Fat gra w Q4 !!
pią, 12 sierpień 2005 11:22:02 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena
Ja Cię strasznie przepraszam [M]ańku, że newsa Ci niżej zrzucam, lecz jest wiadomość nie cierpiąca zwłoki. Otóż były "czempion" Q3, gwiazda oraz "panisko co się zowie" - Jonathan "fatal1ty"Wendel podczas tegorocznego, własnie się odbywającego Quakecon zagrał kilka pokazowych meczów Q4 - relacja z nich jest dostępna w sieci jako film o wadze, bagatela, 170 Mb. Trwająca około 7 minut, amatorska produkcja cieszy oko i naprawdę podgrzewa atmosferę wokół Q4. Zobaczymy mecze na jednej mapie, wszystkie dostępne na niej bronie (zwróćcie uwagę na Gauntlet :D), movement, zoom'owanie, menu (wraz z dostępnymi statystykami :D). Poza tym kilka ciekawostek, min. te z granatami wyskującymi z jumppada oraz rakiety przelatujące przez teleport. Dość jednak marudzenia - ściągać!!!

Link:
Update:
Znalazłem kolejny film, a swoją drogą od dzisiejszego poranka cały światek e-sportowy az wrze od wiadomości o Q4 - szykuje się kolejny naprawde niezły Quake. Quake 4 Multi to "widowisko" o wadze 54 Mb w formacie mp4. Mamy kolejne ujęcia trybu Multiplayer na tej samej mapie, o której pisałem wcześniej.
Na naszym forum dyskutujemy o Q4 zawzięcie - join us! :D





revic | 2005-08-12 11:29:55 +0200
zobaczymy co to :s
#723832
bryan | 2005-08-12 11:30:17 +0200
n1 ! :) tyle powiem :-)
#723833
cocaine | 2005-08-12 11:30:43 +0200
ssam własnie, kurde fajnie ze q4 bedzie fajny :DD oby...
#723834
gr. | 2005-08-12 11:32:02 +0200
filmik super
#723835
MateoMartinezz | 2005-08-12 11:33:43 +0200
widzieliście ten pojechany LG? :D mam nadzieję ze będzie cg_drawgun 0, bo te giwery to 1/4 ekranu zajmują :d
#723836
cocaine | 2005-08-12 11:34:50 +0200
ej mam pytanie, mógłby ktos podzielic sie linkiem do jakichś trailerów z q4, niechce mi sie grzebac po googlach, takze jak ktos ma cos pod reka to plz :)
#723837
bryan | 2005-08-12 11:38:38 +0200
trailer to wyszedl tylko jeden , a filmiki z qconu sa podlinkowane tutaj i w moim poprzednim newsie
#723839
cocaine | 2005-08-12 11:41:06 +0200
kurfa ślepy jestem bo patrze w te newsy i nie zauważyłem :D, ale juz mam thx :*
#723840
MateoMartinezz | 2005-08-12 11:47:35 +0200
Trailery wyszły dwa :D
tu jest drugi - files.filefront.com/Quake_4_Web_Movie_with_M/;4032055;;/fileinfo.html
#723841
revic | 2005-08-12 12:16:31 +0200
ale ta baba denerwoje co na grzyba obcieta :q
#723844
MaS | 2005-08-12 12:17:26 +0200
... ale jakoś nie widze uśmiechu na jego twarzy :ASDDDDDDDDDDDDD
#723845
benek | 2005-08-12 12:19:45 +0200
spawara wyglada naprawde zajebiscie :DDD. Wogole filmik fajny : >
#723846
soomal | 2005-08-12 12:21:50 +0200
a ma ktos dobre linki do skrinow?
na modemie niestety nie pociagne tych filmow...
