ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fat gra w Q4 !!

pią, 12 sierpień 2005 11:22:02 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Ja Cię strasznie przepraszam [M]ańku, że newsa Ci niżej zrzucam, lecz jest wiadomość nie cierpiąca zwłoki. Otóż były "czempion" Q3, gwiazda oraz "panisko co się zowie" - Jonathan "fatal1ty"Wendel podczas tegorocznego, własnie się odbywającego Quakecon zagrał kilka pokazowych meczów Q4 - relacja z nich jest dostępna w sieci jako film o wadze, bagatela, 170 Mb. Trwająca około 7 minut, amatorska produkcja cieszy oko i naprawdę podgrzewa atmosferę wokół Q4. Zobaczymy mecze na jednej mapie, wszystkie dostępne na niej bronie (zwróćcie uwagę na Gauntlet :D), movement, zoom'owanie, menu (wraz z dostępnymi statystykami :D). Poza tym kilka ciekawostek, min. te z granatami wyskującymi z jumppada oraz rakiety przelatujące przez teleport. Dość jednak marudzenia - ściągać!!!

Link:

Planetquake

Update:
Znalazłem kolejny film, a swoją drogą od dzisiejszego poranka cały światek e-sportowy az wrze od wiadomości o Q4 - szykuje się kolejny naprawde niezły Quake. Quake 4 Multi to "widowisko" o wadze 54 Mb w formacie mp4. Mamy kolejne ujęcia trybu Multiplayer na tej samej mapie, o której pisałem wcześniej.
Na naszym forum dyskutujemy o Q4 zawzięcie - join us! :D

Gravatar

revic | 2005-08-12 11:29:55 +0200

zobaczymy co to :s

bryan | 2005-08-12 11:30:17 +0200

n1 ! :) tyle powiem :-)

cocaine | 2005-08-12 11:30:43 +0200

ssam własnie, kurde fajnie ze q4 bedzie fajny :DD oby...

gr. | 2005-08-12 11:32:02 +0200

filmik super

MateoMartinezz | 2005-08-12 11:33:43 +0200

widzieliście ten pojechany LG? :D mam nadzieję ze będzie cg_drawgun 0, bo te giwery to 1/4 ekranu zajmują :d

cocaine | 2005-08-12 11:34:50 +0200

ej mam pytanie, mógłby ktos podzielic sie linkiem do jakichś trailerów z q4, niechce mi sie grzebac po googlach, takze jak ktos ma cos pod reka to plz :)

bryan | 2005-08-12 11:38:38 +0200

trailer to wyszedl tylko jeden , a filmiki z qconu sa podlinkowane tutaj i w moim poprzednim newsie

cocaine | 2005-08-12 11:41:06 +0200

kurfa ślepy jestem bo patrze w te newsy i nie zauważyłem :D, ale juz mam thx :*

MateoMartinezz | 2005-08-12 11:47:35 +0200

Trailery wyszły dwa :D
tu jest drugi - files.filefront.com/Quake_4_Web_Movie_with_M/;4032055;;/fileinfo.html

Gravatar

revic | 2005-08-12 12:16:31 +0200

ale ta baba denerwoje co na grzyba obcieta :q

MaS | 2005-08-12 12:17:26 +0200

... ale jakoś nie widze uśmiechu na jego twarzy :ASDDDDDDDDDDDDD

benek | 2005-08-12 12:19:45 +0200

spawara wyglada naprawde zajebiscie :DDD. Wogole filmik fajny : >

Gravatar

soomal | 2005-08-12 12:21:50 +0200

a ma ktos dobre linki do skrinow?

na modemie niestety nie pociagne tych filmow...

furi | 2005-08-12 12:28:19 +0200

Dosc filmow chcem demo :

1|LaM4 | 2005-08-12 12:57:30 +0200

... ale jakoś nie widze uśmiechu na jego twarzy :ASDDDDDDDDDDDDD

Bo sie skupia :)))

na grze ofc. :asdasd

lizard | 2005-08-12 13:04:21 +0200

wlasnie to zassysam zobaczymy co z tego bedzie

meta | 2005-08-12 13:04:47 +0200

fizyka przypomina ta z q3, szkoda ze nie poszli w kierunku
oblednie szybkich strifow (bunny) jak w qw i wiekszej dynamiki

Mav_8217 | 2005-08-12 13:16:07 +0200

Ja się już w q4 zakochałem ;)

Kiedy tylko będę miał nowego kompa (ok. ~~1-3 m-cy po premierze q4 w USA), to na 100% się na niego przerzucę. U mnie q3 już nie ma najmniejszych szans =o

1|LaM4 | 2005-08-12 13:16:36 +0200

to co okazalo sie bledami w q3 czyli OB, bunnystrafes itd dzialalo jak najbardziej na plusy w tamtej grze, pozejzewam ze nadal conieco z tego zostalo, na filmiku nie moznabylo tego stwierdzic do konca.

