ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Face 2 Face 1v1 Lato 03 lipiec 2005

sob, 02 lipiec 2005 01:44:05 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Po bardzo długiej nieobecności turnieje z cyklu Face 2 Face powracają! Dosłownie przed dwiema godzinami, na oficjalnej stronie http://www.f2f.rox.pl, pojawiła się informacja, że zdecydowanie najbardziej aktywny organizator turniejów spod tej bandery - dx|dave oraz jego wierny kompan - be|Pawuj, postanowili raz jeszcze dać okazję wszystkim adeptom sztuki gry duelowej w Quake III do doskonałej zabawy przy świszczących koło ucha rakietach. Czas po czasie nerwowego poprawiania ocen, zaliczania egzaminów i stresów związanych z sesją, znowu nadchodzi czas lekkiego wyluzowania się. Jeśli mnie pamięć nie myli, ostatnia impreza z tej serii zakończyła się jeszcze w marcu a jej zwycięzcą został nasz najmłodszy czołowy dueller - h'av3k. Rozważania, czy ktokolwiek jest w stanie odebrać mu tytuł mistrza tych zawodów zostawmy sobie na potem, teraz, na życzenie organizatorów w skrócie, kilka szczegółów dotyczących całej imprezy.

Wszystko będzie miało miejsce w Niedzielę, 3 Lipca 2005 roku. Start o godzinie 13:00! Spotykamy się jak zwykle o wyznaczonej porze na kanale IRCowym #f2f @ Quakenet.org, gdzie zostaną przeprowadzone zapisy. Wcześniejsze zapisy nie są konieczne. Aby uniknąć późniejszych rozczarowań na temat absencji jednego z faworytów, który przecież widniał na liście uczestników, postanowiono z nich zrezygnować. Wystarczy zapisać się w dniu zawodów i już mamy zapewniony udział w zawodach. Bardzo miłą informacją jest także to, że Administratorzy doszli najwidoczniej do wniosku, że im nas więcej, tym nam cieplej i nie wprowadzili żadnego ograniczenia ilościowego dla chętnych playerów. Tak więc bez obawy o to, że nie zdążycie się załapać! Wystarczy tylko odpuścić sobie popołudniową mszę w kościele i już możecie brać udział!

Map-lista jest bardzo standardowa. Zapewne dlatego, że te zawody nie były organizowane już przez bardzo długi czas i postanowiono, żeby tym razem dać okazję do popisów wszystkim przywiązanym do standardowych map. Przechodząc jednak do szczegółów, oto ona:
* **ztn3tourney1

**
* **pro-q3dm6

**
* **pro-q3tourney4

**
* **hub3aeroq3

**
* pro-q3tourney7

Jest ona identyczna, jak w zbliżającym się Sandomingo Duel Cup, więc chyba warto się przygotować. Wszyscy uczestnicy zabawy, zostaną rozstawieni w standardowej drabince Double Elimination, a pojedynki będą toczone w systemie Best Of One. W zależności od ilości chętnych, kilka finałowych rund będzie oczywiście rozgrywane w systemie Best Of Three, jednak siłą rzeczy, nie można jeszcze powiedzieć, od której rundy dokładnie będzie to miało miejsce.

Reszta zasad, na które warto zwrócić uwagę znajduje się oczywiście na stronie Face 2 Face w dziale rules. Można się tam dowiedzieć np. systemu w jakim odrzucamy levele (podpunkt 5) i o konieczności własnoręcznego znalezienia sobie serwera do gry! (podpunkt 6)

Warto dodać, że w czasie trwania turnieju, przewiduje się także przerwę, oczywiście na finał ClanBase Nations Cup pomiędzy Polską a Szwecją! Finał NC rozpocznie się o 21:00 i potrwa zapewne trochę czasu, więc szykuje nam się naprawdę interesująca Niedziela!

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że pogoda tego dnia będzie... bardzo zła, co przyciągnie jeszcze większe rzesze graczy na serwerach i publiczności na serwerach Gamers TV, którzy nie pojechali nad wodę czy na festyny w swoich miastach. Organizatorzy zapewniają, że zwycięzca tej edycji będzie mógł nosić miano "Mistrza Duela w Polsce", więc będzie o co walczyć! Osobiście, dodam tylko, że na każdym kolejnym turnieju atmosfera była wyśmienita. Pogawędki na IRCu, burzliwe komentowanie wszystkich akcji na GTV czy też czasami zabawny shoutcast sprawiały, że warto było jednak zostać w domu! Nie mam najmniejszego powodu sądzić, żeby tym razem miało być inaczej, tak więc serdecznie zapraszamy!

tools | 2005-07-02 02:14:24 +0200

Pierwszy ! ohohohohoho :P

MisieX | 2005-07-02 02:16:43 +0200

A spróbuj mi teraz k*** Pawuj powiedzieć, że nie masz czasu na WTHAI...

lecho | 2005-07-02 02:22:36 +0200

biorac pod uwage ze w niedziele o 21 jest final nations cupa, organizatorzy mogli troche przesunac date, bo wszystko moze sie przedluzyc a podejrzewam ze niektorzy chcieliby obejrzec mecz, a inni beda w nim grali... hehe ;)

EDIT: zobaczylem, ze jest przewidywana przerwa ;) hmm, ciekawe jak to wszystko wypadnie, mam nadzieje ze reprezentantom nie ’wlaczy’ sie przesadnie tryb 1v1 :))))

Mav_8217 | 2005-07-02 02:26:22 +0200

misiex - to jest tylko jedno-dniowa impreza

lecho - [M]aniek szybko wyeliminuje całe TP i już masz problem z głowy! :)

Gravatar

ern1 | 2005-07-02 05:47:31 +0200

szkoda ze niema q3tourney2 i nodm9 tez fajne mapy.