#723847
furi | 2005-08-12 12:28:19 +0200
Dosc filmow chcem demo :
#723848
1|LaM4 | 2005-08-12 12:57:30 +0200
... ale jakoś nie widze uśmiechu na jego twarzy :ASDDDDDDDDDDDDD
Bo sie skupia :)))
na grze ofc. :asdasd
#723850
lizard | 2005-08-12 13:04:21 +0200
wlasnie to zassysam zobaczymy co z tego bedzie
#723853
meta | 2005-08-12 13:04:47 +0200
fizyka przypomina ta z q3, szkoda ze nie poszli w kierunku
oblednie szybkich strifow (bunny) jak w qw i wiekszej dynamiki
#723854
Mav_8217 | 2005-08-12 13:16:07 +0200
Ja się już w q4 zakochałem ;)
Kiedy tylko będę miał nowego kompa (ok. ~~1-3 m-cy po premierze q4 w USA), to na 100% się na niego przerzucę. U mnie q3 już nie ma najmniejszych szans =o
#723855
1|LaM4 | 2005-08-12 13:16:36 +0200
to co okazalo sie bledami w q3 czyli OB, bunnystrafes itd dzialalo jak najbardziej na plusy w tamtej grze, pozejzewam ze nadal conieco z tego zostalo, na filmiku nie moznabylo tego stwierdzic do konca.
ogladalem innego filmika i kolo co gral w q4 stwierdzal ze fizyka jest podobna do cpm-owskiej :) miodzio :)
tak sobie poogladalem i juz nie moge sie doczekac chociazby na demko :)
obowiazkowy zakup gdy wyjdzie na puleczki :)
mniam
ps. fatal niezle sie bawil z tym pierwszym przeciwnikiem :)))) z gauntlecika go walil :)
#723856
THRAWN | 2005-08-12 13:19:47 +0200
ajajaj
#723857
wishoza | 2005-08-12 14:04:17 +0200
musicie sie niestety wszyscy pogodzic z tym, że teraz be’ bedzie walilo cala scene w pupala ... No cóż :}}}}}}}}}} hehehe ;) Super się zapowiada, przegladam nontopa różne ftp’y, p2p itd. jestem na bierząco i stwierdzam, że zapowiada sie pare kolejnych lat, w ktorych bedziemy napierac w kolejny wstrząs bez znudzenia :))
PANIE I PANOWIE ... JESTEŚMY ŚWIADKAMI SWOJEGO RODZAJU WIELKIEGO WYDARZENIA ... I NIE TYLKO DLA SAMYCH GRACZY ;>>>> Pozdro ;}
#723859
r00kie | 2005-08-12 14:09:11 +0200
Filmy,filmiki i inne ciuliki :D a kiedy będzie DEMO????
#723860
ciem | 2005-08-12 14:42:02 +0200
pierwsza komenda jaka wpisze bedzie r_picmip 9 :AAA
#723862
Dinhmcz | 2005-08-12 15:05:33 +0200
no to kiedy cała scena sie przerzuca :| :D
#723863
Dinhmcz | 2005-08-12 15:08:44 +0200
zaprawde powiadam wam bedzie q4, Q:, albo lepper:>
#723864
Pionier | 2005-08-12 15:16:10 +0200
a ja mam pytanie z innej beczki na tym quakecon nie ma q3?
#723865
plej | 2005-08-12 15:35:26 +0200
1 komendą którą ja wpisze @ q4 będzie "r_smp 6" :>
#723866
d00mer | 2005-08-12 15:35:34 +0200
Panowie z nieukrywaną satysfakcją muszę stweirdzić iż zapowiada sie na KOLEJNE 5 LAT GRANAIA W TĄ ZAYEBISTĄ GIERE
QUAKE NA WIEKI WIEKÓW !!!!
:D
Aha no i żeby prodm6 było, zresztą i tak pewnie zaraz jacys fanatycy zrobią :D
#723867
lecho | 2005-08-12 15:45:24 +0200
a pierwsza komenda ktora ja wpisze w q4 bedzie "/name lecho" :DDDD
#723869
rod1c | 2005-08-12 16:00:02 +0200
nice sie zapowiada !
