Fatal w MTV
pon, 09 grudzień 2002 08:21:12 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

MTV nakręci program o Pro-Graczach. Całość znajdzie się w godzinnym programie True Life, emitowanym przez MTV. Bohaterem dokumentu zostanie Johnathan "Fatality" Wendel. Jego sylwetka zostanie ukazana podczas trwania CPL Pentium 4 Processor Winter 2002 Event. Widzowie prześledzą wraz z Fatalem wszystkie etapy imprezy, od rozgrzewki, aż do finałów. Swoją drogą jestem ciekaw jakie mamy szanse aby zobaczyć ww. program w naszym MTV (ktoś się może orientuje?).





[FPP]Krypton | 2002-12-09 11:59:30 +0100
na pewno program poleci na tym calym glownym MTV, a na MTV Polska pewnie tez, ale troche pozniej (ale za to z tlumaczeniem)
#626479
XariS | 2002-12-09 13:52:33 +0100
Moze sie glupio pytam, ale kiedy ma to leciec na MTv i o ktotrj godzinie z gory thx
#626486
LaGranda | 2002-12-09 14:58:20 +0100
no to bedzie w hamerykanskim mtv, ale nasi czasem daja rozne pierdy. teraz pytanie czy takowy program kiedykolwiek zobaczymy na polskim mtv? no moze na niemieckim predzej, ma ktos? bardzo chetnie cos takowego bym zobaczyl.
#626497
[FPP]Krypton | 2002-12-09 16:22:40 +0100
ja mam niemieckie ale to dopiero poleci po nowym roku
#626516
manyec | 2002-12-09 16:37:20 +0100
"Widzowie prześledzą wraz z Fatalem wszystkie etapy imprezy, od rozgrzewki, aż do finałów"
ciekawe skad pewnosc ze fatal dotrzyma do finalu?
prorocy:)
#626520
LaGranda | 2002-12-09 22:36:45 +0100
no to beda go krecic jak bedzie siedzial na lawce przegranych :P, jak bedzie chodzil po imprezkach, albo jak bedzie jechal do domu :P
#626579
Zaloguj się by dodać komentarz.