ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fatal1ty - nowa strona internetowa

pon, 01 listopad 2004 12:17:34 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Johnathan "Fatal1ty" Wendel... To imię i nazwisko, a przede wszystkim ksywa mówi sama za siebie. Chyba nie trzeba przedstawiać tego pana, ponieważ zna go każdy kto chodź troszkę interesuje się grami. Niedawno założył on swoją nową stronę internetową zrobioną tylko i wyłącznie we fleszu. Stronę wykonała grupa o nazwie solid workshop, która specjalizuje się w tego typu stronach. Na owej witrynie można znaleźć mnóstwo interesujących rzeczy... jego produkty, biografię, filmiki z różnych imprez, jak i wiele innych ciekawych informacji... Strona jest bardzo solidnie wykonana i świetnie się prezentuje. Serdecznie zachęcam do jej odwiedzania:

[www.fatal1ty.com]

furi | 2004-11-01 12:21:49 +0100

Podziwialem go kiedys, teraz robi wszystko dla kasy. Stracilem do niego szacunek :l

v1n5 | 2004-11-01 12:25:13 +0100

ja go podziwialem i dalej podziwiam.... prawdziwy PRO

spEN | 2004-11-01 12:26:56 +0100

Geniusz jesli chodzi o fpp. Otatnio wygral turniej d3 w USA na QuakeCon2004 [q3 1v1 i d3 1v1], nie mowiac juz o wczesniejszych jego zwyciestwach w UT [mistrzostwo Stanow Zjednoczonych]. No i ocziwicie kochane q3 :*.
A obiscie uwazam, ze jego poprzednia strona byla lepsza :P

Fur1: To sie nazywa progejming :D

d4widoV | 2004-11-01 12:44:59 +0100

miałem pisać o tym wczoraj, ale uznałem, że news byłby nie na miejscu i raczej tak jest.
btw.
jakie mnóstwo wiadomości, rzeczy? tam jest masa info jedynie na temat nowego sprzętu, jego płyty głównej - ABIT Fatal1ty AA8XE i karty grafy ABIT Fatal1ty x700xt.

obni | 2004-11-01 13:45:21 +0100

koleś się rozkręca :P ciekawe jaką kase będzie robic za kilka lat

furi | 2004-11-01 13:50:07 +0100

Takie granie na sile we wszystko zeby tylko cos zarobic, bez pasji, zabawy. Zygam na taki "progejming".

pluskff4 | 2004-11-01 13:51:32 +0100

nic tylko pozazdroscic :>

Gravatar

ciem | 2004-11-01 13:57:35 +0100

fur1 , moze on lubi i tyle? :D

bryan | 2004-11-01 14:01:44 +0100

nie ma jednej ustandaryzowanej platformy na dzien dzisiejszy , wiec gra we wszystko i bardzo dobrze.

_Vh | 2004-11-01 14:27:31 +0100

Aaaale ten site wazy :/

Fatal jest dobry we wszystko (grywał tez w COD i coś tam zwojował :P ).

Fatal jest PRO. Wstaje rano, zjada swą PROporcję, zajmuje PROpozycję i stosuje PROmyk gdy ktoś chce go uwalić. Zwycięża PROwalkę i dostaje PROsto $.. Po udanej PROwalce zbiera się jego PROfanacja i piją PROwino.
I nadchodzi wieczór, nasz PRO zjada kolejną PROporcję i idzie na PROspanie.

Gravatar

forem | 2004-11-01 14:43:04 +0100

a w literaki tez jest taki PRO? :D

d4widoV | 2004-11-01 14:58:15 +0100

gdyby zagał, to tez byłby pro i w to, bo tacy ludzi dotkną gry 1x i już są w góre od wielu graczy

Gravatar

ciem | 2004-11-01 15:16:51 +0100

reasumując: pro w czystej postaci...
... i wszystko jasne ;)

move | 2004-11-01 15:50:39 +0100

'chodź na pięterko choć na chwilkę...' - czepiam się?

move | 2004-11-01 15:55:19 +0100

PS: Stronka na pełnym wypasie.

ATi | 2004-11-01 17:53:35 +0100

yyy a mnie sie to nie podoba -.-'

Gravatar

Coca-Cola | 2004-11-01 19:54:46 +0100

Nie bede owijać w bawełne, słysze o gościu pierwszy raz :) Czym on sie tak specjalizuje że taki sławny?

MaS | 2004-11-01 20:38:59 +0100

Jest jednym z najlepszych graczy w bierki ;asd lol :P

THRAWN | 2004-11-03 09:47:15 +0100

Jaka stronka lol....jakie filmiki lol...wszystko sie rusza lol :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63