ogladalem innego filmika i kolo co gral w q4 stwierdzal ze fizyka jest podobna do cpm-owskiej :) miodzio :)

tak sobie poogladalem i juz nie moge sie doczekac chociazby na demko :)

obowiazkowy zakup gdy wyjdzie na puleczki :)
mniam

ps. fatal niezle sie bawil z tym pierwszym przeciwnikiem :)))) z gauntlecika go walil :)

THRAWN | 2005-08-12 13:19:47 +0200

ajajaj

wishoza | 2005-08-12 14:04:17 +0200

musicie sie niestety wszyscy pogodzic z tym, że teraz be’ bedzie walilo cala scene w pupala ... No cóż :}}}}}}}}}} hehehe ;) Super się zapowiada, przegladam nontopa różne ftp’y, p2p itd. jestem na bierząco i stwierdzam, że zapowiada sie pare kolejnych lat, w ktorych bedziemy napierac w kolejny wstrząs bez znudzenia :))

PANIE I PANOWIE ... JESTEŚMY ŚWIADKAMI SWOJEGO RODZAJU WIELKIEGO WYDARZENIA ... I NIE TYLKO DLA SAMYCH GRACZY ;>>>> Pozdro ;}

r00kie | 2005-08-12 14:09:11 +0200

Filmy,filmiki i inne ciuliki :D a kiedy będzie DEMO????

Gravatar

ciem | 2005-08-12 14:42:02 +0200

pierwsza komenda jaka wpisze bedzie r_picmip 9 :AAA

Dinhmcz | 2005-08-12 15:05:33 +0200

no to kiedy cała scena sie przerzuca :| :D

Dinhmcz | 2005-08-12 15:08:44 +0200

zaprawde powiadam wam bedzie q4, Q:, albo lepper:>

Pionier | 2005-08-12 15:16:10 +0200

a ja mam pytanie z innej beczki na tym quakecon nie ma q3?

plej | 2005-08-12 15:35:26 +0200

1 komendą którą ja wpisze @ q4 będzie "r_smp 6" :>

d00mer | 2005-08-12 15:35:34 +0200

Panowie z nieukrywaną satysfakcją muszę stweirdzić iż zapowiada sie na KOLEJNE 5 LAT GRANAIA W TĄ ZAYEBISTĄ GIERE

QUAKE NA WIEKI WIEKÓW !!!!

:D

Aha no i żeby prodm6 było, zresztą i tak pewnie zaraz jacys fanatycy zrobią :D

lecho | 2005-08-12 15:45:24 +0200

a pierwsza komenda ktora ja wpisze w q4 bedzie "/name lecho" :DDDD

rod1c | 2005-08-12 16:00:02 +0200

nice sie zapowiada !

lizard | 2005-08-12 16:02:26 +0200

obejrzalem ten filmik i musze przyznac ze elegancko to wyglada

Gravatar

ciem | 2005-08-12 16:10:26 +0200

Dopisano 12.8.2005 o godzinie 15:45 [ lecho ]
a pierwsza komenda ktora ja wpisze w q4 bedzie "/name lecho" :DDDD

a jak wlaczysz gre to bedziesz miec jeden wielki slajd ):E

YasQ | 2005-08-12 16:13:42 +0200

mamo... a must have... :>
No zajebisty jest... napaliłem się na filmik, a co dopiero jak demko wyjdzie :DDD
juz zbieram na komputer nowy... ;/

SAI4H | 2005-08-12 16:31:22 +0200

Aż ściągnę z ciekawości. ;)

coolfon | 2005-08-12 16:40:54 +0200

zaczalem sciagac...
za pierwszym razem blad przy 54%...
za drugim razem blad przy 45%...
za trzecim razem... UDALO SIE :) wszystko przy magicznym 50 KB/s :)

powiem jedno - warto bylo:)
podoba mi sie to co sie szykuje:) dwie rzeczy ktore najbardziej (poki co) mi sie spodobaly:
1. mozna przyspieszac granaty na jumppadach :D
2. teleportujace sie rakiety:) brakowalo mi czegos takiego w q3:) juz widze te filmiki gdzie koles strzela w teleport, a po chwili wyskakuje mu fragmsg :)

widze tez ze zamiast (przykladowo) "X was railes by Y" mamy teraz (podobnie jak w CS) "Y [rail img] X" :) tez ciekawe :))

MateoMartinezz | 2005-08-12 16:42:12 +0200

coś niecoś o mapach:

What we`re looking at right now for launch are: Eight or nine Deathmatch maps, roughly five Capture the Flag maps where one side is Strogg and one is Marine (the difference between the two teams is strictly superficial; both sides draw from all the same weapons -- rather than simply having red versus blue marines, Raven wanted to add a little variety), one Tournament map, and Arena CTF, which, Law says, "has the classic class-based action" but wasn’t ready for prime-time to show at Quakecon.

