ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fatal1ty na QuakeCon 2oo5

śro, 27 lipiec 2005 17:35:11 | Autor: forest | Quake 3 Arena

Tak, to nie jest żaden żart... Mega gwiazda eSportu pojawi się na QuakeConie 2005 i będzie grać w Quake3 - taką informację podał sam Fatal1ty w wywiadzie dla anglojęzycznego serwisu NoFearGaming.com. A o co dokładnie chodzi? Już tłumaczę - otóż, jak wiadomo, termin tegorocznego QuakeCona rózni się tylko o kilka dni od kolejnego przystanku CPL World Tour. Dlatego też Johnathan nie wystąpi w turnieju D3, a podczas pobytu w Dallas będzie rywalizował z widzami w sponsorowanym przez Creative Fatal1ty Shootout. Fragment wywiadu:

"Nie będę startował w tegorocznym QuakeConie, ponieważ gram w turnieju Painkillera zaledwie kilka dni po zakończeniu QuakeCona. Muszę się na tym koncentrować i wygrać. Jednak pojawię się tam, by promować nową kartę dźwiękową Creative i kilka innych produktów. Będę także grał w Q3 z kilkoma widzami w ramach Fatal1ty Shootout"

Całośc wywiadu dostępna jest tutaj, oczywiście w języku Szekspira. Przypomnę tylko, że firma Creative jest oficjalnym sposnorem kart dźwiękowych na tegorocznej edycji QuakeCona, która odbędzie się już 11-14 sierpnia. Jeżeli więc chcecie zagrać duelka z Fatal1tym, wystarczy tylko zamówić lot do Dallas i ustawić się w kolejce chętnych.

Sh1eldeR | 2005-07-27 17:42:01 +0200

Rozumiem, ze w samym turnieju quakecon nadal nie jest przewidziane q3 1on1, tylko jakies babskie duele, tak? (co jest - nawiasem mowiac - totalnie idiotyczne)

Fajnie bedzie zobaczyc fatala w q3. Ma dosc charakterystyczny styl, rozny od tego jaki prezentuja na ta chwile inni gracze ;>

[M]aniek | 2005-07-27 17:55:30 +0200

swoja droga ciekawe ile sciagniec beda mialy demka z tych meczy fatala

forest | 2005-07-27 17:57:21 +0200

Jesli mnie pamiec nie myli to na ostatnim Fatal1ty Shootout Fatal dostal od Rocketboya, ale nie jestem pewien a jakos nie znalazlem informacji szczegolowych to nic o tym nie pisalem:) Ale z tego co mozna przeczytac, to teraz koncentruje sie na PK, wiec jesli nie chcial grac w D3, to w Q3 tez specjalnie nie bedzie sie przygotowywal...

Mav_8217 | 2005-07-27 18:28:45 +0200

rb wygrał z nim w d3 bodajże :]

zresztą dostał za to ojjj...

bamc | 2005-07-27 21:46:46 +0200

szkoda ze fatal nie moze zagrac z avkiem :D Ten to by mu dupe sklepał :ASDASD

Gravatar

JaraCz | 2005-07-27 23:23:13 +0200

cudownie mav kiedy dostane filma z sandomingo bo nie ma jak avika zrobic :)

gr. | 2005-07-28 01:31:40 +0200

znowu jacys widzowie go ograja i bedzie obciach :D

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-07-28 01:42:31 +0200

Fatal to moze co najwyzej gałe opierdolić :QQQQQ

furi | 2005-07-28 07:47:30 +0200

Owca jedziemy skarcic tego pleba >:V

THRAWN | 2005-07-28 08:46:52 +0200

ale turnieju pewnie juz nie bedzie :|

co deo grania i demek (jak co) fatala to mi sie wydaje , ze to juz nie bedzie dobry poziom na dzisiejsze czasy ;]

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-07-28 11:27:10 +0200

Zafunduj mi przejazd to go skarce : >

sYnth|baal | 2005-07-28 11:52:35 +0200

trawa jak fatal nie gra w roboty juz od3 lat? to nie ma się co dziwić że jest słaby

furi | 2005-07-28 12:13:52 +0200

Nic nie bede fundowal jedziemy na twoim grzbiecie futrzasta owco :@

GaD | 2005-07-28 13:51:33 +0200

patataj patataj ;asd

freak | 2005-07-28 15:18:30 +0200

oj żebyście się czasem nie zdziwili :)

Gravatar

chujzordon | 2005-07-28 16:43:28 +0200

A tu Fatal nas zaskoczy :P

THRAWN | 2005-07-30 19:14:38 +0200

freeq ty sie tam znasz ;d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63