ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Face 2 Face - Koniec & Demka

śro, 30 marzec 2005 19:52:09 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Być może news nie jest pierwszej świeżości, ponieważ nawet bułki w sklepie mające dwa dni nie są jednym z najchętniej rozchwytywanych towarów. Jednak w każdym szaleństwie jest jakaś metoda...

Tak czy owak informacja dotyczy raz jeszcze turnieju Face 2 Face. Otóż tym razem cała rzecz rozchodzi się oczywiście o wyniki końcowe. Tym razem matr0x niestety nie wziął udziału w całej imprezie, co na pewno miało na te rezultaty duży wpływ. Jednak nie zabrakło innych graczy najwyższej krajowej klasy. Wszystko wygrał bezkonkurencyjny gracz klanu The h00ligans - avek osiągając sławę, chwałę i aplauz ludzi na serwerze FF-GTV!

Oto pierwsza czwórka turnieju:
1. h'av3k
2. 666'GaD
3. ff/equador
4. eu.rutt

Wracając jednak do lekkiego opóźnienia, otóż na dniach ukazał się także bardzo ciekawy PAK z demkami z tego turnieju. Jest on dedykowany tym wszystkim, którzy w turnieju nie wzięli udziału lub tym, którzy z lenistwa nie spędzili odrobiny czasu na GTV, bo zabawy było co niemiara. Jednak zarazem jest to spore pocieszenie dla tych, którzy w święta byli z dala od domu i z bardzo prozaicznych powodów nie mieli dostępu do swoich lśniących myszek, rozgrzanych do czerwoności klawiatur oraz cegieł zwanych potocznie jednostką centralną.

Zabawnie było w szczególności po turnieju, ponieważ na GTV pojawił się nie kto inny, tylko sam matr0x, którego trzeba było trochę namawiać, ale nasz wspaniały [M]aniek dopiął swego i namówił Mateusza na pokazowy mecz ze zwycięzcą F2F. Co prawda tamtego demka jeszcze nie udostępniono, ale chyba bez wyrzutów sumienia mogę zdradzić, że gracz młodszy okazał się tego dnia jednak przez nikogo niepokonany. Tak więc jeszcze raz zapraszam do ściągnięcia demek! Miłego oglądania!

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-03-30 19:55:04 +0200

Łeee! A ja mam demo Sensei vs Dave [Pro-Q3Tourney7] :) POV: Sensei, score 21:17 for Dave :(

Gravatar

Fabian | 2005-03-30 20:19:25 +0200

Człowieku !, nie no jak widze takich ludzi jak Ty to mnie
szlak trafia.
Good Game Avek, naprawde bravo.

d00mer | 2005-03-30 20:30:02 +0200

serio Avek wygral a matr0xem? no brawo GG very GG! No chlopie jak ty w takim wieku tak wyamiatsz to ja sie boje myslec co bedzie za jakis czas......jeszcze raz GG! ps ja bylem na 9-16 miejscu :P

Pawuj | 2005-03-30 20:55:51 +0200

Mav zapomiałeś napisać o serwach (podziękowania :/) :b

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-03-30 21:00:23 +0200

Doomer zacznij grać na ESL itp. jak zajmiesz tam miejsce w pierwszej 10 to Ci pogratuluje :)

sYnth|Bubu | 2005-03-30 21:12:45 +0200

Uwielbiam te miedzynarodowe turnieje :]
gg :>

dur | 2005-03-30 21:42:52 +0200

Bubu :))))))) jednym słowem brawo nie tylko dla avka ale dla wszystkich ktorzy grali i dla tych co prowadzili całą akcje animacje :)

Mad | 2005-03-30 22:17:52 +0200

hehe fajny turniej byl troszke sie wszystko ociagalo ale dali rade ;p pozdro

PeterSchiff | 2005-03-30 22:27:28 +0200

no kurde zapomnialem zmienic xywki z avek na raven w swieta i caly moj ownage poszedl na konto tego youngblooda ;p

eng | 2005-03-30 23:26:51 +0200

no avek chyba lyknal jakas piguleczke szczescia i kosi jak stary wozny trawe pod szkolnym plotem ;s

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-03-31 00:36:09 +0200

GJ dla organizatorów i GG dla dla zwyciezców :) btw. av3k gra na tablecie :P

Pionier | 2005-03-31 03:10:23 +0200

eee ja go znam kiedys mi powiedzial ze zawsze jak gra jakies turnieje to przynosi kompa kolegi do siebie... kolega specuje przeciwnika i mowi mu gdzie co i jak wiec z niego wcale nie taki mastach:)

avek na przyszlosc... graj fair play!!!:> nie badz ognos:D

[M]aniek | 2005-03-31 07:04:01 +0200

av3k mial fart ze ja nie gralem

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-03-31 09:37:16 +0200

Pionier OWnED :D

THRAWN | 2005-03-31 10:07:49 +0200

z tym spektowaniem to nie takie nr. widzialem juz :P

dinhkertal | 2005-03-31 15:34:31 +0200

gg chłopakosy :>

Gravatar

ciem | 2005-03-31 17:10:06 +0200

av3k przyjechal jak jakis terrorysta z kraju azji mniejszej i sie wozi. nawet mat’a pokonał ;asd

matr0x | 2005-04-05 23:41:19 +0200

Wygral, wygral ze mna :> pomijajac to ze w ogole nie gralem w ten dzien zadnego meczu tylko do razu na server to 27:20 bodajze przegralem i tak sie ciesze :SSS bo maly caly dzien gral ;p gg :SS:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63