coolfon | 2005-08-12 16:48:56 +0200

Mateo trzyma reke na pulsie :D
poki co chyba najbardziej podekscytowany projektem Q4 ;)

plej | 2005-08-12 16:58:15 +0200

Cieszy obecność starych ikonek broni... Trochę rażą mnie celowniki - inne dla każdej broni - no ale to pewnie będzie dało radę zmienić ;) Jedno jest pewne - The Legend Will Never Die :D
btw.obadajcie na pq3: mirrory powstają jak grzyby na deszczu :)

@Mateo: keep up the good work man :) A btw. trailerki wyszły z tego co mi wiadomo 3 :> Był jeszcze trailerek "ET:Quake Wars" :>(do obadania @ pc.ign.com/objects/748/748377.html)

Pozdro :)

ramm | 2005-08-12 17:13:56 +0200

pierwsza rzeczą jaką zmienie "przez" q4 to bedzie moja spalona karta graficzna :S

q4 jak bedzie komp troszkie mi tych gier juz sie nzabieralo hl2 d3 painkiller????:D ja @#$% ale ja mam kompa D:

wuder | 2005-08-12 17:18:11 +0200

Nie zrobiłł na mnie ten filmik jakiegoś większego wrażenia. I tak sobie w to nie pogram bo mój komp tego nie uciągnie.

plej | 2005-08-12 17:51:33 +0200

w00ter... ty zawsze byłeś inny... dlatego rodzice chowali przed Tobą lalki siostry ;) :*

wuder | 2005-08-12 18:17:03 +0200

mekekeke :-D

Gravatar

ciem | 2005-08-12 18:29:42 +0200

plej, przed Toba probowali chowac browar, ale jakos im sie to nie udało :S

wishoza | 2005-08-12 18:34:41 +0200

baba jest biedna na maxa, ale miala jeden dobry text "fatality was trying [smth], but Charlie is too smart for that" :ASDDDDDDDD

przed plejem probowali uchować wibratory, a teraz nie mogą uchować abuzów i bananów :(

Gravatar

avek | 2005-08-12 18:44:41 +0200

zjebanie z tymi rl przelatujacymi przez tele odpada jeden najlepsyz sposob na defens :D

Gravatar

psich1cer | 2005-08-12 18:49:20 +0200

Ciekawe czy pojdzie na centrino 1.5, 1gb ramu i R9600pro bo nie chce specjalnie zmieniac laptopa do q4 :P

eng | 2005-08-12 20:52:43 +0200

tez chce lapika :{
q4 = silnik duma, podobne elementy , stylizacja na ut2004, kilka detali z wczesniejszych kłejkow ;e Czy ten mix zrobi taka kariere jak mumio w reklamach plusa ?:x

kos | 2005-08-12 20:59:00 +0200

kupie nowego kompa to napewno zagram ;)

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-08-12 20:59:47 +0200

ciekowo kiedy wyjdzie; trzeba troche kasy zarobic na nowego sprzeta:P

Gravatar

Logitech*dTh | 2005-08-12 21:05:47 +0200

Nie pojdzie na tym laptopie bop mam lepszy i slabo chodza dobre gry . Laptop top syf do gier ;

Gravatar

psich1cer | 2005-08-12 22:17:25 +0200

Logitech*dTh - q3 chodzi na nim wysmienicie w 3dsmarku2k1 jest z 14tys punktow - co nie zmienia jednach faktu ze doom3 chodzil tak sobie. No ale mam nadzieje ze po wylaczeniu wszystkich zbednych swiecidelek bedzie ok. Jak nie to kupie cos z X800 na pokladzie i bedzie po klopocie :)

plej | 2005-08-13 07:15:46 +0200

psich1cer: kup se Pan konsole lepiej :A
te wishu :> nie gębkuj bo Ci dżipa zrobie :ASd

Pionier | 2005-08-13 09:38:19 +0200

bedzie na enginie dooma :> bo ten engin jest wyjebany taka prawda:> tylko lekko podrasowany o wyjdajnosc... zreszta engin ma gowno do gadania przeciesz na enginie q2 byla robiona polowa gier z tamtych czasow hexec half life i wilele innych a jednak nie kazda z tych gier miala taki sukces jak q2 czy hl... engine to tylko zbior instrukcji pomocnych programiscie przy konstruowaniu srodowiska gry:)

kaka-noob | 2005-08-13 19:44:53 +0200

po obejrzeniu stwierdzam, ze bede musial cos zamieszac zeby to lg nie zaslanialo tak kozacko ekranu.

Gravatar

GunneR | 2005-08-13 23:27:36 +0200

No wlasnie mnie tylko przeraza to ile te bronie zajmuja miejsca i jak skurwialy celownik sie husta na boki(zauwazyliscie?)nie mowiac juz o tym ze kolo sie kiwa na boki jak by byl pijany.Odzywaczailem sie od tego kiwania...oby szybko ktos napisal osp do q4 bo inaczej bedzie ciezko panowie nie ma co sie czarowac...

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-08-14 00:47:20 +0200

Fatal to piczka a Sowa go jedzie @.@

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63