Pawuj | 2005-07-02 07:13:03 +0200

nodm9 mi sie za specjalnie nie podoba a q3t2 na neta to qpa :D

[M]aniek | 2005-07-02 08:16:56 +0200

q3dm5 rox :D

SL4VE | 2005-07-02 08:34:33 +0200

Gdybym był w Poznaniu jeszcze to zagrałbym na bank, ale dopóki nie naprawię tego łącza to kupa. Wole jechać na lana do shr :P

davep | 2005-07-02 10:05:06 +0200

no tak przewidujemy przerwe na czas finalu NC - zobaczymy jak to wszystko wyjdzie mysle ze da rade to zrobic. cala decyzje podjalem na szybko bez owijania w bawelne i bez zastanawiania sie kiedys tez taka pauze w turnieju zrobilismy i bylo dobrze. oczywiscie ci ktorzy beda chceli grac swoje mecze a nie ogladac Pol vs Swe to moga grac nikt im nie broni :D

mysle ze od 13 do 20 przez 7godzin mozemy duzo rozegrac, mecze sa bo1 powinno jakos to leciec.
pozdrawiam i do niedzieli :>

Gravatar

chujzordon | 2005-07-02 10:39:05 +0200

Erni co zrobić... jednomapowcy ;)

Gravatar

m4r | 2005-07-02 10:40:12 +0200

Fajna inicjatywa z perspektywy ludzi siedzacych na gtv :) Bedzie co ogladac :) No a wieczorem Pol gromi Swe :D i juz wogole kazdy bedzie happy :)

kos | 2005-07-02 11:20:54 +0200

jak to będzię się grało ? wejde o 13 na irca i powiedzmy powiedzą mi o których godzinach mam mecze czy może mam na ircu czekać aż mnie zawołają, czy też bede cały czas np: grał mecz za meczem czy jaki @#$%

rav | 2005-07-02 11:31:59 +0200

podczas pierwszego F2F tez byla pausa bo sYnth gralo z EYE ;p

forest | 2005-07-02 12:15:38 +0200

o fajnie, trzeba bedzie wyjsc w polowie z mszy o 12 ;-DDDD

2 szybkie mapy do minusa i na plaze, a pozniej final ;)))

kos | 2005-07-02 12:21:46 +0200

to ty do kościła chodzisz ?:D nie lepiej na browara tak jak ja ?:D

szłem | 2005-07-02 13:21:03 +0200

cytat tego goscia nizej :

no i co ze do kosciola chodzi ? ;o oo

davep | 2005-07-02 13:22:18 +0200

kos wpadasz na irca i na priv do mnie od godziny 13:00 piszesz ze chcesz wziasc udzial w turnieju :>

dla wszystkich chcacych wziasc udzial w turnieju:
wejdz na kanal #f2f (quakenet.org) o godzinie 13:00 w niedziele i wyslij prywatny msg o tresci ’GRAM’ do uzytkownika F2F|dave :>

Planujemy wystartowac o godzinie 14:00 - jak dostane wszystkie zgloszenia to zrobie szybciutko drabinke i gramy

kos | 2005-07-02 13:28:49 +0200

ale mnie interesuje właśnie ile meczy minimum każdy zagra;) czy to bedzie jedna drabinka i 1 przegrana odrazu eliminuje czy jak ? poprostu nie mam wogóle ostatnio czasu na q3 i chce się dowiedzieć ile może trwać czekanie na mecz itd...

wishoza | 2005-07-02 13:33:56 +0200

git ! nawet ja sie zapisze ! :)

davep | 2005-07-02 13:41:45 +0200

wiesz co oznacza double elimination prawda? takze minimum zagrasz 2 mecze :>
mozesz raz przegrac, druga porazka cie eliminuje z turnieju

kos | 2005-07-02 13:45:18 +0200

dobra :P a @#$% zagram dla zjeba, najwyżej w/o oddam w dalszej części drabinki ;] chodziło mi tylko o to ile może trwać czekanie i takie tam dziwne rzeczy ale to nieważne..;)

rAko | 2005-07-02 13:48:22 +0200

fajno gl f2f

rAko | 2005-07-02 13:50:57 +0200

Dlugo raczej nie czekasz, chyba ze brakuje im (tzn przeciwnikom, z ktorych pojedynku wyloniony zwyciezca bedzie gral z toba :p zamotalem) serva albo ktos odstawia walki :D w praktyce z 15-30 minut ? Niech sama administracja powie ;)

Gravatar

chujzordon | 2005-07-02 13:55:15 +0200

Kos jak nie wierzysz to nas to gówno obchodzi.

davep | 2005-07-02 13:58:01 +0200

zalezy jak beda inni dbali o swoje mecze, roznie to bywa

kos | 2005-07-02 14:05:06 +0200

Daredev1l czy ja powiedziałem że nie wierze ?:D Albo czy go jakoś obraziłem :D? zażartowałem tylko a tu jusz masz jakieś problemy :D i tak nikt mi nie zepsuje mojego zajebistego humoru qwa zakochałem sie cheba ;p

aimowy | 2005-07-02 15:52:18 +0200

daredevil = sensei wielki powrot :E

sent3nce | 2005-07-02 16:37:22 +0200

a ja bede mogl sie zapisac??

davep | 2005-07-02 16:47:48 +0200

kazdy moze :>

Mav_8217 | 2005-07-02 19:38:07 +0200

trochę lepiej albo trochę gorzej!

davep | 2005-07-02 20:01:43 +0200

wiadomo juz ze udzial wezmie dwoch zagranicznych zawodnikow:
niemiec - smoke
szwed - r41d

kos | 2005-07-03 00:14:12 +0200

szkoda że nie bede nic ćwiczył przed turniejem a skopałbym w q3 smołka ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63