Eye vs Unmatched!
nie, 30 marzec 2003 21:03:57 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Przed sekundą zakończył się szlagier kolejki w EC7 czyli mecz między dwoma liderami grupy A - Eyeballers i Unmatched. Pierwszą mapą była dm14, na której gra okazała się być bardzo wyrównana - wygrali Eye dwoma fragami. Jednak na pro6 głównie dzięki wprost niewiarygodnej grze D3sp'a Unmatched nie dali już rady i przegrali tą mapę bardzo wysoko. Demo na pro6 z pov D3sp'a będzie lekturą obowiązkową, o ile będzie takie dostępne. Do porażki [u] przyczynił się też spory lag zyz'a, dochodzący do 150.
Jak pojawią się dema i screeny damy znać, póki co jeszcze raz wyniki. Warto stwierdzić że na ircu było zainstalowanych ponad 700 osób, podobna ilość oglądała mecz na żywo na dwóch dostępnych GTV.
Eyeballers vs Unmatched 2-0:
dm14 - 88:85, prodm6 - 177:123
edit: raport CB ze screenami i statystykami znajduje się tutaj, a dema można pobrać już od nas; niestety dema z pov despa nie ma, jest za to z pov anakina na dm6 i pov ironbyte'a na dm14.





log | 2003-03-30 21:32:22 +0200
GG napewno... desp oszalał :D
teraz aAa ownuje... tez niezle akcje :) quadrun linkiego na dm6 mistrzowski
#638521
SAI4H | 2003-03-30 22:02:30 +0200
Ooo demo poprosze. :>>
#638528
Vieczy | 2003-03-30 22:57:07 +0200
Gdzie mozna wyczaic adresy GTV na te mecze ?? :D
#638537
harpagan | 2003-03-30 23:02:24 +0200
"gra okazała się być bardzo wyrównana - wygrali Eye dwoma fragami" ... "88:85"
#638538
ash | 2003-03-30 23:48:13 +0200
harp Ty nie cfaniakuj dobra:p
#638548
harpagan | 2003-03-31 00:04:06 +0200
wylacz sie
ty bydlaku ty
juz ci mowilem :P
#638549
log | 2003-03-31 00:39:51 +0200
ash.. ty lepiej nic nie mow!! bo juz jestes pod krecha :PPP
#638550
*MR.GOD* | 2003-03-31 00:42:50 +0200
i tak u roxuje =]
#638551
magic | 2003-03-31 13:30:48 +0200
Vieczy:
Wejdz na kanal irc #eurocup.q3 poprzezquakenet i tam jest zawsze w topicu podane.
#638578
Zaloguj się by dodać komentarz.