chociaz trwaja po godzine.

Pozdr.

VipeR | 2003-09-28 10:41:57 +0200

No ja pierdziele sciongnie mi chyba w 20 h, DAP mogl wzionsc tylko jedno! okno i przez to transfer 10kb/s,
Qrde lae Q3rulezz2 trwal 1:02 h i zajmowal mniej wiencej tyle co ten a ten jest 2x krotszy!

Prosektor | 2003-09-28 13:08:09 +0200

niech ktos da linki do tych filmow q3 rulezzz bo jao nich pierwsze slusze :/

jam | 2003-09-28 13:13:14 +0200

2 dni sciagalem i za cala minute bede mial =]
no wielkie nadzieje budzi u mnie ten film ale z komentarzy tych co sciagneli to jakies mieszane uczucia ;o

eng | 2003-09-28 17:13:52 +0200

zajefajny ten film EYE , ma fabule fragi , z muza troche nie trafili choc ten ruski kawalek na poczatq roxuje :D , orbital ty to powinines sie nazywac q3 rulezz :ASD

Gravatar

orbital | 2003-09-29 00:28:23 +0200

re: 3nGonGa

a ty jak rozumiem bedziesz się cieszył jak EyeBallers wydadzą kolejny film co będzie zajmował 1 GB i trwał 10 minut ? :D

Dla mnie Q3 Rulez jest kultowy i mozecie do mnie tak mowic :)

eng | 2003-09-29 20:07:28 +0200

e raczej tak sie nie stanie , ale kazdy co sie decyduje na wstawki z kamery i inne dupsy musi sie liczyc , ze film bedzie wiecej zajmowac - cos za cos :P a jesli chodzi o q3rulezz to fajny byl ale momentami bralo mnie na kimanie :/

MateoMartinezz | 2003-09-30 12:09:14 +0200

żeby obciąć wszelkie dywagacje - IMHO zupełnie zbędne - powiem jak to widzę - seria Q3rullez jest OK, z tym że II część zdeczka przydługawa, mnie również się kimnęło. Przynajmniej akcje były realne, a nie jak w przypadku serii the Badge, gdzie może i kimnąć się nie da, ze względu na ilość efektów specjalnych, lecz mnie raczej nudzi oglądanie filmu zrobionego z aimbotami.

Absolutnie genialną produkcją jest IMHO - Fragaddict, gdzie realne akcje zostały opatrzone super efektami.

Zaś film Eyeballersów jest ciekawy o tyle, że wybrane akcje są super, natomiast sprawa efektów i wstawek video, hmmmm..... raczej zbędna. Jakoś filmu również nie jest zachwycająca (pomimo tych 630Mb i jakości klasy Medium), lecz fragi całkowicie zadośćuczyniają mi poprzednio wytknięte minusy ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63