#723870
lizard | 2005-08-12 16:02:26 +0200
obejrzalem ten filmik i musze przyznac ze elegancko to wyglada
#723871
ciem | 2005-08-12 16:10:26 +0200
Dopisano 12.8.2005 o godzinie 15:45 [ lecho ]
a pierwsza komenda ktora ja wpisze w q4 bedzie "/name lecho" :DDDD
a jak wlaczysz gre to bedziesz miec jeden wielki slajd ):E
#723872
YasQ | 2005-08-12 16:13:42 +0200
mamo... a must have... :>
No zajebisty jest... napaliłem się na filmik, a co dopiero jak demko wyjdzie :DDD
juz zbieram na komputer nowy... ;/
#723873
SAI4H | 2005-08-12 16:31:22 +0200
Aż ściągnę z ciekawości. ;)
#723875
coolfon | 2005-08-12 16:40:54 +0200
zaczalem sciagac...
za pierwszym razem blad przy 54%...
za drugim razem blad przy 45%...
za trzecim razem... UDALO SIE :) wszystko przy magicznym 50 KB/s :)
powiem jedno - warto bylo:)
podoba mi sie to co sie szykuje:) dwie rzeczy ktore najbardziej (poki co) mi sie spodobaly:
1. mozna przyspieszac granaty na jumppadach :D
2. teleportujace sie rakiety:) brakowalo mi czegos takiego w q3:) juz widze te filmiki gdzie koles strzela w teleport, a po chwili wyskakuje mu fragmsg :)
widze tez ze zamiast (przykladowo) "X was railes by Y" mamy teraz (podobnie jak w CS) "Y [rail img] X" :) tez ciekawe :))
#723876
MateoMartinezz | 2005-08-12 16:42:12 +0200
coś niecoś o mapach:
What we`re looking at right now for launch are: Eight or nine Deathmatch maps, roughly five Capture the Flag maps where one side is Strogg and one is Marine (the difference between the two teams is strictly superficial; both sides draw from all the same weapons -- rather than simply having red versus blue marines, Raven wanted to add a little variety), one Tournament map, and Arena CTF, which, Law says, "has the classic class-based action" but wasn’t ready for prime-time to show at Quakecon.
#723877
MateoMartinezz | 2005-08-12 16:42:49 +0200
www.q4euro.com/images/081205_endscore.jpg?PHPSESSID=7d4c5ede227fc637540453ce25517890
screen statów
#723878
coolfon | 2005-08-12 16:48:56 +0200
Mateo trzyma reke na pulsie :D
poki co chyba najbardziej podekscytowany projektem Q4 ;)
#723879
plej | 2005-08-12 16:58:15 +0200
Cieszy obecność starych ikonek broni... Trochę rażą mnie celowniki - inne dla każdej broni - no ale to pewnie będzie dało radę zmienić ;) Jedno jest pewne - The Legend Will Never Die :D
btw.obadajcie na pq3: mirrory powstają jak grzyby na deszczu :)
@Mateo: keep up the good work man :) A btw. trailerki wyszły z tego co mi wiadomo 3 :> Był jeszcze trailerek "ET:Quake Wars" :>(do obadania @ pc.ign.com/objects/748/748377.html)
Pozdro :)
#723880
ramm | 2005-08-12 17:13:56 +0200
pierwsza rzeczą jaką zmienie "przez" q4 to bedzie moja spalona karta graficzna :S
q4 jak bedzie komp troszkie mi tych gier juz sie nzabieralo hl2 d3 painkiller????:D ja @#$% ale ja mam kompa D:
#723882
wuder | 2005-08-12 17:18:11 +0200
Nie zrobiłł na mnie ten filmik jakiegoś większego wrażenia. I tak sobie w to nie pogram bo mój komp tego nie uciągnie.
