Face 2 Face Trwa!
pon, 28 marzec 2005 14:59:20 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena


Dosłownie przed chwilą otrzymałem bardzo ciekawe info od organizatora Face 2 Face 1v1 Open -
dave'a, który wraz z
Pawujem robią jak narazie kawał dobrej roboty, jeśli chodzi o ten turniej:
*Po wczorajszym dniu rozgrywek, można powiedzieć bardzo chaotycznych, ale chyba udanych zostało nam juz tylko 6 zawodników:
*
* **-WB-*
*
* *
av3k
*
*
GaD /
deral
* **-LB-*
*
* *
equ
*
* *
dave
*
*
rutt
*
Nie obyło się jednak bez kilku walkowerów, niektórzy nie dotarli do domów przed komputer, a spowodowane to bylo oczywiście różnymi rodzinnymi spotkaniami jak to w święta bywa. Myślę jednak, że dzisiaj bedzie juz lepiej, chociaz
av3k - jakby nie było faworyt, zapowiedział że udziału dalszego nie weźmie ponieważ wyjechał. Tym samym poziom turnieju troche spadł ale nikt nie zakładał że będzie najwyższych lotów mimo to zapraszam wszystkich zainteresowanych do śledzenia kilku ostatnich, bardzo emocjonujących spotkań na żywo dzięki
GTV: da-sv.one.pl:20000
Zaczynamy od godziny 15:00*





Pawuj | 2005-03-28 15:44:04 +0200
Miało być lepiej :s
#711619
GaD | 2005-03-28 15:56:21 +0200
lewasi
#711623
markolm | 2005-03-28 17:02:05 +0200
hmm widze, ze tu brygada z calego swiata:)) po flagach poznalem :P
#711627
Mav_8217 | 2005-03-28 18:05:56 +0200
A z jakiego kraju pochodiz rutt? =o
#711630
Pawuj | 2005-03-28 19:17:40 +0200
av3k z Afganistanu :D
GaD z Wysp Dziewiczych :DD
deral z Trinidad i Tobago
eq z Republiki Środkowoafrykańskiej
dave z Kyrgystanu
rutt z Grenlandii
a ja z Giblartaru :)
#711633
Pawuj | 2005-03-28 19:30:32 +0200
zatkao kakao? :f
#711635
rutt | 2005-03-28 21:57:13 +0200
mam najbardziej polska flage
#711643
sYnth|Bubu | 2005-03-28 22:36:20 +0200
Bo jestes z Wawy :>
#711647
Rozz | 2005-03-29 11:40:04 +0200
A myslalem ze klany maja juz swoje flagi. Swoja droga ciekawie by bylo?
#711683
Pawuj | 2005-03-29 14:22:19 +0200
Myślę że nie było najgorzej, ale następnym razem wiem jak zrobić żeby żadnego w/o nie było ;>
#711706
cocaine | 2005-03-29 15:11:25 +0200
100 zł za mecz :>
#711709
GaD | 2005-03-29 15:35:02 +0200
Mavality za wyspy dziewicze zginiesz ;x
#711710
sIn_pl | 2005-03-29 16:15:54 +0200
nad panią rozz to juz flaga FRAJERA na wietrze powiewa od dawna !!!
#711715
tofu | 2005-03-29 18:18:56 +0200
sin - widze ze dawno kopa nie dostales :>
#711732
Pawuj | 2005-03-29 18:30:34 +0200
Ja z tą flagą wyglądam jak jakaś pielęgniarka kurna :D
#711734
sYnth|Bubu | 2005-03-29 21:25:00 +0200
sin idz pospiewac o q3 :DDDD
Bo komentarze masz caly czas "z dupy". Nadal w 2 klasie zawodowki?
#711746
Rozz | 2005-03-29 21:56:08 +0200
Juz pare razy kolesia banowalem za komenty na ludzi.
#711750
BrakDanych | 2005-03-30 01:59:54 +0200
zostawcie Piotra, apropo to karamba zawsze gustowal w murzynach, stad flagi RPA, zmiencie szybko na flagi RP!
#711768
Zaloguj się by dodać komentarz.