Face 2 Face - Koniec & Demka
śro, 30 marzec 2005 19:52:09 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena
Być może news nie jest pierwszej świeżości, ponieważ nawet bułki w sklepie mające dwa dni nie są jednym z najchętniej rozchwytywanych towarów. Jednak w każdym szaleństwie jest jakaś metoda...
Tak czy owak informacja dotyczy raz jeszcze turnieju Face 2 Face. Otóż tym razem cała rzecz rozchodzi się oczywiście o wyniki końcowe. Tym razem
matr0x niestety nie wziął udziału w całej imprezie, co na pewno miało na te rezultaty duży wpływ. Jednak nie zabrakło innych graczy najwyższej krajowej klasy. Wszystko wygrał bezkonkurencyjny gracz klanu
The h00ligans - avek osiągając sławę, chwałę i aplauz ludzi na serwerze FF-GTV!
Oto pierwsza czwórka turnieju:
1.
h'av3k
2.
666'GaD
3.
ff/equador
4.
eu.rutt
Wracając jednak do lekkiego opóźnienia, otóż na dniach ukazał się także bardzo ciekawy PAK z demkami z tego turnieju. Jest on dedykowany tym wszystkim, którzy w turnieju nie wzięli udziału lub tym, którzy z lenistwa nie spędzili odrobiny czasu na GTV, bo zabawy było co niemiara. Jednak zarazem jest to spore pocieszenie dla tych, którzy w święta byli z dala od domu i z bardzo prozaicznych powodów nie mieli dostępu do swoich lśniących myszek, rozgrzanych do czerwoności klawiatur oraz cegieł zwanych potocznie jednostką centralną.
Zabawnie było w szczególności po turnieju, ponieważ na GTV pojawił się nie kto inny, tylko sam
matr0x, którego trzeba było trochę namawiać, ale nasz wspaniały
[M]aniek dopiął swego i namówił Mateusza na pokazowy mecz ze zwycięzcą F2F. Co prawda tamtego demka jeszcze nie udostępniono, ale chyba bez wyrzutów sumienia mogę zdradzić, że gracz młodszy okazał się tego dnia jednak przez nikogo niepokonany. Tak więc jeszcze raz zapraszam do ściągnięcia demek! Miłego oglądania!





StaryOrgowicz_93 | 2005-03-30 19:55:04 +0200
Łeee! A ja mam demo Sensei vs Dave [Pro-Q3Tourney7] :) POV: Sensei, score 21:17 for Dave :(
#711839
Fabian | 2005-03-30 20:19:25 +0200
Człowieku !, nie no jak widze takich ludzi jak Ty to mnie
szlak trafia.
Good Game Avek, naprawde bravo.
#711843
d00mer | 2005-03-30 20:30:02 +0200
serio Avek wygral a matr0xem? no brawo GG very GG! No chlopie jak ty w takim wieku tak wyamiatsz to ja sie boje myslec co bedzie za jakis czas......jeszcze raz GG! ps ja bylem na 9-16 miejscu :P
#711845
Pawuj | 2005-03-30 20:55:51 +0200
Mav zapomiałeś napisać o serwach (podziękowania :/) :b
#711849
StaryOrgowicz_93 | 2005-03-30 21:00:23 +0200
Doomer zacznij grać na ESL itp. jak zajmiesz tam miejsce w pierwszej 10 to Ci pogratuluje :)
#711850
sYnth|Bubu | 2005-03-30 21:12:45 +0200
Uwielbiam te miedzynarodowe turnieje :]
gg :>
#711852
dur | 2005-03-30 21:42:52 +0200
Bubu :))))))) jednym słowem brawo nie tylko dla avka ale dla wszystkich ktorzy grali i dla tych co prowadzili całą akcje animacje :)
#711856
Mad | 2005-03-30 22:17:52 +0200
hehe fajny turniej byl troszke sie wszystko ociagalo ale dali rade ;p pozdro
#711863
PeterSchiff | 2005-03-30 22:27:28 +0200
no kurde zapomnialem zmienic xywki z avek na raven w swieta i caly moj ownage poszedl na konto tego youngblooda ;p
#711866
eng | 2005-03-30 23:26:51 +0200
no avek chyba lyknal jakas piguleczke szczescia i kosi jak stary wozny trawe pod szkolnym plotem ;s
#711876
voodoo|seRious | 2005-03-31 00:36:09 +0200
GJ dla organizatorów i GG dla dla zwyciezców :) btw. av3k gra na tablecie :P
#711460
Pionier | 2005-03-31 03:10:23 +0200
eee ja go znam kiedys mi powiedzial ze zawsze jak gra jakies turnieje to przynosi kompa kolegi do siebie... kolega specuje przeciwnika i mowi mu gdzie co i jak wiec z niego wcale nie taki mastach:)
avek na przyszlosc... graj fair play!!!:> nie badz ognos:D
#711882
[M]aniek | 2005-03-31 07:04:01 +0200
av3k mial fart ze ja nie gralem
#711884
voodoo|seRious | 2005-03-31 09:37:16 +0200
Pionier OWnED :D
#711888
THRAWN | 2005-03-31 10:07:49 +0200
z tym spektowaniem to nie takie nr. widzialem juz :P
#711889
dinhkertal | 2005-03-31 15:34:31 +0200
gg chłopakosy :>
#711908
ciem | 2005-03-31 17:10:06 +0200
av3k przyjechal jak jakis terrorysta z kraju azji mniejszej i sie wozi. nawet mat’a pokonał ;asd
#711915
matr0x | 2005-04-05 23:41:19 +0200
Wygral, wygral ze mna :> pomijajac to ze w ogole nie gralem w ten dzien zadnego meczu tylko do razu na server to 27:20 bodajze przegralem i tak sie ciesze :SSS bo maly caly dzien gral ;p gg :SS:P
#712388
Zaloguj się by dodać komentarz.