#723883
plej | 2005-08-12 17:51:33 +0200
w00ter... ty zawsze byłeś inny... dlatego rodzice chowali przed Tobą lalki siostry ;) :*
#723884
wuder | 2005-08-12 18:17:03 +0200
mekekeke :-D
#723886
ciem | 2005-08-12 18:29:42 +0200
plej, przed Toba probowali chowac browar, ale jakos im sie to nie udało :S
#723887
wishoza | 2005-08-12 18:34:41 +0200
baba jest biedna na maxa, ale miala jeden dobry text "fatality was trying [smth], but Charlie is too smart for that" :ASDDDDDDDD
przed plejem probowali uchować wibratory, a teraz nie mogą uchować abuzów i bananów :(
#723889
avek | 2005-08-12 18:44:41 +0200
zjebanie z tymi rl przelatujacymi przez tele odpada jeden najlepsyz sposob na defens :D
#723891
psich1cer | 2005-08-12 18:49:20 +0200
Ciekawe czy pojdzie na centrino 1.5, 1gb ramu i R9600pro bo nie chce specjalnie zmieniac laptopa do q4 :P
#723892
eng | 2005-08-12 20:52:43 +0200
tez chce lapika :{
q4 = silnik duma, podobne elementy , stylizacja na ut2004, kilka detali z wczesniejszych kłejkow ;e Czy ten mix zrobi taka kariere jak mumio w reklamach plusa ?:x
#723898
kos | 2005-08-12 20:59:00 +0200
kupie nowego kompa to napewno zagram ;)
#723899
VooDoo-atix | 2005-08-12 20:59:47 +0200
ciekowo kiedy wyjdzie; trzeba troche kasy zarobic na nowego sprzeta:P
#723900
Logitech*dTh | 2005-08-12 21:05:47 +0200
Nie pojdzie na tym laptopie bop mam lepszy i slabo chodza dobre gry . Laptop top syf do gier ;
#723901
psich1cer | 2005-08-12 22:17:25 +0200
Logitech*dTh - q3 chodzi na nim wysmienicie w 3dsmarku2k1 jest z 14tys punktow - co nie zmienia jednach faktu ze doom3 chodzil tak sobie. No ale mam nadzieje ze po wylaczeniu wszystkich zbednych swiecidelek bedzie ok. Jak nie to kupie cos z X800 na pokladzie i bedzie po klopocie :)
#723903
plej | 2005-08-13 07:15:46 +0200
psich1cer: kup se Pan konsole lepiej :A
te wishu :> nie gębkuj bo Ci dżipa zrobie :ASd
#723925
Pionier | 2005-08-13 09:38:19 +0200
bedzie na enginie dooma :> bo ten engin jest wyjebany taka prawda:> tylko lekko podrasowany o wyjdajnosc... zreszta engin ma gowno do gadania przeciesz na enginie q2 byla robiona polowa gier z tamtych czasow hexec half life i wilele innych a jednak nie kazda z tych gier miala taki sukces jak q2 czy hl... engine to tylko zbior instrukcji pomocnych programiscie przy konstruowaniu srodowiska gry:)
#723931
kaka-noob | 2005-08-13 19:44:53 +0200
po obejrzeniu stwierdzam, ze bede musial cos zamieszac zeby to lg nie zaslanialo tak kozacko ekranu.
#723977
GunneR | 2005-08-13 23:27:36 +0200
No wlasnie mnie tylko przeraza to ile te bronie zajmuja miejsca i jak skurwialy celownik sie husta na boki(zauwazyliscie?)nie mowiac juz o tym ze kolo sie kiwa na boki jak by byl pijany.Odzywaczailem sie od tego kiwania...oby szybko ktos napisal osp do q4 bo inaczej bedzie ciezko panowie nie ma co sie czarowac...
#723986
h00lsfanat1c | 2005-08-14 00:47:20 +0200
Fatal to piczka a Sowa go jedzie @.@
#723989
Zaloguj się by dodać komentarz.